Radiowa Trójka – prowokacja czy burza w szklance wody? - zdjęcie
17.05.20, 10:46Kazik Staszewski, Marek Niedźwiedzki/YT/S.P. Records/Polskie Radio

Radiowa Trójka – prowokacja czy burza w szklance wody?

276

Puściły nerwy i artystom i politykom. Zdarza się. Poszło o piosenkę Kazika „Twój ból jest lepszy niż mój”, który Kazik Staszewski przygotował wspólnie z Wojtkiem Jabłońskim. Nawiązuje w swojej treści do odwiedzin prezesa Jarosława Kaczyńskiego na cmentarzu w czasie kwarantanny. Powodem wizyty prezesa Kaczyńskiego była rocznica katastrofy smoleńskiej 10 kwietnia.

Utwór Kazika zdobył pierwsze miejsce w Liście Przebojów PR3. Jak jednak wyjaśnia Tomasz Kowalczewski, dyrektor Programu 3 Polskiego Radia, doszło w trakcie tego wydania listy przebojów doszło do złamania regulaminu.

Kowalczewski powiedział:

- Podczas elektronicznego głosowania nad Listą Przebojów Trójki w dn. 15.05.2020 r. został złamany regulamin i do głosowania wprowadzono piosenkę spoza listy. Nadto dokonano manipulacji przy liczeniu głosów oddawanych na poszczególne piosenki, co zafałszowało wynik końcowy

Dodał też:

- W związku z tym Redakcja podjęła decyzję o unieważnieniu tego głosowania. Wyrażamy ubolewanie i przepraszamy wszystkich słuchaczy za zaistniałą sytuację. Na kolejne głosowanie Listy Przebojów Trójki zapraszamy 22 maja o stałej porze

Emocjonalnym artystom nie trzeba dużo, żeby wybuchli więc posypały się komentarze o cenzurze z czasów PRL, A niektórzy artyści postanowili zawiesić współpracę z Programem 3 Polskiego Radia.

Sam prowadzący Marek Niedźwiedzki z kolei podobno zrezygnował z pracy, choć informacja o tym nie pochodzi bezpośrednio od niego.

Do domniemanej cenzury i postawy Niedźwiedzkiego odniósł się Joachim Brudziński z PiS:
- Niedźwiecki chciał odejścia z trójki jego prawo. Jak trzeba było złożyć oświadczenie lustracyjne teź odszedł. Dziś podprowadził nadgorliwców jak leszczy a odium ich głupoty spada na JK.

Ocenił też zdjęcie piosenki z anteny jako przejaw głupoty albo czyjeś dobrej woli.

mp/pap/facebook/twitter

Komentarze (276):

