Prof. Terlecki: Przed nami próba absolutnego podporządkowania sobie Europy przez Niemcy  - zdjęcie
03.12.21, 11:44Fot. screenshot - YouTube (Polskie Radio)

Prof. Terlecki: Przed nami próba absolutnego podporządkowania sobie Europy przez Niemcy

94

W swoim felietonie dla „Dziennika Polskiego” wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki komentuje program nowej koalicji rządzącej w Niemczech. Polityk zauważa, że „zapowiada się przyspieszenie marszu ku jednemu państwu europejskiemu”.

Przywołując zakończone negocjacje SPD, FDP i Zielonych i zaprezentowaną umowę koalicyjną szef klubu PiS podkreśla, że „jedno jest pewne: będzie to rząd o wiele bardziej lewicowy niż dotychczasowa ekipa kanclerz Niemiec”.

Prof. Terlecki zauważa, że w programie nowego rządu, obok oczywistych zadań jak walka z pandemią czy poprawa warunków życia, znalazło się również wiele kontrowersyjnych założeń. Po pierwsze jest to poluźnienie polityki imigracyjnej.

- „Oznacza to, że lewicowa koalicja nie rezygnuje ze swoich mrzonek o budowie państwa wielokulturowego i przyjmowania imigrantów z innych kontynentów”

- wskazuje autor.

Drugim niepokojącym sygnałem są zapowiedzi dot. przyspieszenia odejścia od węgla i plany redukcji emisji gazów.

- „Autorzy programu nie kryją, że będą oczekiwać tego samego od całej Unii Europejskiej, co oznacza presję na te państwa, które sprzeciwiają się nierealnym terminom wyeliminowania węgla”

- zaznacza prof. Terlecki.

Najgroźniejsze jednak, zdaniem wicemarszałka, są fragmenty mówiące o budowaniu „federalnego europejskiego państwa związkowego”. W myśl tych założeń władzę nad poszczególnymi rządami państw członkowskich objąć miałyby brukselskie instytucje. W praktyce oznaczałoby to absolutne podporządkowanie Europy Niemcom.

- „Zapowiada się więc przyspieszenie marszu ku jednemu państwu europejskiemu, ponownie otwartemu na napływ emigrantów i forsującemu utopijne projekty nazywane ekologicznymi”

- przekonuje prof. Terlecki.

- „Czy Europa znajdzie dość siły, aby oprzeć się niemieckim ambicjom do zarządzania całym kontynentem, to okaże się po ostatecznym ukonstytuowaniu się niemieckiego rządu i po reakcjach na jego politykę ze strony większości państw Unii”

- podsumowuje.

kak/dziennikpolski24.pl

Komentarze (94):

