05.07.20, 18:22Fot. screenshot - TVP Info

Prezydent: Trzaskowski ucieka do Leszna

Na jutro została zaplanowana debata prezydencka, przygotowana przez TVP w Końskich. Nie zamierza w niej jednak wziąć udziału kandydat KO Rafał Trzaskowski, który zaprosił w tym czasie urzędującego prezydenta na debatę do Leszna. „Rafał Trzaskowski ucieka do Leszna” – komentuje Andrzej Duda.

Na dzisiejszej konferencji prasowej w Częstochowie kandydat KO Rafał Trzaskowski poinformował o organizowanej w poniedziałek debacie prezydenckiej w Leśnie i zaprosił na nią ubiegającego się o reelekcję prezydenta Andrzeja Dudę. W tym samym czasie debatę prezydencka w Końskich organizuje TVP. Do sprawy ustosunkował się prezydent Andrzej Duda:

- „W jakiej debacie w Lesznie? Ucieka pan Trzaskowski, proszę wybaczyć, ale o ile wiem zapraszano (kandydatów) do Końskich na debatę z mieszkańcami Końskich i myślę, że ta formuła jest ciekawa, że to mieszkańcy rzeczywiście będą zadawali pytania” –  powiedział Andrzej Duda pytany o debatę zapowiadaną przez Rafała Trzaskowskiego.

- „O Lesznie nic nie było mowy do tej pory. Pan Trzaskowski ucieka do Leszna, nawołuje, ale to proszę wybaczyć” – dodał.

