Przypominamy: Znany gej na czele siatki pedofilów - zdjęcie
16.06.19, 18:17

Przypominamy: Znany gej na czele siatki pedofilów

108

Przypominamy niezwykle głośny i znamienny przypadek homoseksualnej i pedofilskiej szajki z Wielkiej Brytanii. Działał tam gej James Rennie, popularny działacz, którego zapraszano do mediów i fetowano w parlamencie. Walczył o ,,prawa'' osób LGBT.

Okazało się, że gwałcił niemowlęta, nagrywał swoje zbrodnie i dzielił się tymi materiałami z całą siatką pedofilską. Do małych dzieci, które molestował, dopuszczał innych zboczeńców, nawet zarażonych wirusem HIV. Służby, które musiały dla celów śledztwa zapoznać się z materiałami Renniego, mówiły o najbrutalniejszej przemocy na dzieciach.

 Pedofilską siatkę ujawniono w 2009 roku. Tworzyło ją aż 70 Brytyjczyków i 140 zboczeńców z innych krajów. W internecie wymieniali się filmami i zdjęciami gwałconych i molestowanych dzieci. Dysponowali zasobem 125 tysięcy fotografii gwałtów na nieletnich i niemowlętach. Wśród skazanych był James Rennie, popularny homoseksualista ze Szkocji. Kierował organizacją LGBT Youth Scotland, która otrzymywała pieniądze z budżetu państwa.

Rennie ,,doradzał'' młodzieży, która ,,odkrywała'' w sobie skłonności do osób tej samej płci. Rennie chciał, by w brytyjskich szkołach uczono dzieci o zboczonych praktykach seksualnych. Chciał, by homoseksualiści mogli adoptować dzieci. Jego obrzydliwe zbrodnie wyszły na jaw po tym, jak zgwałcił synka swoich przyjaciół. Ci zostawiali pod jego opieką dziecko, bo Rennie przedstawiał się jako przyjaciel dzieci. Zboczeniec gwałcił chłopca przez cztery lata - od najwcześniejszego niemowlęctwa.

Robił mu zdjęcia i nagrywał filmy, dzielił się nimi z innymi pedofilami. Mężczyzna zapraszał też swoich kolegów, by razem z nim gwałcili dziecko. Zrobił to także homoseksualista zarażony wirusem HIV, psychopata Neil Strachan. 

Komentarza nie trzeba. Do czego dążą zboczeńcy, którzy naszym dzieciom chcą wciskać w głowy chore kłamstwa o różnorodności i rozpuście seksualnej już od najmłodsyzch lat? Odpowiedź jest oczywista!!!

bb

Komentarze (108):

Tulosz2019.06.17 16:03
Statystyki zestawione w USA mówią, że na 1000 osób skazanych i osadzonych za czyny pedofilskie jest 1 ksiądz i ponad 400 zadeklarowanych gejów i lesbijek.
polak 2019.06.17 22:59
Tyle w tym prawdy co w łańcuszku o hakerze/blondynce "podłączonych do Facebooka"
wacula2019.06.17 9:09
PEDERASTA-Polak Ateista Dumny Gej To są twoi przyjaciele kameraci uzbierał już dość dużo chrustu na stos w piekle coś za wolno zbierasz weź z nich wzór
Zerr02019.06.17 8:54
Ważne jest coś innego. Otóż - jak każdy łatwo sprawdzic może, od lat 60-tych do 80 i 90-tych prężnie działała Ruch Walki O Prawa Pedofilów. W szczególności o Prawa Gejów-Pedofilów Odłam w ramach Sekty LGBT Tworzyli swoje Organizacje jak NAMBLA (North American Man/Boy Love Association) partie polityczne, ich ludzie w juz istniejących partiach jawnie podnosili kwestię zalegalizowania kontaktów pedofilskich... Na całe szczęście ta Akcja skończyła się klęską. Głównie dzięki postawnie Kościoła Katolickiego. Więc co zrobili Animatorzy i Sponsorzy Ruchu Obrony Praw Pedofilów? Postanowili zdyskredytować głównego przeciwnika, unieważnić głos sprzeciwu. Ustalono więc to, co się zaczęło dziac później, po wygaszeniu Akcji. Zaatakowano Kościół oskarżając go właśnie o pedofilię.Teraz, gdy juz główny przeciwnik został zneutralizowany, Ruch Obrony Praw Pedofilów ma wolna drogę do sukcecu. Dzięki WAM, drodzy "nieustraszeni tropiciele pedofilów, ale TYLKO w Kościele". To sie juz dzieje, juz teraz Pedofilia przestała być zboczeniem, a stała sie kolejną, w pełni normalną "orientacją seksualną". Kilka lat nie minie a wcisna wam taką samą ciemnotę, jak wcisnęli w temacie homoseksualistów, w ciągu dekady przechodząc gładko od próśb o tolerancję do żądań "małżeństw, adopcji i karania za mowe nienawiści" To będzie WASZA OSOBISTA WINA
Zerr02019.06.17 9:06
