(Wideo) Prezydent: Tusk to chyba największy kłamca polityczny III RP - zdjęcie
13.06.20, 19:09Prezydent Andrzej Duda/YT/TVP Info

(Wideo) Prezydent: Tusk to chyba największy kłamca polityczny III RP

79

Zaczęło się od ataku byłego premiera Donalda Tuska na obecnego prezydenta Andrzeja Dudę, ubiegającego się o reelekcję. Nie jest też tajemnicą, że Tusk włącza się w kamapanię popierającą Rafała Trzaskowskiego.

Prezydent odpowiedział Donaldowi Tuskowi m.in.:

- Dzisiaj Tusk wypisuje, że to, co ja mówię o ochronie rodziny, że nie pozwolę na indoktrynację ideologią w szkole podstawowej, to wstyd przed Europą i przed światem. A ja powiem tak – wstyd to jest kłamać prosto w oczy ludziom, mówić, że wiek emerytalny nie zostanie podwyższony tylko po to, żeby wygrać wybory, a potem, po wyborach od razu go podwyższyć. To jest wstyd i smród, który się potem ciągnie przez całe życie za takim politykiem

Dodał też:

- To wstyd, oszustwo i kłamstwo, które powinno wyeliminować takiego człowieka z polityki na zawsze. I może dlatego właśnie nie odważył się wystartować w wyborach prezydenckich, tylko krył się za plecami najpierw pani Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, a potem pana Rafała Trzaskowskiego, i zza ich pleców zuga dzisiaj. Żenujące po prostu. To największy kłamca polityczny chyba w historii III RP. Dlatego ta Polska wymaga naprawy, trzeba było ją naprawiać po Tusku

Prezydent podkreślił, że rodzina w myśl polskiej Konstytucji i tradycji opiera się na związku kobiety i mężczyzny.

Powiedział:

- Konstytucja, tak właśnie stanowi polska konstytucja, art. 18 i właśnie do konstytucyjnych zapisów ochrony rodziny, praw rodziców do wychowania dzieci według swoich przekonań i nikt nie ma prawa wbrew woli swoich rodziców ideologizować dzieci, wymuszając seksualizację w szkole podstawowej, w jej wczesnych klasach.

Podkreślił także:

- Nie zgadzam się z tym i nigdy się nie zgodzę. Moim obowiązkiem jako prezydenta RP jest obrona tradycyjnej rodziny. Oczywiście, w Polsce jest wolność, każdy może mieć poglądy takie, jakie chce i ma prawo według tych poglądów wychowywać dzieci, czy jest wierzący, czy niewierzący, czy ma poglądy komunistyczne, czy jest liberałem, kapitalistą z przekonania czy socjalistą, ale ja sobie nie życzę, żeby wbrew woli rodziców w szkołach narzucano światopogląd dzieciom. Szkoły są od tego by dzieci edukować i rodzice mają prawo wypowiadać się w tej kwestii, to jest święte prawo rodziców

mp/tvp info/twitter

Komentarze (79):

