Schetyna rusza do walki o 'najważniejsze sprawy' - zdjęcie
17.06.19, 17:40Zdj. Platforma Obywatelska RP, CC BY SA 2.0, Flickr

Schetyna rusza do walki o 'najważniejsze sprawy'

12

"Demokracja, praworządność, obecność Polski w Europie, bezpieczeństwo, lepsza służba zdrowia, edukacja i wyższe płace"-to "najważniejsze sprawy", o które, jak zapowiedział lider Platformy Obywatelskiej, Grzegorz Schetyna, zamierza walczyć jego ugrupowanie.

Schetyna spotkał się dziś z samorządowcami z Sosnowca. W rozmowie z dziennikarzami polityk podkreślił, że kierownictwo PO rozmawia z samorządowcami o programie, więrząc, że "warto rozmawiać i budować jedną linię takiego demokratycznego, obywatelskiego porozumienia", kładąc nacisk na deklarację podpisaną przez włodarzy miast w Gdańsku 4 czerwca b.r. 

Lider Platformy Obywatelskiej wskazał, że jego ugrupowanie chce budować koalicję, która będzie skutecznie walczyła o najważniejsze sprawy - m.in. „o demokrację, praworządność, obecność Polski w Europie, bezpieczeństwo, lepszą służbę zdrowia, edukację i wyższe płace”.

"m będziemy mówić i będziemy to odsłaniać w kampanii wyborczej – to oczywiste – ale także 19 i 20 lipca przedstawimy w przyjętym programie wyborczym na konwencję programową, która zorganizujemy w Warszawie"-powiedział. 

yenn/PAP, Fronda.pl

Komentarze (12):

JR2019.06.18 13:06
Panie Schetyna, żeby coś robić to nie wystarczą same chęci. Do tego potrzebny jest rozum, a tego Panu brakuje. Nie tylko Panu. W tej tzw. opozycji nie ma ludzi rozsądnych myślących kategoriami państwo. Przyzwyczaili się dp lekkiego życia, kradzieży, afer i teraz trudno im się odnaleźć w innej rzeczywistości. Polacy o tym wiedzą. Dość rządom złodziei i sprzedawczyków. Co wy możecie obiecać? Nic, bo macie za małe mózgi. Do kradzieży nie trzeba wykształcenia mości panowie. Żydostwo w zdecydowanej większości z pozmienianymi nazwiskami. I na zakończenie takie pytanie historyczne: z Czego słynęli i słyną Żydzi? Jakimi sposobami się bogacili? Niemcy w czasie rabunków mienia żydowskiego wywozili tonami złoto i inne wartościowe przedmioty.
Zygfryd2019.06.18 7:24
Oddajcie moje pieniądze nakradzione za waszych rządów jak przyjedziesz do mnie zakuje cie w dyby na srodku rynku i zawołam twoich przyjaciół z LGBT bys przezył niezapomniane chwile
sct2019.06.18 0:53
Tu nie pasuje tag "opozycja totalna" tylko "odlot"
Jacek2019.06.17 20:34
Mam w moim komentarzu kilka błędów , zaraz mi jakaś platformowa siostra to wypomni . Amsory was wszystkich. Ciebie siostro tyż.
Jacek2019.06.17 20:30
Jego ogrupowanie rusza do walki z poską, nie oni nie ruszają ,oni walczą od dawna. Od chwili gdy mason Olechow zalożyl PO za masoński srebrniki.Ich program to prawdopodobnie, podwyższenie podatku , ale tylko dla przeciętnych polaków już to zrobili gdy podnieśli wat na artykuły dziecięce, powrót mafii watowskich do wladzy, walka z wolnością i demokracją, powrót do degradacji pozycji polski w ue i wświecie, wzmocnienie lewej nogi, wzrost demoralizacji dzieci. Do tego nie można dopuścić. Aniele bozy stróżu muj ty zawsze przy mnie stój...
Leon Napoleon2019.06.18 11:41
Polska, Polacy z WIELKIEJ litery, Jacusiu! MÓJ przez Ó.
Jacek2019.06.18 17:02
No dobra ,nie chce mi się wstawiać dużych liter , ale postaram się.
krzysztof 542019.06.17 19:45
dziadzia wracaj nianczyc wnuki twoi wyraz geby jest falszywy
Cogito ergo sum2019.06.17 19:29
Platforma niepotrzebnie w takim stopniu polityzuje samorządy. To dalsze wprowadzanie coraz większego rozłamu między Polakami na już na szczeblu gminy. Widocznie uznali, że polaryzacji opłaci się im. Do tej pory to Kaczor był wg. ich narracji tym nienawistnikiem, który dzielił społeczeństwo. Teraz Schetyna przejmuje tym razem faktycznie rolę pierwszego pieniacza w kraju.
Anonim2019.06.17 19:18
No przyznać trzeba, kilku słów się po polsku nauczył, ale wciąż ma kłopoty z ich użyciem.
Kanty2019.06.17 19:17
Shrek musi codziennie malowac implanty farba olejna, bo mu strasznie zolkna od tej gnojowy,ktora mu sie wylewa z ust !
Jam2019.06.17 18:30
"Demokracja, praworządność, obecność Polski w Europie, bezpieczeństwo, lepsza służba zdrowia, edukacja i wyższe płace" W ustach Schetyny te słowa brzmią, jak serialowa farsa. Każdy odcinek taki sam i nic z niego nie wynika.