04.02.14, 10:10Fronda.pl

Ruszają szkolenia anty-gender. Nie bądź bierny, ZAPISZ SIĘ!

Instytut Globalizacji oraz środowiska związane z portalem Fronda.pl jako jedne z pierwszych w Polsce zwracały uwagę na zagrożenia, które niesie za sobą rozprzestrzenianie się ideologii gender. Przez ostatnie lata wymienione instytucje zorganizowały kilkanaście wykładów nt. promocji płci jako zjawiska kulturowego, zapraszając uznanych mówców z kraju i ze świata.

Na tej podstawie został utworzony kurs „Gender – ukryta prawda”, który zostanie udostępniony na specjalnej platformie e-learningowej. Z kursu będzie mógł korzystać każdy, wystarczy dostęp do Internetu. To pierwsza tego typu inicjatywa w Polsce. Na platformie będą umieszczane wykłady, artykuły, będą toczone dyskusje, a kursanci będą mogli wymieniać się między sobą ideami i kontaktami.

– W chwili, gdy gender wkracza do polskich szkół i przedszkoli, rodzi się oddolny opór rodziców, którym zależy na dobru swoich dzieci. Postanowiliśmy dostarczyć im argumentów – tłumaczy ideę kursu dr Tomasz Teluk, prezes Instytutu Globalizacji. – Naszymi wykładowcami są wybitni znawcy tematu: ks. prof. Tadeusz Guz, ks. prof. Dariusz Oko czy ks. dr Marek Dziewiecki – dodaje.

Kurs „Gender – ukryta prawda” ma na celu odkłamanie przymusowo wdrażanych programów zainfekowanych ideologią gender, zakamuflowanych sloganami o równouprawnieniu czy równości płci. Trzymiesięczne szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich, których niepokoi narzucanie dzieciom tej zdemoralizowanej ideologii bazującej na marksizmie kulturowym. Skierowane jest do rodziców, działaczy, uczniów, studentów, aktywistów katolickich, księży, samorządowców i wszystkich, którym leży na sercu dobro rodziny.

Organizatorzy kursu tłumaczą, że gender jest nienaukową formą indoktrynacji seksualnej, która ma na celu oswajanie nieletnich z dewiacjami seksualnymi, antykoncepcją czy pornografią. Rezultatem tej pseudo-nauki może być rozbicie tradycyjnego modelu rodziny, dlatego należy temu przeciwdziałać.

W ramach kursu, słuchacze dowiedzą się, jaka jest geneza ideologii, jakie są jej prawdziwe i ukryte cele, podstawy ideologiczne i filozoficzne oraz jakie zagrożenia dla dzieci i rodziny niesie za sobą jej wdrażanie. Następnie kursanci dowiedzą się jak dyskutować z agresywnymi wyznawcami genderyzmu, jakimi argumentami naukowymi operować i gdzie zwracać się, aby blokować wdrażanie niemoralnych treści w przedszkolach i szkołach.

Aby zapisać się na kurs należy wypełnić formularz na stronie www.globalizacja.org, lub wysłać zgłoszenie na e-mail: [email protected] Wszelkich informacji udziela Marek Waniewski z gliwickiego klubu Fronda.pl, pod nr tel. 605 999 055.

Portal Fronda.pl patronuje tej inicjatywie.

NIE BĄDŹ BIERNY W WALCE Z IDEOLOGIĄ GENDER. POLUB PROFIL "STRAŻ PRZECIW GENDER"