kibic2020.06.14 20:06
Potrafi tylko ujadać ten owczarek niemiecki pseudo Tusk !!!
o tym zapomniał2020.06.14 15:41
czego nie zrobił a obiecał Duda 1. nie ma kwoty wolnej od podatku 8 tys zł 2. nie ma pomocy frankowiczom (przewalutowanie) 3. obiecana likwidacja NFZ 4. emerytury bez podatku 5. wyrównanie dopłat dla rolników (z tymi unijnymi) 6. likwidacja śmieciówek i patologi samozatrudnienia 7. likwidacja podatku VAT na ubranka dziecięce 8. zapis w konstytucji o ochronie lasów Państwowych przed prywatyzacją 9. nie podnoszenie podatków dla najwyżej zarabiających 10. gabinet lekarski i stomatologiczny w każdej szkole
Tusk czyli TW Oskar2020.06.14 14:16
Nie chyba ale na pewno ! Warto przeczytać książkę Wojciecha Sumlińskiego pt. Niebezpiec zne związki Donalda Tuska " a dowiemy się kim naprawdę jest Tusk . Wiedza wyniesiona z lektury tej książki poraża !!
Szybka Randka sex2020.06.14 11:12
Nowa strona ero,tyczna na której znajdziesz sasiadke. Ponad milion ofert z całego świata! www.paniedzis.pl Szybka i bezpieczna rejestracja, Zupełna anonimowość, Setki osób z całego świata.
ala wilk2020.06.14 10:21
Prawica nienawidzi Tuska bo Tusk nałożył sankcje na Rosję po inwazji na Ukrainę. Stąd miłość prawicy do Orbana który liże buty Putinowi
M,a2020.06.14 9:48
Po 28 czerwca całe to towarzystwo piszące na kilku komputerach podniesie krzyk na całą Europę że wybory były zmanipulowane.Panie prezydencie Andrzeju Duda ma Pan mój głos.
Noga2020.06.14 9:48
Dlaczego Andrzeja nie uznano za ewangelistę.Frondo ,interweniuj w episkopacie.
anonim2020.06.14 7:26
Panu Tuskowi przypominam, że rzymska zasada rozwoju polegała nie na braniu ze świata śmietnika, śmieci to my mamy dosyć swoich. Było to wybieranie tego co najlepsze. Oczywiście, aby to robić trzeba mieć zdolność rozróżniania, tak że nie krytykować Prezydenta Panu trzeba, ale się od niego i innych uczyć!
Woy2020.06.14 1:47
Nie trawie budyniu !!!!!!!
z Br\303\263dna2020.06.14 0:51
Gdyby Fronda i pani Marysia byli po jasnej stronie mocy, nagłówek wyglądałby tak: "Oto jak Tusk ZMIAŻDŻYŁ Dudę na Twitterze. Internauci BEZLITOŚNI!"
Sam2020.06.14 1:39
To fakt.
Polak Ateista Dumny Gej2020.06.14 9:42
frondzia zawsze lubiła lewitować w alternatywnej rzeczywistości :)
Andy2020.06.14 0:24
tusk to śmieć i kłamca. Słowo "chyba" jest tu zbyteczne, a nawet szkodliwe, bo sugerujące brak wiary mówcy w to co mówi, Panie Duda ...Andy
Dell2020.06.13 23:50
Do "Waltera" Rafał Trzaskowski nie spełnił 72 z 77 obietnic wyborczych, które dały mu "sukces w I turze". Rafał Trzaskowski zapewniał, że do 2023 roku będzie prezydentem Warszawy. Rafał Trzaskowski to oszust. Rafał Trzaskowski przez kilkadziesiąt godzin nie informował nikogo o katastrofie ekologicznej jaką zapoczątkowało pęknięcie rury z fekaliami. Rafał Trzaskowski, kiedy koronawirus dotarł do Polski, poszedł na L-4. Rafał Trzaskowski to tchórz. Rafał Trzaskowski nie wypłaca odszkodowań wyrzuconym z mieszkań ludziom choć pieniądze, które zostały odebrane gangsterom "reprywatyzacyjnym" Urząd Miasta otrzymał. Rafał Trzaskowski (jako Prezydent Warszawy) wspiera finansowo stowarzszenie założone przez byłą agentkę SB, która inwigilowała i być może przyczyniła się (wraz z mężem) do śmierci księdza Blachnickiego. Czy nie wygląda to tak jakby Rafał Trzaskowski sprzyjał oszustom i esbekom? Rafał Trzaskowski jest przeciwko "rozdawnictwu" (500+ i inne programy wspomagające) ale uważa, że należy wstrzymać budowę CPK i przekop Mierzei Wiślanej, a pieniądze na nie przeznaczone... rozdać lekarzom. Jak widać rozdawanie bogatym nie jest rozdawnictwem według "RT". Pieniądze na CPK mają pochodzić od inwestorów prywatnych, a na linie kolejowe prowadzące do CPK - z Unii czyli są to pieniądze, których nie można rozdać, bo ani Unia ani "prywaciarze" na to się nie zgodzą, nieprawdaż? Ciekawe czy "RT" tego nie wie czy ma Was (swój elektorat) za idiotów?
