Prezydent: Zagraniczne media mnie atakują, bo dbam o interesy Polski  - zdjęcie
09.07.20, 19:07Fot. Aleksander Zieliński, via: Flickr CC 2.0

Prezydent: Zagraniczne media mnie atakują, bo dbam o interesy Polski

133

Ubiegający się o reelekcję prezydent Andrzej Duda wystąpił dziś w „Gościu Wiadomości”, gdzie podsumowywał dobiegającą końca kampanię wyborczą. W rozmowie dziękował za zaangażowanie w kampanii i prosił o to, aby w niedzielę, stając przy urnach wyborczych, opowiedzieć się za Polską.

- „Była to długa kampania. Dziękuję wszystkim, którzy przychodzili od początku na moje spotkania. Osób wciąż jest tak wiele. Można być już zmęczonym, a moi rodacy wciąż przychodzą. (…) Apeluję, by państwo w tych wyborach opowiedzieli się za Polską. (…) To są wybory, które być może zdecydują o tym, w którą stronę będą szły polskie sprawy. (…) Te wybory mają fundamentalne znaczenie dla naszej przyszłości, przyszłości naszych dzieci i wnuków” – powiedział w „Gościu Wiadomości” Andrzej Duda.

Prezydent odniósł się też do nasilonych ostatnio ataków medialnych na jego osobę. Zwrócił uwagę, że jest atakowany przez media, mające zagraniczny kapituł. To, jak stwierdził, oznacza, że zagraniczni mocodawcy tych mediów nie są zadowoleni z tego, iż w Polsce wreszcie dba się o polskie interesy:

- „Jestem atakowany albo przez media zagraniczne albo takie, które są w Polsce, ale mają zagraniczny kapitał. Jeżeli zagraniczne media mnie atakują, to znaczy, że ich mocodawcy zagraniczni są niezadowoleni z tego, jaką prowadzę politykę, interesy ich krajów nie są realizowane tak jakby chcieli. Bo są realizowane polskie interesy, po prostu. W końcu tak się dzieje, że realizacja polskich interesów jest przed obcymi interesami” – podkreślał.

- „Za rządów Donalda Tuska polskie stocznie zostały zlikwidowane, a stocznie niemieckie i francuskie przetrwały. To czyje interesy wtedy się liczyły? Dzisiaj jest inaczej. (…) Proszę moich rodaków o wsparcie, by wsparli politykę prowadzenia polskich spraw i polskich interesów. Prowadzę polskie interesy, bo serce mam polskie” – dodał.

Zwrócił też uwagę na ogromną agresję ze strony zwolenników kandydata KO:

- „Stawka jest bardzo duża. Do aktów fizycznej agresji dochodzi, bo taka atmosfera jest tworzona. Za czasów rządów PO gdzieś znikało 50 miliardów z VAT-u. My przez ostatnie lata załataliśmy tę lukę o kilkadziesiąt miliardów. (…) Ktoś jest niezadowolony, że stracił te miliardy” – stwierdził.

W programie Andrzej Duda poruszył też sprawę pani Ani Derewienko, którą kierowana przez działaczkę PO Fundacja Dum Spiro Spero wykreśliła z listy wsparcia za to, że otwarcie poparła prezydenta:

- „Znam tę sprawę, rozmawiałem z panią Anną, która została w ten sposób skrzywdzona. Jeżeli ktoś z przyczyn politycznych prześladuje osobę z niepełnosprawnością, to to jest koszmarne. Radna PO z Bydgoszczy wykreśliła podopieczną z listy osób, która może otrzymywać pomoc. Jest to coś, co nie powinno mieć miejsca, a niestety się dzieje” – powiedział.

Prezydent zapewnił też, że Polska nie wypłaci odszkodowań za mienie pożydowskie:

- „Nie. Żadnych odszkodowań za odszkodowań za mienie bezspadkowe. Mogą sobie przyjmować na świecie różne ustawy, my nie przyjmujemy ustaw z innych krajów. (…) Nie zgadzam się an implementację obcych przepisów. Nigdy nie podpiszę ustawy, która będzie wskazywała, że spadki po przedstawicielach jednej grupy etnicznej będziemy traktowali w sposób uprzywilejowany. A dlaczego? Nigdzie na świecie tak się nie dzieje. Odszkodowania niech płaci ten, kto wywołał II wojnę światową. Jeżeli ktoś chce odszkodowań, niech zwróci się do tych, którzy wywołali wojnę. (…) Niech ich rozliczy za te straszliwe zbrodnie”.

kak/niezależna.pl, wPolityce.pl

Komentarze (133):

