Prezydent podpisał najważniejszy dokument dot. bezpieczeństwa - zdjęcie
12.05.20, 20:56

Prezydent podpisał najważniejszy dokument dot. bezpieczeństwa

23

Prezydent Andrzej Duda podpisał dziś w Pałacu Prezydenckim Strategię Bezpieczeństwa Narodowego. Dokument ten przewiduje przygotowanie i wprowadzenie ustawy o zarządzaniu i bezpieczeństwie narodowym, która ustali hierarchię strategicznych i planistycznych dokumentów dot. bezpieczeństwa narodowego.

Podpisany przez prezydenta dokument opisuje obecną sytuację związaną z bezpieczeństwem, zagrożeniami i wyzwaniami oraz przedstawia pożądane działania. To podstawowy dokument państwowy dot. bezpieczeństwa i obronności. Dotyczy kwestii politycznych, militarnych, gospodarczych, energetycznych i społecznych. Wraz z prezydenckim podpisem utraciła moc Strategia Bezpieczeństwa Narodowego z 2014 roku.

-„Ta strategia uwzględnia wszystkie aspekty, które w międzyczasie, pomiędzy grudniem 2014 r., a dniem dzisiejszym się wydarzyły” – podkreślił prezydent podpisując dokument.

kak/TVP Info, PAP

Komentarze (23):

