Przepowiednia o. Klimuszki: Polsce będą się kłaniać narody Europy - zdjęcie
29.12.19, 11:50

Przepowiednia o. Klimuszki: Polsce będą się kłaniać narody Europy

59

Pożar Katedry Notre Dame czy zamachy na Sri Lance obudziły w wielu z nas niepokój o przyszłość świata, zwłaszcza zaś Europy. W takiej sytuacji często pojawia się zainteresowanie przepowiedniami. Jednym z najbardziej znanych ich twórców, jest ojciec Czesław Andrzej Klimuszko. Ten zmarły w 1981 roku (w wieku 76 lat) jeden z najbardziej znanych polskich kapłanów (no i franciszkanów), zwany „jasnowidzem z Elbląga”, nieraz udowodnił trafność swoich przewidywań. Podajmy dwa tego przykłady: jak relacjonował o. Lucjusz (długoletni osobisty sekretarz o. Klimuszki), na wieść o wyborze kardynała Albina Lucianiego na Ojca Świętego Jana Pawła I, jasnowidz był smutny i wreszcie stwierdził: „Po co go wybrali, on będzie krótko żył i nic nie zrobi”. Oczywiście franciszkanie mu nie uwierzyli. A przecież ta przepowiednia się spełniła! W dniu zaś, kiedy Polak został papieżem, odpowiadając na pytanie współbraci „kto zostanie papieżem”, Klimuszko powiedział: „jeśli Włoch nie wyjdzie, wyjdzie Wojtyła”. Było to tak niewiarygodne, że słuchacze uznali ów pogląd po prostu za żart.

Dodajmy tu, że o. Czesław zasadniczo starał się ograniczać do wyjaśniania losów pojedynczych ludzi, czego przykłady wyżej podaliśmy. Jak bowiem sam kiedyś powiedział: „Nam nie są potrzebne żadne przepowiednie o tragicznej przyszłości, jaka niepowstrzymanie się zbliża. Wszystko wskazuje na to, żeśmy już wkroczyli w pierwszą fazę początku końca naszej cywilizacji”. I zaznaczmy, że wielu ostatnio, uznało za znak owego początku końca naszej cywilizacji, pożar i spowodowane nim zniszczenia Katedry Notre Dame. Czy ksiądz Klimuszko by się z nimi zgodził? Trudno powiedzieć. Jednak zauważmy, że mimo swej niechęci do formułowania przepowiedni dotyczących dziejów, kilka takich przepowiedni dla swoich przyjaciół ów franciszkanin wypowiedział.

Atak na Europę

Najważniejsza z nich pojawiła się w rozmowie ze znaną dziennikarką Wandą Konarzewską. A oto jak słowa te brzmiały (według Krzysztofa Kamińskiego – autora książki „O. Czesław Andrzej Klimuszko. Jasnowidz. Zielarz. Uzdrowiciel.”): „Widziałem żołnierzy przeprawiających się przez morze na takich małych, okrągłych stateczkach, ale po twarzach widać było, że to nie Europejczycy. Widziałem domy walące się i dzieci włoskie, które płakały. To wyglądało jak atak niewiernych na Europę. Wydaje mi się, że jakaś wielka tragedia spotka Włochy. Część buta włoskiego znajdzie się pod wodą. Wulkan albo trzęsienie ziemi? Widziałem sceny jak po wielkim kataklizmie. To było straszne!”

W pierwszych trzech zdaniach tej wypowiedzi pojawia się wojna. I to wojna agresywna, prowadzona przez „niewiernych”. „Niewiernymi” muzułmanie nazywają chrześcijan. Jednak tutaj to określenie stosuje ksiądz katolicki, chrześcijanin. I to wobec tych, którzy przepływają morze, aby zaatakować Włochy, i na dodatek: nie wyglądają jak Europejczycy.

