Robert Tekieli: Tęczowa zaraza pokazuje swą siłę. Rewolucjoniści chcą zniszczyć podstawy naszej cywilizacji! - zdjęcie
07.08.19, 13:00screenshot Youtube - Telewizja Republika

Robert Tekieli: Tęczowa zaraza pokazuje swą siłę. Rewolucjoniści chcą zniszczyć podstawy naszej cywilizacji!

72

Platforma YouTube narusza w Polsce wolność słowa, jednocześnie szerząc ideologię LGBT. Polskie państwo musi zareagować” - pisze na łamach portalu Tysol.pl Robert Tekieli.

YouTube: “Twój film >Homilia ks. prof. Marka Jędraszewskiego wygłoszona w Krakowie< został usunięty, ponieważ narusza zasady szerzenia nienawiści”- taki komunikat przeczytali wczoraj redaktorzy Radia Maryja.

Czy Państwo rozumieją? W Polsce jacyś ludzie pracujący w Google, odważają się cenzurować wypowiedź polskiego biskupa, kierując się niejasnymi kryteriami i pozostają całkowicie bezkarni.

Jako powód cenzury podano "szerzenie nienawiści".

"To Twój pierwszy raz, więc tylko Cię ostrzegamy. Jeśli jednak się to powtórzy, nałożymy ostrzeżenie na Twój kanał i nie będziesz mieć możliwości przesyłania filmów, publikowania postów, ani transmitowania na żywo przez jeden tydzień"

- brzmi ostrzeżenie YouTube. "Drugie ostrzeżenie spowoduje zablokowanie przesyłania treści na dwa tygodnie. Uzyskanie trzech ostrzeżeń w ciągu 90 dni spowoduje trwałe usunięcie Twojego kanału" - czytamy dalej.

Wcześniej YouTube zablokowało portal wSensie.pl, usunięto odcinek programu „Wierzę” Pawła Lisickiego poświęcony nauce Kościoła Katolickiego w kontekście ideologii LGBT. Cenzorzy z YouTube uznali naukę Kościoła za mowę nienawiści!

Witold Gadowski informował parę dni temu o cenzurze i blokowaniu jego filmów przez YouTube. Teraz ocenzurowano radio Maryja. To się właśnie nazywa aksamitny totalitaryzm.

Polskie Centrum Monitoringu Wolności Prasy skrytykowało cenzurowanie treści konserwatywnych w platformach społecznościowych. Ale to mało.

Nasze państwo musi wypracować środki prawne, które wymuszą dostosowanie się globalnych koncernów do polskiego prawa.

YouTube wycofuje się i stosuje do prawa państwowego, w chwili, w której spotyka się z rządową zapowiedzią ograniczenia swojej działalności komercyjnej. USA dało pierwsze ostrzeżenie innemu monopoliście. We wtorek 10 kwietnia CEO Facebooka Mark Zuckerberg został przesłuchany przez połączone komisje senackie Stanów Zjednoczonych: d/s wymiaru sprawiedliwości oraz d/s handlu, nauki i transportu. Zuckerberg nie był w stanie wytłumaczyć dlaczego jego serwis cenzuruje konserwatystów, a nigdy nie zdarzyło się, żeby ocenzurował treści lewicowe. Próbował tłumaczyć, że jego pracownicy są w większości lewicowcami. A co to kogo obchodzi.

Tęczowa zaraza pokazuje swą siłę, tęczowa ideologia jest podstawą działania również innych wielkich korporacji, takich jak Netflix, który zapowiedział bojkot stanów USA zwiększających prawną ochronę życia nienarodzonego. Do bojkotu dołączyło się 180 innych wielkich firm. Do presji gospodarczej dochodzi zmiana prawa na takie, które dyskryminuje ludzi o poglądach tradycyjnych, nie-postępowych.

Do więzień wsadzani są ludzie za poglądy, wyrzucani są z pracy jak w Polsce pracownik Ikei, aktorzy tracą pracę. Jednak zmiany prawne są najniebezpieczniejsze.

