Przyjdź pod Ratusz i wyraź poparcie dla prof. Bogdana Chazana. Relacja na żywo! - zdjęcie
09.07.14, 09:04

Przyjdź pod Ratusz i wyraź poparcie dla prof. Bogdana Chazana. Relacja na żywo!

6

Dziś o 10.30 poznamy wyniki kontroli zleconej przez władze Warszawy w szpitalu św. Rodziny. Przeprowadzono ją, ponieważ dyrektor szpitala prof. Bogdan Chazan odmówił przeprowadzenia aborcji w zarządzanej przez siebie placówce.

Do studia przed ratuszem zaprosiliśmy prof. Bogdana Chazana, z którym połączymy się przez Skype, Kaję Godek z Fundacji Pro - Prawo do Życia i mecenasa Jerzego Kwaśniewskiego. Relację poprowadzi Aleksander Wierzejski.

Ci którzy nie mogą przyjść na Plac Bankowy, mogą oglądać relacje na żywo spod Ratusza.

Fronda.pl i Razem Tv

Komentarze (6):

anonim2014.07.9 11:01
mam nadzieje, że dziecko zostało ochrzczone
anonim2014.07.9 11:06
największym problemem ludzi jest że chcą być Panem Bogiem a to nie my powinniśmy decydować czy ktoś zasługuje na życie czy też nie
anonim2014.07.9 11:23
Słucham tłumaczenia Terlika teraz i włosy dęba stają od głupoty wypowiadanych słów. Niestety (dla Was) głupota przegrała, racjonalne argumenty wygrały. O ile nie jestem jednoznacznie za ani jednoznacznie przeciw za aborcją w ogólności, to w tym przypadku sytuacja jest oczywista. Najbardziej wartościowe jest w tej chwili nie życie tego dziecka, nie HGW, tylko życie tych rodziców i ich decyzja dotycząca własnego życia. To tego życia już nie macie żadnego szacunku.
anonim2014.07.9 13:45
@Wojtek1983 Słyszałeś kiedyś o prawie naturalnym ? Nie musisz mieszać Pisma Świętego i Kościoła. I może nie wiesz, że płód to człowiek ? Piszesz o publicznych pieniądzach. Publicznych czyli również pieniadzach katolików i sobie nie życzę, żeby również za moje pieniądze dokonywano barbarzyństwa ! Najpierw eksperymenty in vitro, a potem aborcja. Pewnie wiesz, że poczęcie tego dziecka było wynikiem in vitro. Taki jest wasz świat bez Boga i wartości, który prowadzi prosto do piekła.
anonim2014.07.9 19:55
@akia Nie dodalas ze uszkodzenie plodu bylo kara za grzechy i matka powinna nosci wlosnice, odprawiac post i prosic biskupow o przebaczenie ... takie to twoje zycie z Bogiem ? Prosze Boga w to nie miaszaj, jest wszechmocny wmiesza sie sam jak bedzie chcial. A in vitro to po prostu postem medyczny i tylko (i az tyle) chcesz prawa naturalnego to nie dopuszczaj do eksperymentow na twoim ciele w postaci podawania jakichkolwiek lekow. Tylko modlitwa i do przodu.
anonim2014.07.14 21:58
@Dantel Załoga karetki pogotowia podjeżdża do rozbitego auta.Widzi kierowcę,który "nie ma połowy głowy, ma mózg na wierzchu, ma wiszącą gałkę oczną, ma rozszczep całej twarzy, nie ma mózgu w środku". Ale ten człowiek żyje.Jego płuca pracują,serce bije Kogo mają słuchać ratownicy: a)prof. Chazan:"ratować ,leczyć a jak się nie da pozwolić godnie odejść w hospicjum w którym psychologowie zajmą się też najbliższą rodziną poszkodowanego. b)prof Dębski:"dobić w okrutny sposób ale w warunkach szpitalnych i tak żeby nikt nie widział a jak się nie da bo to nielegalne to czekać aż poszkodowany sam skona a wokół jego śmierci rozpętać medialne piekło z jego matką w jednej z głównych ról.