Wiadomo, że tacy ludzie zamieszkują południowe wybrzeże Morza Śródziemnego i stamtąd mają blisko do Włoch. Są oni przy tym „niewiernymi” z chrześcijańskiego punktu widzenia, gdyż jako muzułmanie nie wierzą w podstawowe prawdy chrześcijaństwa: boskość Jezusa i Trójcę Świętą. Pojawia się wniosek: ojciec Klimuszko widział atak muzułmanów na Włochy, a więc na Europę. Widział początek wojny!

A skoro wspomniany atak ma być skierowany na Półwysep Apeniński, to zauważmy, że najbliżej do niego jest z Libii. W niej zaś, już jest wojna, o której libijski wicepremier Ahmed Meitig stwierdził, że zatacza ona coraz szersze kręgi. W związku z czym, już wkrótce około ośmiuset tysięcy libijskich uciekinierów może starać się dotrzeć do wybrzeży na południu Europy. Przywołany polityk ostrzegł też, że władze w Trypolisie wkrótce mogą stracić kontrolę nad 400 więźniami z „Państwa Islamskiego”, przetrzymywani przez libijskie władze. Zacytujmy Meitiga: „Więźniowie ci są terrorystami. Do tej pory współpracowaliśmy ze społecznością międzynarodową w ich sprawie, ale obecnie widzimy, że kilku naszych zagranicznych partnerów wspiera armię Haftara”. Chodzi tu o prorosyjskiego generała Chalifę Haftara, który sam siebie ogłosił szefem rządu Libijskiej Armii Narodowej (ANL) i ma swoją siedzibę w Bengazi. Od czwartego kwietnia tego roku zaś, Libijska Armia Narodowa, dowodzona właśnie przez generała Haftarę, prowadzi ofensywę na Trypolis – siedzibę rządu jedności narodowej Mustafy as-Saradża, uznawanego przez Organizację Narodów Zjednoczonych. Jeśli przy tym ANL, której wojska kontrolują już wschodnią i południową Libię z wszystkimi jej zasobami naftowymi, uda się zająć Trypolis, wtedy zdobędzie władzę nad całym krajem. No i na mapie świata pojawi się kolejny prorosyjski, nieobliczalny kraj. I być może to z niego, wyruszą na podbój Europy żołnierze, których widział o. Klimuszko. Żołnierze, którzy rozpętają przyszłą wojnę, do której – jak potem zobaczymy – ma przyłączyć się sojusznik generała Haftara, czyli… Rosja!

Wojna i kataklizm!

Ta wojna ma dopiero się zdarzyć. Jednak faktyczna wojna wyznawców Islamu (muzułmanów) z chrześcijanami już trwa. Trwa co najmniej od 11 września 2001 roku. I choć nie jest ona jeszcze prowadzona na tak wielką skalę, o której mówił polski franciszkanin, to przecież wciąż giną setki ludzi. Najnowszym aktem wspomnianej wojny wydają się być zamachy bombowe na Sri Lance, których ofiarami jest (według ostatnich danych) trzystu pięćdziesięciu dziewięciu zabitych i ponad pięciuset rannych.

Być może również pożar Notre Dame to kolejny fragment tej wojny. Tak przynajmniej sądzi wielu Francuzów. Mówią oni bowiem prywatnie lub komunikują w Internecie, że za tym smutnym wydarzeniem stoją muzułmanie. Muzułmanie, dla których atak na paryską katedrę to kolejny krok w podboju Europy. Takich poglądów jednak we francuskich mediach głównego nurtu po prostu nie ma!

A wracając do zaprezentowanego wyżej opisu wizji o. Klimuszki. Opis ten składa się z ośmiu zdań. W pierwszych trzech była mowa o wojnie. W następnych pięciu, o wielkim kataklizmie i jego następstwach. Kataklizm ten, byłby wywołany jednak też wojną!

