'RafałNaprawia'. To kreskówka 'Sąsiedzi'? Nie, kampania Trzaskowskiego! - zdjęcie
21.08.18, 17:49zdj. screen Twitter/CTomczyk

'RafałNaprawia'. To kreskówka 'Sąsiedzi'? Nie, kampania Trzaskowskiego!

"Przemiła Pani zaprosiła Rafała Trzaskowskiego do siebie... a tu zaskoczenie... Zobaczcie! „Taki powinien być Prezydent Warszawy”- napisał na Twitterze poseł Platformy Obywatelskiej, Cezary Tomczyk. 

Polityk zamieścił na portalu społecznościowym film, w którym kandydat PO i Nowoczesnej na prezydenta Warszawy, Rafał Trzaskowski odwiedza jedną z mieszkanek Ursynowa. Ma to związek z inauguracją akcji "Otwarte drzwi dla Warszawy" i dotyczy, nomen omen, drzwi. 

 

Kobieta, którą odwiedził Rafał Trzaskowski, poprosiła polityka o pomoc przy zepsutych drzwiach. Kandydat na prezydenta Warszawy skleił szybę taśmą klejącą. 

 Czy wszyscy mieszkańcy stolicy mogą spodziewać się odwiedzin Trzaskowskiego? Niekoniecznie. Akcję "Otwarte drzwi dla Warszawy" będą kontynuować przede wszystkim kandydaci Koalicji Obywatelskiej na radnych. 

"Myślę, że w kolejnych tygodniach ta akcja będzie coraz bardziej intensywna. Nie będzie trwała tylko jeden czy dwa dni w tygodniu, ale znacznie częściej"-podkreślił poseł PO i kandydat na prezydenta Warszawy. Radna Platformy Obywatelskiej, Aleksandra Gajewska poinformowała, że kandydaci Koalicji Obywatelskiej na radnych będą odwiedzać warszawiaków w ich domach i zachęcać do uczestnictwa w spotkaniach z Rafałem Trzaskowskim, a także- oddania swojego głosu właśnie na tego polityka. 

"Będziemy w różnych dzielnicach. W tej chwili jesteśmy na Ursynowie"- poinformowała Gajewska. 

Naprawą drzwi najbardziej zachwycił się Cezary Tomczyk, zaś internauci Trzaskowskiego wyśmiali. Na Twitterze pojawił się hashtag "RafałNaprawia".

yenn/Twitter, Fronda.pl