Foster2020.07.10 8:28
A może dziwią się - jak można tak bardzo podzielić naród.
UWAGA - WYBORY PREZYDENCKIE!2020.07.10 8:03
DLA PRZYPOMNIENIA: W ENCYKLICE JANA PAWŁA II PT. " EVANGELIUM VITAE" (EWANGELIA ŻYCIA) CZYTAMY: W WYBORACH PARLAMENTARNYCH NIE WOLNO GŁOSOWAĆ NA CZŁOWIEKA, KTÓRY PUBLICZNIE WYSTĘPUJE PRZECIWKO ŻYCIU, CZYLI POPIERA ABORCJĘ. KOŚCIÓŁ GRZECH TAKI KARZE EKSKOMUNIKĄ - WYKLUCZENIEM Z KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO! ANDRZEJ DUDA WYPOWIEDZIAŁ SIĘ JASNO, ŻE ABORCJA TO MORDERSTWO! https://oko.press/prezydent-duda-podpisze-zakaz-aborcji-bo-aborcja-to-morderstwo/
Bogusław2020.07.10 9:22
Nie będzie nam Watykan rządził w naszej Ojczyźnie.
Polak2020.07.10 6:38
Jest zasada; jeżeli niemieckie media atakują polski rząd to znaczy że Polską rządzą polscy patrioci. Tak było przed wojną i tak jest od 2015 roku.
Polak2020.07.10 6:48
Tyle że w tym przypadku to Polacy bronią się przed antypolskim rządem pisowskiej mafii.
Realista2020.07.10 6:16
Czy chronienie swoich 4 liter to polski interes Co innego mowi co innego robi to człowiek niezrownowazony psychicznie i NIESAMODZIELNY
Tom Bombadil2020.07.10 6:10
W sobotę cisza wyborcza. Ale przecież nie obejmuje ona modlitwy w intencji wygranej Andrzeja Dudy i w intencji pomyślnej przyszłości naszej Ojczyzny. Najlepiej odmówmy CAŁY Różaniec, w sobotę i niedzielę (pięć Tajemnic).
jarek2020.07.10 9:37
A ja przygotuję laleczkę voodoo i całą sobotę spędzę na szczerej modlitwie do Szatana: O Potężny Lordzie Szatanie, przez którego wszystko jest wyzwolone, rzucam się cały w Twe ramiona i bez sprzeciwu oddaję się pod Twoją Wszechpotężną opiekę. Pociesz mnie i wybaw od wszelkich przeszkód oraz pułapek tych, którzy chcą mnie skrzywdzić. ... Ave Satan
Tom Bombadil2020.07.10 6:05
W sobotę cisza wyborcza. Ale nie obejmuje ona modlitwy w intencji wygranej Andrzeja Dudy i w intencji pomyślnej przyszłości naszej Ojczyzny. Najlepiej CAŁY Różaniec (pięć Tajemnic radosnych). Sobota!
Foster2020.07.10 6:17
A czy to nie będzie naruszenie ciszy wyborczej ?. Jak sobie to wyobrażacie, żebym modląc sie prosił pana Boga o sprowadzenie nieszczęścia na Rafała TRZASKOWSKIEGO i całą jego rodzinę do 3 pokolenia włączmie ?. Wybaczcie, ale to będzie niezgodne z przykazaniami bożymi. Ja się na to nie piszę. Cisza wyborcza obowiązuje wszędzie (w kościolach również)
Anonim2020.07.10 5:57
Dziś w programie „Jedziemy” (TVP Info, g. 07:12) p. Jacek Saryusz-Wolski powiedział, że w trakcie kampanii wyborczej Trzaskowski podpisał jakąś petycję do władz UE o zmaksymalizowanie wymogów odnośnie CO2.
Anonim2020.07.10 5:58
„Arcybiskup Viganò broni prezydenta Trumpa”... https://gloria.tv/post/hvi4DG1L2u8W2EPR73JZvstxr
Marek2020.07.10 5:43
Niemcy mnie biją!!!!!!!!
Borys Szyc "Budka" Suflera2020.07.10 6:22
Czego jęczysz? Wezwij Ruskich, oni maja doświadczenie w dowalaniu Szkopom.
Polak2020.07.10 6:42
A w co cię biją?
...2020.07.10 5:41
O nic nie dbasz tak bardzo jak o własny stołek.
Jan2020.07.10 5:41
Przyjaźń Andrzeja Dudy z Donaldem Trumpem to coś w co trudno uwierzyć. Czy my to dobrze rozumiemy? Jesteśmy obecnie najlepszym sojusznikiem USA, cały świat nas podziwia i zazdrości nam naszej obecnej pozycji. To jest jak sen!
Artur2020.07.10 5:38
Gdyby nie Andrzej Duda, nadal płacilibyśmy o 10% wyższe raty kredytów frankowych. Dzięki ograniczeniu możliwości stosowania kursów przy obliczaniu rat moje raty znacząco spadły. Moja rodzina także dzięku ustawom podpisanym przez Andrzeja Dudę i dzięki jego zagranicznej aktywności związanej z dywersyfikacjom dostaw gazu moja rodzina płaci za gaz o 20% taniej niż za rządów Tuska. Pani Andrzeju, serdeczne dzięki i pozdrowienia od wszystkich polskich rodzin!
Polak2020.07.10 6:50
Widać że płaca ci w rublach za te brednie i nie masz pojęcia o tym ze Polacy płacą dzięki pisowskiej mafii ponad 15% drożej za gaz.
Walter2020.07.10 5:34
Podsumowanie działalności Andrzeja Dudy. Andrzej Duda ośmiokrotnie złamał konstytucję na którą przysięgał, co wypomniał mu nawet jego były promotor prof. Jan Zimmermann. Złamał następujące artykuły: art. 2, 10, 32, 42, 126, 173, 183, 187, 190. Dał się poznać jako posłuszny wykonawca poleceń Jarosława Kaczyńskiego. W czasie rządów PO i PSL w Europarlamencie oskarżał polskie władze o sfałszowanie wyborów, nie mając żadnych dowodów. Unię Europejską publicznie nazwał "wyimaginowaną wspólnotą, z której nic nie wynika". Powiedział również "ojczyznę dojną racz nam zwrócić, Panie", co w związku z licznymi aferami PiS-u brzmi jak prośba o kontynuację. Jego prezydentura kosztowała budżet państwa ponad 880 mln zł. Skrytykował Unię Europejską za promowanie żarówek energooszczędnych, być może woli lampy naftowe. W 2012 roku podpisał projekt stawy przewidujący 2 lata za in vitro. Jest rekordzistą w ilości odbytych