Pet2020.06.13 23:57
Nie podniecaj się, bo Ci żyłka pęknie.
-2020.06.14 0:02
ciebie coli wlasnie fpierdala, do ryja po wyjeciu z doopy sie nie bierze
Luther342020.06.14 14:16
Za to ty morda w kubeł, bo ktoś gotowy będzie peta przydeptać.
katolicka kretynizacja polski2020.06.13 22:32
pedały ,lesby dewianci kału i odbytu dostali wścieklizny
ceramik2020.06.13 22:24
Chyba największym kłamcą? Największym, ale takich w PO PSL KO jest wielu. Nadają tak, jak w instrukcji wraz z trzydziestoma szeklami.
Glaudiusman2020.06.13 22:16
Kłamcy, zdrajcy i aferzyści powinni być zbanowani w naszym kraju. Won do Reichu, krainy pederastów i seksocholikow.
what goes around comes around2020.06.13 22:20
Ooo.... seksoholicy też? A łatwe, puszczalskie feministki mogą zostać?
zbych2020.06.13 22:00
Tak dalej to musi się przebić do opinii publicznej. Brakowało informacji , że trzaskoski to przypaść Tuska ta sama Geremka szkoła. Andrzej Duda to się uda 2020 .
Wladimir Putin dzwoni....2020.06.13 21:55
Kampania prezydencka Andrzeja Dudy to "wstyd na cały świat" - napisał na Twitterze Donald Tusk. Na te słowa szybko odpowiedział prezydent Andrzej Duda, który nazwał byłego premiera "cykorem". Tusk nie pozostał mu dłużny: - Interesowała mnie konfrontacja z pańskim przełożonym - odpowiedział.
Sprytny ninja2020.06.13 21:52
Trudno się nie zgodzić z PAD. Za Tuska Polska zadłużyła się prawie dwukrotnie, okradana była przez mafię VAT, wszystko na sprzedaż, dla zwykłych ludzi praca o 7 lat dłużej do emerytury, podwyższone podatki, likwidacja posterunków Policji i likwidacja nocnych pomocy medycznych (obie po ok. 40%). Do czego tu wracać, nawet nie ma co wspominać. I za to całe złodziejstwo jeden koleś dostał super fuchę w UE!!! A reszta? Reszta miała tyrać cieszyć się z rozmnażających się kabaretów.
Wladimir Putin dzwoni....2020.06.13 21:50
Jesteście już lepsi nawet od PObandy: Firma E&K, z którą Ministerstwo Zdrowia podpisało umowę na zakup respiratorów, w przeszłości prowadziła interesy z Koreą Północną - podaje tvn24.pl. Przedsiębiorstwo miało sprzedawać Koreańczykom meble i piwo.
Zephyr2020.06.13 21:33
Brawo prezydent Duda! Grzecznie ale stanowczo pokazywać chamstwo i zaprzaństwo Tuska i jego trupy. Bo tak naprawdę to nie tylko kłamcy, ale przede wszystkim zdrajcy, sprzedający Polskę i jej interesy za prywatne fuchy i klepanie po ramieniu. Nigdy więcej takich wstydzących się Polski zakłamanych pseudo intelektualistów i celebrytów z przerośniętym ego, ale za to z małym umysłem i brakiem szacunku dla ojczyzny.
Walter2020.06.13 21:24
Andrzej Duda ośmiokrotnie złamał konstytucję na którą przysięgał, co wypomniał mu nawet jego były promotor prof. Jan Zimmermann. Złamał następujące artykuły ustawy zasadniczej: art. 2, 10, 32, 42, 126, 173, 183, 187, 190. Dał się poznać jako posłuszny wykonawca poleceń Jarosława Kaczyńskiego. W czasie rządów PO i PSL w Europarlamencie oskarżał polskie władze o sfałszowanie wyborów, nie mając żadnych dowodów. Unię Europejską publicznie nazwał "wyimaginowaną wspólnotą, z której nic nie wynika". Powiedział również "ojczyznę dojną racz nam zwrócić, Panie", co w związku z licznymi aferami PiS-u brzmi jak prośba