Prof. Romuald Szeremietiew: Opozycja chce zniszczyć ,,państwo PiS''. Nie rozumie, że zniszczy państwo polskie - zdjęcie
07.04.20, 09:40Screenshot Youtube

Prof. Romuald Szeremietiew: Opozycja chce zniszczyć ,,państwo PiS''. Nie rozumie, że zniszczy państwo polskie

23

Opozycja chce zniszczyć <<państwo PiS>> nie rozumiejąc, że przy tym zniszczy państwo polskie” - napisał na twitterze prof. Romuald Szeremietiew.

W swoim wpisie odnosił się do słów Jacka Saryusza-Wolskiego. Europoseł PiS odpowiadając na domaganie się przez Marcina Kierwińskiego z PO konieczności wprowadzenia stanu klęski żywiołowej napisał na twitterze:

Czy chodzi o to żeby Państwo zbankrutowało, zwłaszcza na rzecz wielkich firm zagranicznych, które mają do dyspozycji prawników i kosztem polskich małych i średnich przedsiębiorców, kórzy nie mają takich możliwości, oraz żeby zostało sparaliżowane w swej walce z koronawirusem !?”.

Prof. Szeremietiew napisał z kolei:

Tak, moim zdaniem o to właśnie chodzi - opozycja chce zniszczyć <<państwo PiS>> nie rozumiejąc, że przy tym zniszczy państwo polskie i Polakom zostanie tylko zbieranie szparagów u Niemca”.

dam/twitter,TVP.Info

Komentarze (23):