lotów na koszt podatników. Objął patronat nad uroczystością upamiętniającą 75-lecie powołania Brygady Świętokrzyskiej Narodowych Sił Zbrojnych, oskarżanej o kolaborację z Niemcami. W czasie wystąpień głośno krzyczy i opowiada niewybredne kawały ośmieszające rektora Akademii Górniczo-Hutniczej. Zgodnie z nakazem Jarosława Kaczyńskiego mianował Krystynę Pawłowicz i Stanisława Piotrowicza sędziami Trybunału Konstytucyjnego. Wstydząc się tych nominacji nie wpuścił dziennikarzy na ich zaprzysiężenie. Określił wybór prof. Małgorzaty Gersdorf na stanowisko Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego jako "wstyd". Wolał 2 mld zł przeznaczyć na dotowanie z budżetu państwa telewizji tzw. "publicznej", a tak naprawdę pisowskiej niż na leczenie onkologiczne. Chciał przeprowadzenia wyborów korespondencyjnych w dniu 10 maja 2020 r., które byłyby bardzo łatwe do sfałszowania. Powiedział, że jest przeciwnikiem wszelkich szczepień obowiązkowych. Bał się debaty z Rafałem Trzaskowskim w TVN, dlatego nie zgodził się na nią. Czy chcecie kontynuacji takiej prezydentury?
Precz po trzykroć!2020.07.10 9:27
Będziemy się goraco modlić o powrót rozumu Polaków. Pamiętamy PRL, jeden sekretarz, jedna partia, jeden naród. Nigdy więcej!
babcia2020.07.10 5:26
Ale ALE co to się stało Janda Stuhr jeden i drugi ucichli, od jakiegoś czasu mają ciszę wyborczą?
PO - polityczny, cuchnący trup w stanie rozkładu2020.07.10 5:36
Zwyczajnie ich zatkało. Zapowietrzyli się. Nie wiedzą, czy dalej zgrywać się na męczenników "PISowskiego reżimu", histerycznie rozdzierać szaty nad "niszczeniem państwa", czy dać nogę za granicę. Cóż, to były pupilki PRL-u, i ten PRL z nich wyłazi.
Przejechany na pasach przez Biedronia ciężarny gej2020.07.10 6:21
Zamknął się też "prezydęt" -- pedał Biedroń. Chyba jednak, zgodnie z proroctwem tej gnidy Michnika, przejechać po pijaku na pasach i na czerwonym jakiegoś ciężarnego geja. Bo to był przecież pewniak do pałacu prezydenckiego, czarny ogier tych wyborów...
Polak2020.07.10 6:40
Pewnie chlają na umór
Precz z 🌈 zarazą!2020.07.10 4:46
Ta nasza dziwna rzeczywistość polityczna Kto uratował honor Platformy? – Rafał Trzaskowski. Kto nam tak pięknie zarządza stolicą? – Rafał Trzaskowski. Kto pozował na największego twardziela? – Rafał Trzaskowski. Kto (wg Newsweeka) wygrał debatę w TVN? – Rafał Trzaskowski. Kto tak dzielnie piął się w górę w sondażach? – Rafał Trzaskowski. Kto jest etatowym pupilkiem „Gazety Wyborczej”?– Rafał Trzaskowski. Za kim to wzdychają podstarzałe histeryczki? – Za Rafałem Trzaskowskim. Kto miał najwięcej plakatów na parkanach miast i wsi? – Rafał Trzaskowski. Kto miał nieustanne poparcie celebrytów i lewackiej prasy? – Rafał Trzaskowski. Kto był najmocniejszy w gębie podczas spotkań z wyborcami? – Rafał Trzaskowski. Kto jest za Polską otwartą na Europę, zboczeńców i terrorystów? – Rafał Trzaskowski. ……… A kto dostał najwięcej głosów w wyborach 2020 i został prezydentem Polski na druga kadencję? – Andrzej Duda. I bardzo dobrze!
Polak2020.07.10 3:59
Cykor Adrianek nie potrafi już się wypowiadać bez bezczelnych kłamstw - przemysł stoczniowy w Polsce zlikwidowała pisowska mafia, podczas selfika z Trumpem za 9 mld publicznie obiecywał że nie będzie żadnych protestów ze strony Polski w kwestii odszkodowań i ustawy 447... Ale chyba nikt nie spodziewał się że pisowska mafia kiedykolwiek zrobi coś dobrego dla Polski.
Precz z 🌈 zarazą!2020.07.10 4:47
Z ciebie taki Polak jak ze mnie Eskimos.
...2020.07.10 5:47
Oczywiście na coś merytorycznego to już ci rozumu nie starcza, nie?
pomatolskie kurvvy z berlina kwicza..2020.07.10 1:40
kazdy pomato poczawszy od tuska to kurvvyniemiecko ubeckie ...fekaliowy rafalek tez... budka to niemiecka prostytutka ... schetyna kawal squrvvysyna
ha ,ha,ha2020.07.10 0:06
byles 3 razy w Stanach i co zalatwiles? Wielkie gowno!Bales sie odezwac o ustawie 477,jedyne slowo co ciagle wypowiadales bylo: dziekuje,dziekuje i tak w kolo
Barak z budką2020.07.10 1:00
Cała Polska z was się śmieje - komuniści i złodzieje!
Polak2020.07.10 4:00
Owszem, całą Polska śmieje się z pisowskich komunistów i złodziei, dlatego Polacy będą głosować przeciwko tchórzliwej pisowskiej pacynce.
Foster2020.07.10 6:26
Niech zgadnę - Brudziński.
Wawiak2020.07.9 22:50
Duda i Morawiecki reprezentują antypolskie interesy lobby amerykańsko-żydowskiego. Za sprzecznego z polskim interesom bana na Huawei zapłacimy prawie 7 miliardów, nie wspominając o nierozwiązanej i skandalicznej sprawie roszczeń żydowskich / mienia bezspadkowego czy reparacjach od Niemiec. Ten oszust Duda opowiada nam banialuki a przez 5 lat nawet nie powołali komisji która by oszacowała straty wojenne (Grecy zrobili to w 3 miesiące i wystosowali do Niemiec roszczenia). Wszystko tylko na użytek polityczny jako bajeczki dla durnych wyborców.