Lulek2020.05.18 10:28
Kazik zrazik z nieświeżego mięsa.
Alojzy Cedzidło2020.05.18 9:35
Miernota jestem w tej branży tego typu muzyki i ,,rozrywki . ale skoro niema cenzury to se w tej sprawie napisze . Nie mogę zrozumieć jak to jest ,że utwór raz pokazany ,nadany ,stał się przebojem roku ,miesiąca tygodnia . Kazik artysta wielki .Zgoda . Ale ,żeby za jedno ,dwa odtworzenia . utworu pokonać wszystkich.? Wszystkich ? No wląśnie ...kto to sprawdzał .I sprawa najważniejsza .,,KAZIK ' dołączył do tych Donaldow i Szczurów ,którym życie w Polsce to jedna potworna katorga . A prawda jest jedna .Polityka bywa panną lekkich obyczajów . .Polityką dopuszcza do ordynarnych kantów w imię swoich interesów . 'Kazik" jest durny jak but z lewej nogi .jeśli dał się wpuścić w politykę . Te 269 komentarzy nie wróżą nic dobrego.
MK2020.05.18 8:48
jak za Tuska stadiony zamykali za "Matoła", albo anty-terrorysci wpadali do domu za "anty-Komora", albo zamykali gości bo krzesło pokazał Kormorowskiemu... jakoś nie było lawiny krytyki od artystów. jacys tacy stronniczy są ci artysci głównego nurtu..
jdjd2020.05.18 8:08
Jeśli były manipulacje listą to można zrobić audyt. Jeśli to prawda to trzeba to powiedzieć. Niedzwiecki manipulował 'od zawsze' listą np. nie dopuszczająć żadnych praisów ani pieńsni religijnych. Dlaczego? A bo jasno o tym mówił że nie chce. Nie mam więc powodów by nie wierzyć w plotki, że mógł zrobić i to. Ale to PLOTKI ! a nie fakty.
jenerał 2020.05.18 8:06
najpierw przyszedł Jaruzelski i WRON, a jak poszli to pojawił się Pan Marek ...
XD2020.05.18 8:06
No i super! Niedługo w Trójce zostaną sami partyjniacy, a na antenie będzie można posłuchać Rymcarzy i Stróży Poranka, bo Mystic Production zawiesiła współpracę z radiem cenzurowanym. Nie posłuchacie już Kazika, Kultu, Podsiadło, Rojka, Cave'a, Deep Purple ani Organka. Brawo Kazik, brawo Niedźwiedzki i wszyscy, którzy dołączyli do sprzeciwu wobec cenzury. I co? Po co wam wolność? Macie przecież telewizję.
Realista2020.05.18 7:59
Pis już dawno wykończył Trójkę. Zrobił z tego jakąś lajtową wersję radia Maryśka. Teraz to już dożynanie resztek. Słuchacze Trójki przejdą do nowego radia tworzonego przez byłych trójkowych redaktorów. Szkoda, że to nowe radio powstaje tak późno, ale dobrze że nie później. A na Myśliwieckiej zostanie pusta skorupka i Kuba Strzyczkowski (wstyd Panie Kubo). I do tego marginalna słuchalność. Ale kasa z budżetu państwa i ze spółek skarbu państwa będzie płynąć. Trójka nigdy nie była stacją mocno zaangażowaną politycznie. Opierała się na dobrej muzyce, rozrywce i kulturze. W programach publicystycznych trudne pytania potrafili dostać i rządzący i opozycja. Ale taka formuła dla Pisu byla nie do zaakceptowania. Albo jesteś z nami albo przeciw nam. Trójka przetrwała nawet komunę. Ale Pis w niszczeniu kultury jest nieporównanie bardziej skuteczny niż komuna. Pisowi wystarczyło niecałe 5 lat żeby zniszczyć stację budowaną przez dekady.
nico2020.05.18 7:18
To ile ma grobów śp. prezydent Lech Kaczyński?
N2020.05.18 6:43
Ale przaśna manipulacja Frondy: więc może to być tylko albo prowokacja, albo burza w szklance wody. A jest to po prostu farsa. Myślę, że odpowiedzialny jest za to jakiś nadgorliwy podopieczny PISu z radia. A może taki, który bał się, co z nim będzie, jak ta piosenka przejdzie? I jeszcze to żałosne usuwanie notowania listy z internetu i zastępowanie atrapą strony z błędem (kod strony nadal jest dostępny w internecie - nie ma tam błędu, tylko linijka kodu dodana ręcznie, żeby przekierowywać na stronę atrapy). Ktokolwiek by nie był u władzy, chyba każdy się zgodzi, że to godne pożałowania.
anonim2020.05.18 6:41
'Twój ból jest większy...' A kto więcej stracił w tej katastrofie? Ludzie bez empatii i kultury próbują coś na tym ugrać, zrealizować interesy polityczne. A Niedźwiedzki? No cóż, TW wykonał polecenie.
abiturient2020.05.18 6:02
Niedźwiecki ma 66 lat - chłopie czas na emeryturę! A ten cały Kazik - brak słów ...!!!
donalttt2020.05.18 4:14
zdecydowanie już czas na nowe otwarcie w Trójce. Mam ponad 40 lat i redaktorzy tacy jak Niedzwiecki do mnie nie przemawiają. Zapętlił się w swoim świecie a teraz próbuje bawić się w politykę. Słabe to więc be żalu, do widzenia
gumowa kaczka2020.05.18 3:50
prowokacją to było pomijanie utworów wieszcza Zenka Martyniuka w Trójce
Asia2020.05.17 20:38
Brudziński zgłoś się do mnie jak będziesz miał chociaż 10% elokwencji Manna, Niedźwieckiego lub Kydryńskiego. Amen.
fakir2020.05.17 20:27
Czyzby tak durnowaci byli ci "artysci" ? NA CALYM SWIECIE rzadowe media sa w pewnym sensie cenzurowane - aby nie obrazac czy zniewazac wladzy. Chcecie pluc na obecny rzad - sa do tego inne, tylko na to czekajace media.
Darek2020.05.17 22:47
Poproszę o jakikolwiek przykład podobnej sytuacji w jakimkolwiek demokratycznym kraju w obecnym stuleciu, czekam z niecierpliwością. Wyprzedzając potencjalną odpowiedź - Rosja, Białoruś, Chiny i Korea Północna to nie są kraje w pełni demokratyczne.
mikolaj2020.05.17 19:57
związani z PRLem powoli ale odchodzą z życia publicznego super
violencja2020.05.17 20:24
Dobrze , ale zostają ich dzieci i jacyś krewni
Janka2020.05.18 7:22
... i zostają sędziami Trybunału Konstytucyjnego
violencja2020.05.17 19:56
"Twój ból jest większy niż mój" https://fakty.interia.pl/polska/news-afera-wokol-piosenki-kazika-dyrektor-radiowej-trojki-zarzuca,nId,4500944
Krakus2020.05.17 19:42
Pisiory i ich elektorat są zbyt tępę, by słuchać "Trójki". To za trudne dla nich. Tematy i muzyka. A PiS nienawidzi wykształcenia, kultury, niezależności i humoru. Dlatego w pięć lat wykończyli trzecie (po RMF i ZETce) radio w Polsce. Przypomne, że "Trójka" to radnio nie komercyjne ale państwowe. Teraz słuchalność spadła do poziomu błędu statystycznego. I zamiast dobrej muzyki będziemy mieć Zenka Martyniuka, zamiast ciekawych i obiektywnych infprmacji propagande, gorszą niż za PRL. Wszystko co cenne, wartościowe i budowane latami PiS zepsuje. Jak stadninę w Janowie.
antoni.s2020.05.17 18:36
Klasa robotnicza murem za joachimem brudzińskiim,wichrzycielom i prowokatorom mówimy zdecydowane nie!!
Goryl2020.05.17 18:17
Kazik to słaby piosenkarz chciał się przypomnieć i szukał tematu, zaśpiewał jakieś wypociny. Jak mu nie odpowiada w Polsce może wybrać Hiszpanię kastaniety w ręce i w duecie z tym co w TVN flagę polską wkładał w ... Całość zapowiadać będzie W.M. i J.O. reportaż napisze GW, TVN, News TVN 24.
Krakus2020.05.17 19:43
A zrozumiałeś chociąż ta piosenkę? Ty jej prostaku nawet nie wysłuchałeś...
Goryl2020.05.18 5:39
Nie piszę się tą tylko tę.
Tom Bombadil2020.05.17 17:54
Piosenka jest agresywnie demagogiczna. Uznaje za moralna zbrodnię wydarzenie marginalne i niewinne. Nie ma nic wspólnego z kulturą. Robi politykę z żałoby. Nie jestem przeciwny jej zdjęciu z anteny.
Polo2020.05.17 17:45
Ile razy w historii LP3 zdarzyła się taka sytuacja i ile razy w takiej sytuacji 'zmanipulowane' głosowanie dotyczyło utworu tak jawnie sprzecznego z linia polityczną zarządu stacji? Czy gdyby na pierwszym miejscu listy znalazła się piosenka o doopie marynie zamiast kawałka o łzawej miłości dwojga nastolatków zarząd stacji walczyłby tak zaciekle o 'sprawiedliwość' głosowania? W takiej sytuacji, nawet jeśli lista faktycznie zostałaby źle skonstruowana, odpowiedzialny zarząd sprawę by zignorował, przeprowadził wewnętrzne dochodzenie i dopiero po niezbitym udowodnieniu przekrętu wyciągnął konsekwencje od ewentualnych sprawców. Poza anteną i bez szumu medialnego. W końcu to 'tylko' lista przebojów a nie program dokumentujący żywot świętej Hermenegildy. Tutaj rzeczywiście ktoś potraktował sprawę bardzo osobiście i emocjonalnie po czym puściły mu nerwy i stracił panowanie nad własnymi zachowaniami. I nie byli to ani artyści, ani dziennikarze.