Adam2020.05.15 16:33
jarosław na króla
Michal2020.05.13 1:00
Podpisał papier toaletowy dla Jarka i kleru
gośka2020.05.12 21:58
łagodnej władzy cham nie uszanuje...zakontruję Jezusowi: powstrzymaj mniejsze Zło aby nie stało się większym Złem...
Jan Radziszewski 2020.05.12 21:54
02.05.2020 NMP Wierne Moje dusze jesteście pod Moją opieką, jesteście pod opieką Królowej Polski, Królowej waszego narodu. Teraz żyjecie w ciągłej niepewności lecz pamiętajcie, że w Bogu jest pewność, że pewność jest w Moim Sercu i Mojego Syna. Rząd Polski nie działa dla dobra Polskiego Narodu i wprowadza ustawy nie tylko niezgodne z prawem. Ale i takie które prowadzą do zniszczenia kraju i Polskiego narodu. Nie wierzcie politykom, nie wierzcie Prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu gdyż stracili swą wiarygodność i zaprzedali się rządowi światowemu. Tak naród Polski nie ma przywódcy co jak król przez Boga wybrany przeprowadzi naród Polski do wolności nowego świata, gdzie będzie Boga królowanie. Tak drogie dzieci, wiele bólu już przeszedł Polski naród. Lecz teraz nadszedł czas oczyszczenia każdej duszy i całego narodu Polskiego. Czyż w cierpieniu nie oczyszcza się dusze, czyż nie w ogniu Ducha Świętego? Dlatego bądźcie gotowi i zbrójcie swą duszę, by mężne wasze serca przeszły zbawienny ogień oczyszczenia. Drogie Moje dzieci, wyście naród wybrany i dobry Bóg da wam Pomazańca Bożego co przeprowadzi Polski naród do zwycięstwa..
Michał Jan2020.05.12 21:31
Teraz, do wyborów, jeszcze zdąży podpisać wersję 2.0 i 3.0. A potem jeszcze p. Jadzia Emilewicz zrobi "nowelę" usuwającą sprzeczności pomiędzy wersjami i luki prawne.
Jan Radziszewski 2020.05.12 21:29
13.03 2020 Ty rzeczniku, Żydzie Pinkasie nie zalecaj modlenia się w domu bo to nie jest Twoje zadanie. Twoje miejsce nie jest w Polsce a zwłaszcza w polskiej służbie zdrowia. Prezydencie Dudo nie bądź chwiejny. Dawałem Ci Łaski lecz kto nie wykorzystuje Łask ten kończy źle. Możesz być powieszony przez lud Polski. Nie teraz jeszcze lecz gdy będzie w Polsce wielki krach gospodarczy i dziesiątki tysięcy zmarłych na coronawirusa a więcej niż milion chorych to jest to już bardzo prawdopodobne. Okazałem Ci Łaskę gdy Hostia przytoczyła się do Twoich rąk. Nie byłeś tego godzien jak każdy, ale jesteś prezydentem Mego umiłowanego kraju, skąd pochodzi Mój przodek o imieniu Iz ( jak było w tych Orędziach). Dlatego tak Cię uszanowałem. Uszanuj Ty i Mnie, nie tylko w sercu, kłaniając się wrogom Polski, lecz postawą. Polska to nie Polin. Polska jest krajem starożytnym a Ariowie - Słowianie, w tym zwłaszcza z terenów dzisiejszej Polski, nieśli kulturę i swoje geny na Bliski Wschód i w wiele innych miejsc. Imię Mojej Matki jest słowiańskie – Miriam, to znaczy - jestem pokojem. Korzenie Mojego Imienia też są słowiańskie : Iz, co znaczy – z głębi prarzeczy. Przykładem jest rzeka Izera, dzisiaj w Niemczech, wtedy i później rzeka ludu tylko słowiańskiego. Dawid oznacza dający wid, czyli światło. Uzupełniaj swą wiedzę prezydencie Dudo bo źle Cię uczyli ( jak i innych Polaków). Sam powiedziałeś, że się uczysz, zatem ucz się. Masoni w Polsce, sługi szatana. Wasz czas w Moim Kraju kończy się. Posłużę się jeszcze wami dla oczyszczenia Polski lecz wasze miejsca w piekle są straszne. Kto szkodzi Polsce będzie bardziej jeszcze męczony niż mieszkaniec innego kraju szkodzący jemu. Zatem wasze piekielne cierpienia masoni służący szatanowi w Polsce będą jeszcze większe niż masonów we Francji, Niemczech czy innych krajach. Zatem pamiętajcie. Chcecie żyć choćby dla marnego życia ziemskiego i waszych bliskich. Zatem czyńcie tak aby żyć bo kto oddaje się szatanowi nie żyje lecz już jest martwy. Strzeżcie się. Truliście przez wiele lat Polaków smugami chemtrails. Zatrzymałem to teraz w wielkim stopniu. Widzicie to. Więc nie wierzgajcie przeciw ościeniowi. Nie chcę was zgładzić. Wy sami idziecie na zagładę. Służcie Polsce. To ostatni wasz czas. Amen. - Dziękuję Chryste Królu, doskonały nasz Panie i Zbawco.
"Leszek" Keller-Krawczyk ty Żydzie i prowokatorze 2020.05.12 21:25
@matis89 "Leszek" Keller-Krawczyk ty brudny Żydzie i prowokatorze!
matis892020.05.12 21:24
Już myślałem że dla POPISu podpisał dokument dodatkowo wpierający aborcję, invitro, LBTZGKN, gender w szkołach, globalne masońskie trujące szczepienie i PISowskie satanistyczne, masońskie, apokaliptyczne państwo bezgotówkowe wspierane przez PISowskiego ministra finansów dla Znamienia Bestii. Nic nie kupisz bez Znamienia Bestii wspieranego przez PIS bo będzie satanistyczne, apokaliptyczne i PISowskie państwo bezgotówkowe.