TEŻ Z W-WY...!2020.07.9 23:14
"Wawiaku:/ Lechu K..." ! BEZCZELNE KŁAMSTWO, WYSSANE Z PALCA ! PROSZĘ POPRZEĆ KONKRETAMI , ALE PROSTO Z DOKUMENTÓW RZĄDU /Są jawne!/ ŁŻESZ! WŚCIEKASZ SIĘ, BO MIMO TWOJEGO TROLLOWANIA WRAZ Z INNYMI LEWAKAMI, NIE WYGRACIE! TO MY STOIMY ZA PRAWDĄ! PRAWDĘ DUDA MÓWI! NIECH TEN WAM PŁACI ZA MIENIE, KTO WYWOŁAL WOJNĘ! A NIE MY....! A NASZE ZNISZCZONE MIENIE DAWNO JEST WYCENIONE I ZŁOŻONE JUŻ W UE i W NIEMCZECH ! KWOTA OGROMNA , W BILIONACH ! STRASZNIE NARZEKALI, ŻE RZEKOMO ZA DUŻO, ŻE PRZEZ KILKADZIESIĄT LAT NIE SPŁACĄ!
B-ba2020.07.9 23:35
Ten hejter to raz warszawiak, raz krakowiak, zupełnie tak samo jak trzaskowski. Widać, że sowicie opłacono i nakręcono szczujnię, która powtarza w kółko te same absurdalne zarzuty na różnych prawicowych portalach.
IrenaK.2020.07.9 23:55
B-pa" ! Ja to już od bardzo dawna zauważyłam! Ten hejter, to jest inaczej mówiac: "kretynizacja...", czyli Lech Keller...! Wielonickowiec!
Wawiak2020.07.10 4:31
Jak też z w-wy to może się spotkamy? Zobaczymy czyś taki mocny na żywo, ja z Mokotowa jestem i zdecydowanie nie mam na imię Lech.
Wawiak2020.07.10 4:54
CapsLock Ci się chybazaciął. Czemu niby ja miałbym szukać jakiś dokumentów dowodzących coś czego nie ma a o czym kłamie Duda z Morawieckim? Jeżeli twierdzisz że jakieś dokumenty powołujące agendę rządową d/s roszczeń są, i że taka instytucja działa, albo że istnieje rządowy raport z wyliczonymi stratami wojennymi, albo że PiS wystosował choć jeden dokument dotyczący reparacji i przedstawił go Niemcom to pokaż do, sam piszesz że są jawne, to gdzie one są? Duda 5 razy oficjalnie widział się z Trumpem, z Mosbacher tweetuje o LGBT, nigdy nie zająknął się nawet w sprawie 447, antypolski rząd PiS nie wystosował protestu. jeżeli twierdzisz że to kłamstwo to podaj linka do dokumentu albo nagrania gdzie Duda w USA czy na jakimkolwiek forum międzynarodowym zajmuje jakiekolwiek stanowisko. Każde spotkanie Dudy z Trumpem kończyło się dla nas sowitym wielomiliardowym rachunkiem. Jedno poklepanie Dudy przez Trumpa po plecach to już koszt 9.8 mld zł, które zapłacimy my wszyscy (według obliczeń Oxford Economics tyle Polska zapłaci za wykluczenie firmy Huawei z przetargów w celu podlizania się Trumpowi, nie wspominając o stracie jakościowej i obniżonym bezpieczeństwie lansowanych rozwiązań amerykańskich).
pomatolski odpadzie....2020.07.10 1:25
BURACZANY ODPADZIE POMIOCIE PIJACZKI I POMATOLA ....wynocha z Polski ..jedz zbierac szparagi ..
ToJa2020.07.10 4:22
Perejra się kłania.
Darek2020.07.9 22:45
Ratunku, Niemcy mnie biją! Co za pajac, był w USA tyle razy i nic, absolutnie nic nie zrobił w sprawie 447 i roszczeń, bo on reprezentuje interesy USA/Izraela w Polsce a nie polskie w USA.
B-ba2020.07.9 23:23
PAD powiedział, że żadne ustawy obcych państw w Polsce NIE OBOWIĄZUJĄ!!! Ale łotry spod ciemnej gwiazdy będą powtarzać swoje bzdury jak katarynki. Ciekawe, kto tę szczujnię finansuje i nakręca.
Anonim2020.07.10 0:01
B-pa! Nie wiesz kto ich nakręca? Nic się nie zmieniło! Zawsze ci sami! Rekami polskojęzycznych zdrajców robią to jak widać: Niemcy, Lewacy, masoneria wszelkiego gatunku /Żydzi/i inni , którym zależy na tym aby Polska była podnóżkiem, a oni za to poklepią ich po barkach! Tak jak Tuska i podobnych w UE!
Darek2020.07.10 5:01
No to sama ba-bo widzisz że Cię PAD okłamał, bo tak to mówi na wiecach wyborczych tu w Polsce. W USA przecież wyraźnie powiedział że Polska nie będzie protestować w sprawie 447 a kwestia odszkodowań dla żydów pozostaje otwarta i "wiele w tej sprawie robimy". Z resztą najlepszy dowód że znów Duda Cie okłamał jest to że tylko 5% polskiego prawa powstaje w Polsce, a na nas i nasz kraj wpływają bezpośrednio przepisy nie tylko prawa międzynarodowego ale właśnie ustawy konkretnych krajów - wpływają tym silniej im głębsze mamy relacje. Już po wyborach Francja zadecyduje między innymi jakie będą koszty pracy w Polsce i jakie składki odprowadzą polscy pracownicy delegowani.
waga2020.07.9 22:26
ty hipokryto dbasz o interesy chinskie,maja cie w kiszeni,promujesz aplikacje zwiadowcza Tik Tok, nic nie zrobiles przez 5 lat to iteraz nic nie zrobisz bo jestes protektorem ubekow,komuchow,jestes tylko dupkiem.
jox2020.07.9 22:07
Duda dba o interesy USA, nie Polski.
KAMIL2020.07.9 23:23
jox! A właśnie, że tylko Duda dba o nasze interesy POLSKI ! Trzaskowski to dba, ale o interesy LGBT..UE , Niemców i innych lewaków! Dba też o to, aby nie wypłacić odszkodowań dla ludzi, co Ratusz wyrzucił na bruk z Kamiennic! Dba, aby ci z REPRYWATYZACJI MIELI SIĘ DOBRZE ! ŻEBY BYŁO JAK BYŁO" ! Ot taki "tęczowy człowiek"!!
Polak2020.07.10 6:09
Komisja (ni)Jakiego ustaliła jednoznacznie i bezsprzecznie - wyrzucaniem lokatorów z kamienic i przekrętami reprywatyzacyjnymi zajmowała się wyłącznie pisowska mafia.