Kolejny etap rewolucji seksualnej. Autorzy najnowszej edycji wydawanego przez Amerykańskie Stowarzyszenie Psychiatryczne (APA) podręcznika diagnostycznego chorób i odstępstw od zdrowotnej normy wykreślili właśnie pedofilię z listy zaburzeń! Informacja jest dość skrzętnie zakamuflowana, ponieważ na oficjalnej stronie opisującej prace nad podręcznikiem znajduje się tylko wzmianka, że praktycznie nic się nie zmieniło, poza tym, iż pedofilię nazwano „zaburzeniem pedofilnym”. Jednak już lektura treści rozdziału "DSM5 Pedophilic Disorder Diagnostic Criteria 302.2 (F65.4)" wskazuje, że jest inaczej. O zaburzeniu pedofilnym mówimy odtąd – zdaniem APA - tylko wtedy, jeśli w ciągu ostatnich sześciu miesięcy dany człowiek odczuwał pożądanie lub/i współżył seksualnie z dzieckiem poniżej 13. roku życia i było to dla niego źródłem stresu lub trudności osobistych! Jest to analogiczne do uznawania homoseksualizmu za problem wyłącznie pod warunkiem, że dana osoba cierpi z powodu swoich skłonności homoseksualnych (tzw. homoseksualizm egodystoniczny opisany w podręczniku diagnostycznym ICD-10, w punkcie F66.1) W każdym innym przypadku homoseksualizm jest uznawany za normę. Autorzy DSM5 piszą wprost: "Jeśli osoby takie donoszą o braku poczucia winy, wstydu lub niepokoju związanego z tymi impulsami (pociągu seksualnego wobec dzieci - przyp. tłum) ... a historia życia wskazuje, że nigdy nie działali zgodnie z tymi impulsami (czyli nie współżyli seksualnie z dziećmi - przyp. tłum), osoby takie mają PEDOFILNĄ ORIENTACJĘ SEKSUALNĄ, a nie zaburzenie pedofilne." (Pedophilic Disorder Diagnostic Criteria 302.2 (F65.4)) Na pozór jest to tylko niewinne doprecyzowanie, mające na celu uniknięcie stygmatyzowania osób, które czując pociąg seksualny do dzieci, nigdy żadnego dziecka nie zgwałcili. Przypomnijmy, że ta sama argumentacja stała za wykreśleniem homoseksualizmu ze spisu chorób - by uniknąć stygmatyzacji.
robaczek 2019.06.17 8:50
UWAGA!! ZNANY POLAK NA CZELE NAJWIEKSZEJ SIATKI KRYJACEJ PEDOFILOW!!!! tak, to juz potwierdozne. Jan Pawel II kryl pedofilow w KK. Marcial Maciel Degollado!!!! poczytajcie drogie frondziaki. poczytajcie o swoim idolu. poczytajcie o jego "wielkim sercu" kochane patokatole!!!! buziaczki ***
Zerr02019.06.17 9:41
ohohoho, gej i katofob będzie nam tu recenzował połyk ci przestał działac?
Mateusz Jegliński2019.06.17 8:36
Maria Blaszczyk 13.5.19 15:27 Nie wiem, czy może czy nie, ja się nie znam - Piotr się zna i mówi, że nie, ale to nieważne. Serio nie widzisz, co się dzieje? O czym piszą gazety, portale internetowe, o czym ludzie dyskutują - na facebooku, pod artykułami i w prawdziwym życiu? Nie widzisz paniki wśród kleru? No cóż, można zamknąć oczy i zatkać uszy - ale nie sposób chyba oczekiwać, że wszystcy to zrobią. Głupota lewactwa i wiara w siłę propagandy powala. A prawda jest, jak zawsze tam, gdzie jest. Nawet, żeby 100% różnej maści mediów pisało o czymś, to nie znaczy, że, jak to napisała Zabłysła WSZYSTCY w to uwierzą. Niech będzie 20 mln odsłon, to nie znaczy, że wszyscy, którzy ten film obejrzeli, który ewidentnie jest wytworem wrogiej propagandy żydowskiej przeciwko ŚwKRK, tak, jak to się dzieje już od 2000 lat, nie uwierzą i nie zagłosują na odmieńców Biedronia, czy totalnych złodziei, bo, jak to starają się wmówić lewacy, PIS to ten który broni pedofilii w kościele. Co gorsza dla tępego lewactwa film jest mocno zakłamany, bo ci pedofile w sutannach, to też agenci komunistycznej bezpieki o czym dwaj bracia Żydzi zapomnieli podać do wiadomości, co mocno podważa wiarygodność pedofili w sutannach, jako księży z wyboru w ŚwKRK. Możecie lewacy w swej głupocie epatować się ilościąodsłon w internecie a faktów i tak nie zmienicie, że 26-05-2019 dostaliście łomot od Polaków. Ale jako dzieci diabła będziecie, judzić do końca, bez wytchnienia. Oczywiście tj syzyfowa robota, ale, żeby to zrozumieć trzeba mieć rozum a nie wytyczne w internecie.
Mateusz Jegliński2019.06.17 7:37
Widać, że lewak Nowak używa coraz tęższych argumentów. Pokazuje to, jak lewactwo jest zapętlone w swoich pryncypiach, nikt z nich poza parę sloganów o rzekomej równości małżeństwa z układem homo i rzekomej miłości homo toż samej z miłością hetero nie jest w stanie wyjść. A ten, który ma inne zdanie, to oczywiście debil. Widać, że lewacka propaganda coraz mniej skutecznie działa, więc zostaje tylko bezsilna wściekłość i inwektywy. Jak napisał jeden z lewaków, jest wycie, znakomicie.