Agnieszka Dz. 2020.05.12 21:13
Naprawdę, co za nowość, PAD coś podpisał? Niemożliwe! Aaaa nie, czekajcie, przecież to ten co podpisuje wszystko. Gratulacje z powodu złożenia kolejnego podpisu! A swoją drogą, Kinga Duda to miała fajnie, ojciec jej, jak była uczennicą, wszystkie zgody podpisywał bez czytania, uwagi też.
matis892020.05.12 21:31
Agnieszko niby piszemy podobnie przeciwko PIS, ale Ty jesteś fałszywa w tym. Bo nie da się pisać przeciwko PISowi wspierając totalną opozycję. No właśnie kogo Ty wspierasz udając że jesteś przeciwko PISowi choć to najbardziej lewacka światopoglądowo partia. Bo lewackie udawane bycie tylko niby przeciwko PISowi, tak robią lewaccy PISowcy sługusy budujący udawaną wojenknę między PO-PIS kiedy to najwięksi sojusznicy i ta sama partia nazywająca się POPIS.
Michał Jan2020.05.12 21:33
Wg mnie PO i PiS są sobie przeciwstawne. Jak awers i rewers złego szeląga. Jakbyś nim nie rzucał, któreś z nich wypadnie.
Agnieszka Dz. 2020.05.12 21:39
Coś w tym jest.Zresztą fanatyczne,bezmyślne popieranie kogokolwiek, tylko dlatego, że jest PiS, albo PO jest już zniewoleniem umysłowym.
matis892020.05.12 21:43
PO i PIS to jedna partia nazywająca się POPIS. Wspierająca dokładnie te same masońskie projekty. Byli by przeciwstawni gdyby jedna wspierała masońskie projekty a druga była ich wrogiem. Nic takiego nie ma miejsca, obie PO i PIS wspólnie wspierają masońskie projekty bo to jedna partia POPIS. Tylko zdecydowany odór wobec masońskich projektów może ich odróżnić, ale tego nie ma bo wspólnie je wspierają. To jedna partia POPIS wspierająca masońskie projekty. Na rewrsie i PO i PIS jest napisane masoneria.
Agnieszka Dz. 2020.05.12 21:41
Mati, ok, jestem złem wcielonym i tak, ja tylko udaję, że jestem przeciw PiSowi. Za to udawanie może Oskara dostanę kiedyś, bo tak mi dobrze idzie.
matis892020.05.12 21:46
Agnieszko czemu wchodzisz w ten idiotyczny ton zamiast rzeczowo odpowiedzieć. Więc pytam jako lewaczka kogo przeciwko PIsowi wspierasz. Bo PO i PIS to to samo, a ich dzieci to Nowoczesna, Palikot i Wiosna. Więc kogo wy lewaki wspieracie niby przeciwko temu PISowi choć to najbardziej lewacka partia ze wszystkich.
Agnieszka Dz. 2020.05.12 21:57
Ja jestem jedna i nie wiem czy jestem lewaczką, jak to ktoś bliski powiedział ostatnio,określając moje poglądy: "Obyczajowo lewa strona Gospodarczo lekki skręt w prawo Relacja państwo-obywatel, prawa strona"
matis892020.05.12 22:05
Znowu robisz unik by nie odpowiedzieć na pytanie kogo niby przeciwko PIS wspierasz. Wspierasz wszystkie lewackie projekty światopoglądowe i polityczne, zawsze niezgodne z nauczaniem Kościoła i Jezusa więc nie udawaj że jesteś kosmitą. Więc ponawiam pytanie, jako lewaczka kogo niby wspierasz przeciwko PISowi najbardziej lewackiej partii światopoglądowo i politycznie.
Michał Jan2020.05.12 22:17
Koleżanka właśnie Ci przekazała, że ją ciągnie do anarcho-kapitalistów, więc nie wmawiaj jej jakiejś peowskiej bezideowości.
matis892020.05.12 22:59
A ten dalej o wymyślonej peowskiej, jak jak mówię że jest POPISowska. Ja nie mówię o peowskiej. Hehe anarcho-kapitaliści ??? Takie coś nie istnieje, co najwyżej gdzieś na dnie którego nikt nie widzi w tym co się liczy. No chyba że chcesz powiedzieć że lewaczka Agnieszka wspiera KOnfederację, no ale wiemy że byś kłamał :).
Agnieszka Dz. 2020.05.12 23:12
Wspieram to swoje dzieci i swojego mężczyznę i niech tak zostanie już zawsze. A do polityki nie jestem stworzona, ja tylko pośmieję się z absurdów i bezmyślności, z różnych ugrupowań zabiorę co mi się podoba i jak by się dało, to bym ulepiła coś zupełnie nowego i może w końcu bym sprostała Twoim oczekiwaniom i mogła Ci powiedzieć, że popieram jakieś polityczne ugrupowanie. Ale byłoby ono, baaaardzo wolnościowe, troszkę pogańskie, pogodne i pozytywne, może lekko hipisowskie, czasem patriotyczno-patetyczne. Pasuje Mati? Jak nie, to trudno. Dobranoc.
Michał Jan2020.05.12 21:35
Ciekawe, czy ktoś pilnuje daty i czasu wpłynięcia do kancelarii i podpisania. Żeby jakiś przyzwoity odstęp czasowy był i we właściwą stronę.
zgadnij kto - WHO2020.05.12 21:07
Uważasz Lechu, że dysponujesz wystarczającą ilością pieniędzy na łapówkę mającą przekonać lekarza by ten cię nie odłączał od respiratora by zwolnić go dla kogoś w wieku produkcyjnym? Zresztą - kto mu ją wręczy gdy będziesz nieprzytomny? Twoje internetowe alter ego?
katolicka kretynizacja polski2020.05.12 21:02
Co mnie obchodzi jakiś PADalec i podPiSy jakie składa.