ok2020.07.9 22:02
Panie Duda, gdzie te leki dla seniorów za symboliczną opłatę?
Darek2020.07.9 22:51
Witamina C jest przecież. Duda nie mówił które leki, ani tym bardziej że wszystkie. Po prostu się znowu ktoś dał nabrać oszustowi.
Jolka2020.07.10 0:04
To ty jesteś tym OSZUSTEM, a nie On ! Od kiedy Witamina C jest lekiem! Pokaż to, udowodnij, głupku!
Darek2020.07.10 5:15
A no jest w bazie leków: https://www.mp.pl/pacjent/leki/subst.html?id=474
Heniek2020.07.9 23:26
ok" ! No to sprawdź ! Są takie leki ! Zapytaj w pierwszej lepszej aptece ! Ja korzystam !
Anton Macierak2020.07.9 22:01
Panie Duda, gdzie zerowy PIT dla emerytów?
Barbara2020.07.9 23:20
Wielu emerytów na wyższe emerytury niż pracujący pensje. Emerytura bez podatku to wielka niesprawiedliwość, bo najwięcej na tym skorzystają ci, którzy mają najwyższe emerytury. Podatek 17% od 1500 zł, a 17% od 5000 zł to jest duża różnica. Likwidacja podatku od emerytur to nabijanie kieszeni bogaczom.
klio2020.07.10 0:08
Antonku???KLAMIESZ JAK ZWYKLE! Pokaż gdzie to pisze że obiecał??? Jakoś nie widać! To jest tylko twoje marzenie! Złożyłeś mu taki wniosek?
zawierucha klimatyczna2020.07.9 22:00
Panie Duda, gdzie 18 tys. zł wolne od podatku?
Darek2020.07.9 22:51
W Czechach.
Irek2020.07.9 23:32
POczekaj! Trzaskowski ci je da..... ! Uważaj ! Da, ale po karku, aż zahuczy.! Ps. A pokaż, gdzie to Duda obiecał! Przecież to Rząd poprzez Sejm daje Ustawy, a Prezydent zatwierdza, lub nie ! Nie pajacuj, jak się nie znasz...!
Marco Breslaviano2020.07.9 21:58
Zagraniczne media atakują prezydenta Dudę, bo za słabo dba o interesy amerykańskie i żydowskie. Stąd od czasu do czasu pani Żorżeta musi go nieco obsztorcować.
Darek2020.07.9 22:54
Jak on za słabo dba o interesy USA czy Izraela to ja nie wiem jak ktokolwiek mógłby dbać lepiej, on dba o interes USA 100 * lepiej niż Mosbacher z Trumpem razem wzięci. Jedno selfi w gabinecie owalnym kosztuje polskiego podatnika prawie 7 miliardów.
oblesny parchu..2020.07.10 1:31
...o ciebie matka nie zadbala bo z zydami sie puszczala...
NIE2020.07.9 21:26
Prezydent polskich żebraków żyjących z socjalu nie może być prezydentem. Podobnie podnóżek, wykonujący rozkazy posła Kaczyńskiego nie zasługuje na szacunek godny głowy państwa
Heniek2020.07.10 0:14
"nie"...POMYLIŁY CI SIE POJĘCIA I OSOBY!?? PRZECIEŻ MAMY TYLE POLSKOJĘZYCZNYCH ZDRAJCÓW W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM, CO SĄ PODNÓŻKAMI...! PRZECIEŻ TO NAWET WIDAĆ W WIELU WYWIADACH W PE! Ja wiem i wielu z nas też....
Andy Garcia2020.07.9 21:21
Próżnoś repliki się spodziewał Nie dam ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet "Pies cię j*bał", bo to mezalians byłby dla psa.
ASTOM2020.07.9 21:52
Oddaj lepiej złodzieju ten but Hoffmannowi.
Andy Garcia2020.07.9 21:58
Hoffman od „Ogniem i mieczem”? • https://www.filmweb.pl/film/Ogniem+i+mieczem-1999-137 •
"Bon wakacyjny" już działa!2020.07.9 21:16
Poważne zniszczenia posesji w Kolcu koło Głuszycy (woj. dolnośląskie), na którym znajdował się banner Rafała Trzaskowskiego. Posesja należy do starszego, chorego mężczyzny, zaś sprawca lub sprawcy ataku nie zostali schwytani. Sprejem wykonano wulgarne napisy na tarasie, oknach, elewacji oraz meblach ogrodowych. Zniszczono także płot i oczywiście banner. Jak się okazuje, sąsiedzi wcześniej zaatakowali mężczyznę za jego poparcie dla Trzaskowskiego. Już przed I turą wyborów zniszczono mu banner wyborczy, zaś na oknach wypisano wulgaryzmy. Jak donosi wp.pl, zaznaczając, że zachowano oryginalną pisownię, napisano sprejem m.in. „chańba”, „tu niema boga”, „bug, honor, ojczyzna”. Właścicielem posesji jest starszy, chory mężczyzna. http://kontrrewolucja.net/wiadomosci/oni-pojda-na-wybory-bandyci-zdemolowali-posesje-starszego-mezczyzny-bo-byl-na-niej-plakat-trzaskowskiego
poko2020.07.10 0:19
Ty sobie lepiej sprawdż , jak Sraż Miejska w Warszawie , zrywa plakaty Dudy! Pokazywany był filmik! To zapewne jest dobre, co? To pochwalisz?
Edward2020.07.9 21:14
PIŁSUDSKI mawiał ..... "Jak mnie Niemcy chwalą, zastanawiam się com złego uczynił Ojczyźnie"
PIŁSUDSKI mawiał2020.07.9 22:07
Naród wspaniały, tylko ludzie k*rwy.
pomatoly to kurvvy niemiecko ubeckie ..2020.07.10 1:37
narod wspanialy ...z wyjatkiem kurestvva pomatolskiego...plujacego na polske...
Olej2020.07.9 21:13