A oto jak brzmi kolejna przestroga franciszkanina: „Wojna wybuchnie na Południu wtedy, kiedy zawarte będą wszystkie traktaty i będzie otrąbiony trwał pokój. Rosję zdradzą jej sąsiedzi. Nie, nie my! …. Ogniste włócznie uderzą w zdrajców. Zapłoną całe miasta. Potem rakiety pomkną nad oceanem, skrzyżują się z innymi, spadną w wody morza, obudzą bestię. Ona się dźwignie z dna. Piersią napędzi ogromną falę. Widziałem transatlantyki znoszone jak łupinki… Ta góra wodna sunie ku Europie. Nowy Potop! Zadławi się w Gibraltarze! Wychlupnie do środka Hiszpanii, wleje się na Saharę, zatopi włoski but aż po rzekę Pad. Zniknie pod wodą Rzym ze wszystkimi muzeami, z całą cudowną architekturą… Morze pokryje archiwa, wszystkie dokumenty opatrzone pieczęcią tajności teraz już będą na zawsze utracone … Widziałem z bliska ścianę wody idącą na Paryż, była wyższa od wieży Eiffla… Spływając w głąb lądu porywała ludzi, którzy się czepiali poręczy na balkoniku, u szczytu. Wody sunęły straszną potęgą, czułem w nich moc żywiołu, który wszystko zmiecie. Widziałem statki zanim się wywróciły dnem porośniętym zielono…Kotłował się zwał porwanych dachów, zlizanych autobusów i gęstwa ciał ludzkich, kataklizm zapierający dech. A ja to widziałem jak z balkonu, cały obszar aż po horyzont. Te wody szły przez Niemcy aż tutaj. Sięgnęły Polski. … Tu , gdzie my dziś jesteśmy, będzie morze. Woda pokryje mój cmentarzyk. Chyba pan wie, że tu jest depresja? Z Kaszubii zostanie kilka wysepek”.… Nasz naród powinien z tego wyjść nienajgorzej. Może pięć, może dziesięć procent jest skazane. Wiem, że to dużo, że to już miliony, ale Francja i Niemcy utracą więcej. Italia najwięcej ucierpi. To Europę naprawdę zjednoczy. Ubóstwo zbliża …“

„Polsce będą się kłaniać narody Europy”!

Jak widać – według ojca Klimuszki – Polskę dotknie katastrofa przyrodnicza spowodowana przyszłą wojną. Wojną, która wybuchnie na Południu. Tymczasem, jak już czytaliśmy, z południowego wybrzeża Morza Śródziemnego, ma zacząć się atak muzułmanów. Można więc sądzić, że to właśnie oni uderzą z „Południa” Morza Śródziemnego i rozpętają wojnę, której skutkiem będzie straszny kataklizm. Oddziała on też na Polskę, co warto powtórzyć, ale sama wojna nie pojawi się w naszej Ojczyźnie. Tak o tym bowiem mówił niezwykły franciszkanin: „Polska będzie źródłem nowego prawa na świecie, zostanie tak uhonorowana wysoko, jak żaden kraj w Europie. Będzie jakaś wojna w Europie, ale to nie przejdzie przez teren Polski. Polsce będą się kłaniać narody Europy… Widzę mapę Europy, widzę orła polskiego w koronie. Polska jaśnieje jak słońce i blask ten pada naokoło. Do nas będą przyjeżdżać inni, aby żyć tutaj i szczycić się tym”.

I zauważmy tu, że prezentowane wyżej przepowiednie pozwalają nakreślić pewną sekwencję wydarzeń: wpierw atak muzułmanów na Europę (głównie Włochy) zapewne z Libii, potem – jako konsekwencja owego ataku - wojna, do której dołączy się Rosja; wreszcie - spowodowany tą wojną - niespotykany dotąd wodny kataklizm: ogromna fala tsunami, która zaleje dużą część Europy, w tym polskie Kaszuby. Ci jednak, co przetrwają tak wojnę, jak tsunami, zjednoczą się we wspólnej biedzie. I wynika z tych objawień przyszłych wydarzeń, że na czele resztek Europy stanie Polska – zapewne jako najmniej zniszczona, i w związku z tym, najpotężniejsza. I podkreślmy: być może znakiem i zapowiedzią tego wszystkiego są ostatnie nieszczęścia: pożar Katedry Notre Dame – serca chrześcijańskiej Europy, a w innej części świata (Sri Lanka), ataki na miejscowych chrześcijan i Europejczyków.

