Seksedukacja wiąże się z pedofilią i zabijaniem - zdjęcie
04.06.14, 20:50

Seksedukacja wiąże się z pedofilią i zabijaniem

11

Mariusz Dzierżawski z Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej „Stop pedofilii” rozmawiał z Agnieszką Piwar z Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy. Dzierżawski powiedział, że w krajach Europy Zachodniej dzieci od lat poddawane są „przymusowej seksualizacji, niszczącej ich wrażliwość i niewinność”.

Wskazał, że na przykład w Niemczech promuje się związki homoseksualne. Jego zdaniem do promocji dewiacji może dojść także w Polsce. Seksedukatorzy ujawnili swoje zamiary w dokumencie „Standardy edukacji seksualnej w Europie”, gdzie zachęca się dzieci do masturbacji, relatywizuje się wszystkie związki, a sześciolatki mają uczyć się o „akceptowalnym współżyciu/seksie”.

Dzierżawski obawia się, że tego typu treści są już wciskane dzieciom do głów przez samozwańczych seksedukatorów, których popiera MEN.

Taka edukacja seksualna, jak podkreśla Dzierżawski, to prezent dla pedofilów. Niszczy się bowiem naturalną barierę wstydu w dzieciach. „Jeśli dziecko dowiaduje się w szkole, że głaskanie narządów intymnych to nic złego, ma mniejszą szansę przeciwstawić się pedofilowi, który robi to samo” – mówi. Wskazał na przykład Daniela Cohn-Bendita, który opisywał molestowanie 5-latków w przedszkolu. Człowiek ten został zaproszony do Polski przez Ruch Palikota; potem Ruch ten złożył projekt przymusowej edukacji seksualnej.

Temat ten wiąże się ściśle z homoseksualizmem. „Badania amerykańskie wskazują, że homoseksualiści są odpowiedzialni za 30-40 proc. czynów pedofilskich. Raport Regnerusa podaje, że 31 proc. lesbijek wychowujących dzieci molestuje je, podobnie jak 25 proc. męskich homoseksualistów. Związek homoseksualizmu z pedofilią jest oczywisty, choć ukrywany na ogół przez media ze względu na poprawność polityczną” – mówi Dzierżawski.

Seksedukacja prowadzi też do zabijania dzieci. Pokazuje to przykład Wielkiej Brytanii, gdzie edukacja seksualna jest bardzo silnie forsowana przez władze, a gdzie dziesiątki tysięcy nastolatek poddają się aborcjom.

Pac/gosc.pl

Komentarze (11):

anonim2014.06.4 21:06
W liście zagrożeń brakuje jeszcze satanizmu i kanibalizmu.
anonim2014.06.4 21:19
W państwie fuska dojdzie do tego że trynkiewicz zastąpi kluzik rostkowską na stanowisku
anonim2014.06.4 21:39
@michalita Mądre wychowanie , rozmowy już w bardzo młodym wieku na tematy niestety tabu, ale jak ważne. Żadne klosze nie pomogą :)
anonim2014.06.5 1:15
Tak dzieci do 12-16 roku życia należy trzymać POD KLOSZEM. Nie bez powodu były filmy "od 15 lat" Do Idiotten: nie interesuje nas, czy wg. kogokolwiek sexedukacja jest dobra... jest PRZYMUSOWA i PaństwowA, czyli ex definitione - jest ZŁA. Państfo zmusza siłą ludzi do seksedukacji, bo jest opanowane przez szajkę fiksatów seksualnych i zboczeńców. Mafia pederastów. Ale wy, żałośni "niewolnicy" pozwolicie na wszystko. Ale my, Polacy - NIE POZWOLIMY i marny wasz los, gender-pedofile. Jeszcze wam kat w oczy zaświeci i nie pomoga ślozy przed Sędzią, to będzie masakra.
anonim2014.06.5 1:20
Zwolennikami sexedukacji sa w większości pedofile. W końcu ofiara jest już nieźle urobiona, oswojona z tematem... Rozkminianie sprawy przy całej klasie skutecznie pozbawia wstydu. Ha! czy kogokolwiek szkolne pogaduchy o Wódce i Dragach powstrzymały? Ależ NIE! Tylko skrajne szumowiny moga farmazonić, że nawijanie makaronu na 12-letnie uszęta uświadomi sthrashne ZUO pedofilii... oni tak tylko baje sadzą rodzicom których maja za debili. Sami dobrze wiedzą, że jest inaczej...
anonim2014.06.5 9:14
autor artykulu chyba sobie wymyslil "naturalny wstyd" u dzieci. noe ma czegos takiego, kazde dziecko z radoscia biega nago oraz pozwala sie dotykac gdziekolwiek osobom ktorym ufa. narzady intymne tez bywaja doykane np przy zmianie pieluch czy kiedy dziecko jest myte. nie ma czegos takiego jak "naturalny wstyd". wstyd przed nagoscia jest wyuczony. np kobiety w naszej kultutrze najczesciej zakerywaja piersi a wiele kobiet w afryce paraduje z nimi na wierzchu. u nas dziewczyna w dlugiej spodnicy i luznym sweterze z golfem zostanie nazwana "cnotka" a w Arabii Saudyjskiej bedzie "puszczalska"
anonim2014.06.5 10:17
@kontestatorkrk I kogo interesują twoje opinie, masonie? Cyrkiel ci już zrył beret na amen.
anonim2014.06.5 15:48
@kontestatorkrk Po twoim kolejnym, debilnym wpisie, można tylko ponownie zapytać: I kogo interesują twoje opinie, oczadziały masonie? Takie brednie możesz opowiadać jedynie sobie, siedząc na ławce w parku i karmiąc gołębie. Obrońca pedofilów się znalazł, żygać się chce jak się was czyta, zboki!
anonim2014.06.5 20:04
w programie planują umieścić edukację seksualną... świetnie a o filozofię na przykład, łacinę czy grekę nikt się upomina. To co kształtowało najwspanialszą cywilizację... Ale do tego przy lewicy powoli powinniśmy przywyknąć... I prosiłbym aby nikt nie mówił o tzw."praktycznośc"i przedmiotów bo idąc tym torem to ludzkość nauki by nigdy nie stworzyła
anonim2014.06.5 21:47
Oczywiście chodziło mi o edukację w rocznikach od gimnazjum, bo wcześniej to czysta głupota i nie warto tego komentować...
anonim2014.06.6 9:08
http://www.mateusz.pl/ksiazki/jaWS/