uhum2021.12.4 10:36
Nie będzie Niemiec...
Skrzypek na dachu2021.12.4 1:00
Brawo Terlecki masz 100% racje .
Alojz2021.12.3 22:14
Prezes się starzeje, zaczyna gadać od rzeczy, a akolici z Pis-u będą to wszystko usprawiedliwiać. Dość słaby spektakl.
katolicka deratyzacja Polski2021.12.3 22:31
PO to partia faszystowska
Skrzypek na dachu2021.12.3 21:53
Przerywanie ciazy to zbrodnia .
Skrzypek na dachu2021.12.3 21:48
Brawo Pan Terlecki . Folksdojczkom Butem w Morde .
marjon2021.12.3 21:41
"Gra toczy sie o bardzo duza stawke,o panowanie nad nowym swiatem"...rzekla raz pani (juz byla?)Kanclerz...Oni nie cofna sie przed niczym,bo cel uswieca srodki.Zapamietajcie nasi "dyplomaci":przed niczym!
matis89 PODKARPACKI GIMP i BRUDAS2021.12.3 21:05
SZABES JUŻ WKRÓTCE. ____________________________________________________________________________________________________ A teraz towarzysze jewreje wspólnie zaśpiewajmy hymn naszej ukochanej ojczyzny. ___________________________________________________________________________________________________ 🔴 Гимн Советского Союза!!! 🔴 ___________________________________________________________________________________________________ Союз нерушимый республик свободных Сплотила навеки Великая Русь. Да здравствует созданный волей народов Единый, могучий Советский Союз! Славься, Отечество наше свободное, Дружбы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Сквозь грозы сияло нам солнце свободы, И Ленин великий нам путь озарил: Нас вырастил Сталин – на верность народу, На труд и на подвиги нас вдохновил! Славься, Отечество наше свободное, Счастья народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Мы армию нашу растили в сраженьях. Захватчиков подлых с дороги сметём! Мы в битвах решаем судьбу поколений, Мы к славе Отчизну свою поведём! Славься, Отечество наше свободное, Славы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! _______________________________________________________________________________________________________ Ура! Ура! Ура! Чапаев герой! 🔴 🔴 🔴 🔴 _______________________________________________________________________________________________________ Za Rodinu! Za Stalina! Na boj, na boj, na boj!
PODKARPACKI GIMB2021.12.3 19:29
SZABES DZISIAJ!!! ____________________________________________________________________________________________________ A teraz towarzysze jewreje wspólnie zaśpiewajmy hymn naszej ukochanej ojczyzny. ___________________________________________________________________________________________________ 🔴 Гимн Советского Союза!!! 🔴 ___________________________________________________________________________________________________ Союз нерушимый республик свободных Сплотила навеки Великая Русь. Да здравствует созданный волей народов Единый, могучий Советский Союз! Славься, Отечество наше свободное, Дружбы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Сквозь грозы сияло нам солнце свободы, И Ленин великий нам путь озарил: Нас вырастил Сталин – на верность народу, На труд и на подвиги нас вдохновил! Славься, Отечество наше свободное, Счастья народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Мы армию нашу растили в сраженьях. Захватчиков подлых с дороги сметём! Мы в битвах решаем судьбу поколений, Мы к славе Отчизну свою поведём! Славься, Отечество наше свободное, Славы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! _______________________________________________________________________________________________________ Ура! Ура! Ура! Чапаев герой! 🔴 🔴 🔴 🔴 ____________________________________________
mazenia PO2021.12.3 18:57
tak banda zza Buga na tych ziemiach poniemieckich mysla ze nagle sie stana moze niemcami znajac Niemcow to jest ich niedoczekanie sprzatac i kible pucowac PO wce w niemczech mozecie
Böno2021.12.3 18:39