Czy ojciec Klimuszko jest wiarygodny?

A niezależnie od związku tych dwóch wydarzeń z wizjami ojca Klimuszki, na pewno wielu z nas zadaje sobie teraz następujące pytanie: czy stanie się tak, jak przepowiadał cytowany tu jasnowidz?

Oczywiście nie wiadomo, ale warto zastanowić się nad jego wiarygodnością. Wiemy przecież, że Biblia mówi o fałszywych prorokach, którzy powiodą za sobą tłumy. Wspomina również o wilkach w owczej skórze, którzy są pośród nas, chrześcijan. Czy jednym z nich był właśnie ów polski franciszkanin, który do dziś budzi wśród katolików wiele sporów i kontrowersji, prowokując nawet oskarżenia o okultyzm?

Aby odpowiedzieć na to pytanie, przypomnijmy sobie podstawową zasadę odróżniania ludzi i słów wiarygodnych, od tych, którym nie należy wierzyć. Wszystko zatem zależy od tego: kto przepowiada, w jaki sposób to czyni, oraz jaki stosunek ma do tego Kościół hierarchiczny.

Zacznijmy od końca: w przypadku księdza Klimuszki Kościół hierarchiczny nigdy nie zajął negatywnego stanowiska w sprawie jego wizji i innej działalności. A to jest „na plus” dla niego. Jeżeli chodzi o sposób przepowiadania, to zakonnik raczej niechętnie przepowiadał przyszłość dziejową. Jednak w przypadkach indywidualnych, widzimy trafność wielu tych wizji, które dotyczyły wydarzeń, z naszej perspektywy już dokonanych. Zresztą, jak wyżej wskazaliśmy, nasza teraźniejsza rzeczywistość dziejowa układa się we wzór, wskazujący na duże szanse spełnienia się omawianych wizji. Co do osoby przepowiadającego zaś, to pamiętajmy, że ojciec Klimuszko do końca życia pozostał katolickim księdzem i franciszkańskim zakonnikiem, szanowanym przez świeckich i swych współbraci zakonnych.

Jak widzimy, ojciec Klimuszko raczej z powodzeniem zdaje egzamin z wiarygodności. Nie lekceważmy więc jego wizji, choć oczywiście nie musimy w nie wierzyć. Jeżeli jednak zaczną się spełniać na naszych oczach, nie dziwmy się temu!

Eryk Łażewski

Komentarze (59):