Ludzie wyznający poglądy ideologii LGBT/gender/multikulti zdefiniowali sobie arbitralnie kategorię prawną pod nazwą „mowa nienawiści”, wcześniej powołując do życia kategorię „homofobia”. Obie kategorie są niejasne, intuicyjne, co sprawia, że za każdą wypowiedź, która nie spodoba się pracownikom lub szefom YouTube, Facebooka czy lokalnym aktywistom LGBT, będzie można wsadzić człowieka do więzienia.

W Polsce nie istnieje kategoria prawna taka jak „mowa nienawiści”. Zatem działanie YouTube jest bezprawne. Każdy przejaw nienawiści na tle rasowym czy religijnym, każdą wypowiedź naruszającą prawa mniejszości etnicznych czy seksualnych można ścigać stosując polskie prawo.

YouTube jest realnym monopolistą, jego cenzorskimi działaniami powinien zająć się zatem UOKiK, rzecznik praw obywatelskich i instytucje regulujące przestrzeń debaty publicznej.

Wyobraźmy sobie, że mamy do czynienia z firmą lub osobą, która zarabia również dzięki YouTube. Czy zamieści kolejny film, jeśli będzie świadom, że jego kanał zostanie zamknięty?

Tak w praktyce, wygląda ideologiczna presja.

Każdy, kto mówi, że ideologia LGBT nie istnieje, kłamie lub uległ kłamstwu. Nie chodzi o to, że lewica cenzuruje prawicę. Współcześni tęczowi rewolucjoniści, radykalne feministki, propagatorzy aborcji i eutanazji oraz wyznawcy ideologii depopulacyjnej czy multikulti chcą zniszczyć podstawy naszej cywilizacji. Tak jak wcześniej rewolucjoniści francuscy, naziści i komuniści. Wojna z antykulturą nie toczy się o to, kto ma trzymać w rękach stery zachodniej cywilizacji. Rewolucjoniści chcą zniszczyć statek, w którym wszyscy od 1300 lat podróżujemy.

Jednocześnie cenzurujący swych przeciwników wyznawcy tolerancji bezwstydnie w biały dzień atakują wszystko to, co jest święte dla milionów ludzi: „LGBT i pierwsi chrześcijanie. Czy Jezus spędził noc z mężczyzną?”, pisze Wyborcza. I my mamy to tolerować, a jednocześnie milczeć gdy nas cenzurują? Nosz kur…

Robert Tekieli

P.S.

YouTube w końcu po burzy medialnej odblokowało homilię arcybiskupa, nie zmienia to jednak faktu, że YT się na coś takiego poważył. W krajach muzułmańskich nie popełniają takich "błędów". Ciekawe dlaczego?

Tysol.pl

Komentarze (72):