Reytan2020.05.17 18:40
Smierdzisz komuchu i popuszczasz w gacie.
Goryl 2020.05.17 17:45
Jechał Jojo na koniu, na koniu…
Władysław2020.05.17 17:41
Dzieje się historia. To, czego ze zwykłego tchórzostwa nie zrobiło PiS, właśnie samo się dokonuje. TW Bera czyli Niedźwiecki, którego do Trójki zatrudnił M. Walter TW Mewa, odchodzi. I dobrze. W. Mann - kolejne resortowe dziecko już odszedł. Powiał wiatr historii i przewietrzył skostniałe pokomunistyczne pomieszczenia. Przyjdą lepsi!
Goryl 2020.05.17 17:46
Kto będzie tego słuchał? Ci sami co RM z Torunia?
Reytan2020.05.17 18:42
Komuchy powoli odchodza. Niech zyje Polska !
widz2020.05.17 17:31
Kazik też liczy na radio Wojciecha Manna? niech sie tam wszyscy zbiorą,wyjadą i nadaja z miejsca pobytu sponsora
Goryl2020.05.17 16:55
Myślą, że są władcami Polski - coś się chłopaczkom pomyliło. Kazik to słaby piosenkarz chciał się przypomnieć i szukał tematu, zaśpiewał jakieś wypociny. Jak mu nie odpowiada w Polsce może wybrać Hiszpanię kastaniety w ręce i w duecie z tym co w TVN flagę polską wkładał w ... Całość zapowiadać będzie W.M. i J.O. reportaż napisze GW, TVN, News TVN 24.
Elwir2020.05.17 18:25
NO tak bo przecież wiadomo, że jedynym panem i władcą Polski jest Jarosław i jego podnóżki :)
Reytan2020.05.17 18:44
Tak jest,wy smierdzace komuchy,zbierajcie sie do Korei Polnocnej !
Elwir2020.05.17 20:02
Reytan, to jednak wam duuuużo bliżej do Korei, więc uważaj opłacany pokraku żeby któregoś dnia sam tobołka nie musiał pakować
anonim2020.05.17 16:53
Prowokacyjna piosenka, infantylna do bólu, na dodatek wymyślona tak aby ciężko było się "doczepić", a mianowicie śmierć bliskich. Sprytne, ale niestety zbyt polityczne, nie da się ukryć. Przekroczył granicę dobrego smaku. Tak się dzieje kiedy chce się zaistnieć za wszelką cenę. Afilm do piosenki to istne wariactwo.
Felek2020.05.17 17:13
Granice dobrego smaku to przekroczyl Kaczynki pokazujac ze jest Panem nad swoim kramem i jemu wszystko wolno a reszta choloty niech siedzi cicho
Reytan2020.05.17 18:46
Taka holota jak ty juz niedlugo bedzie w drodze do Korei Polnocnej z ogonem podwinietym ze strachu.
cycolinda2020.05.17 16:27
Pora odmulić to radio !
Tomek2020.05.17 18:28
Zatrudnic partyjnych aparatczykow z wiedzą na poziomie pismakow z frondy Tfu ...parszywi pisowcy komuniści!
Reytan2020.05.17 18:48
Komuna smierdzi,bo przegrywa. Stad ta jusza wscieklosc I furia I klamstwa tych Moskali.
Erika 2020.05.17 16:01
Panie Niedżwiecki - czas odejść !! trzeba wymiany pokoleń - czas najwyższy !!!
Felek2020.05.17 16:14
Niedzwiecki czy Mann mieli słuchaczy z kilku pokoleń, także tych bardzo młodych, dla których byli autorytetami w tej dziedzinie bo znali się na swoim fachu, przekazywali swoją wiedzę i są dobrzy w tym co robią. W radiu nie brakowało młodej krwi również. Tu chodzi o to aby wszyscy co pracują dla radia i telewizji publicznej byli podporządkowani partii i nie mieli własnego zdania.
Reytan2020.05.17 18:49
Komuna wscieka kiedy przegrywa. Wscieka sie I szczeka.
Felek2020.05.17 19:46
Jedyna komuna tutaj to jest ten zmurszaly beton z wierchuszki PiSu. Te same metody.
Erika Wagner\\054 Hamm\\054 2020.05.17 16:00
Piosenka Kazika to KICZOL - jakiego świat nie widział !!!
Seks pokazy randki2020.05.17 15:38
Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 24 lat i zgrabne ciało, moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie: www.xlove.com.pl Wyszukaj mnie po niku: Sandra24 kup vip i napisz do mnie lub zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam.
Felek2020.05.17 15:24
PiS to komuna bis
Reytan2020.05.17 18:52
Konfederacja to Krypto-Komuna ,ty uczniu KODomitow. Zapominacie o tym ,ze wasze totalne klamstwo dziala tylko wtedy,kiedy macie wladze,i nie ma wolnosci slowa. Inaczej wszyscy sie smieja z waszej GLUPOTY !!!
Mirek2020.05.17 14:39
Niedźwiedzki już powinien zacząć pisać pamiętniki . To nie jest tak że facet już ponad 30 lat może robić w TRÓJCE . Tacy "artyści" jak Man czy Niedźwiecki tylko blokowali awans ludzi młodych . Jak taki mądrala chce strzelać fochy to niech powoła swoją rozgłośnię i tam się szarogęsi . Nie ma ludzi nie zastąpionych .
Maciej2020.05.17 13:44
Marek Niedzwiedzki = T.W. BERA !!!!
Urszula2020.05.17 13:36
Co by tu jeszcze spieprzyć, panowie.
Reytan2020.05.17 18:54
Ubecka swinio wracaj do Korei Polnocnej
2020.05.18 7:46
Urszulko zapytaj się własnego ojca on jest w tym mistrzem. i nie chodzi mi o wyśmiewanie kogokolwiek z twojej rodziny tylko twojej głupoty.
Skrzypek na dachu2020.05.17 13:30
Brawo Pan Joachim Brudzinski .
Waldi2020.05.17 12:48
ZADAJĘ PYTANIE HEJTEROM i TROLLOM - kto kazał M. Niedźwiedzkiemu unieważniać wynik listy przebojów "trójki" ??? ŻĄDAM od Marka Niedźwiedzkiego POD ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ KARNĄ, podania przyczyny takiego zachowania. Takim prowokacjom ABW powinna postawić stanowczą tamę, bo tu chodzi o wolność słowa, przestrzeganie Konstytucji oraz Prawa Prasowego i nie ma prawa powtórzyć się sprawa Grasia, czyli likwidacji niewygodnej gazety i wylania redaktorów na bruk.
jank2020.05.17 12:48
Czekam na informację na frondzie że to wina Trzaskowskiego i oczywiście Tuska
Reytan2020.05.17 18:56
idiota I kabotyn z ciebie ,I nie lada duren
jank2020.05.17 21:15
za to z ciebie kompletny debil i cham
s. Eugenia2020.05.17 12:46
W Trójce powinno być teraz więcej muzyki religijnej. Skoczna i niespokojna muzyka odciąga ludzi od Boga, a młodzież wodzi na pokuszenie. „Radujcie się w Panu, sprawiedliwi! Prawym przystoi chwała. Dziękujcie Panu na cytrze! Grajcie mu na dziesięciostrunnej harfie! Śpiewajcie mu pieśń nową, Grajcie pięknie z okrzykiem radosnym!”
anonim2020.05.17 12:49
Do leczenia marsz! :)
anonim2020.05.17 17:15
Te schody, Nowak, po których zbiegał Kazik to wyjście z psychiatryka.
Imić2020.05.17 12:56
Eto takaja provokacyja?
Foster2020.05.17 13:10
a w tle powinni pokazywać Macierewicza, Betaę Szydło i Beatę Kempę plasających ze splecionymi rękoma, w myśl tanecznej muzyki, przed ojcem Tadeuszem.
Suweren2020.05.17 13:18
A nie macie już czasem swojego radia? Jakby ludzie chcieli słuchać takiego piania, to wiedzą, gdzie je znaleźć i nie trzeba ich na siłę uszczęśliwiać.
Reytan2020.05.17 18:59
Komunisci nienawidza katolikow,ktorzy sa NARODEM POLSKIM. WON czerwona plesn za Don !!!
Suweren2020.05.17 23:18
Czyli jednak nie jestem komunistą, bo cię nie nienawidzę. Ja po prostu uważam, że jesteś patologiczny i ktoś powinien ci pomów, widzisz?
nico2020.05.18 7:23
W Polsce katolickiej powinna byc tylko katolicja muzyka! :)
Turogniew syn Bladwinga2020.05.17 12:41
Nie berliński mur Ale na drugą stronę Przedrzeć się wśród chmur To jest dopiero coś
Foster2020.05.17 12:25
Piosenka mi się podoba. Wpada w ucho, fajna muzyka i empatyczna treść.
Reytan2020.05.17 19:01
Komuchom sie podoba smrod,mord I kazde smierdzace gowno. To przeciez oczywiste.
gośka2020.05.17 12:24
Kazik to muzyka subkulturowa....nie powinna wchodzić w ogóle do play listy....post-komuniści zrobili ze sztuki i kultury rynsztok!...a nie wiem czy dobrze zrozumiałam, że Niedźwiedzki był agentem komunistycznym?...ten ryj perkusisty na teledysku nawołuje do nienawiści....nie chcę aby sztukę opanowywała subkultura!!!!!! mam dosyć brzydoty!...podobnie Machulski mówi o kundliźmie Kaczyńskiego....żądam dekomunizacji w tworzeniu filmów i programów!!!...dekomunizacja nie została przeprowadzona!...duch komunizmu nadal skwierczy
Krzysztof 2020.05.17 12:33
Masz taki czerwony przycisk na pilocie .To proste,poradzisz sobie.I Twój problem rozwiązany.
Reytan2020.05.17 19:14