NOWY 2019.06.17 6:24
PIPRZONE ZBOCZEŃCY U NICH MIŁOŚĆ TO ODBYT
BAAN2019.06.17 6:21
Tak wygląda piekło na ziemi. Nie rozumiem, jak homo sapiens może dopuszczać się takich potworności. To bestie, nie ludzie.
anonim2019.06.17 5:55
Na szczęście Dobry Bóg zadbał, aby te homo-zwierzęta nie mogły przekazać dalej swoich zasyfionych, umazanych kałem genów. Niemniej za krzywdę wyrządzoną dzieciom życzę im śmierci w męczarniach: najcięższego z możliwych nowotworu i śmierci w potwornych bólach - oczywiście w totalenej samotności na zgniłym barłogu.
anonim2019.06.17 4:45
"to nie przykryje faktu że "Tylko nie mów nikomu"", że gej po polsku to pederasta........
Jestem w Kościele2019.06.17 4:27
Fronda nie umie Internetu. ("stare" komentarze) Ależ was musi boleć, gdy okazało się że podejrzanym o morderstwo dziewczynki jest heterodewiant.
Mateusz Jegliński2019.06.17 7:29
Hetero to nie dewiant. Hetero to norma. Dewiacja, to np homo, pedarasta, kropofag, nekrofil, lewacki entelektualisto.
goscyz2019.06.16 20:06
Gej z LGBT to ma "dobry" dotyk a duchowny- całe zło??? Otóż obaj nadają się do pierdla i przymusowej kastracji.
eznio2019.06.16 19:19
Widzę,ze akcja zmiękczania pedofilii w kościele ma się dośc dobrze. kościelni szamani dobrze wam za to płacą?
zenek2019.06.16 19:42
Dość dobrze ma się głupota i perfidia LGBT
MARLENA2019.06.16 21:27
EZNIO! ŁŻESZ ! PODAJ FAKTY, ŹRÓDŁĄ ! ALBO NIE " GDYBAJ"!!!!! PROSZĘ JAŚNIEJ, ROZWIŃ TEMAT! BO NIE WIIEM CO MASZ NA MYŚLI? O JAKICH SZAMANACH MÓWISZ? W KOŚCIELE ! JA ICH NIE ZNAM!!
GALIZIEN2019.06.16 19:06
UWAZAM IZ NA PEDERASTOW POWINNO SIE POLOWAC O PEDOFILACH JUZ NIE WSPOMNE. POTWIERDZA SIE JEDYNIE TEZA ZE KAZDY HOMOSEXUALISTA JEST POTENCJALNYM PEDOFILEM. JAKO BYLY GALERNIK MOGE JENO STWIERDZIC GDYBY TAKI ZBOK TRAFIL POD CELE PO ...48 GODZINACH I WYJECHAŁBY NOGAMI DO PRZDU., AMEN
Mateusz Jegliński2019.06.16 19:03
A lewactwo dalej swoje. Dyżurne lewactwo w postaciach Nowaka, czy Zabłysłej, po diabelsku inteligentne, ale po Bożemu głupie. Jak trzeba być głupim lewakiem, żeby tępo trzymać się swojej narracji i żydowskiej prowokacji Sekielskich, skoro gostek całowany po ręce przez papieża okazał się oszustem. Świadczy to o totalnej głupocie papieża, który bardziej wierzy dzieciom diabła niż Boga. Żadne lewackie kłamstwa, że tylko wśród księży katolickich są pedofile i bluźnierstwa, że Pan Jezus jest z lgtb dodać nie mogą zachwiać 1000 letnim zaufaniem Polaków do ŚwKRK. Zwłaszcza, że kłamstwo goni kłamstwo a dowodów brak. Trochę cwaniaków prawników, jak Giertych chorych z nienawiści do władzy, którzy kłamią w żywe oczy ma zachwiać wiarą Polaków? Idiotyzm. No, ale szatan nigdy nie pokona Pana Boga. A lewacy dalej niech przekonują samych siebie. PIS tchórze może zaczną reagować tak, jak powinni na hucpy lgtb dodać, bo ludzie się wkurzą i zaczną głosować na tych, którzy chcą batożyć odmieńców. Na początek proponuję policzyć odmieńców i jakie interesy maja korporacje w promowaniu lgtb dodać. Bo episkopat, to jeszcze więksi tchórze niż PIS, więc nie kiwną palcem. Czy to abp Depo stanął przeciwko lgtb dodać na drodze na Jasną Górę? Nie, zrobił to ksiądz, szeregowy ale w przeciwieństwie do abp posiadający wiarę.
ja2019.06.16 20:25
Debilu! widzisz daty? Już tym rozmawialiśmy. Leki weź
INNY PIOTR, ALE NIE NOWAK !2019.06.16 21:35
PEDZIU! A SKOŃCŻ W KOŃCU Z TYMI LEKAMI! KAŻDEMU KAŻESZ BRAĆ! SAM NAJPIERW WEŻ, NAM ICH NIE TRZEBA! MYŚLISZ, ŻE JAK TY GŁUPI, ZDEGENEROWANY LEWACTWEM, I PEDZIEM , TO MY TEŻ! ??? SPADAJ LEWAKU, ALE JUŻ DO SWOICH!
