Są nowe informacje ws. Kamila Durczoka - zdjęcie
05.08.19, 08:54zdj. screen Youtube

Są nowe informacje ws. Kamila Durczoka

6

Portal tvp.info podał nowe informacje na temat sprawy Kamila Durczoka. Najwcześniej 10 sierpnia opinia publiczna pozna wyniki badań toksykologicznych na obecność narkotyków we krwi byłego dziennikarza TVN.

Prokuratura nie postawiła Durczokowi zarzutów w sprawie przewozu bronii palnej. 

Piotrkowscy śledczy skierowali do sądu zażalenie na decyzję o niezastosowaniu wobec dziennikarza tymczasowego aresztu za kolizję spowodowaną pod wpływem alkoholu na autostradzie A1 w pobliżu Piotrkowa Trybunalskiego.

Rzecznik tamtejszej prokuratury, prok. Witold Błaszczyk podkreślił w rozmowie z portalem tvp.info, że Sąd Okręgowy zajmie się sprawą prawdopodobnie pod koniec tego lub na początku przyszłego tygodnia. 

Prokuratura nie postawiła Kamilowi Durczokowi zarzutów w sprawie przewozu broni palnej. Według nieoficjalnych ustaleń portalu, dziennikarz miał ważne pozwolenie na pistolet. Broń znajdowała się ponadto w specjalnie do tego przeznaczonej metalowej kasetce.

yenn/PAP, Fronda.pl

Komentarze (6):

andrzejhahn32019.08.5 9:50
No Dupcik i po karierze nie A tak ujadales napis💅 Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka a teraz będziesz miał duuzo czasu na malowanie paznokci 💅🤣💅🤣
Konfederata2019.08.5 9:28
Mnie dziwi, jak to się stało że odkryto broń? Przeszukiwano auto? Na jakiej podstawie? To raz. Poza tym broń miał legalnie więc co to za afera niby?
rafal2019.08.5 9:37
ciolku policja moze ci przeszukac nawet odbyt - bo ma prawo do wyjasniania czy nie ukrywasz tam bezprawnie czegos
andrzejhahn32019.08.5 9:53
Ale ten konfident tego nie wie on by dał si epochlastac za Dupcik a on tak namieszać na lewicy i to przed wyborami 💅💅💅💅🤣🤣🤣🤣 Zgadzam się mogą mu nawetzajrzec do pupy czy nie ukrywa narkotyków zrobią to bez jakiejkolwiek przyjemnosci😛
matens2019.08.5 11:45
zna jakiej podstawie ? . Ano dlatego że auto uczestniczyło w wypadku , niezrozumiałe ??
Gun2019.08.8 18:58
Człowieku, jeśli przemieszczasz się z legalną bronią ale jesteś pijany, to podlegasz karze grzywny lub aresztu i obligatoryjnie tracisz pozwolenie.