xxxx2020.01.2 18:13
Kościół hierarchiczny w ogóle nie ma tutaj nic do wskazanego tematu.
Ala2019.12.31 19:50
Czy ktoś z Państwa forumowiczów zauważył w tekście datę kiedy się będą kłaniać? Proszę o informację.
katolik2019.12.30 11:08
Czy paiez Franciszek przeprosi w końcu Boga za bóstwo matki ziemi- NIE !
aaa_kotki_dwa2019.12.30 10:30
Frondo obudź się! Znowu się zesrałaś we śnie!
Magdalena2019.12.30 10:11
Będą się kłaniać narody kiedy każdy Polak wykona intronizację PANA JEZUSA w swoim sercu a potem Pan Prezydent i Rząd. Losy Polski nie są jeszcze przesądzone. Pan Putin jest teraz bardzo zdenerwowany i nieobliczalny. INTRONIZACJA PANA JEZUSA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Azazel2019.12.30 9:54
Klimuszko dobrze widział, ale źle zinterpretował. Rzeczywiście, narody się zginają - wpół ze śmiechu.
qwerty2019.12.30 9:50
Musiał mieć dobry towar do palenia ten Klimuszko. Taki odlot !!
STANISLAW2019.12.30 7:53
Po co taki prostacki temat? On tylko ośmiesza Frondę i o. Klimuszkę.
Marek212019.12.30 8:39
Da się jeszcze bardziej?
Biśka2019.12.30 1:43
Polsce będą kłaniać się narody o ile się nawróci . coś podobnego pisze w swoim dzienniczku św. Faustyna . Na pewno to nie nastąpi za obecnego rządu , który jest niby katolicki a nie potrafi wprowadzić ustawy o wypłacie całej emerytury wdowom po ich mężach. Obskubują je a to przecież nie po katolicku. A co mówi Pismo Święte?. A% podwyżki emerytur to plucie emerytom w twarz. Polską rządzą od 45 r. a może i wcześniej siły obce. Nie mamy polskiego rządu , który by bronił Polaków. Ukrywa się prawdę przed narodem. Morawiecki mało się nie zachłyśnie swoją propagandą sukcesu , kłamiąc Polaków jak jest dobrze wręcz cudownie.!Mamy system złodziejski można powiedzieć ", że każdy każdego okrada w białych rękawiczkach ". Takim premierem nie można się pochwalić . Jego rządzenie jest tragiczne.
max2019.12.29 23:02
LGBT - Wszystko wskazuje na to, żeśmy już wkroczyli w pierwszą fazę początku końca naszej cywilizacji.
Topek2019.12.29 22:51
Przecież w waszej biblii jest napisane że tylko Bóg zna przyszłość i strzeżcie sie fałszywych proroków a przecież Klimuszko zajmował sie okultyzmem np. jego książka ''Parapsychologia w moim życiu''
emigrant2019.12.29 22:18
Cokolwiek autor bierze, polecam szybki odwyk (no chyba, że to za ruskie pieniądze te bzdety, powtarzane od lat, słowo w słowo). Trzeba się leczyć, choć chyba za późno. To samo polecam redakcji - przecież po trzecim zdaniu odrzuca, czym wy się podniecacie w kraju? Mózgi wam wyparowały na widok pieniedzy?
Majka2019.12.29 22:02
Wiele lat temu czytałam przepowiednie O. Klimuszki, w której opisywał również rozpad związku radzieckiego. Czytając wówczas powyższą przepowiednię w gazecie Kultura Paryska nie mogłam w to uwierzyć, gdyż rozpad tego kraju był wtedy nie do pomyślenia....Kiedy jednak to nastąpiło uwierzyłam w całą Jego przepowiednię. Nie daj Boże żeby pozostała jej część też się spełniła....Z Bogiem.
Żydowski kacyk2019.12.29 21:29