Nad Polską rozpościera się trupi odór rozkładu, ten sam który już dotknął Europę i ją trawi. Przed pierwszą, przed drugą wojną światową, ludzie się bawili w schyłkowych czasach degrengolady i dekadencji. Bankrutowały stare systemy porządku wartości i resztek człowieczeństwa. Jakoby nowe czasy miały przynieść zwrot, przebudzenie idei, powiew nowego czasu epok. Nowe porywało młodych ludzi do komunizmu, narodowego socjalizmu, faszyzmu. Świat przygotowywał się do ognia i morza krwi. Nie inaczej rysuje się perspektywa obecnego czasu. Brutalność starych bankrutów, którym zawalił się projekt zbolszewizowania świata, w tym Polski, z cynizmem i perfidią zmanipulowali młode i głupie pokolenia, wiodąc tę zdurniałą masę na zatracenie. W buncie głupców pod wodzą szatanów. Tragedia czasu rozerwania pokoleń gdy młodzi chcą przewrócić świat wraz z podstawami na których sami stoją. Właśnie teraz w Polsce dokonuje się bunt ,, nowoczesności ‘’ inspirowany przez zaprawionych szarlatanów, traktujących tę zgraję swoich wyznawców jak mięcho do wykorzystania, posłużenia się nim a następnie unicestwienia w procesie dziejów, zgodnie z regułą każdej rewolty zżerającej swoje nieodrodne dzieci. Przyjdzie czas zapłaty gdy obecnie młodzi będą starością ryczeć i przestrzegać następnych po sobie do przewałki, którzy pozostaną głusi i ślepi.
Trupia Voń Prezesa2020.07.9 21:19
TVP
Olej2020.07.9 21:32
Finał przyjdzie prawdą czasu, która zweryfikuje POTRZASK i świetlaną wolność od wszelkich zahamowań.
Olej to, olej2020.07.9 22:08
Sikiem (pisem) parabolicznym.
Pola2020.07.10 0:27
"Olej"...To bardzo smutne co piszesz! Ale niestety wszystko do tego zmierza! Nie dajmy im tego dokończyć ! Trzask, to mason..., tak sam o sobie mówił, że jest w Grupie Bildenberga! Więc jak może mason dobrze rządzić Krajem Polakami? Dla niego liczyć się będą Masońskie rozkazy! TO WIELKI DŁUGOPIS W ICH RĘKACH DO PODPISYWANIA TEGO, CO BĘDĄ CHCIEĆ! NIE DAJMY SIĘ! OBUDŹMY SIĘ, NAS JEST WIĘCEJ ! "BEZ BOGA NI DO PROGA"!
Karnovskienė2020.07.9 21:05
Duda-bidulek. Media go atakują.
takie są fakty2020.07.10 1:16
Niemieckie szmatławce to nie media
Pisbusters2020.07.9 21:05
Dziennikarz ostatnio zapytał Trampa o Fort Tramp w Polsce, nie wiedział o co chodzi
Pisbusters2020.07.9 21:07
Fort trump
Klapaucjusz2020.07.9 22:51
Fort Tramp proprowadzi Melania.
Krakus2020.07.9 20:55
Zagraniczne media Cie atakuja Duduś, bo jesteś NIKIM dla swiata, jesteś pionkiem sterowanym przez Kaczyńskiego, który Toba gardzi i CIe nie raz upokorzył. Duduś, nie nadajesz się do europejskiej i śwatowej polityki, najlepszy dowód to ostatnia wizyta w USA. Poleciałeś po... No własnie PO CO?
ASTOM2020.07.9 21:00
Po uzgodnienia z prezydentem Trumpem jak wspólnie rozpieprzyć tę komunistyczną hołotę szykującą nową rewolucję: on po reelekcji - w Ameryce a Duda po reelekcji - w Europie.
Topek2020.07.9 21:00
Podobno Tramp już go za bardzo nie kojarzy, bo to spotkanie było zwykłą ustawką
POKO2020.07.10 0:39
Krakusie" ....vel LECHU KELLERZE! NO, POKAŻ SIĘ NAJPIERW, KIM SAM JESTEŚ!? NAPISZ CHOCIAŻ JEDNĄ DOBRĄ RZECZ O SOBIE! Nie znajdziesz!?? Przecież twoje pedałowanie dzieci nie jest dobre, a za co wygnała cię siostra z domu, czy za "pewne rzeczy" z jej dziecmi? A donoszenie na SB to też uważasz za dobry wyczyn??? Mam pisać więcej o tobie....? Jest tego pełno w sieci i w IPN...! Więc spójrz na siebie, trollu!
Polak Ateista Dumny Gej2020.07.9 20:49
Jeszcze tylko dwa dni "prezydentury" tego pajaca. WyPAD!
ASTOM2020.07.9 20:56
No i co??? Do out arza w squocie na Wilczej pójdziesz z narzeczonym?
Klio2020.07.10 0:44
NIE ZNASZ SIĘ! NIE DWA DNI,,,.NASTĘPNE ZAPRZYSIĘZENIE DOPIERO 6 SIERPNIA, NA NASTĘPNE 5 LAT DLA DUDY! I TU CIĘ BOLI...OJ BOLI...!
Arek2020.07.9 20:48
Rafał Trzaskowski jest w tym samy wieku co Andrzej Duda! Sa z tego samego roku. Dlaczego ma więcej włosów? Bo ma mniej testosteronu - testosteron który warunkuje poziom męskości powoduje lekkie lub całkowite łysienie. Dlatego RT ma mniej odwagi. Po prostu brakuje mu tzw. "jaj" i dlatego ma tak dużo zrozumienia dla gejów. To także dlatego Rafał ucieka od rozmów z wyborcami i nie pojawił się na debacie - bo ma za mało testosteronu! I dlatego uciekłby przed Trumpem i innymi twardymi politykami i dlatego poszedł na zwolnienie lekarskie gdy w tym czasie Duda, Morawiecki i Szumowski ratowali nas przed pandemią.
Krakus2020.07.9 20:59
Realia pokazują, że to Dudus nie ma jaj i boi sie dyskusji, gdzie nie zna pytań i telewizja nie jest ustawiona. A Trzaskowski ma więcej włosów :) Bo jest facetem. :)
B-ba2020.07.9 23:31
Wybieramy Prezydenta Rzeczpospolitej, a nie najlepszego żebraka do Unii - pamiętajcie o tym. Trzaskowski to właśnie taki żebrak i kandydat żebraków, którzy za kasę zrobią wszystko - będą pluć, kłamać, obrażać, sprzedadzą wszystko i sprzedadzą się sami, co dobrze widać po wpisach hejterów na tym portalu.
ASTOM2020.07.9 20:41
Żarty się skończyły panie prezydencie: po reelekcji OBOWIĄZKOWO proszę się zająć tematem "biliony zł w suwalskiej ziemi" - filmik na yt ze spotkania z mieszkańcami: złoża rudy żelaza i tytanu na 1000 lat dla Polski rozpoznane już przez Gierka (200 odwiertów), bo główny geolog kraju Piotr Dziadzio nie wie o tym N I C!!!! http://orka2.sejm.gov.pl/INT9.nsf/klucz/ATTBKUJSY/%24FILE/i01003-o1.pdf 8 BILIONÓW ZŁ do podniesienia - leżą w ziemi.