o kontynuację. Jest rekordzistą w ilości odbytych lotów na koszt podatników. Objął patronat nad uroczystością upamiętniającą 75-lecie powołania Brygady Świętokrzyskiej Narodowych Sił Zbrojnych, oskarżanej o kolaborację z Niemcami. W czasie wystąpień głośno krzyczy i opowiada niewybredne kawały ośmieszające rektora Akademii Górniczo-Hutniczej. Skrytykował Unię Europejską za promowanie żarówek energooszczędnych, być może woli lampy naftowe. Zgodnie z nakazem Jarosława Kaczyńskiego mianował Krystynę Pawłowicz i Stanisława Piotrowicza sędziami Trybunału Konstytucyjnego. Wstydząc się tych nominacji nie wpuścił dziennikarzy na ich zaprzysiężenie. Określił wybór prof. Małgorzaty Gersdorf na Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego jako "wstyd". Wolał 2 mld zł z budżetu państwa przeznaczyć na dotowanie telewizji tzw. "publicznej", a tak naprawdę pisowskiej, niż na leczenie onkologiczne. Chciał przeprowadzić w dniu 10 maja 2020 r. wybory korespondencyjne, który byłyby bardzo łatwe do sfałszowania. Mam nadzieję, że wybory wygra Rafał Trzaskowski.
-2020.06.13 23:41
Pan Duda Prezydentem Rzeczypospolitej po raz drugi! - z pindolem na lby sie zamieniles soviecki trolu ,von stad! - tfuj krul iewropy wyjebaaaal na emigreacje minimum 3miliony luszi! - tfoja @sendzina frodsreG bedzie onuco dostawala 20.000PLN miesiecznie - ile to tfoich kopiejek lajzo? - powolaj sie ruuuusku na Art.32Rozdz.II Konstytucji w sadzie!, zobaczysz co z tooba zrobiii najjasniejsza sedzinnaaaa! bo sedzia to ona na pewno nie jest! - Brygada Swietokrzyska uratowala ponad 200 bezbronnych kobiet gotowych do spalenia zywcem w zamknietym kojcu otoczonym beczkami z benzyna! Chwala Bohaterom! - a w ogole to speeeeedalaj do riabieja na kakao a pozniej do ryja! - w UK wiekaszosc glosuje korespondencyjnie - troluuu.
Pet2020.06.13 23:55
Chyba ze wschodu piszecie towarzyszu, bo coś z językiem polskim na bakier.
-2020.06.14 0:05
towarzysz to po UJ-ocie zapewne!
Dell2020.06.13 23:48
Rafał Trzaskowski nie spełnił 72 z 77 obietnic wyborczych, które dały mu "sukces w I turze". Rafał Trzaskowski zapewniał, że do 2023 roku będzie prezydentem Warszawy. Rafał Trzaskowski to oszust. Rafał Trzaskowski przez kilkadziesiąt godzin nie informował nikogo o katastrofie ekologicznej jaką zapoczątkowało pęknięcie rury z fekaliami. Rafał Trzaskowski, kiedy koronawirus dotarł do Polski, poszedł na L-4. Rafał Trzaskowski to tchórz. Rafał Trzaskowski nie wypłaca odszkodowań wyrzuconym z mieszkań ludziom choć pieniądze, które zostały odebrane gangsterom "reprywatyzacyjnym" Urząd Miasta otrzymał. Rafał Trzaskowski (jako Prezydent Warszawy) wspiera finansowo stowarzszenie założone przez byłą agentkę SB, która inwigilowała i być może przyczyniła się (wraz z mężem) do śmierci księdza Blachnickiego. Czy nie wygląda to tak jakby Rafał Trzaskowski sprzyjał oszustom i esbekom? Rafał Trzaskowski jest przeciwko "rozdawnictwu" (500+ i inne programy wspomagające) ale uważa, że należy wstrzymać budowę CPK i przekop Mierzei Wiślanej, a pieniądze na nie przeznaczone... rozdać lekarzom. Jak widać rozdawanie bogatym nie jest rozdawnictwem według "RT". Pieniądze na CPK mają pochodzić od inwestorów prywatnych, a na linie kolejowe prowadzące do CPK - z Unii czyli są to pieniądze, których nie można rozdać, bo ani Unia ani "prywaciarze" na to się nie zgodzą, nieprawdaż? Ciekawe czy "RT" tego nie wie czy ma Was (swój elektorat) za idiotów?
-2020.06.13 23:59