Magda2019.06.16 18:44
Nic ująć, nic dodać. Tylko nie mów nikomu. Zarazę należy tępić wszelkimi prawnie dostępnymi środkami, i nie rozczulać się nad losem zboczeńca. Daj zboczeńcowi palec, chwyci za rękę. Nie ma przyzwolenia na podmiotowość dewiantów. Nie ma przyzwolenia na deprawację. Nie ma przyzwolenia na zbrodnię.
anonim2019.06.17 2:12
Obok "Magdy" to ty w życiu nawet nie stałeś chłopie.
Ela2019.06.16 18:41
Nasz minister Ziobro tak zapowiadał o podwyższeniu kar dla pedofilów ,że złagodził dla nich kary. To się nazywa sprawiedliwość. Co z marszałkiem Kuchcińskim - spraw zamieciona pod Dywan.
ja2019.06.16 18:25
fachowcy frendzla :) Wrzucić stary temat ze starymi komentarzami :))))))
Magda2019.06.16 19:03
Twój też jest z lamusa?
anonim2019.06.17 2:11
Obok "Magdy" to ty w życiu nawet nie stałeś chłopie.
Milka2019.05.13 21:33
Nic nie zmieni faktu, że to homoseksualiści ukryli sie w kościele i gwałcili chłopców. Oraz, że bohaterowie filmu byli współpracownikami slużby bezpieczeństwa.
K. K.2019.05.13 22:21
Nie pieprz głupot! W/g raportu w polskim Kościele jest ich 0,17% ! Reszta pedziów jest cywilnych miedzy nami !
Magda2019.06.16 19:19
No właśnie, byliście kiedyś na tyle przebiegli, że swą zboczoną sieć zainfekowaliście w struktury Kościoła. Dziś dochodzicie do wniosku, że w Kościół można uderzyć. Rozpoczęliście frontalny atak. Sądzicie, że wam się to uda? Myślę, że to wasze ostatnie podrygi. Na polskiej ziemi zło nie wykiełkuje, a już na pewno plenić się nie będzie. Zło zawsze pozostanie złem i dobra nie zwycięży.
Czytelnik2019.06.17 0:08
Dlatego ze byli wspolpracownikami SB byli kryci ,dlatego ze byli wspolpracownikami SB zamiatano to pod dywan ,ukrywano ...teraz ci ludzie z SB ktorzy ich ukrywali posluzyli sie nimi .....
Gośka 2019.05.13 21:28
Jeszcze w latach 80 tych ub. wieku w ksiażkach medycyny sadowej : pedofilia, nekrofilia, pederastia ,narcyzm ,nekrofilia były opisywane jako zboczenie teraz wszystko nagle staje się normą swiat się kończy.....Sodoma i Gomora i tak sie to wszystko skończy.
Magda2019.06.16 19:22
Gosiu, nie tak prędko. Oni nie są tacy silni, jak im się wydaje. Prawda zwycięży!
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.13 19:48
Na pedofilów licytacji nie wygracie. Siatek pedofilskich hetero jest znacznie więcej.
K. K.2019.05.13 22:17
Jak wiesz, to podaj żródla i zgłoś na PROKURATURĘ! Albo zamilcz z tym głupim "gdybaniem" tak, aby tylko coś pisać!
ect2019.06.16 18:29
Znowu się mądry inaczej udziela.
MB2019.05.13 17:59
najwięcej pedofilów jest w kręgach LGBT oni się z tym nawet nie kryją. kiedy za nich wezmą się organy ścigania???
Zerr02019.06.17 11:49
Nigdy, bo sa Oni pod ochroną. Nawet film latkowskiego o Nich wylądował na półce w TV na lata. Istne państwo w państwie. No, ale w oczach "nieustraszonych pogromców pedofilów, ale tylko w Kościele" to Kościół Katolicki ma byc "państwem w państwie" lewactwo to szczególny rodzaj ślepoty. Na jedno oko.
Zibi442019.05.13 15:23
Myślę że po sukcesie tego filmu z księżmi z SB Sekielski szybko zrobi następne odcinki o tytułach "nie mów nikomu, to na twój nauczyciel" czy może "nie mów nikomu, to ja twój sędzia" a może "nie mów nikomu, to ja twój ulubiony aktor"
eznio2019.06.16 19:23
Nawet tego filmu nie oglądałeś durniu, bo inaczej bys wiedział,ze w filmie chodzi o to,że zboczeńcy byli przez biskupia hołotę zwyczajnie kryci. Jakoś nie słyszałem,żeby dyrektor szkoły krył zboczonego nauczyciela tępy odpadzie.