No muszę to podbić: „ ..moja rodzina, mimo że praktycznie czystej niemieckiej krwi,” - „Jako potomek niemieckich Żydów…” Tego jeszcze nie było; "praktycznie czystej krwi niemieckiej żyd". Kto tak o sobie napisał? 𝐋𝐞𝐜𝐡 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫, 𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤 dodał sobie żeby nie być bardzo żydowski. A kim on jest? Jest oczywiście żydem który z tego powodu ma wielki kompleks niższości stąd jego idiotyczno-mitomańskie pseudonimy, że przypomnę; "PolishPatriot" (jego ulubionym jest użycie "polaczki"), "Poliamorysta" (nie miał "doopy" od dekad), "Sarmata" (a to dobre, sarmata obrzezany), był "wikingiem" (niektórzy byli "obrzezani" po bitwie z Saxonami) jest 'stalker", i tak dalej. Z. Freud o takich pisał. 𝐋𝐞𝐜𝐡 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫-𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤 wyniósł z domu tzw. kompleks mamuśki która podglądał i się onanizował, potem robił to z siostrą - podglądał i "trzepał". Ostatecznie zakosztował dowdoopnego stosunku i smaku spermy. Oto kim jest 𝐋𝐞𝐜𝐡 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫-𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤. Mieszka w norze postalinowskiej na Starych Bielanach, jeździ używana Hondą z ubiegłego millenium która kupił od jugola pod Berlinem. 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫 po "40-letnim" pobycie w "australii" jest tak biegły w "angielskim" jak inny mitoman, Albert.
Krogulec2019.12.29 20:39
"Do nas będą przyjeżdżać inni, aby żyć tutaj i szczycić się tym”. To już się dzieje. Wszak chrześcijaństwo ma swoje korzenie w judaizmie i o. Klimuszko doskonale sobie z tego zdawał sprawę
Gumowy Żuk2019.12.29 21:30
Chrześcijaństwo ma swoje korzenie w Dobrej Nowinie.
0542019.12.29 16:53
A nic nie powiedział na temat ustawy 447 i planów żydowskich by utworzyć tu Polin i Polaków uczynić obywatelami drugiej kategorii?
ZERR02019.12.29 16:28
I tutaj widać, czym różni się Lewak od Normalnego Człowieka. Hasłem człowieka jest: Per aspera ad astra Lewak na myśl o wielkich celach dostaje laksacji. Jak to ujął Poeta: Takie widzi świata koło, jakie tępymi zakreśla oczy Pragnienie wielkości budzi w nich przerażenie maskowane kompulsywnym, pustym rechotem, jak brzęczenie much w pustym blaszanym bębenku, sory, w garnku.
Saki Faki2019.12.29 17:16
A zgadzam się, wam lewusy wystarczy pińcet plus do szczęścia.
ZERR02019.12.29 18:15
Dla narodu okradanego i prześladowanego przez zbydlęcony układ Okrągłego Stołu, nawet takie ochłapy wydają się sukcesem. Dziwne jest tylko to, że nie POpierasz 500+ w ciemno. Przecież to obyczaj prosto z Unii Europejskiej.
Saki Faki2019.12.29 19:10
Dlatego nie popieram, między innymi.
bezlitosny internauta2019.12.29 19:12
Fiksacji? Laktacji? Laksacji? Jeśli to ostatnie, to chyba nie lewak?
ZERR02019.12.29 22:14
Czy wersja "dostaje shraczkii" jest bardziej czytelna?
stara znajoma2019.12.29 16:23
„ ..moja rodzina, mimo że praktycznie czystej niemieckiej krwi,” - „Jako potomek niemieckich Żydów…” Tego jeszcze nie było; "praktycznie czystej krwi niemieckiej żyd". Kto tak o sobie napisał? 𝐋𝐞𝐜𝐡 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫, 𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤 dodał sobie żeby nie być bardzo żydowski. A kim on jest? Jest oczywiście żydem który z tego powodu ma wielki kompleks niższości stąd jego idiotyczno-mitomańskie pseudonimy, że przypomnę; "PolishPatriot" (jego ulubionym jest użycie "polaczki"), "Poliamorysta" (nie miał "doopy" od dekad), "Sarmata" ( a to dobre, sarmata obrzezany), był "wikingiem" (niektórzy byli "obrzezani" po bitwie z Saxonami) jest 'stalker", i tak dalej. Z. Freud o takich pisał. 