20-letnia Luiza K. zamordowała 62-letniego Wiesława Pudło nożem. Zadała mu dziesięć ciosów, mężczyzna zginął na miejscu. Do zbrodni doszło w Poebłociu na Mazowszu, motyw - to satanizm, fascynacja krwią i diabłem. 20-latka została wypuszczona z aresztu, sąd uznał, że nie stanowi zagrożenia.


,,Baliśmy się jej, bo łaziła z nożem i niszczyła wszystko, co związane z religią. Ukradła i podarła księdzu Biblię, jeździła rowerem po grobach, wynosiła święte figurki z kapliczek'' - tak opisują zachowania 20-letniej Luizy miezskańcy Podebłocia.


Wieczorem 5. lutego 2016 roku dziewczyna była pijana, wracała z imprezy. Spotkała Wiesława Pudło, emerytowanego kolejarza. Zamordowała go nożem. Kobieta próbowała uciekać do Radomia, ale policja zatrzymała ją. Twierdziła, że jest pijana i niczego nie pamięta, próbowała jednak zatrzeć ślady zabójstwa - ukryła nóż i zakrwawione ubranie. Później wskazała miejsce ich ukrycia. Przyznała się do morderstwa, jej sprawa ciągnie się do dziś - mimo, że obserwacja sądowa nie wykazała, iż była niepoczytalna.


7 . lutego w tym roku sąd w Lublinie... nakazał zwolnić morderczynię z aresztu. Chodzi między innymi o przepisy unijne o ograniczeniu stosowania aresztu do dwóch lat. Sąd uznał, że Luiza K. nie stanowi już zagrożenia. Co ciekawe 23. lutego miała odbyć się kolejna rozprawa, ale satanistka nie stawiła się przed sądem. Mieszkańcy jej wsi , a zwłaszcza rodzina zamordowanego, obawiają się o swoje życie.

Sprawa ma dwa wątki. Jednym jest skandaliczna decyzja sądu, drugim - satanistyczne fascynacje morderczyni. Fronda.pl wielokrotnie przestrzegała przed zgubnym wpływem, jakie ma muzyka satanistyczna na dzieci i młodzież - na przykład TUTAJ. Ci, którzy słuchają choćby black metalu, niekoniecznie stają się mordercami, ale niejednokrotnie profanują groby, ich ogląd świata staje się po prostu nieludzki. Dlatego rodzice, którzy pozwalają dzieciom na popadanie w satanizm, mogą odpowiadać przed Bogiem za zatratę duszy swoich dzieci. Uważajcie!

mod