asia2019.06.17 18:00
tępy to ty jesteś bo nie znasz tematu: cytaty -wyjatki''Podstawówka i gimnazjum w Jamielniku. Nauczyciel wielokrotnie wykorzystywał seksualnie dwie nieletnie (poniżej 15 roku życia) uczennice. Skargi dotarły do dyrektorki szkoły i jej zastępczyni. Obie kryły pedofila, tuszowały jego przestępstwa i próbowały wyciszyć sprawę. Nauczyciel został skazany na 4 lata i dożywotni zakaz pracy z dziećmi i młodzieżą, a obie dyrektorki dostały kary w zawieszeniu, grzywnę i kilkuletni zakaz pracy w szkolnictwie. Ale jakby co, pamiętajcie – tuszowanie swoich to tylko u klechów. "" Zmowę milczenia i manipulacje dyrekcji, która broniła tego człowieka pomogli natomiast przezwyciężyć dobrzy prawnicy, których z pracy znała mama . Po prostu przyjaciele. Naprawdę mieliśmy szczęście. Niedawno dyrektorką mojej szkoły została kobieta, która go najmocniej broniła. A ten człowiek poszedł za kraty tylko za to, co zrobił mnie. Są wciąż co najmniej trzy dziewczyny, które nigdy nikomu o tym nie opowiedziały, co nam robił. Wiem o nich, bo przecież widziałam na własne oczy, jak je gwałcił". Czyli w szkole była zmowa milczenia i jedyną osobą w szkole, która wstawiła się za molestowaną dziewczynką był... KSIĄDZ KATOLICKI. ""55-letni nauczyciel w gimnazjum wielokrotnie wykorzystywał seksualnie swojego 14-letniego ucznia. Chłopiec był na skraju załamania psychicznego. Opowiedział o wszystkim rodzicom. Wzburzeni rodzice udali się do szkoły na skargę - pani dyrektor nie powiadomiła policji o tej sprawie i zatuszowała ją . Wprawdzie przestał pracować w tej szkole, ale to jedyna "kara", jaka miała zdaniem pani dyrektor spotkać tego pedofila, który zniszczył dziecku życie – pożegnanie przebiegało w przyjaznej atmosferze z życzeniami sukcesów na nowej drodze życia. Dzięki bezkarności i czystym papierom, pedofil znalazł nową drogę życia w... domu dziecka w Konstancinie. Sprawa nabrała tempa dopiero po nagłośnieniu jej przez media. Ostatecznie pedofil został skazany na 6 lat, a sąd uznał, że dyrektorka i wicedyrektorka próbowały zatuszować sprawę, aby uniknąć skandalu, więc zostały zwolnione z pracy. Dla formalności, przypominam – żadna z pań dyrektorek nie była księdzem. 
Bogumila Straszynska2019.09.10 4:52
Takbsaxzorganizowanibze film sekielskiego celowo zrobiony żeby obarczyc tym księży, wiem bo kustosz Lichenia oskarżonego znam od zawsze i to najlepszy kapłan. , żeby celowo odwrócić uwagę, a wy się cieszcie i nakręca ie na księży, nie jesteście lepsi oskarżają, gdzie oskarżenie rzuca taka kreatura siekielski,, szkoda mowic
ddt2019.05.13 14:40
Nie ma gejów, są PEDERAŚCI. Tak się określa to zboczenie: pederastia, a chorzy na pederastię to PEDERAŚCI, a nie geje.
Hi, hi...2019.05.13 12:31
Jakby się tak dobrze przyjrzeć to połowa frondowej, blogowej braci jest na tych zdjęciach; Piotruś z Albercikiem trzymają się za rączki, jest jędruśhahn i JPIII pod pachę, taki se moher i J.P. szukają panów do towarzystwa, może być 10-latek. Niech żyje Unia, niech żyje Bruksela, niech żyje nasz duchowy przywódca Daniel Marc Cohn-Bendit !
Mateusz2019.05.13 10:56
Widzę, że flondra w formie, szuka tematu zastępczego by przykryć dokument pana Sekielskiego. To dobrze, znaczy, że was to boli zawszeni obrońcy pedofilów w sutannach. Pedofilów powinno się bezwzględnie karać śmiercią, nie ważne czy w sutannie czy bez.
ja2019.05.13 11:07
E tam śmiercią... Mam coś lepszego. Zamykać ich w celach z największymi psychopatami, mordercami itd, w więzieniach o najwyższym rygorze. A potem wystarczy żeby klawisz "szepnął słówko" ... :) I załatwione długotrwałe bajlando. Na coś takiego zasługuje każdy pedofil. (owszem... długo nie pożyje, ale przynajmniej poczuje)
Mops2019.05.13 11:57
Masz więzienną praktykę cwela.
Katarzyna K.2019.05.13 15:47
Piotr, w tym wypadku masz rację, ale pod warunkiem, że tak zamykać trzeba byłoby bez wyjątku wszystkich, a szczególnie tych co wyżywają się na niemowlakach, tak jak opisane jest w tym artukule powyżej: " Znany gej na czele siatki pedofilów" ! Ile takich gejów jest w Polsce, którzy niszczą dzieciom całe życie i psychikę!?!