Po komentarzach widać, że mamy w Polsce więcej Volksdeutschów i niemieckich agentów, niż tych ze wschodu.
ja und2021.12.3 19:01
ich bin ein Volksdeutsche hast du was dagegen Pole
Böno2021.12.3 21:38
Ja ich habe gegen solche Trotel und Arsche wie du.
janton2021.12.3 16:50
oto żywy dowód na niewłaściwe używanie butaprenu......
matis892021.12.3 16:47
Zerknijcie na reklamę Frondy na głonwej między artykułami ,,Nowa Kolekcja Reserved''. Na zdjęciu Fronda promuje blond faceta ubranego w spódnicę, kozaki i babską zieloną bluzkę. Gender na całego, brawo Fronda.
Skrzypek na dachu2021.12.3 21:50
Nie znasz sie na reklamach , bo gugol wysyla reklamy dla ciebie przez twoje algorytmy .
rabbi inoCenty stinkfurtz2021.12.3 15:51
... e tam ... to oprzecie pana .... (p)osla ... niemieckojezyczni kuzyni ... a wszyscy my przecie kasta kibuc EjU ... szalom kaczor donald
BUH BUH BUH2021.12.3 14:22
Twarz tego pana powinna się znaleźć na opakowaniach kleju BUTAPREN
Po 11 ...2021.12.3 14:11
Niedawno też słyszałem o próbie absolutnego podporządkowania sobie Europy przez katolicyzm. Przesłyszałem się?
Anonim2021.12.3 16:29
Nawet kiedys chcieli calkowitego zakazu aborcji w Europie. Minister w pierwszym rzadzie PiS
Dam2021.12.3 13:28
"Szpital w Białymstoku odmówił aborcji. Powołał się na opinię Ordo Iuris. Mimo dwóch niezależnych opinii psychiatrów zalecających przerwanie ciąży ze względu na stan psychiczny pacjentki szpital w Białymstoku odmówił kobiecie aborcji. Dyrektor powołał się na opinię Ordo Iuris, które twierdzi, że "depresja nie jest zagrożeniem dla zdrowia". Połowa listopada, Białystok. 26-letnia Agata (imię zmienione) od ginekologa prowadzącego jej ciążę słyszy, że badania potwierdzają najgorsze przypuszczenia: w jej brzuchu rozwija się płód bezczaszkowy (z tzw. akranią). To wada letalna polegająca na niewykształceniu struktur mózgoczaszki. Inaczej: płód nie ma kości pokrywy czaszki. Jego wnętrzności są na zewnątrz, mózg się wylewa." Czciciele cierpienia (innych).
Zenek2021.12.3 13:41
PiSdzielce to cywilizacja śmierci - zamordowali Izabelę S. (†30 l.) Zakaz skrobania, pier*olenia, i myślenia. Czy to jest normalny kraj?
odp2021.12.3 13:46
Nie ma reguły bez wyjątku, wyjątek nie stanowi o regule i przestań bić pianę. Przejdź na wyborczą. Tam znajdziesz zrozumienie.
Po 11 ...2021.12.3 14:18
https://zaniczka.pl/rozne/przemyslane/ogolnopolski-strajk-kobiet-03-10-2016/attachment/bezczaszkowie/
Dam2021.12.3 15:23
Nie blisko mi ani do zwolenników aborcji bez żadnych ograniczeń, ani do sadystów "zakaz aborcji". Te dwie grupy się za bardzo od siebie nie różnią, w obu przypadkach istnieje tylko "kto nie z nami, ten przeciwko nam". A w tym przypadku albo ideologia przeszkadza lekarzowi wykonywać zawód (wtedy powinien go zmienić) albo boi się on, że fanatycy religijni wyślą na niego prokuraturę. A kobieta niech ginie, w końcu ważne, żeby dziecko bez mózgu się urodziło, dostało chrzest a potem może iść do piachu.
Skrzypek na dachu2021.12.3 21:52
Dam nie klam .
O tym nie dowiesz się z Frondy....2021.12.3 13:23
Rząd planuje powołać "operatora narodowego", który ma przejąć kontrolę nad internetem i telefonią komórkową. Działające już na polskim rynku sieci GSM będą mogły dalej świadczyć swoje usługi, ale wyłącznie za jego pośrednictwem. Podobnie jest w Rosji.
Anonim2021.12.3 13:36
Mam nadzieję, że misja budowy tego narodowego operatora zostanie powierzona Sasinowi.
Anonim2021.12.3 13:53
To już się dzieje. Infrastrukturę przejmuje hiszpański Cellnex, a Pinokio lata na tajne rozmowy do Hiszpanii. Jak już cała infrastruktura będzie w jednych rękach, Cellnex sprzeda to "operatorowi narodowemu".
katollcka deratyzacja Polski2021.12.3 22:35
PO to partia faszystowska
ku RNA wirus2021.12.3 13:17
PIS tworzy nam nową rzeczywistość .Skoro ludzie z autentycznym wykształceniem nie chcą z bolszewickiego klucza-bierny, mierny ale wierny służyć partii to partia nadaje swoje tytuły .
