Rosjanie ,,wzięli baty'' od biało-czerwonych! - zdjęcie
09.10.19, 11:20Screenshot Youtube - Ed Tandy McGlasson

Rosjanie ,,wzięli baty'' od biało-czerwonych!

3

Kolejny świetny występ polskich siatkarzy w Pucharze Świata. Dziś podopieczni Vitala Heynena rozgromili Rosję 3:1.

To już piąta wygrana Polaków w Pucharze Świata. W czwartek czeka nas starcie z Egiptem.

Dzisiejszy mecz dla Polaków nie rozpoczął się najlepiej. Mimo, ze wygrywali 22:18, Rosja potrafiła odrobić straty i ostatecznie wygrać pierwszego seta.

To jednak nie podłamało ducha naszej drużyny i w kolejnych setach nie dali już Rosjanom szans. Nieco nerwów było jeszcze w secie czwartym, jednak dzięki temu, że Polacy nie schodzili poniżej pewnego poziomu, mecz zakończył się wynikiem 3:1.