MARLENA2019.06.16 21:21
Mateusz! O jakim ty Panu piszesz? O sekielskim? Na miano pana trzeba sobie zasłużyć przez szacunek chociażby! Mówisz o tym polskim zdrajcy ! Za ile sie sprzedał i komu!? Co, nie ma pieniędzy na chleb! SŁYSZAŁAM, ŻE DRUGĄ CZĘŚĆ FILMU MA ROBIĆ! CZY ON MA SUMIENIE? JAK ON MOŻE SOBIE TERAZ W TWARZ SPOJRZEC W LUSTRZE! TO OD JEGO FILMU ZACZĘŁA SIĘ FALA NAPADÓW I GWAŁTÓW PRZEZ PEDZIÓW!
Mateusz2019.06.16 22:10
Taaaak, oczywiście, bo przecież po dokumencie PANA Sekielskiego rozpoczęła się fala gwałtów przez gejów na niewinnych dzieciach, bo coś takiego jak pedofile w sutannach, to tylko wymysł ''lewaków'' Polecam wziąć leki, i iść spać, bo słabo to wygląda w twoim przypadku, Marlenko :*
Czytelnik2019.06.17 0:13
Mateusz nic nie rozumiesz ....wykorzystali donosicieli w sutannach ,to SB pozwalala na takie praktyki ,ukrywali takie czyny a teraz Sekielski i SB to wykorzystali (a czy sekielski tez nie nakrecil tego filmu pod dyktando swoich przelozonych ?)
Tom.2019.05.13 10:42
Więc zacznijmy porządki od homoseksualistów. Wszystkich. W sutannach i tych tęczowych.
Agnieszka2019.05.13 10:56
Nie można odłożyć na bok walki z pedofilami heteroseksualnymi, by zaczynać od homoseksualnych. Natomiast, gdy mówi się, że ten margines pedofilskich przestępstw dokonywanych przez księży jest zwykle dokonywany przez homoseksualistów i to mówienie o tym budzi sprzeciw jako przejaw dyskryminacji, to coś jest nie tak i może wskazywać, że problem występowania a potem tuszowania krzywd dzieci w środowiskach LGBT jest poważnie nasilony.
Maria Blaszczyk2019.05.13 11:11
Tylko że sprawa jest zbadana. I wiadomo, że homoseksualni księża są tak samo skłonni do wykorzystywania dzieci jak heteroseksualni. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6026966/ Więc mówienie o tym to budzi sprzeciw dlatego, że jest to łgarstwo, służące szczuciu na tę grupę.
anonim2019.05.13 12:15
A wiadomo jaki procent homoseksualnych lewaków jest skłonnych do wykorzystywania dzieci, w stosunku do heteroseksualnych lewaków? Prowadzisz jakieś badania, czy tyko KK JEST TWOIM KONIKIEM.
Maria Blaszczyk2019.05.13 13:19
To nie ja prowadziłam te badania. Tylko John Jay School of Criminal Justice, taka wyższa szkołą z Nowego Yorku. Nikt chyba nie prowadził badań na lewakach - ale nikt nigdy nie wykazał związku miedzy homoseksualnością a pedofilią w żadnym badaniu: https://psychology.ucdavis.edu/rainbow/html/facts_molestation.html
Alojzy Cedzidło2019.05.13 19:57
Tak czytam , czytam te rozprawy speców od wykorzystywaniu dzieci i nadziwić się nie mogę,że nikt nie wspomniał o wykorzystaniu dzieci przez tow Broniarza i jego kolegów . . Wprawdzie nie pedała , ale i tu i tam wykorzystano dzieci. do niecnych celów .
Grizzly2019.05.13 10:29
Pedofil - pederasta - pedał!
toja2019.05.13 11:51
Policja powinna cie prześwietlić bo śmierdzisz zboczeńcem!
Alojzy Cedzidło2019.05.13 14:02
A o jakie to przestępczy zapach chodzi ? ,,Grizzli " może cuchnąć za samo postawienie znaku równania pomiędzy ,,pedofilem = pederasta = pedał . To co by to było gdyby napisał takie zestawienie .: Homoś = Pedziu = zoofil == nekrofil .
Grzegorz2019.06.17 6:57
Zło = zło
Tylko nie mow nikomu2019.05.13 10:28
Przenoszenie murarzy podejrzanych o gwałty na dzieciach na kolejne budowy jest powszechną praktyką. Uważam, że dwie godziny murarstwa w tygodniu w publicznych szkołach i przedszkolach, to jednak przesada, szczególnie że murarze rzadko kiedy wykazują się przygotowaniem pedagogicznym. Nie wiem też, dlaczego akurat murarzom reszta podatników musi zrzucać się na składki ZUS?
J.P2019.05.13 10:09
Fronda się stara jak może. ⛪👍
polak2019.06.17 8:23
nie zaklinaj prawdy w/g badań canadyjskich 67% pedałów to pedofile i tego nie zmienisz zaprzańcu
Auferetur Inferunt Insaniam2019.05.13 10:01
Żałosna, prymitywna próba przykrycia wiadomo jakiego tematu.
Agnieszka2019.05.13 10:51
Wszystkie dzieci mają mieć ochronę a nie tylko te, które mają kontakt z księżmi. Nie ma tak, że w jakimś środowisku można dokonywać zbrodni i jest to zamiatane pod dywan.