ku RNA wirus2021.12.3 13:29
Sorki -sprawdziłem .Tytuł profesora dostał w 2002 roku -jestem w szoku ale zwracam honor.
Skrzypek na dachu2021.12.3 21:56
Ku RNA wirus nie istnieje .
Prezes Polski2021.12.3 13:12
Żywa reklama butaprenu ...
jula2021.12.3 13:11
Tupanie niemieckiego buta już było, ktokolwiek sprzeciwił się zajęciu przez Niemcy Nadrenii, tzw. remilitaryzacja, Austrii, Czech, Alzacji, żądaniom korytarza wobec Polski? Co była za odpowiedź w Europie: NIE BĘDZIEMY UMIERAĆ ZA GDAŃSK, nota bene teraz PO-wski samorząd Gdańska najchętniej oddałby cały ten Polski zasób pomiotom Grassa. Mocno się trzeba przygotować.
Dam2021.12.3 13:10
A coś o tym? "Szpital w Białymstoku odmówił aborcji, pomimo dwóch niezależnych opinii psychiatrów zalecających przerwanie ciąży. Dyrektor powołał się na opinię Ordo Iuris". Lekarz powołujący się na opinię fanatyków religijnych. Super. Jak mu religia przeszkadza wykonywać zawód, to niech zmieni zawód.
odp2021.12.3 13:16
... a ten komentarz, to niby do czego? Skupić się nie potrafisz? Nikogo nie interesują twoje chore fobie.
Dam2021.12.3 13:32
Wiesz co to bańka informacyjna? Dbam o to, abyś do niej nie wpadł. I wiedział, jaki horror przyszykowali innym "obrońcy życia"
Dam2021.12.3 13:33
Żeby nie było, że "depresja to nie choroba", oto czym została wywołana: "Połowa listopada, Białystok. 26-letnia Agata (imię zmienione) od ginekologa prowadzącego jej ciążę słyszy, że badania potwierdzają najgorsze przypuszczenia: w jej brzuchu rozwija się płód bezczaszkowy (z tzw. akranią). To wada letalna polegająca na niewykształceniu struktur mózgoczaszki. Inaczej: płód nie ma kości pokrywy czaszki. Jego wnętrzności są na zewnątrz, mózg się wylewa" A teraz celebrujcie "cud życia", sadyści.
dr.M.A2021.12.3 13:09
A od kiedy to indywiduum jest profesorem..?
Dam2021.12.3 13:20
Był profesorem na uczelni, czyli miał takie stanowisko, podobnie jak Pawłowicz. Ale "ciemny lud to kupi".
Krak2021.12.3 15:01
Do Dam...koles Walesa tez jest profesorem nadzwyczajnym Honoriss -Causa ima wiele innych tytulow naukowych i co z tego ??/Jaki jest i co wygaduje kazdy widzi i slyszy. Hopokryzja cie przezarla doszczetnie ,czas nawrocenia moze ci tylko pomoc.
Dam2021.12.3 15:24
A Wałęsa jest w mediach przedstawiany jako profesor? Nie? Więc chyba twój argument jest nietrafiony.
Grizzly2021.12.3 13:04
W pisuarze ludzie bez matury są nawet profesorami?
katolicka deratyzacja Polski2021.12.3 22:38
PO to partia faszystowska !
matis892021.12.3 12:55
Spełnia się proroctwo o inwazji Chin i Rosji na UE. Stanie się to wtedy gdy UE się podniesie, aby podporządkować sobie swoje od dawna cierpiące, niewinne narody. Właśnie dyktaturę UE zapowiada już oficjalnie Niedzielski i lewacki PIS. Niemcy i Francja robią wszystko by Chiny i Rosja podbiły UE i tak się stanie bo Bóg to przepowiedział w 2012 roku.------------------------------------- Orędzia Ostrzeżenie 19 lutego 2012 : ,,Dwóch sojuszników, Rosja i Chiny, połączy siły. Stanie się tak, kiedy bestia z dziesięcioma rogami się podniesie, aby podporządkować sobie swoje od dawna cierpiące, niewinne narody. Moja córko, bestią z dziesięcioma rogami jest Unia Europejska — zwana w Apokalipsie św. Jana Babilonem. Babilon upadnie i zostanie zdominowany przez wielkiego czerwonego smoka, Chiny, i jego sojusznika niedźwiedzia, Rosję. Kiedy to nastąpi, zapanuje komunizm, i biada temu, kto zostanie przyuważony na tym, że praktykuje swoją religię w ich obecności. Wszystkie religie zostaną zakazane, ale chrześcijanie będą cierpieć największe prześladowania. Rzymscy katolicy nie będą w ogóle tolerowani i będą musieli odprawiać Msze w tajemnicy... Wasz Ukochany Zbawiciel Odkupiciel ludzkości Jezus Chrystus''
katolicka deratyzacja Polski2021.12.3 22:40