Krzysztof bolszewik pieni sie pijaczyna,bo Komuna przegrywa znow,i idzie w dol,going down,down,down.
Valić2020.05.17 12:34
Nie dorosłem do swych lat Masz mnie za nic, dobrześ zgadł Jak tak można? - pytam was Tyle lat marnować czas Nauczyłem w życiu się Paru rzeczy - wszystkich źle Ale moją dróżką idź Gdy się już nie daje żyć La, la, la, la - wszystko prostsze, gdy się śpiewa i gra La, la, la, la - gdy po szklance koniak spływa jak łza Gdy toczy noc wszystkich godzin ciemnych zdrady i zła A w sercu już zamiast krwi tylko popioły i kurz, tylko popioły i kurz La, la, la, la, - wszystko prostsze, gdy się śpiewa i gra La, la, la, la - gdy po szklance koniak płynie jak łza Gdy toczy noc wszystkich godzin ciemnych zdrady i zło I kiedy dłoń ściska szkło, w którym przez płyn błyska dno Inni zawsze wiedzą, co Jak, dlaczego, gdzie i kto? Komu wziąć, a komu dać A ja nigdy, kur­wa mać A już nie daj Boże, gdy Jakaś się spodoba mi Zamiast brać bez zbędnych słów Plączę i się kończę znów La, la, la, la - wszystko prostsze, gdy się śpiewa i gra La, la, la, la - coż, że wszyscy są mądrzejsi niż ja Mieć, co się chce, można tylko, kiedy przegra się grę A w sercu już zamiast krwi popioły tylko i kurz, tylko popioły i kurz La, la, la, la - wszystko prostsze kiedy ciebie się ma La, la, la, la - po kieliszku koniak płynie jak łza Utopi noc naszych godzin zimnych zdrady i zło Bądź ze mną, bo w mgle lat zginie nam "la, la" - słuchaj to.
Reytan2020.05.17 19:11
Typowa rosyjska piosenka o pijanstwie.
Klapaucjusz2020.05.17 12:22
Powiedzmy sobie szczerze, że ból Prezesa Wszystkich Polaków (prawdziwych) jest lepszy od naszych maluczkich bolączek. Niektórzy z nas maja matkę czy brata na cmentarzu, ale tylko jeden Polak jest tak blisko spokrewniony z matką i bratem najwybitniejszego polityka niepodległej Polski.
Dam2020.05.17 12:10
https://i.redd.it/c186f8z3saz41.jpg To jest screen zrobiony w czwartek 14 maja o godzinie 17:38 pokazujący, że piosenka była na liście. Żałosne tłumaczenie z żałosnym kłamstwem na żałosnym portalu.
Reytan2020.05.17 19:16
Komuchy placza z rozpaczy,bo przegrywaja.
2020.05.17 11:57
Kaziu najpierw był ateista-anarchista potem zdarzyło mu się otworzyć parę razy drzwi kościoła potem chodził od drzwi do drzwi jako jehowy. a na starość wrócił jako anarcho-ateista. hajsu mało nosek duży kokorów trza więcej to się śpiewa to za co więcej płacą. śpiewasz o biednych ludziach co to dyktator ''gnom karzeł kaczor'' nie pozwala chodzić na cmentarz.jak rząd był ten ''nasz'' jakoś nie śpiewałeś o bitych i kopanych uczestnikach obchodów 11 listopada czy o tym że władza strzelała do robotników {górników}.miałem o tobie bardzo dobre zdanie ale teraz ... coś ci przypomnę sam o tym śpiewałeś '' wszyscy artyści to prostytutki''zaczynam w to naprawdę wierzyć i tracić szacunek do artystów a raczej do cwelebrytów. i jeszcze jeden fragment '' czy tyto widzisz cz się nie wstydzisz.
Suweren2020.05.17 12:05
Bitych i kopanych uczestnikach? Mówisz o tych młodych naziolach? Chyba niektórym, jak widzę, zapomniało się kto jest kim.
anonim2020.05.17 12:16
Naziolach? Dziennikarz tv-trwam który stracił oko od kuli gumowej to naziol? a ten kopany przez policjanta to też naziol? Lewactwo ma prawdę za nic, tylko kłamstwo, kłamstwo, kłamstwo.
Suweren2020.05.17 12:49
Lewaków to sobie w rodzinie poszukaj. Zaraz, zaraz... Czy ktoś do niego celował? Czy był to wypadek przy pracy, bo z pewnością wiesz, że praca dziennikarza wiąże się z pewnymi ryzykami, nie? Tak ten kopany, to właśnie był naziol. Aczkolwiek metody nie popieram. W kajdany, do suki i przed sąd. Lincz i znęcanie nigdy nie jest właściwe, tak jak nie było w przypadku Igora Stachowiaka, którego zakatowano na śmierć całkiem niedawno. Poza tym sprawa z 11.11. ma swoje drugie dno. I to, co się tam odwaliło wydaje się wręcz niemożliwe.
Reytan2020.05.17 19:20
Komunistow do Polnocnej Korei,a nazioli nie ma gdzie,wiec tez razem z nimi.
Suweren2020.05.17 23:21
Nie pij tyle. Albo daj mamie do sprawdzenia.
2020.05.17 12:40
nazizm faszyzm komunizm o bękarty marksizmu!więc więc skończ ten lewacki bełkot.
Suweren2020.05.17 13:02
Zamilcz, człowieku bez odrobiny honoru i odpowiedzialności. Że ja w ogóle odpowiadam jakiejś chamskiej dacie. Doprawdy, niektórzy mentalnie w czworakach zostali.
2020.05.17 17:06
masz rację z czworaków niby wyszedłeś ale mentalnie nadal w nich tkwisz.
Suweren2020.05.17 23:27
Serio, nie wstyd ci? Nawet Reytan umie się podpisać. A zobacz na niego...
Suweren2020.05.17 12:08
Może przypomnę, jak zachowują się bez 'odpowiedniego' nadzoru: https://www.youtube.com/watch?v=00p0Ak1oRew Lepiej?
OSTRY CIEŃ MGŁY2020.05.17 12:23
Pisząc to trzymałeś jeszcze jezyk w kaczej kloace czy już po codziennym zabiegu?
2020.05.17 12:47
pamiętaj lewacki zboku że to co tobie sprawa przyjemność {język w kloace} dla innych jest obrzydlistwem. więc nie mierz innych swoją miarą.
a_l2020.05.17 20:56
To jest merytoryczna odpowiedź!
wik2020.05.17 11:54
To co na cmentarzu robiły inne osoby z innych ugrupowań politycznych??? A sam teledysk jest żenujący!!!
Suweren2020.05.17 11:59
No co robiły? Kazik - też nie moja bajka, ale tekst jest w punkt.
Reytan2020.05.17 19:21
Komuchy lubia jesc gowno,to oczywiste.
Suweren2020.05.17 23:10
Patologia...
Krzysztof 2020.05.17 11:53
"Chciałabym wyrazić publiczne wyrazy wsparcia dla prezes PR @AgnesKaminska i dyr PR3 Tomasza Kowalczewskiego. Mają trudną pracę, narażeni są na ataki z różnych stron. W tej sprawie mają rację. #wolnemedia” Lichocka ta od palca i kakaowego oczka.
Reytan2020.05.17 19:23
Krzysztof to typowy komunistyczny wypierdek mamuta.
anonim2020.05.17 11:49
No to powinniście się cieszyć PiSie czopki. Teraz będziecie mieli Zenka Martyniuka i jego kolegów z disco-polo-wsi, a programy będą prowadziły partyjne dziwki wychwalające Kaczyńskiego jako nadczłowieka. Wszystko dostosowane do waszego poziomu. :)
Marian2020.05.17 12:02
Bardzo sie cieszymy"Piotrusiu" ze agentura idzie w pi*z*du.
anonim2020.05.17 12:18
Nie ściemniaj Maryjan. Przecież tu nie chodzi o żadnych agentów. Komuchy - i to najgorsze parchy jak prokuratorzy prl - wam nie przeszkadzają dopóki liżą jaja Kaczyńskiemu. Ty jesteś zachwycony obrotem sytuacji bo to łagodzi trochę oburzenie z faktu iż ktoś śmiał publicznie wypomnieć twojemu bożyszcze, którego tak wielbisz, że jest po prostu bucem któremu wydaje się że wszystko może. :) A to że pisi wyznawcy i funkcjonariusze są debilami i poprzez zakazanie tej piosenki zafundowali jej najlepszą promocję z możliwych, to już inna sprawa. :) Trzymaj się ramy Towarzyszu Maryjanie. Partia ponad wszystko i króluj nam Jeżu Kaczyński!
Marian2020.05.17 12:25
Zróbcie film "Zakazane piosenki 2" i bedzie fajnie.
A kiedy Marian ze schodów spadł2020.05.17 12:25
całkiem mu się przestawił świat.
piotr2020.05.17 15:24
OJ boli lewaki,ze Zenek jest popularny.Z kad pochodzisz TY potomku UBEKOW,ze obrazasz w tak wulgarny sposob innych.Jestem pewien po twoim wpisie ze dziadek przyjechal na tankach ruskich
Agnieszka Dz. 2020.05.17 15:46
Wiesz co, prędzej Twój, bo ktoś, kto jest Polakiem nie robi takich potwornych błędów ortograficznych. Masakra, aż wstyd.
Reytan2020.05.17 19:25
Sowieciara z UB Agnieszka pierdzi ustami.
Maria Blaszczyk2020.05.17 21:18
Wow. Zbigniew wzniósł się na wyżyny celnej riposty.
legrandbleu2020.05.18 7:21
A przecież to wujek Staszek miał pseudonim "Mistrz Ciętej Riposty"...;)
Reytan2020.05.17 19:27
Piotr Nowak to emerytowany ubek od wyrywania paznokci patriotom katolickim.
Go\305\2042020.05.17 11:48
Jeśli radio, tv, to kreatorzy kultury, to powinni mieć jakiś poziom - począwszy od wykonawcy, prowadzący i recenzujący... Dlatego słucham plus, ale bez wiadomości \POZDRO
wik2020.05.17 11:42