Ela2019.08.9 4:26
Popieram !!!!
Moly2019.08.8 2:42
YouTube. Niech koscilena szarancza zalozy swoje media
Thomas2019.08.8 0:22
Jedyne wyjście to powsadzać do ciupy z Pedroniem na czele.
mao2019.08.7 19:22
!!! słaba ta cywilizacja jeżeli mogą ją zniszczyć geje -którzy byli prawdopodobnie zawsze -niestety Owsiak ich na Woodstocku nie wymyślił
emeryt2019.08.7 16:08
- "Pytanie retoryczne - katolicy nigdy nie skalali się myśleniem i logicznym rozumowaniem." - To nie jest pytanie, bo na to nie wskazuje treść jak również brak jest znaku zapytania - jest to jedynie ideologiczne stwierdzenie - nielogiczne, ignoranta można rzec. Czy można być trochę w ciąży? Czy można legalnie mieć, rozpowszechniać, handlować czymś co jest "teoretycznie nielegalne"? Czy można być kulturalnym chamem? Czy można być trollem blogowym, ale w szlachetnym celu? Retoryka ...
Albert2019.08.7 17:54
Może po prostu przeczytaj mój cały komentarz ze zrozumieniem, zamiast wyrywać z kontekstu jedno zdanie i budować na nim swoje wysrywy pseudointelektualne?
edi2019.08.7 15:07
OD DAWNA PISZĘ - LGBT (GENDER) bazuje na ideologii NEO MARKSISTOWSKIEJ - jest to ciąg dalszy marksizmu-komunizmu-bolszewizmu - Z KTÓRYM POLSKA WALCZY OD 1920 r. IDEOLOGIA NARZUCONA POLSCE SIŁĄ po II Wojnie światowej TAKA IDEOLOGIA MUSI BYĆ ZWALCZANA TAK SAMO JAK NAZIZM I KOMUNIZM, jako WROGA LUDZKOŚCI, POLSCE, RODZINIE i POLSKIEJ KONSTYTUCJI JEST WROGIEM POLSKI i POLAKÓW !!!!!!!! ZEJDŹMY Z KANAPY I DZIAŁAJMY NIE DAJMY NASZYCH DZIECI NA POŻARCIE BOLSZEWIKOM - WYWIESZAJMY BANNERY NA SZKOŁACH - "SZKOŁA WOLNA OD LGBT-GENDER" - MY RODZICE RZĄDZIMY W SZKOŁACH - NIE BĄDŹMY BIERNI - RĘCE PRECZ OD NASZYCH DZIECI - NIKT NIE MA PRAWA DEPRAWOWAĆ NASZYCH DZIECI !!!!!!!!!!!!!!!!!! WOJNA TRWA - w 1683 r. - POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM ISLAMU - w 1920 r. POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM BOLSZEWIZMU - w 2019 r. POLSKA URATUJE ŚWIAT PRZED ZALEWEM GENDER, LGBT itp. BÓG HONOR I OJCZYZNA !! JEZUS JEST PANEM POLSKI, MATKA BOŻA KRÓLOWĄ POLSKI - POLACY TO MĄDRY NARÓD - SURSUM CORDA !
Młot na katolicyzm2019.08.7 15:01
Katolicka zaraza mnie wkurza.
Z2019.08.7 14:49
Ruch LGBTQ wywodzi się z Ruchu CZERSKA = CZE + R + S + K + A = Czerwony Rewolucyjny Sowiecki Komunistyczny Antypolonizm
mao2019.08.7 19:24
tak,ruch ten działał już w czasach biblijnych :)
nikt2019.08.7 14:41
No raczej Żydzi nie będą mi pisać o tym co w moim własnym kraju jest zarazą a co nie .
robaczek 2019.08.7 14:13
PIS - pocieszni idioci Rosji ;] - obrzydzic narodowi zachód - JEST - powoli ocieplac wizerunek Rosjii - OJ DZIEJE SIE ;] CZY COS ZLEGO OD @ LAT POWIEDZIELI? :} z najwiekszego wroga sprzed 4 lat teraz robia przyjaciela ;] LUDZIE!!! KU_WA myslcie troche!!! tak sie latwo dajecie napuszczac na siebie jak dzieci w przedszkolu. PAMIETAJCIE: najłatwiej kierowac ludzmi przez strach. wy glupi czy az tacy frajerzy jestescie? czy jedno i drugie?
robaczek2019.08.7 14:22
I na koniec dodam PATUSKI
Tylko prawo2019.08.7 14:35
Nic z tych rzeczy, które wymieniłeś, nie udadzą ci się. To po pierwsze. Po drugie, my się was nie boimy, my się wami brzydzimy i uważam, że trzeba was rozdeptać jak robaki. Tyle, głupku.
Michał Pasierb 2019.08.7 14:04
