Przemysł aborcyjny – główny motor napędowy ,,wyzwolenia seksualnego’’ - zdjęcie
04.01.22, 15:35Fot. via: Pixabay

Przemysł aborcyjny – główny motor napędowy ,,wyzwolenia seksualnego’’

7

„Cały nasz system wyzwolenia seksualnego zależy od przemysłu aborcyjnego. Mimo twierdzeń feministek i ich sojuszników, że antykoncepcja jest odpowiedzią na niechcianą ciążę, większość kobiet dążących do aborcji już stosowało jakąś formę antykoncepcji. Jak się okazuje, trudno jest całkowicie nieustannie niweczyć cel aktu pigułkami i lateksem” – pisze Jonathon Van Maren na swoim blogu, zwracając uwagę na to, że aborcja jest nieodłączną częścią tzw. „rewolucji seksualnej”.

We współczesnej kulturze neguje się naturalne powiązanie aktu seksualnego z prokreacją, a próba zwrócenia na ten związek uwagi może doprowadzić do „gniewu ze wszystkich stron spektrum”, a przynajmniej do szyderstw i kpin ze „staroświeckiej” i „nieżyciowej” mentalności. Seks jest traktowany rekreacyjnie i „zabezpieczany” całą „baterią pigułek, gumek i innych środków”. W ostateczności zawsze ostatnią „deską ratunku” jest aborcja.

„Istotnie, była właścicielka kliniki aborcyjnej Carol Everett zauważyła w swoim pamiętniku, że przemysł aborcyjny jest zaangażowany w biznes antykoncepcyjny, ponieważ zachęcanie do seksualnie ryzykownego zachowania zwiększa ilość ciąż – co zwiększa ich marżę zysku – pisze publicysta. – Everett twierdzi, że celem przemysłu aborcyjnego było, by każda nastolatka miała od trzech do pięciu aborcji”.

Ten związek rewolucji seksualnej z przemysłem aborcyjnym jest szczególnie widoczny wówczas, gdy ustanawia się prawa chroniące nienarodzone dzieci. Reakcja feministek jest wściekła i posuwa się także do tak absurdalnych i w gruncie rzeczy zabawnych działań, jak „strajk seksualny”. Mężczyźni decydują się z kolei na wazektomię, czego przykłady można było ostatnio zaobserwować w Teksasie. „Nastawienie antykoncepcyjne oderwało prokreację od seksu do takiego stopnia, że kiedy aborcja staje się coraz rzadsza”, zarówno kobiety, jak i mężczyźni skłonni są do skrajnych działań, byle uniknąć poczęcia dziecka.

Jak zauważa Van Maren, jeśli dojdzie do obalenia werdyktu Sądu Najwyższego w sprawie „Roe kontra Wade” z roku 1973, który doprowadził do legalizacji aborcji w USA, być może „ujrzymy więcej osób, które sobie uświadomią, że w seksie nie chodzi tylko o rekreację i przyjemność. Chodzi w nim o dużo więcej niż to – a zabijanie dzieci, które zostają powołane do istnienia w wyniku aktu płciowego, zawsze było niegodziwym i brutalnym sposobem uzyskania sterylnego seksu”.

Tym samym okazuje się, że „ustawodawstwo faktycznie wpływa na zachowanie”.

 

jjf/LifeSiteNews.com

Komentarze (7):

MaxFiend2022.01.5 11:18
Wyzwolenie seksualne jest naturalną konsekwencją społecznej emancypacji i usamodzielnienia się kobiet i dokonuje się od czasu rewolucji przemysłowej. Przemysł aborcyjny nie ma z tym nic wspólnego bo proces bardzo szybko zachodził przez wynalezieniem farmakologicznych środków antykoncepcyjnych i zalegalizowaniem praw do powszechnie dostępnej aborcji.
Anonim2022.01.5 8:31
"Ksiądz-pedofil znów zamieszkał koło szkoły podstawowej W domu księży emerytów przy ul. Geislera ponownie zamieszkał ks. Grzegorz K., antybohater jednego z najgłośniejszych polskich skandali pedofilskich, dwukrotnie skazany za molestowanie seksualne ministrantów."
Szanowna "Frondo"!2022.01.5 1:58
Czy nie widzisz i nie czytasz tych wpisów, co ten człowiek wypisuje!?? Przecież to pisze jedna osoba, obrażając ciągle naszą Wiarę i Księży! Nie raz wcześniej się chwalił, że jest "homosiem" i przedstawiał się jako: Lech Keller-Krawczyk! Zróbcie coś, a nie ślepo puszczacie takie wpisy!
Anonim2022.01.4 17:40
Ciekawe jak kleruchy zdołały "powiązać akt seksualny" i "prokreację" z ministrantami...😁😁😁
coro2022.01.4 16:57
nja
Po 11 ... el.commendante2022.01.4 16:20
"No i po co jakieś tam porównania do niemieckich czy radzieckich obozów, jak mieliśmy własnych polskich katów z obozu w Berezie Kartuskiej..." . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . UFFF ....!!! Co za ulga!!! Ani słowa o Jedwabnym!!!! Ale i ani słowa o Salomonie Morel i jego prywatnym obozie "Zgoda".
Po 11 ...2022.01.4 16:10
A może przemysł alkoholowy też jest motorem napędowy ,,wyzwolenia seksualnego’’? Jak lubię sobie strzelić drinka przed ... i po zresztą też. A przemysł prysznicowy? A kołderkowy? Boże tylu jest winnych tej zarazy wyzwolenia seksualnego :)