Proszę Państwa oto miś, Merkel chce nam przesłać dziś - zdjęcie
02.09.15, 17:30

Proszę Państwa oto miś, Merkel chce nam przesłać dziś

4

Niedawno mogliśmy zobaczyć przerażające nagranie, na którym kilkuletni chłopczyk odcina głowę misiowi. W sieci pojawiło się następne...

Film przedstawia to samo dziecko, które tym razem podpala pluszową zabawkę. Chłopczyk naśladuje okrutne morderstwa dokonowywane przez dżihadystów.

Do niedawna najpopularniejszą metodą działania islamistów było odcinanie głów nożem - chłopiec odwzorował właśnie taką egzekucję.

Terroryści jednak zaczęli stosować jeszcze brutalniejsze metody zabijania "niewiernych".

Kilka dni temu terroryści islamscy opublikowali film, na którym czterech mężczyzn jest powieszonych za ręce i nogi, po czym zostaje podpalona pod nimi kałuża benzyny...

Chłopczyk na kolejnym nagraniu miał powtórzyć i tę egzekucję. Widzimy misia, który siedzi pod flagą Państwa Islamskiego. Chłopiec zbliża się z pochodnią do wyciagniętego lontu i go podpala.. Płomień zbliża się do pluszaka.

Państwo Islamskie zajmuje coraz większe tereny, by na nich wprowadzić brutalnie egzekwowane islamskie prawo szariatu.

Dżihadyści zagrażają także Europie. W rozmowie z BBC w maju, przedstawiciel libijskiego rządu Abdul BAsit Haroun ostrzegł, że bojownicy są wysyłani w łodziach przemytników ludzi, wymieszani z uchodźcami.

Cyb/Tvp.info

<<< MUSISZ TO PRZECZYTAĆ! JAK BÓG SZUKA CZŁOWIEKA i PO CO? >>>


<<< KONIECZNIE PRZECZYTAJ! O DUSZACH ZMARŁYCH KTÓRE SIĘ Z NAMI SPOTYKAJĄ! PO CO? >>>


Komentarze (4):

anonim2015.09.2 17:48
Widze niewolników kilku słów: merkel, unia, duda. Gdzie jest Bóg?
anonim2015.09.2 18:35
Bóg patrzy na iditów ściagających sobie na kark miecz.
anonim2015.09.2 19:40
Potop islamski zalewa Europe
anonim2015.09.3 10:28
@Wojtek83 Rozmawiamy o muzułmanach, sieroto. Nie o Egipcjanach, nie o Syryjczykach i nie o Libańczykach tylko o muzułmanach. Trafia do tego tępego łba, który słowo Polak pisze małą literą?