Proszę posłuchać tego naukowca....uprzedzam, że miejscami mocne.....ale jak powiedział J. Mackiewicz "Tylko prawda jest ciekawa".....Tak, mamy wojnę ideologiczną.... O to chodzi, żeby nieświadomi zobaczyli z kim i o co chodzi w tej cywilizacji śmierci, którą chcą zaimplantować naszemu społeczeństwu, nie przebierając w środkach...Nie życzę, niestety, przyjemnego słuchania....
Michał Pasierb 2019.08.7 14:05
https://www.youtube.com/watch?v=e-wRldzzUhk&t=505s
XYZ2019.08.7 14:02
Ich siła bierze się z ilości,już ich nie uciszycie.
Albert2019.08.7 14:00
"YouTube jest realnym monopolistą, jego cenzorskimi działaniami powinien zająć się zatem UOKiK, rzecznik praw obywatelskich i instytucje regulujące przestrzeń debaty publicznej. " Następny katolicki ćwierćinteligent, któremu się wydaje, że zjadł wszystkie rozumy, a tymczasem kompromituje się w każdy praktycznie zdaniu. Otóż panie Tekieli, YouTube ma polski UOKiK centralnie w pompie, ponieważ NIE JEST firmą zarejestrowaną na terenie Polski, w związku z czym NIE PODLEGA polskiemu ustawodawstwu. Czy choć jeden z tych plujących jadem dookoła katolickich ścierwojadów nawijających nieustannie o konieczności pociągnięcia YouTube do odpowiedzialności karnej będzie w stanie zrozumieć tak trywialną rzecz? Pytanie retoryczne - katolicy nigdy nie skalali się myśleniem i logicznym rozumowaniem. Tym razem też wyjątku nie będzie. Podam przykład odwrotny - kiedyś przez ładnych parę lat prowadziłem stronę z materiałami teoretycznie nielegalnymi w Polsce. Mieszkałem oczywiście w Polsce, a mimo to nikt mi nic nie mógł zrobić. Z prostej przyczyny - strona fizycznie znajdowała się w Panamie, a potem w Meksyku. I służby mogły mi naskoczyć.
Zdrowy rozsądek2019.08.7 14:29
Czyli typowy przestępca – wróg Kościoła i państwa. W dodatku prosty cham bez elementarnej kultury w słownictwie. Napiszę tak, żeby człowiek marginesu zrozumiał: Wal się na ryj :)
Albert2019.08.7 15:14
Oczywiście jak to bywa w wypadku katolików, zero jakichkolwiek rzeczowych argumentów, a jedynie inwektywy. Taki obraz wasz, wy katolickie odpady genetyczne.
ZERR02019.08.7 16:22
zero wiedzy to wykazuje [*********] podpisujacy się 'albert'.
Albert2019.08.7 17:52
Jak na razie to jeszcze nie zdarzyło się, by jakiś katolicki ćwierćinteligent był w stanie tutaj zakasować mnie wiedzą. Najwięcej próbował ten przygłup z Bródna. Im bardziej się napinał, tym bardziej się ośmieszał publicznie. Ty jesteś daleko w tyle wypierdku biskupa
ZERR02019.08.7 16:20
Tylko całkowity połdebil może bełkotać, że miejsce rejestracji firmy ma cokolwiek do rzeczy. Wciąga się adres jutuba na listę adresów zakazanych i to w zasadzie wszystko. Z automatu wszyscy dostawcy internetu wycinają ruch do i od jutuba, 99% oglądaczy ma szlaban.
Albert2019.08.7 17:53
Może najpierw się dowiedz jak to wszystko działa, a potem się wypowiadaj. Nie na odwrót.
emeryt 2019.08.7 13:59