ASTOM2020.07.9 20:52
Niestety ten link nie wchodzi, ale gugel temat pokaże: "główny geolog kraju piotr dziadzio decyzja nr 5" - proszę otwierać z 14.01.2020
gumowa kaczka2020.07.9 20:23
podziękujmy już tej miernocie
Anonim2020.07.9 20:27
A wiesz, że Twoja opinia świadczy o Tobie? W związku z tym mniemam, że "nie nadajesz się nawet do sądu dla ludożerców".
Janka2020.07.9 22:58
"Sąd dla ludożerców"? To katolicy mają jakieś własne oddzielne sądy już? Od kiedy?
Henry2020.07.9 23:16
Jego opinia świadczy tylko o tym, jakie ma zdanie na poruszony temat. W wolnym kraju ma prawo wyrażać przychylne jak i mniej przychylne opinie zarówno o Dudzie jak i Trzaskowskim. No chyba że ktoś ogląda tylko TVP to "wiwat PAD".
Zimne oko2020.07.9 20:11
POd rozwagę i refleksję różnym dewiantom i zdrajcom wiszącym na brukselskich klamkach i żebrzących o kary dla mojej Ojczyzny: ,,Nadejdzie wkrótce taki dzień, Że zginą wszyscy śmiercią szczura. Nie topór, nie katowski pień Lecz jęk i zaśpiew sznura. Nie znajdziesz bowiem w świecie kul, Co pomszczą ich okrutne zbrodnie. Nieważne, który z nich co czuł Nie może umrzeć godnie. Dla woja jest kamienny mur, Szlachetnym miecza błysk i lśnienie. Dla łotrów zaś napięty sznur! Dla łotrów poniżenie!"
...2020.07.9 20:06
Byle motłochowi wystarczy,że będą mieli tańszą musztardę na grilla.
Anonim2020.07.9 20:09
Owszem Misiu. Wolę jak musztarda jest tańsza niż droższa. Zadowolony? Jedyne co potraficie to wyzywać od motłochu i podobnie. Pogarda do zwykłego człowieka wyziera z Waszych UB-eckich gęb każdą porą.
Krystyna2020.07.9 23:52
"Anonimie" Świętą rację piszesz o tych UBekach! Dobry strzał ! Przecież tu obecna "kretynizacja....." czyli prawdziwie Lech Keller-Krawczyk , był również SBkiem! Czytałam o nim złe rzeczy, w IPN ma nadany numer ewidencyjny! Poza tym za swoje pedofilstwo kilka razy siedział.Ale uważa, że my nic o nim nie wiemy? Wiemy, aż nadto.....!
Zygfryd2020.07.9 20:04
Tylko Andrzej Duda wspaniały człowiek i prawy obywatel sporo zasług , nigdy nasza Ojczyzna nie miała takiego dobrego prezydenta miłującego swoich Obywateli dbając o Nasze Interesy Naszą Wiarę w Boga ufność w człowieka i rodzinę broniący cywilizację życia , nie dajmy sie zwieść potokiem kłamstw i oszczerstw konkurenta który chce by było jak było wprowadzając cywilizację smierci oddajmy głos na Andrzeja Dudę
historyk2020.07.9 20:01
Trzeba, aby PIS zrozumial, ze traktowanie tak "doslowne" demokracji jak to sam robi moze doprowadzic do... upadku Polski jak w XVIII wieku. "Demokracje" na Zachodzie trwaja, bo jak 'trzeba" to potrafia palowac.
Anonim2020.07.9 20:16
Na to by raczej trzeba było monarchii i ograniczonej demokraci z zapisem w Konstytucji, że Polska jest krajem cywilizacji łacińskiej, wartości które te cywilizacja niesie ze sobą. A każdy kto nie chce tego to wynocha. Wolna droga, może siedzieć w Islamie na Zachodzie. Tam ma pełnię demokracji bo jak to było ze dwa lata temu w PE debatowano nad zgodnością szariatu z wartościami europejskimi.
Darek2020.07.9 22:59
PiS nie traktuje demokracji dosłownie, on ją całkowicie wypacza. Tumanom z PiS demokracja się pomyliła z ochlokracją i dyktaturą większości.
Głowa do góry2020.07.9 19:57
A po co w Warszawie polskie autobusy jak są niemieckie naćpane?
edi2020.07.9 19:53
JESTEM POLAKIEM - UFAM PiS i GŁOSUJĘ NA ANDRZEJA DUDĘ !!!!!!!!!!!! - czytam historię polecam "DZIEJE POLSKI" prof Andrzeja Nowaka - SĄ SIŁY W EUROPIE I NA ŚWIECIE KTÓRE POLSKĘ CHCIAŁYBY W ŁYŻCE WODY UTOPIĆ ZA JEJ NIEUGIĘTOŚĆ W WIERZE KATOLICKIEJ, ZA JEJ WOLNOŚĆ I REPUBLIKAŃSKI SYSTEM OPARTY NA CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ - DLATEGO MUSIMY POSTĘPOWAĆ MĄDRZE I NIE DOPUŚCIĆ DO KOLEJNYCH ROZBIORÓW - TRZEBA SIĘ MODLIĆ OPATRZNOŚĆ CZUWA JEZUS JEST PANEM POLSKI A JEJ KRÓLOWĄ MARYJA - SURSUM CORDA !!
To ja wasz brat2020.07.9 19:42
Całe wydanie Wiadomości w TVPis poświęcono dziś Trzaskowskiemu
Anonim2020.07.9 19:48
No to chyba powinien być zadowolony. Nie ma to jak sprawnie przeprowadzona kampania. Zwłaszcza mi się podobało jak Myszka Agresorka i p. Kropiwnicki pomstowali na państwo PiS, że prześladuje młodych kierowców, zwłaszcza tych w Wa-wie.
Gniazdo szczurów!2020.07.9 19:34
Szczur "kretynizacja" już nier-dala dobre 10 godz. (!!), DZIESIĘĆ GODZIN, NON - STOP ! Okazuje sie, że szczur "kretynizacja" to PARCH. Co za sytuacja, PARCH i taki pracowity! Musi tu byc ich CAŁE GNIAZDO szczurów, ale ...! Tak nadaktywne szczury ZDYCHAJĄ SZYBKO. Należy więc szczurowi/-om "kretynizacja" tylko kibicować!
Pisdzielec2020.07.9 19:34
Popieram ma rację! Kim Dzong Una też atakują zagraniczne media bo dba o interesy Korei
Po 11 ...2020.07.9 20:10
Też chciałem to napisać. Dudam jeszcze innych orłów, których napadudują obce media: Putin, Łukaszenka i Mswati III.