klar2020.04.10 14:10
Niemcy razem z Ruskimi nie okradli tak Polski ja mafia PiS - owska.
Sonia2020.04.13 12:50
Może jakieś konkrety,bo chyba żyjesz na innej planecie.
anonim2020.04.7 15:41
Nie państwo polskie, tylko antypolski rząd wspierany przez swoich mocodawców z USraela… oni nienawidzą Polaków, wystarczy poczytać wypowiedzi Terleckiego, Dudy, Morawieckiego czy Emilewicz i prześledzić ich działania.
anonim2020.04.7 16:06
Masz problem z czytaniem ze zrozumieniem.
Weichsel2020.04.7 15:38
Nie panie Sz., to obecna władza niszczy Polskę na każdym polu i okrada Polaków... tylko w kolesiostwie i utrzymywaniu się przy korycie są najlepsi.
Nina2020.04.7 15:37
Marna propaganda mająca tylko odwrócić uwagę od nieudolności rządu... ta epidemia dobitnie to pokazała... od kłamstw o bezpieczeństwie, spóźnionych decyzji o izolacji, niedziałających platformach edukacyjnych, miernej tarczy antykryzysowej i narażaniu zdrowia obywateli w wyborach.
anonim2020.04.7 15:35
Stek bzdur... ciekawe, gdzie ten pan kupiltytuł profesora?
AAAtomek2020.04.7 12:33
Partia z narodem, naród z partią! PiS to bolszewia, potomkowie PZPR.
Henryk2020.04.7 12:14
Opozycja (ta opozycja) dobrze wie i rozumie, że niszczy państwo polskie i robi to od przegranych wyborów i nie tylko. Trzeba zadać sobie pytanie dlaczego to robi? Myślę,że są osoby, które na to pytanie potrafią odpowiedzieć i powinni wypowiadać się publicznie, szczególnie teraz.
Marek2020.04.7 11:55
Romuald nie kuma kto rządzi w Polsce?
Toni 2020.04.7 11:41
To cel opozycji by Polska przestała istnieć, jak rządzili też do tego dążyli.Zadłużyli przez 8 lat Polskę na pół biliona,by za dlugi oddać ją Niemcom za kolonię,a z Polaków zrobić dla nich niewolniczą tanią siłę roboczą. To sa wyrobniki obcych nacji, szkodniki Polski.
Ted2020.04.7 11:20
To są najczęściej ateiści, sataniści, LGBT, genderowcy, wielu z chazarskimi genami, tudzież lemingi " Bez serc, bez ducha, to szkieletów ludy" - jak mówił Mickiewicz.
anonim2020.04.7 11:20
Opozycja doskonale rozumie że zniszczy państwo polskie, i o to chodzi! Minister Sienkiewicz powiedział Polska to h....d... i kamieni kupa i tak ma być, PO i reszta lewactwa to wróg Polski , zawsze potrafili tylko niszczyć. Pięć lat mamy dobrego rządzenia, gdzie jest wzrost dobrobytu ogółu społeczeństwa, ale łapówkarze ,kombinatorzy od karuzel watowskich i innych przekrętów dużo stracili, więc musi wrócić stare.
jula2020.04.7 10:47
PO/KO i PSL ma za nic Polskę, mają swoje deale, swoje korporacyjne powiązania, swoje międzynarodowe porozumienia z których muszą się wywiązać stąd traktowanie PiS jak tymczasowej barykady którą za wszelką cenę trzeba zburzyć i powstanie Polska federacyjna na kondominiach samorządowych. Pamiętam czerwiec 2019 i postulaty (o ironio 21) prezydentów rwących się do rozbioru Polski. Pamiętam
Skrzypek na dachu2020.04.7 10:04
Brawo Pan Romuald .
Zdradziecka i Chybiona Lewacka Kretynizacja Polski2020.04.7 10:03
"Nie rozumie, że zniszczy państwo polskie". To się zgadza. Opozycja NIC nie rozumie. Ich typowe IQ jest 1/2 IQ pawiana. Vide niejaka Kidawa-B. Ta była gorsza nawet od Kopaczowej.
Niejestemrobotem2020.04.7 10:03
Państwo Polskie chce zniszczyć PiS. Dlatego wbrew woli społeczeństwa i nielegalnie prą do wyborów w maju. Które teraz mogą łatwo sfałszować. I tylko dlatego nie chcą stanu wyjątkowego. A co do pieniędzy dla firm zagranicznych, to akurat one najmniej odszkodowań dostaną. Za to Polskie firmy i owszem potrzebują pomocy, ale rząd przehulał całe pieniądze i nie ma jak im pomóc, oraz tak naprawdę nie chce, bo im zależy tylko na władzy, nie na Polsce i Polakach. Taka jest prawda. Przez działania PiSu grozi nam paraliż państwa, masowe demonstracje, powrót do komuny. Bo że przez nich nie byliśmy przygotowani do epidemii już wszyscy widzą
Sonia2020.04.13 12:49
.....o tarczy antykryzysowej nie słyszałeś
NON PASSARANT2020.04.7 9:59
naród Polski nigdy nie dopuści do pojawienie się jeżdziców Apokalipsy: kościotrupy z kosami PO - Budka z łapskami ociekającymi krwią- Bąk z Zoppot z toporem i gilotyną niemiecką - neomarksiści, Antifa,bolszewicy z krwawym sierpem i młotem z roztrzaskanym mózgiem
Ciężarny gej przejechany na pasach przez Biedronia2020.04.7 9:50
Powiedzmy jasno: Lewacka zgraja chciała wykorzystać epidemię do odsunięcia legalnie wybranego i mającego wysokie notowania PIS-u od władzy. I to w sytuacji totalnej kompromitacji oraz rozsypki opozycji. A jaką PIS miał alternatywę? Zostawić Polskę na pastwę bandy neomarksistowskich euro-dywersantów, którzy wpadają w euforię, gdy tylko „w tym kraju” coś się nie powiedzie? Już słyszę histeryczne kwiki Jandy, wygłupy Stuhra, gromy rzucane przez Biedronia, tyrady Owsiaka, bełkot TW Bolka, chamskie odzywki Frasyniuka. Już widzę abstrakcyjny tytuł w -- polskojęzycznej i antypolskiej -- Wybiórczej Michnika: „Zamach stanu, nowy Hitler u władzy!” Kogoś to dziwi? Jak wiadomo, zdychająca bestia gryzie najmocniej. Lewactwo wykorzysta wszystko, nawet kometę, gdy jakaś się pojawi, żeby wieszczyć urojoną katastrofę i zwalić ją na Kaczora. Ale wiemy, że na celowniku jest POLSKA. Wyjątkowy cynizm. Przegrali. Niedoczekanie ich. Będą jazgotać, ale im przejdzie, jak zobaczą wyniki wyborów. Potem będą donosić gdzie tylko się da. Unia już odpada, bo to żenujący impotenci. Może tym razem do Korei, do Kim Dzong Un’a? A nuż przyjdzie z „bratnią pomocą”?… Tego jeszcze nie wykorzystali. I tak będzie do czasu, aż wszystkie resortowe bachory, pogrobowcy Stalina, TW-Bolków, SB-ków, PZPR-owców wymrą. Już niedługo. Wytrzymamy. „Psy szczekają, karawana idzie dalej”.
ateusz2020.04.7 9:49
To PiS niszczy polskie państwo rozdając publiczne pieniądze nierobom na bombelki i emerytom. Chyba chcą, żeby firmy poupadały i było 25% bezrobocia. PiS to piąta kolumna. Putin zaciera ręce patrząc jak demolują nasze państwo.
Ciężarny gej przejechany na pasach przez Biedronia2020.04.7 9:52
Twój nick "ateusz" jest adekwatny do bełkotliwej, absurdalnej treści tego wpisu.
anonim2020.04.7 11:28
Kiedy kradli miliardy złotych, które wpływały do kieszeni kombinatorów, od karuzel watowskich, złodziei kamienic to Ateuszowi nie przeszkadzało. Ale jak PiS nie pozwala kraść i pieniądze dzieli wspierając rodziny wychowujące dzieci, wspierając emerytów którzy mieli bardzo trudną sytuację, często nie wystarczało na podstawowe potrzeby to teraz przeszkadza. A dla kogo mają być publiczne pieniądze zdaniem Ateusza?