Anarchistyczna Konfederacja niszczy panstwo.
Skrzypek na dachu2021.12.4 0:59
Wolnosc to wolnosc kazdego do wolnosci slowa wolnosci sumienia wolnosci wiary wolnosci do wlasnosci i wolnosci zgromadzenia , ktore to wolnosci panstwo ma obowiazek chronic .
Böno2021.12.3 12:54
Najniebezpieczniejszy był i jest również dzisiaj niemiecki imperializm, a robią to bardzo chytrze i kulturalnie w przeciwieństwie do Rosji w białych rękawiczkach i dlatego jest to tak bardzo niebezpieczne. 'Niestety wielu dało się ogłupić i sprzedają się lub chcą sprzedać siebie i naszą suwerenność za szmal. Byle szmal płyną, ale do czasu popłynie. Nic za darmo. Tylko idioci i naiwniacy dają się nabrać.
Nina2021.12.3 12:43
Taki był plan Hitlera i Niemcy nigdy z niego nie zrezygnowali oni uważają swoją rasę za wyższą od innych. Nigdy nie będzie zgody Polaków by rządził Polską wyłącznie rząd niemiecki. Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz i dzieci nam germanił. Polska pozostanie państwem niepodległym rządzonym przez Polaków, a nie obcych wrogich nam narodowościom.
442021.12.3 12:41
Multi-kulti bez taty i mamy, bez płci, bez Boga i kościoła, na diecie owocowo-warzywnej, z anty emisyjnym katalizatorem w d*pie. Po prostu Federalny Związek Republik Niemieckich. - Dziękuję, wolę moją tradycyjną Polskę.
Tak tylko pytam2021.12.3 13:54
Na prawdę sądzisz, że gdyby ludzie mieli wybór, to woleliby żyć tak jak Polacy, nie tak jak Niemcy? To gdzie ta emigracja z Niemiec na wschód
Człek2021.12.3 14:08
To o niczym nie świadczy. Emigracji z Korei Północnej też specjalnie nie ma.
Tak tylko pytam2021.12.3 16:19
Sugerujesz, że Niemcy nie emigrują do Polski z tych samych powodów, dla których ludzie nie uciekają z Korei Płn.? Nie, nie wierzę, nie można być aż tak głupim...
katolicka deratyzacja Polski2021.12.3 22:42
PO to partia niemiecka jak NSDAP
-2021.12.3 14:39
Wyemigrowałeś już?
Tak tylko pytam2021.12.3 16:20
Nie, nie wyemigrowałem, bo kocham kraj nas Wisłą. I dlatego też wolałbym, by Polacy żyli tak bogato jak Niemcy. Czego nie rozumiesz?
robaczek2021.12.3 12:40
NA SZCZESCIE MAMY TA SLYNNA POTĘGE DYPLOMACJI KTORA Z KOLAN WSTALA!!! ............................................. i taki "szacun" na swiecie!!!!! ......... nieudacznicy pisiusiowi!
QWE2021.12.3 12:37
Patrząc na Terleckiego, za każdym razem przypominam sobie film: "Świt żywych trupów".
Dam2021.12.3 12:36
Frondo, coś o planie "operatora narodowego"? Internet i telefonia pod kontrolą państwa? Coś jak w Rosji, Białorusi i Chinach? Nic? Bo by "SUWEREN" nie zrozumiał, że to dla ich dobra?
alzara_2021.12.3 12:29
To dlatego Rosja ruszyła już w obronie swoich i "swoich" granic. Rosja nie będzie się chciała podporządkować Niemcom, a wiemy, że Niemcy nie poprzestaną na Europie. Historia powtarza się precyzyjnie nad naszymi głowami. Niemców zmusiła do odwrotu zima rosyjska, dlatego dla ich dobra niech Niemcy nie walczą z ociepleniem klimatu.
QWE2021.12.3 12:38
Ale teraz jest ocieplenie klimatu. Rosyjska zima może już ich nie pokonać.
Człek2021.12.3 14:09
Jak to było? Z kim graniczy Zwiazek Radziecki? Z kim chce.
Centralna Szkoła Prawnicza im. Teodora Duracza2021.12.3 12:28
wam to się nie podoba pisowskie pachoły by wy byście chętnie podporządkowali całą Europę i Rosję judeSSejom, aj waj znowu się nie udało
Newsroom2021.12.3 13:12
Za głupi i zbyt prymitywny jesteś, żeby kogokolwiek obrazić, tymi wpisami !
SZOK!!! BOŻE JAKA ORKA OSTRA!!!!2021.12.3 12:28
Nowa międzynarodówka: przyjaciele Putina i neofaszyści z inicjatywy Kaczyńskiego? „Szaleństwem jest demonizowanie prezydenta Rosji” – mówił w 2018 r. w dzienniku „La Repubblica” premier Węgier Viktor Orbán. Największym sojusznikiem Putina i... Kaczyńskiego w Europie są Orban, Salvini i Le Pen. Putin finansuje swoich sojuszników, a przeciwko Kaczyńskiemu organizuje ruch migrantów, który przypadkowo wzmacnia sondaże PiS.