𝐋𝐞𝐜𝐡 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫-𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤 wyniósł z domu tzw. kompleks mamuśki która podglądał i się onanizował, potem robił to z siostrą - podglądał i "trzepał". Ostatecznie zakosztował dowdoopnego stosunku i smaku spermy. Oto kim jest 𝐋𝐞𝐜𝐡 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫-𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤. Mieszka w norze postalinowskiej na Starych Bielanach, jeździ używana Hondą z ubiegłego millenium która kupił od jugola pod Berlinem. 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫 po "40-letnim" pobycie w "australii" jest tak biegły w "angielskim" jak inny mitoman, Albert.
andrzejhahn32019.12.29 16:11
klimuszko ty parszywa kreaturo koscielna .jakim prawem mianujez sie ojcem szmaciarzu koscielny
Jan2019.12.29 18:47
Ignorancie i dyletancie, ty o. Klimuszce sznurówki w butach mógłbyś zawiązywać gdyby żył.
Darek2019.12.30 12:47
To jasne, bo Klimuszko nosił buty na rzepy.
andrzejhahn32019.12.29 16:10
kolejny katolicki chory psychicznie imbecyl i jego urojenia i halucynacje
Katolicka Kretynizacja Polski2019.12.29 15:34
Teraz polska ,dzięki PiSowi i różnorakim Jędraszewskim i Rydzykom, jest pośmiewiskiem w świecie!
Jan2019.12.29 18:41
A gdzie ty i od kogo w tym świecie słyszałeś, że Polska jest pośmiewiskiem, bo ja spotykałem i spotykam ludzi którzy nas podziwiają. Byłeś kiedyś poza granicami krajy czy tak sobie pieprzysz dla pieprzenia. Nigdy nikogo nie spotkałem kto się z nas śmieje. Masz bujną wyobraźnię lub kłamliwe źródła informacji.
Kamil2020.01.2 3:59
Janie, Przecież Stalker to wyssał z palca ! On nic nie wie!
Saki Faki2019.12.29 15:14
Jak na razie, to kulają się ze śmiechu :-)
Ciemnota to kupi2019.12.29 14:55
Brednie
Jan2019.12.29 14:52
Będą znaki na słońcu, księżycu i gwiazdach, a na ziemi trwoga narodów bezradnych wobec szumu morza i jego nawałnicy. Ludzie mdleć będą ze strachu, w oczekiwaniu wydarzeń zagrażających ziemi. Albowiem moce niebios zostaną wstrząśnięte*. - (ew. sw. Łk. 21,25 ).... (Ap 1,3) Błogosławiony, który odczytuje, i którzy słuchają słów Proroctwa, a strzegą tego, co w nim napisane, bo chwila jest bliska "
Maria2019.12.29 14:50
Na to Jezus im odpowiedział: ... Będziecie słyszeć o wojnach i o pogłoskach wojennych; uważajcie, nie trwóżcie się tym. To musi się stać, ale to jeszcze nie koniec!. Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Będzie głód i zaraza, a miejscami trzęsienia ziemi. Lecz to wszystko jest dopiero początkiem boleści.
anonim2019.12.29 18:34
I to powiedział, ten miłosierny Bóg, co tak kocha człowieka ??????????????????????????????????
Urszula2019.12.30 11:07
Jezus powiedział również, że pojawią się fałszywi prorocy i że nie należy im wierzyć.
POLACY2019.12.29 14:48
Chwała Panu za POLSKĘ, za KOSCIÓŁ
an2019.12.29 14:23
Chyba będą się pokładały ze śmiechu
J.P🎩2019.12.29 12:37
Znów te kompleksy narodowe..
Gumowy Żuk2019.12.29 21:25
Znów ta ksenogeniczna głupota obcej etni.
Cipak2019.12.29 12:37
Czyli co? - marzeniem Polski /Polaków/ jest, aby odbierać pokłony?? Wygląda to na obsesyjną skłonność do PANOWANIA.
grimm2019.12.29 12:28