W marcu 1984 zmarł pierwszy homoseksualista na AIDS (HIV). Od tamtego czasu AIDS spowodował śmierć milionów ludzi i dalej tysiące umierają. Głównymi nosicielami tej zarazy, plagi są homoseksualiści i w dużo mniejszym stopniu narkomani, prostytutki męskie i żeńskie. Kto jest odpowiedzialny za tą zarazę? Homoseksualiści. Mało tego, było tysiące przypadków, że zarażeni homoseksualiści celowo oddawali krew tak aby innych zarazić. Tak było w latach 80-tych i 90-tych dopóki nie znaleziono skutecznych testów. Ale i to nie pomogło bo zdarzali się i zdarzają się "lekarze-chirurdzy", dentyści ukrywający fakt, że są zarażeni. Zatem słusznie, choćby z medycznego punktu widzenia, tęczowi to zaraza.
M.2019.08.7 22:50
Emeryt juz ma zanik mózgu?
CZY ZYDZ JUDASZ TO NIE OSZUST?2019.08.7 13:55
LOLEK KREMOWKA JAKO ZYDOWSKI JUDASZ JUDZI I PODSYCA NIENAWISC ZA TO PLACI ZYD SOROSZKA.
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.7 13:42
Aż mi ślinka cieknie na samą myśl o lizaniu rowa biedronce i jego chłopakowi. To prawdziwi 100% mężczyźni.
andrzejhahn32019.08.7 14:18
Rzygać 🤮 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Thomas2019.08.8 0:17
No to życzymy smacznej czekolady.
Hak Ci w smark2019.08.7 13:41
<ziew> Znowu to samo.. Można by próbować polemizować z panem Robertem ale w sumie po co? Jak każdy ignorant cieszy się, że nie musi opuszczać swojej strefy komfortu. Kłamstwa którymi usprawiedliwia swoją postawę to już wszyscy na pamięć znają.
Zdrowy rozsądek2019.08.7 14:24
Mów za siebie smarkaczu. Ja nie znam ani jednego kłamstwa, które by się u tego pana pojawiło. Ale rozumiem, że nie możecie polemizować, przy waszej zakłamanej ideologii, to niemożliwe.
Hak Ci w smark2019.08.7 15:29
Jak jest się w ideologii to się prawdy nie rozpozna choćby ta skoczyła Ci na plecy i kopnęła Cię w zadek. W sumie idealnie wpisujesz się w definicje fanatyka z kręgu frondy. Dziękuje za potwierdzenie moich słów masz tu serduszko żeby Ci smutno nie było <3
krzysztof2019.08.7 13:36
W Polsce przebierańcy mają siłę i moc porównywalną z Bogiem,skoro 35 milionów katolików boi się garstki tęczowych.Czy naprawdę katolicy są tak słabi i robią pod siebie ze strachu,że wszystkie media kat-prawilne mówią i piszą tylko o LGBT?
ZERR02019.08.7 13:42
Zboczeńców nie jest garstka, tylko pół miliona, z czego 1/10 należy do Sekty LGBT. 50 tysięcy terrorystów finansowanych przez Międzynarodowy Kapitał, Banki, Korporacje, Ambasady, Władze wszystkich szczebli. Nazistów było mniej, a wymordowali 50 milionów ludzi.
krzysztof2019.08.7 13:49
Pisałem o Polsce.Nawet na tzw. paradach jest ich może 10-20% reszta to hetero,którzy idą w marszu dla jaj i na złość katolikom.
Marian 2019.08.14 22:15
Brak wsparcia przez hierarchów kościoła swoich wiernych, jeżeli Konferencja Episkopatu nie wspiera arcybiskupa Jędraszewskiego to ja jako wierny katolik czegoś tu nie rozumiem. Strach ? Obawy? Czas na stanowcze działania lub rezygnację niektórych Hierarchów. Podobnie jest w terenie.
Jerzy2019.08.25 18:25
Jeśli katolicyzm polski wygląda tak jak u Kaczyńskiego to czemu się dziwić.
edi2019.08.7 13:31
