PSL 'dowcipne' jak dziura w moście! Przekonują, że prezes PiS... zachęca do głosowania na KE - zdjęcie
23.05.19, 16:47zdj. screen Youtube

PSL 'dowcipne' jak dziura w moście! Przekonują, że prezes PiS... zachęca do głosowania na KE

5

"Szach i mat, PiS! Jarek za Koalicją Europejską!"- cieszy się administrator konta Polskiego Stronnictwa Ludowego na Twitterze. Partia Władysława Kosiniaka-Kamysza opublikowała "dowcipny" spot z prezesem PiS, Jarosławem Kaczyńskim.

Lider partii rządzącej ma rzekomo wspierać Koalicję Europejską. PSL odpowiednio zmontowało wypowiedzi byłego premiera, tak aby słowa "koalicję" i "europejską" znalazły się obok siebie. Voila! Humor na "najwyższym poziomie", taki hermetyczny, taki intelektualny! W opisie filmu przeczytamy, że "Jarek" (rozumiemy, że administracja profili PSL w mediach społecznościowych jest w tak daleko posuniętej zażyłości z prezesem PiS- jeżeli nie, zwracanie się w ten sposób do polityka, którego opozycja totalna nierzadko określa mianem "najważniejszego człowieka w państwie" i, jakkolwiek by nie było, byłego premiera, jest nieco niepoważne jak na dużą partię polityczną...) jest "za Koalicją Europejską". 

Pytanie, czy ktokolwiek się na to nabierze...

To już zresztą nie pierwszy tak "błyskotliwy" żart na oficjalnym twitterowym koncie PSL'u. W sierpniu ubiegłego roku na Twitterze partii Kosiniaka-Kamysza ukazał się wpis następującej treści:

"Kryśka, znaleźliśmy Twoje tabletki. Oddamy jak się zobaczymy w Sejmie. Do tego czasu nie panikuj i się trzymaj. Pamiętaj: i tak Cię kochamy 😘"- była to odpowiedź na tłit posłanki PiS, prof. Krystyny Pawłowicz, która wypunktowała, co przez tyle lat Ludowcy zrobili dla polskiej wsi i czy na pewno było to dobre... 

Nasuwa się pytanie, czy aby PSL do obsługi social-mediów nie zatrudnia słabo rozgarniętych gimnazjalistów, bo mniej więcej taki jest poziom treści zamieszczanych na oficjalnym twitterowym koncie ludowców.

yenn/Twitter, Fronda.pl

Komentarze (5):

Kamysz2019.05.24 1:02
PSL już dawno się zeszmaciło. Nie mają czego szukać na wsi.
k.A.2019.05.23 21:01
Szanowni Internauci, już za kilka dni powinniśmy wszyscy zadecydować w jakim kraju chcemy żyć. Podejmując decyzje kogo upoważnimy do decydowania o naszych sprawach w europie przyjrzyjmy się kogo poszczególni kandydaci na posłów do parlamentu europejskiego będą reprezentować. Czy chcemy, żeby „polscy” europarlamentarzyści bronili interesów niemieckich, żydowskich, rosyjskich a może amerykańskich ?. Kto będzie bronił czyich interesów każdy kto ma telewizor, radio, dostęp do prasy i pamięta historię ostatnich trzydziestu lat sam sobie odpowie na to pytanie. Czy chcemy aby jacyś Niemcy, Francuzi, Belgowie, czy Rosjanie decydowali o tym co jest dobre dla Polski ?. Jeśli tego chcecie to jesteście piątą kolumną, albo idiotami. Głosujcie na każdą listę której politycy, Waszym zdaniem zadbają o Wasze interesy:Wiosna, Narodowcy, Kukiz’15 czy PiS. Każda decyzja będzie dobra. To, że ktoś kocha inaczej, jest narodowcem, bądź pisiorem, wcale nie znaczy, że jest szują. Przestrzegam tylko przed listą numer trzy (3), a to dlatego, że żyję dostatecznie długo aby wiedzieć czego można się spodziewać po kandydatach z tej listy. Pozwalam sobie jeszcze raz Was prosić o pokazanie kandydatom z trójki słynnego gestu Kozakiewicza. Lepiej zapobiegać złu, niż później żałować .
kapiszon Kaczyńskiego2019.05.23 22:20
Głosuję na 3 (trzy) i co mi zrobisz? :D
Leon Napoleon2019.05.23 20:21
Kogo śmiszkują takie śmiszki? Słabe to. A szkoda...
man woman albo gender2019.05.23 19:08
Ale przecież w zeszłym roku "Kryśka" miała wydany przez Prezesa zakaz wypowiadania się w mediach. Albo jej "odejście z polityki". O tym też już nie pamiętacie?