Maria Blaszczyk2019.05.13 11:05
No tak. Masz całkowitą słuszność. Tylko że tu chodzi nie o ochronę dzieci. Tu chodzi o szczucie na gejów. Gejów w społeczenstwie jest kilka procent. I tak, są wśród nich potworni zboczeńcy. Tylko że nie wynika to z ich orientacji. Podobny procent ludzi ma rude włosy. I też wśród nich zdarzają się zboczeńcy. Ale szczucie na rude osoby z tego powodu nie miałoby sensu, prawda?
michu2019.05.13 11:16
To chyba jednak nie to samo... Zwłaszcza jeżeli chodzi o statystyki ;)
anonim2019.05.13 11:34
Ale ze szczuciem na KK to już nie masz problemu, chociaż w społeczeństwie księży jest kilka procent, a zboczeńców w śród księży kilka promili.
Alojzy Cedzidło2019.05.13 14:05
A kto ,,szczuje i na kogo , pani Mario , kto ?
ect2019.06.16 18:26
Rude włosy to nie choroba a skłonności homoseksualne to zespół zaburzeń, które powstają z powodu konkretnych przyczyn, ale nie wrodzonych tak jak kolor włosów, rasa, czy płeć.
Majestic2019.06.16 18:37
Własnie ludzie dowiadują się że geje nie są uciśnieni tylko są sprawcami odrażających przestępstw których lgbt nie widzi na swoich paradach rownosci. Gejow jest malo, to ze nienormalnosc wystepuje w niedużym procencie nie jest niczym odkrywczym, ale dobrze ze to podkreslasz.
Unrug2019.06.17 10:13
86% ujawnionych aktów pedofilskich w Kościele Katolickim to akty homoseksualne, możesz wyjaśnić przyczyny z uwzględnieniem faktu, iż tylko kilka procent populacji to geje??????
zatroskany2019.05.13 11:13
Próba przykrycia wiadomo jakiego tematu... że wśród polityków UE jest ich wielu... wiadomo kogo
tango2019.05.13 11:46
Przykrycia? To przecież to ten sam temat i to w najohydnieszym wydaniu.
Alojzy Cedzidło2019.05.13 13:55
Tylko nie płacz ,że tam was pokonali .
Foster2019.05.13 9:56
Obawiam się, że najgorsze przed nami.
Zocha2019.05.14 7:09
Zastanawia mnie fakt, że większość "dyskutantów", z nienawistną złośliwością delektuje się zjawiskiem dewiacji, zboczeń (porażających w swej istocie) wśród kleru. Proponuję panom pisarzom, scenarzystom i reżyserom zbadać również dwa inne, tzw. powołaniowe środowiska; belfrów i konowałów. Może i tam znajdziecie "smakowite kąski" sensacji dla "tłuszczy". Tak, rozumiem-za mało pikantne!
ja2019.05.13 9:52
Cokolwiek nie wymyślicie, to nie przykryje faktu że "Tylko nie mów nikomu" ma już 7 milionów 300 tysięcy wyświetleń! Tego nie da się "zaciemnić" frendzlu
Siara2019.05.13 10:08
Z jakich źródeł te dane?Serwery by nie wytrzymały. Typowy lewacki paruminutowy huraoptymista.
ja2019.05.13 10:14
Qwa jak z jakiego? Tempa dzido. Z bezpośredniego. Patrz: https://www.youtube.com/watch?v=BrUvQ3W3nV4 Serwery w twojej głowie nie wytrzymały, jak widać.
Siara2019.05.13 10:49
Gówno prawda .Każdy wydawca może manipulować danymi. Typowy komunistyczny huraoptymizm tak jak z przekręcanymi licznikami starych samochodów.
Mateusz2019.05.13 10:54
Czy ty masz papę zamiast mózgu?, jak według ciebie baranie autor filmu miałby ''dodać'' sobie wyświetleń?. To nie kościół katolicki, gdzie nabija się na siłę statystyki.
Siara2019.05.13 11:28
Jesteś cierp i młot!
ja2019.05.13 10:55
ha ha ha ha :) Dobre! Siadaj. Pała :)
Wojtek Polak2019.05.14 6:58
musisz mieć porządne wykształcenie jeśli ze szkoły zapamiętałeś tylko tyle Nowak siadaj pała.
eznio2019.06.16 19:20
Ty natomiast szkołę omijałeś szerokim łukiem, widać to po znajomości własnego języka przygłupie.
Maria Blaszczyk2019.05.13 13:27
Nie wiem, czy może czy nie, ja się nie znam - Piotr się zna i mówi, że nie, ale to nieważne. Serio nie widzisz, co się dzieje? O czym piszą gazety, portale internetowe, o czym ludzie dyskutują - na facebooku, pod artykułami i w prawdziwym życiu? Nie widzisz paniki wśród kleru? No cóż, można zamknąć oczy i zatkać uszy - ale nie sposób chyba oczekiwać, że wszystcy to zrobią.