Nie zgadzam się!!! Artysta nie ma prawa nie liczyć się z uczuciami innych, ogólnymi zasadami i moralnymi i prawnymi!!! Nie ma ludzi niezastąpionych! Telewizja bez starej ekipy też funkcjonuje.
Suweren2020.05.17 11:56
Jako tuba propagandowa, tak. Nawet bardzo dobrze. Ale, jak mawia Goebbels 3.5 RP, ciemnylud wszystko kupi.
anonim2020.05.17 17:11
I ty wszystko kupujesz.
Reytan2020.05.17 19:31
Artysta ktory nie liczy sie z moralnoscia katolicka ,to nie jest artysta tylko ubecka swinia ,I trzeba go sprzedac do Korei Polnocnej do swoich za cene miesa wieprzowego na kilogramy. Tam nie maja co jesc,
Jenny2020.05.17 11:40
PiS juz zniszczyl wszystko w naszym kraju od stadniny w Janowie po wolnosc slowa!
Reytan2020.05.17 19:33
Komunisci potrafia tylko MKK MKK to mordowanie kradziez I klamstwo totalne.
Iwo2020.05.18 12:47
A także sprzedał polskie banki, polskie zakłady przemysłowe, rozwalił stocznie, kopalnie, wysłał ludzi na emigrację bo pracy nie było, podniósł wiek emerytalny, zajumał pieniądze z OFE o aferach już nie wspomnę. Pamięć ludzka bywa strasznie krótka!
ak2020.05.17 11:40
Ani prowokacja, ani burza w szklance wody. Czysta komuna.
Reytan2020.05.17 19:35
Komunisci wiedza kim sa,bo komuna to jest w ich ustach najgorszym wyzwiskiem,i w tym przynajmniej maja racje,bo NIE MA na tym swiecie gorszego ZLA.
KOSTEK2020.05.17 11:39
Dyrekcja radia dała się podejść jak dziecko. Nadgorliwość nigdy nie popłaca. Trzeba było odczekać dzień lub dwa i wezwać pana Niedźwiedzkiego na dywanik celem złożenia wyjaśnień w sprawie złamania regulaminu listy przebojów. Gdyby nie miał nic na swoją obronę, należało zwolnioć go dyscyplinarnie za oszukanie słuchaczy i dopiero wtedy unieważnić głosowanie. A teraz wyobraźmy sobie, że w wyborach prezydenckich w Polsce starują wszyscy zgłoszeni kandydaci, łącznie z panem Trzaskowskim. Komisja Wyborcza liczy głosy i ogłasza, że prezydentem został na przykład pan Donald Tusk, albo pan Jerzy Owsiak, choć nie zostali zgłoszeni Każdy z nich ma przecież całkiem liczne grono fanów. Komisja Wyborcza nie bierze pod uwagę jawnego oszustwa, Sąd Najwyższy uznaje wybory za ważne, totalna opozycja pieje z zachwytu, Zwycięzca spoza listy kandydatów przyjmuje wybór i dziękuje narodowi za zaufanie. a Unia Europejska gratuluje Polsce powrotu do demokracji i praworządności. Niby nie do wyobrażenia, ale kto wie.
Tata Kazika2020.05.17 15:40
https://kultura.onet.pl/muzyka/wiadomosci/piosenka-kazika-byla-propozycja-na-liscie-nowosci-listy-przebojow-trojki/91dpw0g - nie doszło do złamania regulaminu :/
Reytan2020.05.17 19:37
Komunisci wsciekli ,bo znowu przegrali,i Narod gora.
Foster2020.05.17 11:36
a może cenzura ?
Reytan2020.05.17 19:38
A moze ci smierdzi z ust ?
Maria Blaszczyk2020.05.17 11:36
To już był ostatni z ludzi, którzy sprawiali, że Trójka była Trójką. A ta cała "burza w szklance wody", poza tym, że zdmuchnęła resztki po tej rozgłośni, to jeszcze np. doprowadziła do tego, że Mystic Production nie chce mieć z nią nic wspólnego. A także Dawid Podsiadło, Organek, Raz, Dwa, Trzy, Artur Rojek i Daria Zawiałow. Nawet nie ma Trójce jak życzyć powodzenia na nwej drodze, bo ona po prostu nie istnieje... Wiecie, demokracje upadają. Tak to już bywa. Jestem szczerą demokratką, ta idea jest niezwykle bliska mojemu sercu. I oczywiscie czułam się nieszczęśliwa, gdy PiS demokrację likwidował- gdy znosił trójpodział władzy, niszczył istotę parlamentaryzmu, czyli debatę, znosił prawa mniejszości, ograniczał wolność słowa. Natomiast - i to jest moja, prywatna opinia - kult jednostki w swej obciachowości jest tym, co sprawia, że autorytaryzm jest tak strasznie żałosny. On jest po prostu odrażający przez swoją głupotę i zakłamanie.
ZERR02020.05.17 17:50
Trudno znosić "trójpodział władzy" w kraju, gdzie władza jest zawłaszczona przez postkomunistyczne łajno. Debaty w parlamencie nie było nigdy, ale wcale wam to nie przeszkadzało. Praw i wolności słowa również odmawiano przez cały PRL i cały praktycznie okres 3RP - konsekwentnie wszelkim ruchom prawicowym, zepchniętym celowo i planowo do amatorskiej niszy, bitym i prześladowanym przez milicję i policję. i wcale wam to nie przeszkadzało, więc nie masz prawa do wyrzekania, bo pisss nie robi "wam" nic innego, jak 1/10 tego, co od lat spotyka "nas". A na Opinię "artystów" normalny, przytomny człowiek kładzie tzw lachę. Artysta to poza sztuką którą wytwarza, z definicji ignorant i człowiek do wynajęcia. Powiem tym debilom jedno: PILNUJ SZEWCZE KOPYTA
Elwir2020.05.17 18:23
Zerro mówisz o tych prawicowych naziolach ? "Potkomunistyczne łajno" jak to raczysz określać jest w każdym ugrupowaniu politycznym mniej więcej w równych proporcjach, natomiast co do metod działania bardzo się różnią - jeśli tego nie widzisz jesteś zwykłym idiotom - to komuniści wbili Ci do głowy że walczą z komuną :D
Iwo2020.05.18 10:04
Oj tak, za poprzednich rządów tak Cię kneblowali i osaczali, że nawet tego nie zauważyłeś. Takie mieli i mają metody, a Tobie się wydaje, że ich rozgryzłeś.
Maria Blaszczyk2020.05.17 18:29
Szczególnie rozbawiło mnie "praw i wolności słowa odmawiano przez cały PRL i cały praktycznie okres 3RP - konsekwentnie wszelkim ruchom prawicowym, zepchniętym celowo i planowo do amatorskiej niszy"... Tzn. tak - w PRL po prostu prawa i wolność słowa były ograniczone w stopniu ogromnym. Ale w III RP - nie mieliśmy nic innego poza prawicą. Konserwatyści, liberałowie gospodarczy, nacjonaliści, katoliccy integryści, a z czasem coraz więcej faszystów... Przez 3 dekady nie trafił nam się ani jeden lewicowy rząd.
Iwo2020.05.18 10:56
A który rząd był konserwatywny, nacjonalistyczny, katolicki albo faszystowski?
Albert2020.05.17 18:30
Nikt nie pyta o zdanie katoprawackiego ścierwa i nikt normalny nie traktuje tych odpadów jak ludzi.
Reytan2020.05.17 19:42
Maria Blaszczyk to scierwo ubeckie sciaga do siebie tylko scierwo ubeckie. A zachwyca sie tylko antypolskimi nazistami holenderskimi z NSB.
Maria Blaszczyk2020.05.17 21:01
A gdzie ja się jakimiś nazistami zachwycałam? Ale za ścierwo, co ściąga ścierwo, dostajesz, Zbigniewie, 5 pkt. Lubię takie absurdalne wyzwiska...
Olej2020.05.17 11:33
Niech się bujają ! Pompowane gwiazdy, fajansowi buntownicy, buntujący się zawsze gdy koniunktura na bunt zgodny z wiatrem. Pozerstwo i obłuda. TW -redaktorzy, kabotyni i cultura. Jakoś brakło im odwagi aby się puścić przeciw warsiawce i opiniotwórczemu salunowi. Buntują się ale zawsze tak aby nie dostać po łbie i mieć michę. Środowisko się oburzyło, ślą protesty, cała elyta poruszona do głębi, a głębia w kieszeni. Nie my dla nich, niech się bujają i żrą fasolkę z puszek !
Reytan2020.05.17 19:43
Komuchy salonowe smierdza podwojnie.
jaca2020.05.17 11:32
W tej sytuacji nie zdziwiłbym się bardzo gdyby PiS uchwaliło ustawę zabraniającą jakiejkolwiek krytyki PiS-u oraz PJK.
Reytan2020.05.17 19:46
Wymozdzone kabotyny poca sie z wysilku myslowego,co tu jeszcze po marksistowsku,co tu jeszcze po stalinowsku?
Marian2020.05.17 11:29
Należało ich wyp*ierd*olic już dawno.Tak konczy sie cackanie z tałałajstwem.
Agnieszka Dz. 2020.05.17 11:33
Jak kończy się? Że wieloletni dziennikarz odchodzi, wyrażając swój sprzeciw wobec cenzury? Rozumiem, że Ty cenzurę popierasz, tak?
Marian2020.05.17 11:42
To nie sa dziennikarze!To jaczejka komunistycznych służb w publicznych mediach.Zostawili ich dla świętego spokoju i to sie mści.Oni nie wykonują poleceń przełożonych tylko swoich oficerów prowadzacych.
Agnieszka Dz. 2020.05.17 11:44
To dziennikarze mają wykonywać polecenia? Czyjekolwiek? Więc rozumiem, że piosnka Kazika nie powinna ujrzeć światła dziennego, tak?
Marian2020.05.17 11:55