oprac. SM

Komentarze

anonim2014.02.4 10:19
Ogromne brawa za ta inicjatywe NORMALNYCH LUDZI! Jednak obawiam sie, ze zadne argumenty do dżenderowcow nigdy nie przemowia. Oni pojda juz utarta i wydeptana droga lenina: Po trupach do celu.
anonim2014.02.4 10:21
Arbiter czy ty jestes taki glupi z natury, czy moze sie od kogos zaraziles???!
anonim2014.02.4 11:03
Ciekawe jak to jest- wiedzieć że historia zapamięta was jako grupę oszołomów na równi z tymi co: palili czarownice, bronili niewolnictwa, upierali się że ziemia jest płaska, twierdzili że matematyka to zbereźna nauka itd. Będziecie właśnie tą częścią historii, ludzie będą się w przyszłości zastanawiać jak można było być tak głupim i pozbawionym empatii. Moje gratulacje :)
anonim2014.02.4 11:54
Wróg_z_Papieru, "Ciekawe jak to jest- wiedzieć że historia zapamięta was jako grupę oszołomów na równi z tymi co: palili czarownice, bronili niewolnictwa, upierali się że ziemia jest płaska, twierdzili że matematyka to zbereźna nauka itd. " budzisz u mnie ogromne współczucie, bo nie wiesz, że nie historia, tylko "historia" pisana przez lewackich propagandystów z esbekami z FiM włącznie. Zresztą nie piszesz własnych przemyśleń, opartych na sprawdzonej w źródłach wiedzy tylko cytujesz tych, którzy wlali Ci do głowy te brednie.
anonim2014.02.4 11:58
Te sam ks. prof. Tadeusz Guz, któremu udowodniono zmyślanie, manipulację i niedouczenie? Zrobiono to tutaj: http://kompromitacje.blogspot.com/2014/01/tadeusz-guz-zmysla-cytaty.html Udowodniono, warto zaznaczyć porządnie i w oparciu o dowody. Zaiste, wybitni znawcy będą za te dziewięć dyszek oświecać lud.
anonim2014.02.4 12:34
bardzo dobry pomysł!
anonim2014.02.4 12:37
podaliście zły adres e-mailowy: [email protected] wysyłam tam i mam zwroty !, chyba coś brakuje na końcu adresu!
anonim2014.02.4 15:30
CredoV, "Podaj jakies przykłady sprawdzonych źródeł wiedzy, które Cię skłoniły do własnych przemysleń iż "grzechy kościoła" z przeszłości to lewacka propaganda. Juz widzę jak się wijesz, pocisz i zmieniasz temat w odpowiedzi :D" Do Twojego samozachwytu nad własną "wiedzą" nie będę się odnosił bo szkoda mi czasu, natomiast mogę się odnieść jeśli podasz wiarygodne źródła i metodę ich analizy. Przeczytaj sobie poniższe odnośniki, to może zrozumiesz o czym napisałem. :D http://www.pch24.pl/palenie-czarownic-jako-wyraz-tolerancji,2703,i.html http://www.apologetyka.katolik.pl/inne-polemiki/rone/191/1256-kiedy-ziemia-przestaa-by-paska-redniowiecze-wobec-kulistej-ziemi Dyskusji i podawanych w nich źródeł jest w sieci dużo, ale widocznie Ty i ten drugi biedak nie umiecie sobie znaleźć innych, niż słuszne "prawdy" na te tematy.
anonim2014.02.4 19:13
mam nadzieję ze za darmo ten kurs
anonim2014.02.4 19:47
@ufam ta wstawka o pieniądzach to stary chwyt UB/SB-owców jak różne arbitery czy inne fascinationy. Młodsi tych zagrywek nie znają, ale dla nieco starszych to nic nowego - to SB-owcowe towarzystwo na forum należy ignorować, nawet nie próbować czytać ich bełkotów. Swoją droga szkoda że Fronda utrzymuje tych lewych troli i rzadko usuwa, a i plonek nadal nie ma...
anonim2014.02.4 21:21
Pierwszy raz komentarze mi usunęli :O :D Idąc Frondowym tokiem myślenia- musiałem celnie trafić, że spotkałem się z tak stanowczą akcją cenzury.
anonim2014.02.4 23:04
Dlaczego znikły wpisy o 90 zł opłaty za udział w szkoleniu? Jeżeli to nieprawda to napiszcie o tym jasno i będzie po sprawie, a jeżeli to prawda to nie cenzurujcie wpisów o tym, bo to nie wypada na portalu "poświęconym".
anonim2014.02.5 4:37
@Fascination, chcesz argumentów? To może taki o prekursorach i ideowych "rodzicach" tego ruchu? Na przykład: Czołową prekursorką ideologii gender jest Margaret Sanger, która m.in. pisała: "Kobieta jest upośledzona przez to, że jest żoną i matką". Dla niewiedzących - Margaret Sanger, to socjalistka, miłośniczka Marksa, rozwódka, osoba, która jako środki antykoncepcyjne zalecała groźne dla zdrowia i życia płukanie pochwy lizolem i dwuchlorkiem rtęci, która negowała sens stosowania naturalnych metod planowania rodziny uzasadniajac, że "zostało naukowo udowodnione, że kobieta może począć w każdym momencie cyklu". Ta niedouczona kobieta, była czynną zwolenniczką rozwoju eugeniki negatywnej i wydawała pismo "The Birth Control Review", w którym m.in. publikował Ernst Rüdin, twórca hitlerowskiego planu "higieny rasowej". Jej czasopismo promowało eugenikę, postulowało wprowadzenie przymusowej sterylizacji i aborcji dla osób "nieprzystosowanych". Krytykowała rodziny wielodzietne, a w 1932 roku opublikowała w "The Birth Control Review" swój "Plan pokojowy", sugerujący wprowadzenie obowiązkowej segregacji, sterylizacji i reedukacji "dysgenicznego inwentarza". Rok później opublikowała w tym czasopiśmie artykuły Ernsta Rüdina pt. "Pilna potrzeba eugenicznej sterylizacji" oraz Leona Whitney'a pt. "Selektywna sterylizacja" , przedstawiające zalety nazistowskiego programu eugenicznego. W 1939 roku Sanger zapoczątkowała "Projekt Murzyn" , którego celem było ograniczenie rozrodczości czarnych obywateli USA. Ta marksistka, eugenistka, propagatorka antykoncepcji i rasistka jest sztandarową postacią ideologii gender. To m.in. "osiągnięcia" jej chorej osobowości, nienawidzącej macierzyństwa, nie dostrzegającej niczego złego w segregacji ludzi na "przystosowanych" i tych "nieprzystosowanych", których należy się pozbyć, jej rasistowskie poglądy legły u podstaw nie tylko ideologii hitlerowskich Niemiec, ale również u postaw współcześnie lansowanych poglądów odnośnie "rozrodczości". Poglądy tej mrocznej postaci są bazą ideologii gender.
anonim2014.02.6 13:06
Bardzo interesujące, że "wybitnymi znawcami tematu" są sami księża.