Laura2019.06.17 8:53
Błaszczykowa ty jak zwykle widzisz to co nie jest prawdą.Prawda taka ze ludzie zaczynaja kumac jaka jest niebezpieczna ideologia neomarksistowska jaka przyszła do nas z jasnie "oswieconego" zachodu.
anonim2019.05.13 11:09
tylko te pedofile z filmu to twoi towarzysze z sb
anonim2019.05.13 11:40
Dyżurny idioto, ludziska lubią taplać się w błocie, jak powiedział wasz lewacki myśliciel,przedmówca Tuska,Jażdżewski. Toteż lubią sobie posłuchać że oni to tacy porządni, bo tylko żonę i dzieci biją, chodzą na dziwwki, kradną, a wszyscy księża to pedofile. To takim kmiotom jak ty bardzo poprawia samoocenę.
tango2019.05.13 11:42
Codziennie więcej ludzi w Polsce s*a i o czym to świadczy frendzlu?
Szendzielarz2019.05.13 12:27
"Przeglądałem archiwa IPN-u. Zarówno ksiądz Jan A., który wykorzystywał jedną z bohaterek naszego filmu, ks. Cybula oraz ks. M., kustosz z Lichenia byli zarejestrowani jako tajni współpracownicy SB" - wskazał Tomasz Sekielski.
ja2019.05.13 12:42
No i co z tego? Nie odprawiali mszy? Nie karmili ciasteczkami? Nie spowiadali? Nie chodzili po kolędzie? Nie podawali się za duszpasterzy? Nie modlili się? ... Wszystko to robili.
Maria Blaszczyk2019.05.13 13:14
I co najważniejsze - mieli wsparcie swych przełożonych. Którzy nie wywalili ich na zbity pysk z roboty, tylko zapewnili wygodny i dostatni byt - widzieliśmy to w przypadku ks. A.
Zerr02019.06.17 8:38
No właśnie, że nie najważniejsze. Gwarancje Bezpieczeństwa otrzymali nie od biskupów, nie od Kościoła, a od Urzędu Bezpieczeństwa. Tak naprawdę wcale nie byli księżmi, bo UB celowo wysyłało do Seminariów swoich agentów rekrutowanych pośród homoseksualistów, przestępców seksualnych itp. Wiadomo że taki koleś nie chce zakładać rodziny. Życie pod przykrywką jako ksiądz może byc do zaakceptowania. Nie, oni nie odprawiali mszy. Oni symulowali odprawianie mszy. To sa FAKTY. Bo Komuna walczyła z Wiarą na serio i planowała długofalowo. Miała równiez wszelkie atuty w ręku - pieniądze, władzę, ludzi, możliwość karania i nagradzania.
Michał Pasierb2019.05.13 15:33
Panie Piotrze, Panu jako niewierzącemu (a przynajmniej sprawiającemu takie wrażenie;sądząc po Pańskich komentarzach) jest z tym wszystkim o niebo lżej...Proszę sobie wyobrazić jak, muszą to wszystko przeżywać tacy jak ja....I nie mam tu na myśli bynajmniej tego, że to wszystko zostało ujawnione....Ktoś to musiał kiedyś uczynić...KK musi się oczyścić i stać się biedny,pokorny ale mocny CHRYSTUSEM,tak jak za czasów pierwotnego Kościoła.Oczyszczanie to bolesny proces ale konieczny.I BÓG jeden wie ile to jeszcze potrwa....Może czeka nas wariant chilijski...kto wie?
Alojzy Cedzidło2019.05.13 13:50
Skąd ma Pan te ,,wyliczenia " , bo ja na własne oczy widziałem 30 milionów 623 tysiące . Sam v-ce Prezio Warszawy ogląda bez przerwy , Wziął urlop i patrzy . Panu Biedroniowi nie liczyłem .
Pogon2019.05.13 15:23
To nie znaczy ze problem pedofili wystepuje tylko w Kosciele jestem za aby byl zwalczany wszedzie w kazdym srodowisku nie tylko w Kosciele wiec marna ta Twoja prowokacja przeciez ludzie nie beda popierac pedofilstwa nigdzie to jest chore
M.M.K2019.05.14 1:07
Na temat w artykule chłopaczku pisz! Nie zmieniaj osób! Co chcesz zamazać gejowską siatkę? To miliony razy gorsze ! Biznes sobie zrobili z biednych dzieci , a nawet z niemowlaków ! Nie chcesz tego widzieć ! Niewygodne , co?
Wojtek Polak2019.05.14 7:04
zobaczysz ile będzie miał wejść film który zrobimy o pedofilach w śród lewackich homozboków {lgbt...} i lewacko bolszewickich partyjek.
Skorpion2019.06.16 18:41
Ty Nowak a policz swoje minusy na czerwono . Masz ich dwa razy więcej niż było oglądających to g...... o pedofilach TW w sutannach. Siedem milionów ludzi z lewackiego ciemnogrodu . Wychowanków bolszewizmu .
kot Filemon2019.06.17 0:46
To po ile razy Ty i Twoi kumple klikacie tam?
anonim2019.06.17 5:25
Nie wiem jaka prawda, tobie niefrondziu moze zmienić ten zakuty łeb.
Anka2019.06.17 10:16
gdyby ktoś odważył się zrobić film o pedofilii w środowisku lgbt to wyświetleń byłoby 70 milionów...
taki se moher2019.05.13 9:47
W 2009? https://www.bostonglobe.com/news/special-reports/2002/01/06/church-allowed-abuse-priest-for-years/cSHfGkTIrAT25qKGvBuDNM/story.html