No cóż skoro Rosja ma tak potężne, dalekosiężne i błyskawiczne rakiety, które mogą zniszczyć cały kraj. To mogą wystrzelić je do oceanu, a to spowoduje tsunami.Polska ma być zniszczona w 5%, to chyba Rosja wcale? Chroń nas Boże od kataklizmów, wojen i psychopatycznych polityków.
JONASIK2019.12.29 12:15
Rosja już się kłania. Cała Unia Europejska też pada przed nami na kolana. A USA to leży plackiem. Boże, jakie ten Naród ma kompleksy, żeby się od lat masturbować "przepowiednią" o pokłonach...
ZERR02019.12.29 12:34
Naród nie ma kompleksów. Lewacy to co innego, cali są poskładani z kompleksów. Jak chłopi z czworaków wypędzeni do miasta.
JONASIK2019.12.29 16:49
Ale to nie lewacy branzlują się "przepowiedniami" Klimuszki, nie lewacy. Lewacy głoszą równość, miłość, braterstwo. Prawactwo to nienawiść, nienawiść i leczenie kompleksów wizjami popaprańców. Wy z tego czworakowego, zakompleksionego kurwidłka chyba już nigdy nie wyjdziecie. Żallll...
ZERR02019.12.29 18:19
Lewacy to co do zasady potomkowie chłopstwa z czworaków. Potomkowie kułaków i szlachty maja poglądy prawicowe. Lewacy głoszą zbrodnie i nienawiść maskowaną nieudolnie ładnymi hasełkami. Oczywiście łżesz jak lewak, ponieważ hasło zbrodniczej lewicy to nie "wolność równość braterstwo" na co nieudolnie się powołujesz, tylko "Liberte, egalite, fraternite, ou la mort". O miłości (gejowskiej zapewne) nikt wtedy nie wspominał.
JONASIK2019.12.29 21:43
Elektorat PiS to słabo wykształceni konserwatywni mieszkańcy wsi. Elektorat lewicy to wykształceni, proeuropejscy, mieszkańcy miast. Która grupa wywodzi się chłopstwa z czworaków jest oczywiste. Równość, Miłość, Braterstwo!
ZERR02019.12.29 22:04
Wyborcy lewicy to nie żadni tam 'wykształceni' tylko młodzież. Jak pokazują wszelkie badania, w ciągu dekady, dwóch dekad mądrzeją i przechodzą na pozycje równie religijne jak pół wieku temu. Inaczej pisząc - młodzi i naiwni. Z tego się wyrasta.
ObłąkanyKatoPrzewodnikKuPiSocjalistycznejPrzepaści2019.12.29 12:15
Obłąkańcze bzdety klero-pierdziocha. Polska PiSocjalistyczna politycznie znajduje się na marginesie europejskiej śmieszności, a gospodarczo jest spychana w przepaść drenującym uzależnieniem od USA i chorymi wizjami upaństwowionej megalomanii scentralizowanej.
Lewactwo won z Polski.2019.12.30 4:59
Jestes oblakany bo kazdy lewak zamiast mozgu ma sieczke.Niczego nie pojmujesz, bo sie demoralizujesz, myslales, ze to bedzie cos ciekawego, okazalo sie , ze to jest cos zasranego. Cale wasze lewackie zawodzenie wprowadza was do rzedu pomylonych i do tych umyslowo popier....ch.Zastanawiajaca jest takze wasza totalna ciemnota, co w naszym kraju ponad , ponad wasze lewackie marzenie-mowi ze zbliza sie chwila, kiedy prawdziwy Polak ,podczas waszej ucieczki nogi z tylka wam powygina.
Kordian2019.12.31 15:35
Obłęd to jest w Tobie . Przeczytaj co napisałeś a potem się zastanów ,,, koszmar.
Michał Pasierb 2019.12.29 12:12
Siły i moce tajemne...czy naprawdę pochodzą od BOGA?..... https://www.se.pl/wiadomosci/polska/wielka-tajemnica-w-zyciu-ojca-klimuszko-niewielu-o-tym-wie-aa-CscZ-X2Wq-UrEt.html
antek.b2019.12.29 12:10
Cudowne kierpce o.klimuszki to od niego?
bezlitosny internauta2019.12.29 12:04
O gen.Andersie na białym koniu nie było wspomniane w tej przepowiedni?
les2019.12.29 15:36
tusk z komorowski poili sie o konia.
bezlitosny internauta2019.12.29 19:10
Co?
Gumowy Żuk2019.12.29 21:21
... bezlitosny idiota, raczej.