kak/PAP

Komentarze

Jan Radziszewski2020.07.6 16:11
Bo wie Trzaskowski dobrze , że przegra !!! tzn. mówiąc wprost natomiast wygrana jest pisana obecnemu Prezydentowi Andrzej Duda tym bardziej w obliczu znanego Przysłowia "Co ma wisieć nie utonie " a właśnie to zapowiada Andrzejowi Dudzie Pan i Król nasz "Słowo Wcielone" Jezus Chrystus 13.03.2020 Prezydencie Dudo nie bądź chwiejny. Dawałem Ci Łaski lecz kto nie wykorzystuje Łask ten kończy źle. Możesz być powieszony przez lud Polski. Nie teraz jeszcze lecz gdy będzie w Polsce wielki krach gospodarczy i dziesiątki tysięcy zmarłych na coronawirusa a więcej niż milion chorych to jest to już bardzo prawdopodobne. +++ oraz Przekleństwa Bożego rzuconego na NIEGO "piątek, 26 czerwca 2020 26 VI 2020 Klątwa Boża rzucona na prezydenta Polski Andrzeja Dudę Piątek, 26 czerwca 21.40 Zapisz dziecko - Tak, dojrzał owoc. Prezydent Duda dostawał długo szansę. Nie korzysta z niczego co chce dać Bóg, co może pomóc Polsce. Teraz Polskę sprzedał w USA. Zatem rzuć na niego klątwę Bożą. - Ja, nieudany i marny sługa Boży Krzysztof Michałowski ( Cyprian Polak) rzucam na prezydenta Polski Andrzeja Dudę klątwę Bożą. Przeklina Cię Bóg. Przeklina Cię Bóg. Przeklina Cię Bóg Andrzeju Dudo. Amen! Amen! Amen! - I tak się stanie. Amen. Tak mówi Jezus, tak mówi Trójca Przenajświętsza, Amen, Amen, Amen. Zbawię Cię Andrzeju Dudo i unikniesz potępienia, lecz Twój czyściec będzie bardzo ciężki. Klątwa zaś sprawi, że nie zdołasz się oczyścić przed śmiercią z grzechów w należyty sposób. Śmierć Twoja będzie przestrogą. Amen. Otrzymał Cyprian Polak
gość2020.07.6 15:51
Trzaskowski jest tchórzem i boi się nas, boi się trudnych pytań, boi się tego, w jaki sposób – merytorycznie i konsekwentnie patrzymy na ręce władzy w Warszawie.
Tenor2020.07.6 8:40
Duda tchórzy, on musi znać pytania, a tylko w TVP dostanie ściąge.
Jan Radziszewski2020.07.5 22:12
iecko - Dni Sodomy i Gomory są policzone. Zesłał Pan na nią karę. Spłonęła w ogniu i siarce. Ogień i siarka były od Pana. Co jest od ludzi to jest od ludzi. Co jest od Boga to jest od Boga. Czasami rzeczy od ludzi są podobne do rzeczy od Boga. Kataklizmy naturalne i wywoływane przez człowieka. Skutki bomby atomowej, termobarycznej i ogień z nieba. Czasami i gniew Boży wyrażony nadzwyczajną interwencją może trwać wespół ze złym działaniem ludzkim. Kto ma wiarę zobaczy. Kto nie ma temu będzie odjęte +++ Należy jednak pamiętać! że nad Warszawą krąży widmo Bomby jądrowej którą mają zrzucić Rosjanie !! z Jakiego powodu ? A no z powodu Satanizmu szerzonego w niej oraz ideologi LGBT tzn Trzaskowski wraz swoimi fanami wkrótce wpadnie do PIEKŁA: pa pa na pożegnanie
Foster2020.07.5 21:32
Ale Pan Prezydent jest nieobiektywny - trzeba przyznać, że Rafał TRZASKOWSKI na wszystkich spotkaniach z wyborcami jest gotowy na debatę z Dudą (nawet mównica dla niego jest przygotowana). Problem w tym, że Pan Prezydent czuje się pewnie tylko w debacie prowadzonej przez dziennikarza TV rządowej (PIS owskiej).
janusz2020.07.5 20:04
pupa to duta
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.5 19:26
Żadne kłamstwa pisowskich propagandystów bredzących od rzeczy nie zmienia faktu że PADofil to tchórz i zwykła PiSda!
Urszula2020.07.5 18:51
Debata w Lesznie była zaplanowana wcześniej niż debata w Końskim. Duda ma cykora, odmówił udziału w tej debacie dlatego teraz odwraca kota ogonem. I wcale się nie dziwię bo na pytanie o ułaskawienie pedofila nie bardzo umiałby odpowiedzieć. Również odpowiedź na nie zrealizowane obietnice też sprawiłaby mu sporo trudności. Kto ucieka, panie Duda? Czy to nie czasem pan zwiewa przed debatą bez ustawki?
Anonim2020.07.5 19:02
A co jest folksdojczu trudnego na pytanie o to ostatnie ułaskawienie. Dla swoich prymitywnych interesów jesteście gotowi zniszczyć zwykłych ludzi hieny. Sprawa jest dawno wyjaśniona i tylko trzeba się kierować złą wolą by tego nie widzieć. Nie ma nic ukrytego. A sam zakaz kontaktów, którego dotyczyło to ułaskawienie i tak niedługo by wygasł. Gdzie tu sensacja, niemiecka mendo?