Piotr Nowak 🖐🏻2020.07.9 19:27
Jak się ma kolegę pedofila to trzeba się liczyć z tym, że nie wszystkim będzie się to podobać. Biedny atakowany przez złe moce... Cykor maminsynek TVPiS 😂😂😂
Anonim2020.07.9 19:47
No cretino... Całkiem możliwe zwłaszcza, że wg. samych ofiar facet zmienił upodobania. Natomiast jest pewne, że jeśli Trzaskowski obejmie władzę to podstawowym hasłem będzie, że każdy ma swojego pedofila, a zwłaszcza dzieci. I będą to pedofile bez zmiany upodobań...
Darek2020.07.9 23:02
Duda to pedofilofil bez dwóch zdań. Dlatego tak walczy z edukacja seksualną i broni pedofilów. Rzetelna edukacja seksualna redukuje przestępstwa pedofilii aż o 95% więc lobby pedofilskie robi wszystko by jej zakazać bo wtedy nikt im nie odbierze dostępu do ofiar.
Z życia wzięte2020.07.9 19:22
"Jeżeli ktoś z przyczyn politycznych prześladuje osobę z niepełnosprawnością, to to jest koszmarne" obłudny pRezydenciku przypomnij sobie jak pis potraktował protestujące w sejmie osoby niepełnosprawne i ich opiekunów i co ty im obiecywałeś z żoną.
Anonim2020.07.9 19:32
Przypomnij sobie "z życia wzięte" jak to p. Joasia dwojga nazwisk zrobiła ustawkę w Sejmie z p. Hartwich - której ta ustawka dała przepustkę do Sejmu bo się kłóciła o miejsce na liście - że nawet już niepełnosprawny syn p. Hartwich mówił: "daj spokój mamo". Stąd wniosek, że totalniacy nie cofną się przed żadnym świństwem by dorwać się do władzy. Kiedy niepełnosprawni nie są już totalniakom potrzebni to totalniacy niepełnosprawnych totalnie olewają, czego przykładem jest ostatnia sytuacja z niepełnosprawną, którą wykluczono z udzielania pomocy bo jest zwolenniczką A. Dudy. Pełnia PeŁowskiej hipokryzji. Jak mówił Neuman, dopóki trzymasz z PO to będziesz broniony do upadłego, ale jak zmienisz zdanie to możesz zdychać, zwłaszcza gdy jesteś niepełnosprawnym.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.9 19:20
PADalec też twierdzi że pedofile jak gwałcą dziecko po pijaku, to są dobrzy! Rządzi nami debil. Qwa! Zmieńmy to!
Anonim2020.07.9 19:35
Twoje wypowiedzi są znakomitym dowodem na to, że grunt pod nogami totalniakom się nie tyle pali ile już mamy do czynienia z "burzą ogniową". Skala debilizmu prezentowanego przez Ciebie i twoich kumpli jest taka, że zachodzi podejrzenie iż nawet nie kontrolujecie tego co piszecie tylko piszecie by pisać... Ten Wasz skowyt dorzynanej watahy słychać od bieguna do bieguna.
aaa2020.07.9 19:53
Aksel Szprycer popiera Rafalalę - i szybka jazdę trzaskobusami
AS2020.07.9 19:18
SZANOWNY POLAKU, PATRIOTO ZOBACZ SPOT „RAFAŁ NIE KŁAM” https://www.youtube.com/watch?v=bC87YYvxCVk PRZEKAŹ DALEJ INNYM POLAKOM !!!!!! DZIAŁAJ, BY NIE ŻAŁOWAĆ.
mordechaj2020.07.9 19:15
Dudzie kampanię robią: 4 programy TVP, 2 Programy Polsatu (Gawryluk, Jankowski, Rymanowski), Wirtualna Polska (Makowski, Wróblewski), a nawet Onet (Mazurek). Nie wspomnę o Do Rzeczy, Trwam, Radio Maryja, Wpolityce, Gazeta Polska, Gazeta Polska Codziennie, 4 programy Polskiego Radia, Radio Wnet, TV Republika... Ostatnio Solorz kupił Interię, będzie zupełnie propisowska. I jeszcze im mało. Dlaczego ? Bo jeszcze nie mają MONOPOLU.
mordechaj2020.07.9 19:15
O Frondzie zapomniałem, przepraszam :)
Anonim2020.07.9 19:42
Tak Misiu. Idź popłacz sobie w konciku, że już nie ma TVN-u we wszystkich możliwych programach telewizyjnych i radiowych poza RM. Podobno Amerykanie jednak nakazali TVN-owcom by "nie szkodzili amerykańskim interesom". Oznacza to, że PiS-wcy mają cohones tak wielkie, że zjednoczone siły Dojczlandów i Sowietów, i wszystkich lokalnych folksdojczów nie dają im rady. No poślochaj jeszcze trochę... Chociaż w końcu to Korwin propaguje darwinizm będąc zwolennikiem przetrwania najsilniejszych co w POKO (PO+KOnfederacja) jesteście przecież wyznawcami tej zasady: ulica i zagranica. Zgadza się?
mordechaj2020.07.9 19:47
do @Anonim - ja nie szlocham, ja stwierdzam FAKTY. A fakty są takie, że PiS ma obecnie półmonopol na informacje, a udaje, że jest ciągle w...opozycji i jest prześladowany :))) A to jest jedna wielka bezgraniczna BZDURA.
Anonim2020.07.9 19:53
O jejku jejku... Niech se PeŁowiaki nauczą się radzić. PiS sobie poradził po ośmiu latach rządów i całkowitego monopolu PO na informację. A Wy co, POpaprańcy, lalusie jak ten Wasz kandydat, nic nie reprezentujący w żadnym języku. Nie potraficie nic tylko robić wokół siebie szambo. Nawet Die Muter Merkel wykazuje już czasem irytację Wasza nieudolnością.
mordechaj2020.07.9 20:08
Zobaczysz ojejku, jejku, jak role się odwrócą. Już niedługo.
lop2020.07.10 0:55
hahahaha ....!!.AŻ SIĘ ZDZIWISZ? Niedoczekanie wasze "mordechaju- Kellerze! Pakuj pedziu manatki, albo siedż spokojnie i nie podskakuj!
JanP2020.07.9 19:13
Biedny, Niemce go biją.
Mr CYKOR2020.07.9 19:30
😂