Taki sam uaktywniony teeempy spioch jak petruszenko! Nawet gorszy bo z dooopy do ryyja bierze! No a oszust - uczyl sie od najlepszych - od geeeremmkaa! A tamten to idiota dyplomowany, majatek na zone przepisal i joaaaske na Madere lecial przeleciec :) :) :) Myslal, ze taki mondry jest. Polski motloch samolotami nie lata :). Najzdolniejszy studeent najwiekszego zlodzieja IIIRP! Ciekawe kogo nastepnego odpala!
-2020.06.13 23:51
te artykuly to dlugi romek ci podal bo na pewno nie wiesz co one mowia! jak znaczenia nie rozumiesz to nie zamieszczaj, czytaj ze zrozumieniem!
Pet2020.06.13 21:19
Oj zagrożone PiSiorki, zagrożone. I bardzo dobrze. Duduś czuje Trybunał Stanu.
-2020.06.13 23:45
tluszczenko krull iewropy bedzie pierwszy !
Pet2020.06.13 23:53
Co za król? W języku polskim, proszę.
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.06.13 21:11
To testowy wpis, bo ostatnio frądel mnie banuje....
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.06.13 21:11
Ok, udało się:))))
PiS to lewica i masoneria jak PO2020.06.13 21:05
Wyborcy prawicowi i konserwatywni zasługuj na więcej; https://www.facebook.com/KONFEDERACJA2019/videos/258190368608302/?v=258190368608302&notif_id=1591975470091039&notif_t=watch_follower_video
Polak Ateista Dumny Gej2020.06.13 20:38
Prostak usłyszał pod swoim adresem kilka słów prawdy ze strony Tuska i aż się wściekł. A trzeba było faszysto nie propagować nienawiści przeciwko społeczności LGBT
Luther342020.06.14 14:13
Morda w kubeł pedale, takich jak ty powinno się utylizować.
gracz2020.06.13 20:35
Panie prezydencie,dlaczego pan zniża się do polemiki z owczarkiem niemieckim,który wabi się donald?.Przypominam,że najlepszym sposobem na wściekłego psa który kąsa,jest solidny kij.
kurwa kurwie łba nie urwie2020.06.13 20:43
Popracuj nad interpunkcją dudo-graczu.
Pet2020.06.13 23:52
Lepszy ruski owczarek dla pisiorków.
les2020.06.13 20:29
pisze tam cosich w tej konstytucji, ze zaden idiota,wlacznie z jakims tam prezydentem nie moze mnie zmusic do szczepienia? bo jak nie to mozecie sobie ja w tylek wlozyc.
anonim2020.06.13 20:21
I bardzo dobrze! " Niech na całym świecie wojna, byle polska wieś zaciszna, byle polska wieś spokojna!", jak mądrze nauczał Wyspiański.
28-06-20 #PADexit2020.06.13 20:01
#trzaskipodługopisie
Hutzpah2020.06.13 19:53
Chucpa, panie Duda. Kłamstwo się panu nie uda.
wyPAD20202020.06.13 19:50
Niech Anżejkowi ktoś w końcu założy spodenki i wytrze nosek, żenujące jest patrzeć jak się daje podpuszczać ten pajac zwany prezydentem.
mordechaj2020.06.13 19:48
Duda tak ględzi na wiecach wyborczych, że nikt go tam prawie nie słucha. Opowiada głodne kawałki głosem tak podnieconym, jakby po raz pierwszy w życiu pornosa zobaczył. Staje się przykładem patologicznym jakiegoś zaburzenia nerwowego.
vina tusca2020.06.13 19:44
— Moje wina, moje wina, gdzie są k…wa moje wina? — Wszystko widziałem. Świadek je chowa. https://www.youtube.com/watch?v=yulTU_FtTds
Taka prawda2020.06.13 19:39
Cała ta jewrokracja jest o kant uja.... sprzedano juz wszystko zadłużono i zniszczono co tu więcej dodawać !
M.a2020.06.13 19:35
Każdy, kto przekręca nazwisko to zwykły chu­j i idiota.
anonim2020.06.13 20:50
Na pewno to nie jest objawem kultury ,ale wulgaryzmy twoje też nie .
Jaro2020.06.14 6:40
Wyznawcy pislamu nie znają innego języka.
Krzysztof 2020.06.13 19:35
Każdy z PiS wie od 9 lat że całe zło ,korupcja,koronawirus i machlojki Szumowskich to wina Tuska.Duda nic nowego nie odkrył.
Dell2020.06.13 23:41
Bredzisz.
ubawiony2020.06.13 19:34
Dostałem w du­pę od żony.
JS2020.06.13 19:30
