Protest po zatrzymaniu aktywisty LGBT. Policja zatrzymała 48 osób - zdjęcie
08.08.20, 08:10Fot. via Pixabay - arembowski

Protest po zatrzymaniu aktywisty LGBT. Policja zatrzymała 48 osób

11

Po wczorajszym zatrzymaniu przez policję aktywisty LGBT Michała Sz. w związku z atakiem na furgonetkę Fundacji Pro-Prawo do Życia w Warszawie miały miejsce protesty i skandaliczne zachowania aktywistów. Wielu z nich zostało zatrzymanych przez policję.

Dziś na antenie TVN24 policja poinformowała, że doszło do zatrzymania 48 osób. Nadkomisarz Sylwester Matczak podkreślił, że działania były „adekwatne do zachowania osób zatrzymanych”. Dalej dodał:

Nas interesuje fakt naruszenia prawa, nie poglądy. W tym przypadku mówimy o naruszeniu norm prawnych. Dzisiaj będą prowadzone dalsze czynności”.

Przyznał również, że niewykluczone jest, że dojdzie do kolejnych zatrzymań w sprawie. Zaznaczył, że zatrzymanie wspomnianego Michała Sz. Mogło stanowić realne zagrożenie dla policjantów.

dam/Onet,TVN24,PAP

Komentarze (11):

Po 11 ...2020.08.8 17:33
Możecie poniżać, zatrzymywać, karać, bić i pacyfikować, ale Jezus zwycięży. Jezus zawsze zwycięża.
wieslaw2020.08.8 10:49
tworki
Co nie jest zabronione jest dozwolone.2020.08.8 10:16
Zaś niszczenie mienia to niszczenie mienia. PO będąc u władzy nie uchwaliło przepisów antydyskryminacyjnych ze względu na "tożsamość płciową", takie są skutki. Bali się "reakcji biskupów" to teraz mają, zatem pretensje proszę kierować do poprzedniego rządu. Umieszczanie homofobicznych haseł w przestrzeni publicznej nie jest obecnie czynem karalnym. Co do zachowania kulsonów to prawo nie ma bronić "słabszych" tylko prawa.
Szybka Randka2020.08.8 9:52
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.lexlale.com.pl
Anonim2020.08.8 9:48
BOSKI GNIEW ZA BAŁWOCHWALSTWO NA SYNODZIE AMAZOŃSKIM .... "Wydaje się, że świat jest przeklęty z powodu jawnego bałwochwalstwa popieranego przez Rzym w tygodniach poprzedzających niesławny Synod Amazoński. Rzeczywiście, bezpośrednio po intronizacji groteskowego i małpiego posągu pogańskiej bogini Pachamamy w Wiecznym Mieście, seria nieszczęść spustoszyła ludzkość, co może być niczym innym jak boską karą za bluźnierstwo przywódców Kościoła." .... "Błagajmy więc biskupów i Papieża, aby prosili Boga o przebaczenie za to, co wydarzyło się w październiku ubiegłego roku. Być może, jeśli nasi ojcowie w wierze, członkowie Magisterium Kościoła, zbiorowo odzyskają zmysły, odwrócą bieg i publicznie wycofają się z zepsucia, które z dumą ogłoszono światu kilka miesięcy temu, świat - dzięki nieskończonej łaskawości Boga - może ujrzeć swoje udręki złagodzone. Ale co ważniejsze, czy nasi duchowi ojcowie okazali skruchę, tak jak ci, którzy kochają Boga, opłakują Go, gdy jest obrażany." ....... źródło: https://www.churchmilitant.com/news/article/divine-wrath-for-amazon-synod-idolatry
kibic2020.08.8 9:01
Sanepid powinien wlepiać tym gnojom mandaty za brak maseczek po 30 tys. zł . Wtedy się uspokoją !!!
polo2020.08.8 9:36
wszyscy mieli maseczki.
kibic2020.08.8 14:21
tęczowe się nie liczą :)
Dam2020.08.8 9:48
Tak samo jak wlepił Kaczyńskiemu i świcie na cmentarzu, albo Morawieckiemu w knajpie? A nie, czekaj, wszystkie zwierzęta są równe, ale niektóre są równiejsze.
abcd2020.08.8 8:38
Obrona homobandyty wpisuje w cały szereg działań lewactwa mających na celu obalenie istniejącego ładu społecznego. Zaczęło się od walki o zniesienie kary śmierci. Przez łagodne wyroki i resocjalizację dotarliśmy do więziennych hoteli półotwartych i otwartych. Przepustki, urlopy i zwolnienia warunkowe za które życiem płacą kolejne ofiary... Teraz mamy tylko kolejny krok w tej batalii skierowanej przeciwko nam wszystkim. Dobrze się zastanów nim oddasz swój głos w kolejnych wyborach.
Tryskun2020.08.8 8:36
lewackie zboczone bydło