Senator KO: Platforma nie jest w stanie wyjść z tego kryzysu - zdjęcie
18.08.20, 15:28Fot. screenshot - YouTube (Rzeczpospolita TV)

Senator KO: Platforma nie jest w stanie wyjść z tego kryzysu

9

Senator Koalicji Obywatelskiej Bogdan Zdrojewski, który w ostatnich wewnętrznych wyborach w PO ubiegał się o funkcję przewodniczącego partii, dziś przekonuje, że wciąż trwa w niej kryzys przywództwa, z którego ugrupowanie nie potrafi wyjść od trzech lat.

Senator Bogdan Zdrojewski był pytany przez dziennikarza „Super Expressu” o krytykę, jaka dotknęła Koalicję Obywatelską po piątkowym głosowaniu nad podwyżkami dla polityków. Jak przekonuje polityk, w Platformie Obywatelskiej od 2-3 lat trwa kryzys przywództwa, którego wciąż nie udaje się przezwyciężyć. Przejawem tego kryzysu właśnie ma być głosowanie za podwyżkami.

- „Traktuję to piątkowe głosowanie w Sejmie jak termometr sprawdzający stan gorączki, która trapi PO. Nie jesteśmy w stanie wyjść z pewnego kryzysu, brakuje wyczucia i empatii wobec oczekiwań społecznych” – mówi parlamentarzysta.

Widzi on jednak dla Platformy nadzieję w tym, że społeczeństwo wciąż wyraźnie manifestuje swoje oczekiwania wobec tej partii:

- „Gdyby te reakcje nie były tak liczne, tak częste, tak mocne i tak wyraźnie skierowane do partii, oznaczałoby to, że formacja zakończyła swój byt” – zaznacza Zdrojewski.

kak/PAP, SE.pl, niezależna.pl

Komentarze (9):

Roman2020.08.18 20:08
Pan Zdrojewski nie chce powiedziec , ze Platforma to partia skladajaca sie z bylych urzednikow PRL ,Sadow, wojska , SB , Milicji , ZOMO i ich rodzin . Cala ta zgraja broni do upadlego swoich pozycji i przywodstwo nie jest istotne. Ktokolwiek to bedzie, ta banda bedzie go popierac dla wlasnego interesu.
Seks kamerki2020.08.18 16:38
Niesamowity serwis randkowy dla dorosłych, którzy chcą znaleźć partnera do seksu www.lexlale.com.pl
OPATRZNOŚĆ CZUWA !2020.08.18 16:35
JEZUS DO św. FAUSTYNY - "Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli Mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście Moje. (Dz. 1732)" Wybór Andrzeja Dudy pokazał ŻE POLACY SĄ WIERNI JEZUSOWI - A TO OZNACZA ŻE POLSKA BĘDZIE WZOREM DLA ŚWIATA - I TEGO DOKONA SAM BÓG ORAZ MATKA BOGA KRÓLOWA POLSKI MARYJA - i żadne złe duchy i opętani ludzie JUŻ W POLSCE NIE WYGRAJĄ !!
droma2020.08.18 15:53
partia oszustow to tepe dzidy, jakby natura chciala ,koryciarze i zdrajcy ,skad tam ma sie wziac wygrana .my Polacy swoje wiemy ...
Anonim2020.08.18 15:39
Wolę z PO zgubić niż z PiSem znaleźć.
mateuszjegliński2020.08.18 17:19
I tak trzymaj anonim.
Aleks...2020.08.19 1:46
Ależ ty masz nie po kolei...!? No to czego tu siedzisz? ...Idź z nimi gubić...! A jednak tu nadal jesteś i trzymasz się, jak ..."wesz psiego ogona"...!
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.08.18 15:37
Dla PISdziaków, jak jest coś niewygodne, to pragnie włączenia opozycji do głosowania, np. odwołanie Banasia. Wiadomo, że POyeby to frajerzy, ale pazerni na kasę są także PiSdzielcy od których pomysł z podwyżkami wyszedł i którzy chcieli obcymi rękami wyciągać kasztany z ognia.
Teresa Z..2020.08.19 1:55
""Kretynizacjo...! Widzisz wszystkich...?ALE NIE ZAKRZYCZYSZ PRZED SOBĄ PRAWDY O SAMYM SOBIE!... NIE UCIEKNIESZ PRZED SOBĄ!...A może najpierw spójrz w lustro!?...Kogo widzisz?? ....Starego, LECHA KELLERA! ....W dodatku pedała i byłego SB-ka! ...Umiesz z tym żyć?.. ...Nie gryzie cię sumienie...? Masz tyle przecież dzieci na sumieniu!!