O, jeżu. Ale ten Andrzej zaokrąglił się na twarzy przez 5 lat posady długopisa.
kot2020.06.14 8:09
przypomnij sobie kwasa, walese,komora jak wygladali przed i po
JS2020.06.13 19:30
Dupusiowi puszczają zwieracze! niech ktoś dudopisowi zmieni pieluchę...
anonim2020.06.13 19:46
zajmij się pedale swoimi
ubawiony2020.06.13 19:29
Zamiast TFUka na białym koniu -Trzaskowski na falach brązowej trzaskowianki:)
Mirek2020.06.13 19:29
Czaskoski wziął na urząd w Warszawie swojego kumpla pedała . Ciekaw jestem czy się przedtem dymali ......i w co .
JS2020.06.13 19:32
A co cię obchodzi Warsiewa jak tyś z Kujaw? To chyba na Kujawach mówią »czeba« zamiast »trzeba«.
Dell2020.06.13 23:39
Trzaskowski mówił o sobie "Czaskoski" kiedy się "legendował" jako rodowity krakowianin żeby zostać prezydentem Krakowa. "Czeba" powiedzieć, że słabo mu szło przekonywanie, że nie ma lepszego niż on na to stanowisko. Może nie był dość zdeterminowany, bo krakowskiej oczyszczalni daleko do "Trzajki". No i nie ma tam podwodnych rur...
katolicka kretynizacja polski2020.06.13 19:28
Pan Donald Tusk był premierem Polski oraz przez dwie kadencje Przewodniczącym Rady Europejskiej, Polityk Wielkiej i Uznanej Klasy Politycznej Świata! a drugi osobnik to długopis i karierowicz do tego pacynka szeregowego posła, prezesa i grabarza RP, żyjący na koszt podatnika, wieczny narciarz i człowieczek od robienia debilnych min, posiadający instynkt do podpisywania dokumentów klęcząc, osobnik bez jakiejkolwiek godności i szacunku do Boga i Konstytucji RP na co przysięgał! także PADalec wyPADalej w PiSdu!!!
Mirek2020.06.13 19:33
Był ......za judaszowe niemieckie pieniądze . RYŻY dostał wszystkie niemieckie medale za to tylko że wykonywał wiernie wszystkie dyrektywy Merklowej [Kaźmierczakówny] .
ZMIJOWE PLEMIE2020.06.13 21:45
to jest typowy judasz chodzacy po polskiej ziemi udajacy polaka nie majac nic wspolnego z polska
zdegustowany2020.06.13 19:39
Mianowali go "królem" unii (nie mylić z Europą) w sytuacji kiedy nie dukał nawet po angielsku. Żeby czymś naprawdę zarządzać a nie tylko lokaić nachlanemu junkersowi to trzeba nie tylko znać język perfekt ale wręcz orientować się w niuansach i dialektach. Zachwyty lemingów budzą zażenowanie co najmniej.
ZMIJOWE PLEMIE2020.06.13 21:38
WNUCZEK DZIADKA Z TO POTOMEK BULBOWCA KTORY SLUZYL W WERMAHCIE MORDUJAC POLSKICH ZOLNIERZY. DZIS JEGO WNUK KTORY ZOSTAL PO WOJNIE W POLSCE ZA NIEMIECKA KASE NA PROPAGANDE I DZIEKI NAIWNOSCI CZESCI POLAKOW TAKI ANTYPOLAK PO TRZYDZIESTU LATACH BRAL SLUB KOSCIELNY JADAJAC POLAKA TWORZYL MAFIE OSZUSTOW.
ka2020.06.13 22:11
Tusk jest panem, tylko dla takiego szui jak Ty.
anonim2020.06.13 19:27
I takiego prezydenta nam potrzeba, z chamami i kłamcami z PO nie dyskutuje się wg zasad savoir vivre
Henk2020.06.13 21:01
Duda może dyskutować tylko na poziomie "Leśnego Ruchadła", wyżej nie da rady.
ka2020.06.13 22:06
Milcz chamie !
POszoł WON2020.06.13 19:20
Glenda Zalewajka - wyrzuciła by Bąka Lipę z internetu i studia wirtualnego
jestem z Wami Lis wyjący z KODu2020.06.13 19:15
dumam se że Bąk z Zoppot straci tytuł na rzecz niejakiego Czaczkowskiego
Chwała Panu2020.06.13 22:21
Największy to bolek miała być irlandia japonia dawał 100 milionów itd kraina mlekiem i miodem płynąca a sprzedali i zniszczyły styropianowcy, wszystko żydom za pół darmo i szwabom od tacy to bohaterowie ,nie dziwie sie z jednej strony ze pis nie ma kasy bo z czego ma państwo brać skoro wszystko sprzedane i zniszczone zostało truchło a nie państwo...
Otto2020.06.14 0:56
Trzask i po długopisie