LGBT (GENDER) bazuje na ideologii NEO MARKSISTOWSKIEJ - jest to ciąg dalszy marksizmu-komunizmu-bolszewizmu - Z KTÓRYM POLSKA WALCZY OD 1920 r. IDEOLOGIA NARZUCONA POLSCE SIŁĄ po II Wojnie światowej TAKA IDEOLOGIA MUSI BYĆ ZWALCZANA TAK SAMO JAK NAZIZM I KOMUNIZM, jako WROGA LUDZKOŚCI, POLSCE, RODZINIE i POLSKIEJ KONSTYTUCJI JEST WROGIEM POLSKI i POLAKÓW !!!!!!!! ZEJDŹMY Z KANAPY I DZIAŁAJMY NIE DAJMY NASZYCH DZIECI NA POŻARCIE BOLSZEWIKOM - WYWIESZAJMY BANNERY NA SZKOŁACH - "SZKOŁA WOLNA OD LGBT-GENDER" - MY RODZICE RZĄDZIMY W SZKOŁACH - NIE BĄDŹMY BIERNI - RĘCE PRECZ OD NASZYCH DZIECI - NIKT NIE MA PRAWA DEPRAWOWAĆ NASZYCH DZIECI !!!!!!!!!!!!!!!!!! WOJNA TRWA - w 1683 r. - POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM ISLAMU - w 1920 r. POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM BOLSZEWIZMU - w 2019 r. POLSKA URATUJE ŚWIAT PRZED ZALEWEM GENDER, LGBT itp. BÓG HONOR I OJCZYZNA !! JEZUS JEST PANEM POLSKI, MATKA BOŻA KRÓLOWĄ POLSKI - POLACY TO MĄDRY NARÓD - SURSUM CORDA !
Oloo2019.08.7 13:37
Pisz normalnie jak normalni ludzie na portalu, a nie jak debil dużymi literami,bo nie można tego odczytać.
Zdrowy rozsądek2019.08.7 14:21
Nas w szkole uczyli dużych liter i możemy przeczytać.
krzysztof2019.08.7 14:35
To dlaczego prawie nikt nie pisze dużymi,ciekawe prawda? Nawet ty piszesz małymi xD
edi2019.08.7 15:08
widać oloo pobierał naukę pisania cyrylicą ruski troll
lolek kremowka2019.08.7 13:39
Narod, ktory przez swoje warcholstwo stracil niepodleglosc na ponad 100 lat musi zyc mitami
lolek kremowka2019.08.7 13:31
YT - przeciwko wam FB - przeciwko wam Owsiak - przeciwko wam Młodzież woodstockowa - przeciwko wam Nauczyciele - przeciwko wam Rolnicy - przeciwko wam Policjanci - przeciwko wam Niepełnosprawni - przeciwko wam Wszędzie w okół - LGBT, potwór Gender, Harry Potter, masoni, Soros, ruskie trole, Żydzi - wszyscy przeciwko wam. Wiecie jak się to nazywa? - schizofrenia paranoidalna
ZERR02019.08.7 13:38
Przetłumacze to na ludzki język: Korporacje Międzynarodowe - przeciw nam Celebryci z PRLu - j.w. Oczadziała smarkateria - j.w. Komunistyczne Związki Zawodowe - j.w. łatwa do wypreparowania zgraja po jednych papierach - Międzynarodowy Kapitał, Lewactwo i Pozyteczni Idioci
AntyZerro2019.08.7 13:46
Ale z Ciebie śmieszny człowiek.
robaczek 2019.08.7 14:15
;] oj argumentów braklo sensownych to obrażamy? ;] jestescie pociesznymi idiotami rosji. zrozumcie wreszcie. - kto wam zachod powoli obrzydza? ciekawe dlaczego? hmmmm ... to sie nazywa "powolne gotowanie żaby" zerro srpobuj pomyslec dziadek. moze sie jeszcze uda. wiem ze w tym wieku to tylko zgorzknienie i miekka fajka zostało, no ale sprobuj. DLA POLSKI ;]
abc2019.08.7 13:52
Rzeczywiście masz schizofrenię. Zamiast o tym pisać po prostu się lecz.
AntyZerro2019.08.7 14:18
Słabo Ci to wyszło :P
darek2019.08.7 13:21
kiedy tymi wpisami zajmie sie prokuratura?
kacha2019.08.7 13:14
YT to prawactwo może naskoczyć. Tak samo jak Google, Fb, czy Microsoft, albo Volkswagenowi. Po prostu. Nie podskoczycie wyżej du.py. Zrobią co zechcą. I taka prawda. Należy opracować własna technologię i z niej korzystać jak się cudza nie podoba, albo nie korzystać wcale i wrócić do jaskiń. haha
ZERR02019.08.7 13:35
Jak przejmiemy władzę - co jest nieuchronne - po prostu tych wszystkich homopropagandystów powsadzamy do ciupy na minimum 8 lat. Tolerować się ich nie da, sami tego nie chca więc cóż mamy robić? Pod Sąd i do paki.
powstrzymać tęczowych nazistów2019.08.7 13:13
Neonaziści spod sześciokolorowej szmaty sa coraz bardziej bezczelni, już chcą wsadzać do więzień za krytykę swej ideologii. Jak w latach 30-tych
Cogito ergo sum2019.08.7 13:12