Chodzilo o to ze złamali obowiązujący regulamin na polecenie swoich prowadzących.Przeciez to prowokacja która nawet male dziecko widzi.Naturalnie to zupelny przypadek ze wiele takich dziwnych rzeczy zaczyna sie dziać przed wyborami.
Suweren2020.05.17 12:02
Typie, mamy 2020 to raz. A dwa, jak jeszcze raz przeczytam, że nawołujesz do zbiorowych mordów, będziesz cienko śpiewał.
Marian2020.05.17 12:05
Caluj mnie w du*pe.Dobrze,juz wystarczy,dziękuję.
Suweren2020.05.17 13:05
Wypnij. Tylko żebyś się nie zdziwił, SSmanie.
149.202.5.192020.05.17 16:17
Koleś, nie jesteś anonimowy. Twoje IP jest rejestrowane.
Suweren2020.05.17 23:15
Ty na prawdę jesteś patologiczny. Wow.
Reytan2020.05.17 19:49
Agnieszka I Suweren to smierdzace ubeki z Moskwy od lesbijki Putina.
Agnieszka Dz. 2020.05.17 12:03
Możesz mi wytłumaczyć kto i jaki regulamin złamał? I dalej nie odpowiedziałeś, podoba Ci się taka cenzura? Może trzeba zamknąć Kazika?
Marian2020.05.17 12:11
Ta piosenkę dopisano na listę w czasie w którym tego robic nie powinni.Juz tylko za to powinni stracic pracę.Cenzura mi sie nie podoba i żeby było wszystko OK powinni ja umiescic na inna juz listę
Agnieszka Dz. 2020.05.17 12:18
Ale to kłamstwo, wymyślone na potrzebę usprawiedliwienia całej haniebnej afery. Piosenka była na liście, ale funkcjonariusze partyjni zrobią wszystko żeby Prezes spał spokojnie.
Marian2020.05.17 12:22
A moze to klamstwo waszej strony wymyślone dla rozpetania kolejnej "afery".
Agnieszka Dz. 2020.05.17 12:34
Jasne, a zniknięcie piosenki to tyko złudzenie. Tak jak Bury sam wchodził do radiowozu.
Marian2020.05.17 12:46
Tych różnych Burych nalezy sprawdzić jakie przedsiębiorstwa mają.Ci którzy nie mają 30tys.za zlamanie przepisów sanitarnych plus kara za zakłócanie porządku i atak na policjantów.Burego powinni dobrze skopać po bokach naturalnie przez pomyłkę.
Agnieszka Dz. 2020.05.17 12:56
Tylko czemu 10 kwietnia nie pilnowałeś tak, żeby Prezes &company zapłacili mandaty za złamanie przepisów. Ich to nie dotyczy? A kopanie i bicie opozycji macie we krwi, musiałeś swego czasu być bardzo przydatny w PRL.
Marian2020.05.17 13:07
Jakie ten Bury ma Ja Jakie przedsiebiorstwo ma Bury
Dam2020.05.17 12:12
Kłamiesz. https://i.redd.it/c186f8z3saz41.jpg To jest screen zrobiony w czwartek 14 maja o godzinie 17:38 pokazujący, że piosenka była na liście. Teraz przeproś i zamilknij.
Marian2020.05.17 12:18
Wiadomość pewnie spreparowana przez wydzial propagandy.
anonim2020.05.17 12:26
:D Maryjan... Ty jednak jesteś idiotą. :D
Marian2020.05.17 12:33
"Piotrusiu",nie takie rzeczy sie w polszy dzialy.
Marian2020.05.17 13:11
Nie moge tam na dole juz pisać.Powiedz jakie przedsiebiorstwo ma ten Bury ze znalazł się wśród tej żulii.
Agnieszka Dz. 2020.05.17 13:24
Wiem, wiem, przedsiebiorcy to żule. Jak za dobrego starego PRLu. A jeśli chodzi o przedsiebiorstwo Burego, to proszę bardzo "Bury sp. z o.o." Poszukaj sobie czym sie zajmuje. Nie chce mi sie tu wklejać.
Marian2020.05.17 13:34
Dobrze,a przeciwko czemu protestowal, bo to wazne.
Agnieszka Dz. 2020.05.17 13:43
Może sobie najpierw o tym poczytaj, nim zaczniesz komentować, co? Bo szczekasz tu jak pekińczyk w obronie cenzury, PRL i bezkarności Prezia, a zadajesz takie pytanie.
Marian2020.05.17 13:44
Jego firma handluje niemieckimi towarami z Rosją.Czy firma jest zarejsrowana w Polsce?Gdzie on placi podatki?Przeciwko czemu protestował?Nawet Jachira nie potwierdza jego wersji zdarzeń.Coraz ciekawiej!
Niejestemrobotem2020.05.17 11:40
Jak kończy? Że udział Trójki wśród słuchaczy spadł dwukrotnie od kiedy władze tak przejął PiS?
Marian2020.05.17 11:43
Dlatego ze nie wypie*rdo*lili agentury.
Dam2020.05.17 12:14
Twoja logika jest porażająca. Udział wśród słuchaczy spadł, bo nie wywalili komuchów, którzy pracowali tam od lat, kiedy to udział był 2x wyższy. Mam nadzieję, że ci przynajmniej płacą za pisanie takich debilizmów, bo inaczej jesteś tylko pożytecznym idiotą.
Marian2020.05.17 12:20
Pożytecznymi idiotami jest pisujące tu lewactwo.
Werk2020.05.17 13:53
Sam kretynie jesteś agenturą bo urodziłeś się przed 1989 rokiem idąc twoim tokiem rozumowania.
Brutus2020.05.17 11:27
to nie bezpośrednia wina władzy, ktoś z radia wystraszył sie o swoja posadę i zareagował zbyt nerwowo,, ale z drugiej strone to własnie władza wytworzyła ten klimat starach przed nią samą u swych własnych funkcjonariuszy
Reytan2020.05.17 18:38
Komunisci podejrzewaja wszystkich,ze mysla I knuja jak oni. Dlatego morduja katolikow,bo wiedza,ze oni sa INNI.
Krzysztof 2020.05.17 11:24
"Usunięcie piosenki Kazika z LP @RadiowaTrojka jest skandaliczne. Pamiętajmy, wirus atakuje płuca, a nie zdrowy rozsądek"- Wicepremier RP Jadwiga Emilewicz "Decyzja o usunięciu z Listy Przebojów piosenki Kazika pt. »Twój ból jest lepszy niż mój« Słusznie wywołała oburzenie słuchaczy i artystów. Ostatni raz tego typu ingerencji, w coś co nigdy nie może być przedmiotem cenzury, dokonano w 1984 r. Miałam wtedy jedenaście lat i doskonale pamiętam samotne werble z "To tylko tango" Maanam w miejscu ocenzurowanych przez ówczesne władze utworów zespołu" -pisze dalej.
kgb2020.05.17 12:01
blokowanie pewnego utworów Golców za PO+PSL jakoś ci nie przeszkadzało
Krzysztof 2020.05.17 12:30
Nie mi,tylko pani premier Emilewicz. Czytaj ze zrozumieniem XD
Reytan2020.05.17 18:31
Krxysztof smierdzi Armia Czerwona I NKWD.
Po 11 jestem obojętny2020.05.17 23:13
Masz wybiórczą pamięć , dlaczego siedziałeś cicho w 2014 roku kiedy radiowa trójka zdjeła cały album Kukiza , wówczas nie rządził PiS , Krzysiu .
JaKi2020.05.17 11:17
Kazik dał przykład innym artystom jak zaistnieć i ośmieszyć władzę.Przez to zamieszanie w Trójce będzie wysyp podobnych treści i co wtedy? Zablokujecie całe media? Władza strzeliła sobie w przysłowiowe kolano z tą cenzurą,herr Brudziński.
Reytan2020.05.17 18:36
Komunisci smierdza nienawiscia do Polski Niepodleglej I Niesowieckiej.
katolicka kretynizacja polski2020.05.17 11:14
Oczywiście PiSbolszewia nie ma z tym nic wspólnego. Sytuacja w Trójce to wina Tuska! rząd znowu przekracza kolejne metry mułu i absurdu w jakim się pogrąża!
ASTOM2020.05.17 11:04
Od tych co tak drą mordy chciałbym usłyszeć, że przez kilkadziesiąt lat procedura kwalifikowania piosenek była taka a taka i właśnie IDENTYCZNA procedura została zastosowana do piosenki Kazika. A TU ZERO!!! Czy oczekuję za wiele???
Suweren2020.05.17 11:52
To słowo "mordy" - sprawia, że od razu mam podejrzenia, co do orientacji politycznej i stanu psychicznego autora. Ot, pisowsko-narodowa kultura.
ASTOM2020.05.17 12:12
Usta mają ludzie o uczciwych zamiarach. Komuchy mają mordy
ASTOM2020.05.17 12:14
A może lepiej tak do meritum, bo jakoś chętnego ni ma.
Suweren2020.05.17 13:04
A od kiedy lepszy sort interesują jakieś procedury albo prawa? Chyba jak nie ma czym tyłka wytrzeć.
ASTOM2020.05.17 13:52
No dobra... od sierpa i młota nie doczekam się widzę nic prócz ujadania.
Suweren2020.05.17 15:38
Młotem to ty w głowę chyba dostałeś, a sierpem cię obrzezali.
ASTOM2020.05.17 16:52
Mogę ci pokazać, czy obrzezany. Tylko bez ciąąągów dalszych
Suweren2020.05.17 23:01
Ciągi to widzę ty masz mocne. Nie łam się, taki się urodziłeś.
Reytan2020.05.17 18:33
Sowiecki Suweren jak zwykle za Sowietami,o dziwo...
Suweren2020.05.17 23:05
Nasz "Reytanek": https://bibliotekapiosenki.pl/utwory/Chlop_zywemu_nie_przepusci/tekst :)
Suweren2020.05.17 23:08
https://www.youtube.com/watch?v=PD0UT-KaLu0
Foster2020.05.17 11:42
a senator Bury sam wszedł do policyjnej suki.
Leila2020.05.17 11:13
Komuchy z PiS czerpią pełnymi garściami ze swoich wzorców i wprowadzają cenzurę... cóż, prawda jest bolesna.
Reytan2020.05.17 18:29
Smierdzisz swinio czerwona.
anonim2020.05.17 11:11
Jak mawiał polityk PiS... wygramy albo pójdziemy siedzieć. Widać propaganda rusza.