kaolicka deratyzacja Polski2021.12.3 22:44
PO to partia faszystowska
Hans2021.12.3 12:27
Jeżeli Niemcy zarządzałyby całą Europą, tak jak zarządzają Niemcami i w wyniku tego, w całej Europie żyłoby się jak w Niemczech, to gdzie problem jest?
sanhedryn2021.12.3 12:32
pisowska hołota nie mogłaby bezkarnie KRAŚ, KRAŚĆ i jeszcze raz KRAŚĆ
Böno2021.12.3 12:48
A to żeś się wielce pomylił, bo kradli przede wszystkim i nadal chcą kraść ci z PO, a wspierani są przez Niemców. Tak kur....a kur....ie łba nie urwie.
gruby2021.12.3 13:58
Jeśli oni, ci z PO, tak kradli, to dlaczego, po sześciu latach poszukiwań prowadzonych przez wszystkie możliwe służby wspierana Pegasusem, ciągle ani jeden nie siedzi?
Anonim2021.12.3 12:20
IV Rzesza się wyłania? Niestety, na 1000 letnie królestwo Jareckie jeszcze musimy poczekać.
katolicka deratyzacja Polski2021.12.3 22:45
PO to partia faszystowska
🥕🥕🥕🥕🥕🚬🚬🚬🚬🚬🚬🥕🥕🥕2021.12.3 12:17
Rysiek kuwa co ty cpasz ze takie bzdury wygadujesz??????
kefas2021.12.3 12:12
kleje zrobiły swoje
Newsroom2021.12.3 12:10
Niemcy nadzieją się na ostry opór, i to nie tylko ze strony Polski. Plan niemiecki jest jeden, i jest on niezmienny - to zarządzanie obszarem od Władywostoku po Lizbonę i to wraz z Rosją ! W tej sprawie nic się nie zmieniło od czasów Bismarcka !
Anonim2021.12.3 12:21
lepszy niemiecki porządek niż polski rozPiSdziaj
kacap z PIS2021.12.3 12:30
wystarczy przenieść niemiecką produkcję z Polin do jakiegokolwiek innego państwa i nie będziesz miał co żreć pisowski pajacu
Newsroom2021.12.3 13:14
Za głupi jesteś i zbyt prymitywny żeby mnie obrazić !
katolicka deratyzacja Polski2021.12.3 22:46
PO to partia niemiecka jak NSDAP
BRAWO POLSKA!2021.12.3 12:10
W ilości zgonów jesteśmy już na czwartym miejscu na świecie! Właśnie wyprzedziliśmy Indie (1,4 MLD mieszkańców). Głosujcie na PIS, to mistrzowie w zarządzaniu kryzysem i służbą zdrowia !!!! (tłum. dla członków PiS i innych niedorozwojów - to sarkazm i ironia)
...2021.12.3 12:43
Tyle zgonów a wielu wciąż uważa że żadnego wirusa nie ma, nie chcą się szczepić, więc umierają. Ich sprawa. Co ma do tego PiS? Gdyby PO rządziła to by nie umierali? Nawet szpitali by już nie było ani lekarzy bo wszyscy wyjechali by do roboty na Zachód.
Anonim2021.12.3 12:09
Nie podobała wam się Angela to teraz, k*rwa wasza mać, będziecie mieli SS.
Anonim2021.12.3 12:22
K*rwa TWOJA mac !!! a nie wasza.
Anna2021.12.3 13:36
No ona była już lepsza
ku RNA wirus2021.12.3 12:06
Drzewiej żeby zdobyć wyższe wykształcenie nie wystarczyły chęci ale weryfikowany zasób wiedzy .A być profesorem wymagało dorobku naukowego . Co nam zostało z tych lat skoro magistrów i profesorów mnoży się na pęczki.
katolicka deratyzacja Polski2021.12.3 22:48
Po to partia faszystowska
katolik2021.12.3 11:59
SSPIS PO PSL SLD nazistowsko- masońskie grupy przestępcze już dawno realizują plan Agenda 2030- depopulacja, zniewolenie, zamordyzm !
katolicka deratyzacja Polski2021.12.3 22:49
Konfederacja to POWROT Komuny.
katolik2021.12.3 11:58
NIEZGODNE Z KONSTYTUCJA NAZISTO____ NAZISTA NIEDZIELSKI Dopytywany, czy taki obowiązek wyszczepienia miałby dotyczyć medyków i nauczycieli, Niedzielski potwierdził. Nauczyciele też — powiedział. Ocenił, że obowiązkowe szczepienia powinny dotyczyć także służb mundurowych „ze względu na pełnione obowiązki”. PRZECIEŻ pseudodoktory, nauczyciele- matoły, mundurowi posłuszni rezimowi bez swojego zdania jako więzniowie prowadzeni przez nazistów do polskich obozów śmierci juz zostali zaprowadzeni !!!
katolicka deratyzacja Polski2021.12.3 22:51
Konfederacja to mordowanie katolikow wedlug Talmudu
Jenny2021.12.3 11:54
A jaki to profesor z butaprena hahaha
maxia2021.12.3 12:07
profesor bez matury to jest ewenemet zydowski
katolicka deratyzacja Polski2021.12.3 22:52
PO to partia faszystowska