Tęczowy bolszewicy chcą nas ograbić z wolnego słowa. Bój to jest ich ostatni.
alcapone2019.08.7 13:12
Myślę że najlepsze byłyby sankcje finansowe. Raz zapłacą milion, innym razem 10 milionów złotych, i najdzie ich mądrość. Trzeba by fachowo pokombinować przy prawie aby to było tak jak trzeba ułożone. Bo w końcu cenzura jest zakazana czy nie? Oni jakby uważali że im wolno robić cenzurę. Coś im się pomyliło chyba. Kiedyś na takich mówiliśmy czerwone pająki albo czerwone świnie. Tym świńskim czerwonym ryjom coś się myli. Inna sprawa to łamanie zapisów kodeksowych, kodeks karny definiuje jasno i konkretnie kilka sytuacji gdy owszem cenzuruje się, prawnik mógłby fachowo to opisać. Ale w tym wypadku/tych wypadkach nie o takie sprawy chodzi co jasne. Oni chcą totalnej cenzury, oni już ją wprowadzają.
Tom.2019.08.7 13:08
Czy ktoś zna alternatywę dla You Tube ?
yt2019.08.7 14:44
https://alternativeto.net/software/youtube/
andrzejhahn32019.08.7 13:06
Widać, że to określenie na stałe wpisze się w walkę z lgbt i lewicą. Bardzo dobrze i trafnie to zostało zdefiniowane.
M.2019.08.7 13:05
Kwiczenie frondowskich neofaszystowskich swiñ i ich popleczników sa jak miód na moja dusze :D Szczekajcje dalej, jest was coraz mniej, a czas sie koñczy. Max. kilka lat.
Andrzej2019.08.7 13:20
No to odleciałaś lewacka szmato :D
M.2019.08.7 14:01
Nie odlecialem, kato-knurze. Zwiazki partnerskie / malzeñstwa i na dluzsza mete mozliwosc adpocji dzieci w Polsce przez pary homo, to kwestia czasu. I mozesz sobie kwiczec i szczekac, nie zmienisz tego. Podobnie z waszym hejtem. Ustawa antydyskryminacyjna i karanie za przemoc wobec osób LGBT zostanie czy predzej czy pozniej uchwalona. Wspomnisz me slowa za kilka lat. Szczekaj dopóki mozesz, radykalny szczurku
Zdrowy rozsądek2019.08.7 14:16
Już przegraliście tylko jeszcze tego nie przyswajacie, tęczowa zarazo :)
M.2019.08.7 14:26
Zawsze mozesz wyp*ierdalac z UE, jesli sie cos nie podoba. Nikt takich jak ty tu na sile nie bedzie trzymac. Mongolia czeka.
anonim2019.08.8 18:46
O jaki tęczowy bohater się znalazł ,a kultura ,słownictwo ,widać w parze idą z miłością ,pod wrażeniem jestem .Wiesz co tęcza jest tylko przez chwilę tak i z waszą będzie ,pomarzyć to sobie możesz .Ty chcesz dzieci adoptować z takim byciem żałosny jesteś . Jak tobie się nie podoba to możesz sobie wyjechać ,nikt ciebie nie trzyma świat czeka jak ci tu źle. ,przymusu nie masz tu mieszkać .
JestemFaszysą:NiePopieramKomuchówIZboczeNców!!!!2019.08.7 13:53
JestemFaszystą:NiePopieramKomuchówIZboczeNców!!!!2019.08.7 13:57
jakiś marksista już zdążył t zajumać
Mirek2019.08.7 14:00
Tak sie składa ze faszystą dużego formatu jestes ty. Zgnieciemy was i wdepczemy w g...
M.2019.08.7 14:02
Marzyc kazdemu wolno, naziolku.
sara miriam2019.08.7 14:03
Co robisz na frondzie zarazo?
M.2019.08.7 14:05
Otwieram wam oczy na rzeczywistosc, idiotko :* Buziak
gość_dumny_katolik2019.08.7 14:30
To jest z tych wypowiedzi: "Łapać złodzieja"- krzyknął złodziej. Tak samo jest z tobą, co nazywasz faszystami inaczej myślącymi od ciebie. A może dumny jesteś z gułagów komunistów, z "czerwonych kmerów" z Kambodży, z chińskiej "rewolucji kulturalnej" itd. Mam tych komunistycznych "dokonań" wyliczyć więcej?