Reytan2020.05.17 18:27
Komunisci wszystko widza ze SWOJEJ perspektywy. Taki jest bowiem ICH SWIAT. Potrafia tylko MKK. Mordowac,Krasc,i Klamac.,
krzysztof2020.05.17 11:10
Bartosz Gil został zawieszony po tym, jak nie zgodził się na podpisanie oświadczenia, że ostatnie notowanie Listy Przebojów Radiowej Trójki - w którym pierwsze miejsce zajął mocno polityczny utwór Kazika - zostało zmanipulowane Co pan na to panie Brudziński,to też wina Tuska?
Foster2020.05.17 11:45
Mówią, że okazał nielojalność, a w PIS to jest bardzo ważne. Atakuj gorszy sort ale swoich nie ruszaj.
mariusz2020.05.17 16:36
podaj date kiedy ten utwor byl zaprezentowany w propozycjach.to jest jedyna przepustka do udzialu utworu w notowaniu.date prosze
Reytan2020.05.17 18:25
Smierdzi ci z ust,komuszku.
Ktos2020.05.17 11:05
Bardzo proszę każdego człowieka dobrej woli o jakąkolwiek pomoc materialną. Nawet o 1zł. Jestem w tragicznej sytuacji bez wyjścia. Na dzień dzisiejszy mogę ofiarować tylko codzienną modlitwę za każdego ofiarodawcę. Niech Bóg błogosławi każdemu czytającemu ten komentarz. 57 1020 2528 0000 0502 0466 3227
Urszula2020.05.17 13:38
Jak sie skończysz modlić za ofiarodawcę to ci wpłacę parę groszy
Reytan2020.05.17 18:23
Urszula smiedzi bolszewickim gownem z ust.
antoni.s2020.05.17 18:42
Dzięki,ale znakomicie daję sobie radę bez boga i wolę aby tak pozostało,a jak jesteś w tragicznej sytuacji zwróć się do kościoła,powodzenia.
Agnieszka Dz. 2020.05.17 18:46
A ja mu pomogłam.Pomyśl, jak bardzo musi być zdesperowany, skoro prosi o pomoc na portalu, gdzie jest tylu nienawistników, zwłaszcza katolickich.
Reytan2020.05.17 19:55
Komuchy smierdza I klamia.
Roman2020.05.18 7:02
No to załącz potwierdzenie przelewu. Zobnaczymy jak "pomogłaś".
anonim2020.05.18 10:27
Tobie nie muszę niczego udowadniać i nie mam zamiaru, a zainteresowany "Ktoś" wie najlepiej kto mu wpłacił.
Agnieszka Dz. 2020.05.17 11:03
Brawo Kazik, brawo Marek Niedźwiecki.
...2020.05.17 11:45
Brawo p. Brudziński - piosenka jest o innym wydarzeniu niż sugeruje.
Agnieszka Dz. 2020.05.17 11:54
Nie ważne o czym jest piosenka. Każdy może ją sobie odbierać po swojemu. Ale cenzura to początek końca.
a_l2020.05.17 20:50
Jaka cenzura? Piosenka była grana i miała być szósta, a MN "podniósł' ją na jedynkę. Sprawdzono dyski i niestety tak było. Cenzura by była gdyby piosenkę w ogóle skasowano. Pewnie w następnej liście będzie pierwsza (na złość JK) chociaż to gniot. Może przeprosisz za tą "cenzurę"?
Saki Faki2020.05.17 23:57
Po co tej trollicy tłumaczysz. Perfidna w kłamstwie i odwracania kota Prezesa ogonem.
Maria Blaszczyk2020.05.17 16:27
Nie, żeby to miało jakiekolwiek znaczenie dla oceny tygo, co się stało, ale o jakim wydarzeniu jest wobec tego?
widz2020.05.17 16:43
Brawo za POkazanie prawdziwej "twarzy"
Reytan2020.05.17 18:21
Ubeczki,folksdojcze RAZEM z Konfederacja. Czyli cala Rosja I NSB na poklad,. NSB to historyczna nazwa nazistowskiej partii Holandii,prawdziwe miejce serca wszystkich ubeckich polskojezycznych komuchow.
Maria Blaszczyk2020.05.17 19:00
??? Nic nie zrozumiałam tym razem. Zbigniewie, proszę, zredaguj jakoś ten bluzg, bo nie wiadomo, o co chodzi. Co w ogóle Rosja, Holandia i NSB mają wspólnego z piosenką o tym, jak pan nadprezes wybrał się na cmentarz?
Reytan2020.05.17 19:53
Jestes ubecka swinia popierajaca antypolskie NSB,ty zatruto gadzino I skorumpowana folksdojczko holenderska. Niech cie pieklo pochlonie,diabelskie nasienie z NKWD do Siodmego Pokolenla,jak mowi Pismo. I nie wysilaj sie debilu,jestes przeciez idiotka.
Maria Blaszczyk2020.05.17 21:16
Całe szczęście, że Ty jesteś niezwykle mądry, a do tego kulturalny. Nie każdy może dorosnąć do Twojego poziomu. Buziaczki, Zbigniewie. Miłego wieczoru.
Saki Faki2020.05.17 23:55
Troll koneserka?
Sandra2020.05.17 23:59
Kto, Agnieszka, nie, to nie troll to spekulant blogowy. Ja ja znam.
widz2020.05.17 10:59
W PO padło hasło "wszystkie ręce na POkład". Złodzieje walcza o łupy.Teraz można przesiać plewy, a te sypią się obficie z celebrytów. Tacy to sa ideolodzy,świadomi siebie i miejsca w życiu. Żal tylko pożytecznych idiotów ,ktorzy klaszczą nieświadomie.
gumek2020.05.17 16:30
Wszystkie ręce na pokład to słowa p. Emilewicz, a to nie PO tylko Porozumienie Gowina
socjolog2020.05.17 16:42
"Wszystkie ręce na pokład" to slogan,to powiedzenie powszechnie stosowane w różnych sytuacjach od niepamiętnych czasów. ...czytajacy wiedzą...
Reytan2020.05.17 18:18
socjolog to przedstawiciel zawodu lewackich idiotow,zawodu,ktory powstal jako narzedzie zydowskie do walki z katolicyzmem.
observer2020.05.17 10:58
CZTERY dni później 70 OSÓB pod pomnikiem ż..wskim - ciszaaaaaa ... Czy nie daje wam do myślenia to, że są pewne tematy tabu które media głównego nurtu i politykierzy omijają szerokim lukiem? PS Kiedy Polacy zebrali 200 tys podpisów pod projektem broniącym nas przed największym zagrożeniem od 1939 to sprawozdawca dostał 5 minut na przedstawienie wniosku .........
observer2020.05.17 10:59
Dlaczego na Węgrzech nie ma mowy o tak monstrualnych roszczeniach jak w Polsce?!?!? Dlaczego Węgrów nie atakuje się tak jak Polaków pomimo tego, że byli w sojuszu z NIEMCAMI?!?!? Orban pogonił sorosowe fundacje. W Polsce nakłady na promocję kultury żydowskiej to w.g mojego wyczucia (bo żadnych danych nt nie ma a tylko jak dotacje liczone są w setkach milionów to przedostaje się to do ogólnego obiegu informacji) absolutny rekord świata w przeliczeniu na jednego członka tej społeczności. PS Nawet gdyby brać pod uwagę mienie będące w granicach II RP to duże jego część była na Kresach. I Ukraińców czy Litwinów nie "wbogacają" nagonką na taką skalę jaką nas obdarzają ...
Reytan2020.05.17 18:08
Jestes podlym bolszewickim idiota I stonoga Komuny. A tak w ogole bezmozgim kretynem. Tak to jest zawsze jak mutant probuje myslec,serdeczne wyrazy wspolczucia,panie retard.
observer2020.05.17 11:00
#System inwigilacji Pegasus z Izraela. #Energetyka: Farmy wiatrowe częściowo za nasze pieniądze (PKO BP) ale właściciel z Izraela. #Woda: Wodociągi sprzedane firmie Tahal (oczywiście także z Izraela) #Obronność: ".... Zakończony przez MON przetarg na 50 bezzałogowych robotów wygrał nie warszawski Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP, który produkuje takie roboty już od 20 lat i z powodzeniem wyposaża w nie wiele armii na świecie, m.in. Korei Południowej i Hiszpanii, a izraelska firma Reago Group, która nie jest specjalnie znana w branży. Co ciekawe jej wygraną poprzedziła zmiana warunków przetargu, która dopuszczała sprzęt robiony w systemie calowych (u nas obowiązuje metryczny, także nawet wymiana śrubki może być kłopotliwa)..." #Media (np.GW, TVN) #Wpływy w kulturze: gnIDA, POgroSSie, nagrody dla Grossa etc etc #Bezpieczeństwo (mosad czuje się w Polsce jak u siebie - na szczęście czasem to ich gubi kiedy to ścigany listem gończym współsprawca zabójstwa typowego dla mosadu przekraczał granice pod swoim nazwiskiem pomimo tego w grupie morderców zajmował się ściemnianiem w związku z prawdziwą tożsamością swych kolesi a strażnik graniczny nie ogarniał meandrów politycznej poprawności) etc etc #Do tego absolutny rekord świata w nakładach na promocje ich kultury w przeliczeniu na jednego członka tej społeczności. #I mienie nieruchome przejmowane w różny sposób- np przejmuja budynek, za który dostali już pieniądze etc
observer2020.05.17 11:03
Start up-y, rekiety NTD, JP Morgan tec etc https://palestyna.wordpress.com/2010/06/13/bojkotuj-izrael/
.info2020.05.17 12:23
Piszesz jako @observer1920 na forum?
Reytan2020.05.17 18:11
Jestes bezczelnym klamca,czy placi ci Mosad za reklame rzekomych wplywow w Polsce,zydowski lajdaku ?