Anonim2020.07.5 19:03
Errata: "A co jest... trudnego w odpowiedzi na pytanie o to ostatnie ułaskawienie?"
Janusz2020.07.5 20:05
Folksdeutschem drogi anonimie był twój dziadek, sprzedawał Polaków i Żydów na lewo i prawo.
Foster2020.07.6 9:33
Do Anonima - wyluzuj bo cię zamkną a bolszewicy ci nie pomogą.
Foster2020.07.6 15:14
Pedofilom nie można inaczej pomóc jak przez ustawiczny dozór - oni potrafią cierpliwie czekać na ofiarę. Oby tą ofiarą naiwniaku nie bylo twoje dziecko. Prezydent powinien o tym wiedzieć. Każdy psycholog to potwierdzi.
Anonim2020.07.5 19:25
Uczepiliście się tego ułaskawienia jak sirota barszczu. Żenada. Reprezentujecie poziom mniej niż zero.
Anonim2020.07.5 18:47
Trochę z obszaru działania Bila Gatesa... https://www.cda.pl/video/54390752d
Seks kamerki2020.07.5 18:46
Nowa strona ero,tyczna na której znajdziesz sasiadke. Ponad milion ofert z całego świata! http://frircikvip.com.pl Szybka i bezpieczna rejestracja, Zupełna anonimowość, Setki osób z całego świata.
Foster2020.07.5 18:33
Jak Duda chciałby wziąć udział w prawdziwej debacie to zgodziłby się na dębatę proponowaną w dniu 2 lipca przez wszystkie ważniejsze TV, tytuły prasowe i Wikipedię. Jakoś zabraklo mu odwagi, pozostał dla wielu "cykorem".
nn2020.07.5 18:33
POLAKU PATRIOTO ZOBACZ SPOT „RAFAŁ NIE KŁAM” https://www.youtube.com/watch?v=bC87YYvxCVk PRZEKAŹ DALEJ INNYM POLAKOM !!!!!! DZIAŁAJ, BY NIE ŻAŁOWAĆ.
mordechaj2020.07.5 18:31
Na szczęście po 12 lipca żaden PADofil nie będzie ułaskawiony. Bo Trzaskowski to porządny człowiek.
Anonim2020.07.5 18:43
Jest szansa, że posiedzisz dłużej. Za propagowanie kłamstw.
hgw2020.07.6 4:11
"mordechaju"_ Lechu Keller ! No to z tobą będzie żle, pedziu! Ile masz jeszcze zaległych wyroków????
Anonim2020.07.5 18:28
Może by Die Muter Merkel zrobiła porządek u siebie zamiast pouczać Polaków... "Duisburg-Marxloh to nasza dzielnica... Zabraniamy wszystkim niewierzącym wjazdu do naszej dzielnicy. Odepchniemy lub zabijemy wszystkich funkcjonariuszy policji, dziennikarzy i innych niewiernych siłą broni. Dla nas obowiązuje tu tylko radykalny szariat. Mamy 2 tys. karabinów szturmowych AK-47 z Turcji i Rosji z wystarczającą ilością amunicji. Allahu Akbar, zabić wszystkich niewiernych".
Anonim2020.07.5 18:30
Całość: Tyg. "Sieci", nr 27, 29 czerwca - 5 lipca, autor: Andrzej Rafał Potocki, cykl: "Ogniem na wprost", str. 20... "Marxloh to dzielnica niemieckiego Duisburga opanowana przez imigrantów. Pod koniec 2018 r. 11,7 tys. osób, czyli 56,1% mieszkańców Marxloh, było cudzoziemcami nieposiadającymi obywatelstwa niemieckiego. "Uchodźcy" skupieni na jednym terenie poczuli się jak w domu i zaczęli wprowadzać swoje porządki. Najpierw zorganizowali się w gangi klanowe, by po latach kontrolować okolicę. W zeszłym miesiącu policja zmierzyła się z tłumem około 200 mieszkańców, próbując aresztować młodocianego gangstera. Użyto gazu łzawiącego i poradzono sobie dopiero po wezwaniu posiłków. Zatrzymanie nastolatka wzbudziło wściekłość ojców chrzestnych klanów, którzy poinformowali mailowo policję, że "Duisburg-Marxloh to nasza dzielnica... Zabraniamy wszystkim niewierzącym wjazdu do naszej dzielnicy. Odepchniemy lub zabijemy wszystkich funkcjonariuszy policji, dziennikarzy i innych niewiernych siłą broni. Dla nas obowiązuje tu tylko radykalny szariat. Mamy 2 tys. karabinów szturmowych AK-47 z Turcji i Rosji z wystarczającą ilością amunicji. Allahu Akbar, zabić wszystkich niewiernych". Mimo takich zapowiedzi niemiecka polizei do położenia kresu tej anarchii zabiera się jak pies do jeża. Do tej pory skończyło się na "wymianie uprzejmości" a życie w dzielnicy (czytaj: przemoc, handel narkotykami i bronią) kwitnie w najlepsze pod czujnym okiem lokalnych mułłów."