Krysia 2020.05.18 5:54
Wiekszosc tych "afer" pochodzi z czasow PO ! co nie zmienia faktu ze PiS byl i jest dla mnie zbyt filosemicki !. Juz historia z Jedwabnem - zatrzymanie prac przez Sp.Lecha Kaczynskiego ...zaufal Zydom ze beda uczciwi i nie beda rozpowiadac ze to Polacy spalili Zydow w stodole ...nie wiem czy to jest naiwnosc czy polityczny cynizm .A Mosad panoszy sie na calym swiecie nie tylko w Polsce !
Speaker2020.05.17 11:01
A ten pomnik żydowski to nie czasem krzyż w każdym kościele?
observer2020.05.17 11:05
Usunęli Krzyże z KL Auschitz ale żadaja usunięcia Krzyża, który widzą z daleka ...
Reytan2020.05.17 18:14
Zydowski obserwer reklamuje rzekome sukcesy nieudacznikow z Mosadu. Satanyachu to zydowski nazista I wrog Polski.
Izydor2020.05.17 10:56
Radiowa Trójka – prowokacja czy burza w szklance wody? Zwykła bolszewicka cenzura. Jakby żoliborski gnom usłyszał to znowu musiałby zwiększyć dawkę leków.
Reytan2020.05.17 18:03
Komunisci zawsze klamia. To jedyne co potraficie. Mordowac,Krasc I Klamac,to caly wasz elementarz,cale ABC komunizmu. MKK-Mordowac,Krasc I Klamac.
Izydor2020.05.17 19:26
Zgadzam się. Pisowcy komuniści kradną I kłamią. Czy będą mordować? Zobaczymy.
F 352020.05.17 10:56
Niedzwiedzki Marek = TW Bera
Nauki JPIi maja w 4 literach2020.05.17 11:02
A TW Balbina ci nie pr eszkadza
ofiara z PO2020.05.17 11:55
możesz przedstawić 1 dokument na potwierdzenie swoich bredni?
krzysztof2020.05.17 11:07
A Pietrzak,Zelnik,Kujda,Przyłębski jakie mieli ksywki? Uwielbiam jak sobie strzelacie w stopy XD
Reytan2020.05.17 17:56
Ubecy tacy jak ty smierdza Putinem.
...2020.05.17 21:00
A ty zwyczajnie goownem.
ladychapel2020.05.17 12:27
- Nie możemy pozostać bierni. Prosimy o nieemitowanie naszych utworów na antenie PR3 do czasu przywrócenia w radiu podstawowych standardów - oświadcza wytwórnia Mystic Production. Z anteny "Trójki" znikną nie tylko utwory polskich wykonawców, ale też zagranicznych gwiazd.
Reytan2020.05.17 18:00
To zrozumiale. Komunisci brzydza sie Polakami. I wzajemnie,my Polacy brzydzimy sie I pogardzamy wami mordercami komunistycznymi.
Maria Blaszczyk2020.05.17 21:14
Prawda to to, co mijasz szerokim łukiem? Został zarejestrowany jako kontakt operacyjny. A nie jako TW.
Iwo2020.05.18 9:57
A to jakaś różnica? Bo i tu i tu to świadoma współpraca.
krzysztof2020.05.17 10:54
Czyli to wina Niedzwieckiego wg. Brudzińskiego albo inaczej to wina Tuska. PJK to już nie można krytykować?Przecież to nie Stalin czy Bierut o których nie można było powiedzieć złego słowa.
Reytan2020.05.17 17:54
Bezwstydni komunisci wszystkim wymyslaja od komunistow,chcac zasiac ZAMIESZANIE. Recydywie komunistycznej musimy odebrac POLSKIE obywatelstwo i eksportowac jako MIESO do ich Korei Polnocnej.
America f*****g first yeah!2020.05.17 10:53
> albo czyjeś dobrej woli. Wyśpij się porządnie, zanim zasiądziesz do "pisania" hehehe
...2020.05.17 11:52
Po co ma się wysilać? Tropicielom ruskich onuc, targowicy itp. z Reytanem na czele wystarczy, że p. Brudziński napisał cokolwiek i podsumował, że wszystko jest pod kontrolą. Nawet, jak to ostatnie nie wynika z treści, a Kazik śpiewa o innym wydarzeniu z tamtego dnia niż sugeruje MinWnuDz.
Reytan2020.05.17 17:51
Dziekuje komuchu I wrogowi RP z rosyjskiej Konfederacji Konfidentow za uznanie. KONFEDERACJA KONFIDENTOW I Kolaborantow. Pozdrow ode mnie swoich przyjaciol z KOD-u.
...2020.05.17 20:59
A ty swoich wodzów z PZPR.
America f*****g first yeah!2020.05.17 10:51
Tak tak, miernoto. "Prowokacja" jak w Teatrze Narodowym w 1968. Równocześnie na stronie pisowskiego radia i na profilach społecznościowych pisowskiego radia. Albo nie - hakier! Hakier to był! Bo wicie rozumicie - takie samo hasło wszędzie było ustawione - 10kwietnia
ASTOM2020.05.17 11:28
0
Lewak2020.05.17 12:36
kacap sowiecka onuca Stach bredzi coś o Teatrze Narodowym, a co tam u sponsora azjatyckiego kurdupla słychać?
Waldi2020.05.17 13:20
.... "Podczas elektronicznego głosowania nad Listą Przebojów Trójki w dn. 15.05.2020 r. został złamany regulamin i do głosowania wprowadzono piosenkę spoza listy". ...... "W związku z tym Redakcja podjęła decyzję o unieważnieniu tego głosowania. Wyrażamy ubolewanie i przepraszamy wszystkich słuchaczy"......"Na kolejne głosowanie Listy Przebojów Trójki zapraszamy 22 maja o stałej porze"..... REDAKCJA zadecydowała, czyli KTO ???
anonim2020.05.17 16:30
Sprawdź w internecie przecież, a nie pytaj nas.
Reytan2020.05.17 17:46
Stachu stary komuchu z UB. Dziady w 1968 BYLY prowokacja komunistycznych Moczarowcow,co juz dano udowodniono. Rezyser Dejmek byl fanatycznym komunista I agentem tajnym TW Bezpieki,I swoich sowieckich I antypolskich pogladow nigdy nie ukrywal.
Speaker2020.05.17 10:50
Czekałem jak fronda będzie próbowała odwrócić tę prostą i oczywistą sprawę. Oczywiście to prowokacja i atak na rządzących.
ASTOM2020.05.17 11:34
A znasz procedury kwalifikowania piosenek do LP III? Dlaczego nikt o nich nie mówi?
Dam2020.05.17 12:15
https://i.redd.it/c186f8z3saz41.jpg To jest screen zrobiony w czwartek 14 maja o godzinie 17:38 pokazujący, że piosenka była na liście. Więc była zakwalifikowana, tylko teraz próbują w żałosny sposób wytłumaczyć się z cenzury.
ASTOM2020.05.17 13:18
A to nic nie robisz w życiu tylko screeny piosenek na 122 pozycji i akurat trafiłeś!! A sok z buraka przechodził przypadkiem koło ratusza, wstąpił i od razu dostał robotę. No, bardzo wiarygodne, ale nie takie rzeczy ubeki robiły i robią. Niektórzy nawet chodzili do kościoła. Z aparatami fotograficznymi i magnetofonami. A na hucpie sobotniej jedna przedsiębiorca pokazywała poparzoną częściowo twarz, a ochroniła ją maska acta, którą na co dzień nosi w torebce! Co za traf!!!
Dam2020.05.17 14:20
Screen nie jest mój, jest z polskiego reddit, gdzie ktoś go wstawił. Mogę ci dać też inny dowód https://twitter.com/Lukasz_Maslanka/status/1261972355229921280 Ale i tak ci nie wystarczy, prawda? Partia dała przekaz i będziesz się go trzymać?
ASTOM2020.05.17 15:36
Panie! Pieniądze ludziom giną z pozabezpieczanych kont w bankach a ty mi tu jakieś obrazki wstawiasz. Skup się na moim pytaniu z 13:34: dlaczego nikt z tych wyrzuconych nie wyjdzie i prosto w twarz każdemu nie powie, że procedury były zachowane? Pan Janowski też przekręty robił w "jaka to melodia" o czym ja byłem pewien 15 lat wstecz. I nie pie...l mi tu o jakiejś partii bo popieram Polaków i Polskę i nawet do Solidarności się po wyjściu z wojska w 1981 r się nie zapisałem gdy zobaczyłem, że należą do niej także komuniści, którzy rano idą na egzekutywę a po południu na "zakładówkę". Więc bujaj się z przyklejaniem mi partyjnych etykiet!
Dam2020.05.17 17:37
Czyli tak jak mówiłem, nic cię nie przekona, ża białe jest białe, a czarne jest czarne. człowieka wyrzucili za to, że nie zgodził się podpisać pod dokumentem mówiącym, ze utworu faktycznie nie było na liście, ale co tam, i tak ci to nie wystarczy. Może i za zwolennika się nie uważasz, ale jesteś w takim razie pożytecznym idiotą.
ASTOM2020.05.17 15:43
"Nasz informator mówi, że Marek Niedźwiecki oraz Piotr Metz – szef redakcji muzycznej – zostali poproszeni, aby złożyć oświadczenie, czy i jak doszło do manipulacji, ale odmówili." - świeży cytat z artykułu na wp. Więcej pytań nie mam. Ale ciekawe co będzie dalej.
Tata Kazika2020.05.17 15:39
https://kultura.onet.pl/muzyka/wiadomosci/piosenka-kazika-byla-propozycja-na-liscie-nowosci-listy-przebojow-trojki/91dpw0g
anonim2020.05.17 15:42
Robi się tak :Jednemu z ostatniego miejsca dodaje się kupę głosów ( których nie było ) a tym z przodu wycina sie głosy - czysta polityka
Reytan2020.05.17 17:42
My mamy dlugie I duze doswiadczenie,ze czerwone swinie ZAWSZE klamia.