Prezydent o sprawie notowania w Trójce: Niesmak, ogromny niesmak - zdjęcie
21.05.20, 20:27Fot. screenschot: Youtube - TVP Info

Prezydent o sprawie notowania w Trójce: Niesmak, ogromny niesmak

23

Dziś miała miejsce kolejna sesja Q&A, jaką prezydent Andrzej Duda przeprowadził z internautami. Jedno z zadanych mu pytań dotyczyło sprawy listy przebojów radiowej „Trójki”. „Taka sytuacja w ogóle nie powinna mieć miejsca i to jest żenujące” – ocenił prezydent.

W czasie dzisiejszej sesji Q&A jeden z internautów zapytał prezydenta Andrzeja Dudę co ten myśli o sprawie unieważnionego głosowania w radiowej „Trójce”.

-„Przede wszystkim niesmak, ogromny niesmak. Taka sytuacja w ogóle nie powinna mieć miejsca i to jest żenujące” – odpowiedział prezydent.

-„Śpiewać każdy może, słuchać też każdy może i puszczać piosenki każdy może. W ogóle tej sytuacji nie pojmuję. Mamy w Polsce wolność wyrażania swoich poglądów, także w piosence. Sytuacja jest dla mnie zupełnie niezrozumiała. Mam nadzieję, że zostaną z tego wyciągnie odpowiednie konsekwencje, bo pytanie, czy to zła wola czy kompletny brak profesjonalizmu? Nie umiem odpowiedzieć na to pytanie” – dodał.

Stwierdził również, że osoba, która doprowadziła do tej sytuacji, zrobiła Kazikowi „wielki prezent”:

-„Myślę, że wielu wykonawców zazdrości panu Kazikowi Staszewskiemu, bo popularność, jaką zyskała dzięki temu jego piosenka, w związku z tym także i pieniądze, które zarobi, z pewnością wzbudzają zazdrość niejednego muzyka. Ktoś, kto doprowadził do tej sytuacji, niewątpliwie zrobił panu Kazikowi wielki prezent”.

kak/PAP

Komentarze (23):

XYZ2020.05.22 13:46
Już gorszego zdjęcia PADa nie było?
Agnieszka2020.05.22 13:15
Tchórz bez kręgosłupa moralnego. Ty już moje obrzydnie prezydenciku wzbudzasz a nie niesmak. Jeszcze sobie liścik napisz z pieczątkami państwowymi jak Emilewicz w obronie praw do niszczenia, plucia najpodlejszych środowisk gotowych degenerować Polskę. Wszystkiego i wszystkich się wyrzekniesz, żeby się przypodobać pseudoelitkom i każdemu kto silniejszy. To tragedia, że formacja podobno patriotyczna i katolicka nie chciała dać porządnego człowieka na kandydata na prezydenta po tym jak pokazałeś swoją prawdziwą twarz. Patriotów i katolików za prawość mogą deptać i niszczyć i się nawet w obronie takich osób nie zająkniesz a jak wrogowie niepodległej Polski chcą robić podłość, to trupem padniesz, żeby ją swobodnie mogli robić i jeszcze śmiesz ty zwolenniku Barabasza czcić to jako rzekomą demokrację.
Jan Radziszewski 2020.05.22 11:02
Szumowski: Gdyby nie Śląsk, byłoby po pandemii. Przekazanie Śląska Niemcom. Łukasz Szumowski powiedział w niedzielę, że jedynym powodem, dla którego w Polsce przebieg epidemii nie ma jeszcze tendencji spadkowej, są ogniska zakażeń na Śląsku. Dlatego jeszcze dziś rząd przekaże Śląsk Niemcom. https://aszdziennik.pl/129455,szumowski-gdyby-nie-slask-byloby-po-pandemii-oddamy-go-niemcom?fbclid=IwAR1nTxh-aCxmr15APbNLd6mgMRFLyUc-al6O5FOVy6TmDxX3ZaAWv2hWH8Y
Jan Radziszewski 2020.05.22 9:19
zboki Lucyfera pocieszę was kara wkrótce spadnie na Sekielskiego z powodu szkalowania KK i jego wrednych planów zniesławienia św. Jan Pawła II wtorek, 19 maja 2020 19 V 2020 Sekielski umrze dokładnie 10 października 2020 Wtorek, 19 maja Zapisz dziecko - Dobrze dziecko, skoro to Cię nie satysfakcjonuje do końca to Sekielski umrze niż będzie rocznica wyboru Jana Pawła II. - Dziękuję Panie Jezu, chwała Tobie Chryste. - Panie Jezu, nie gniewaj się, a jakby tak była dokładna data?, dokładny dzień? - A jaki byś chciał dzień, dziecko? - 10 października 2020. - Tak, dziecko:) Poważny tym razem uśmiech Pana Jezusa. - Dziękuję Panie Jezu, Chwała Tobie Chryste. Dziękuję. -:) Pan Jezus się ze mnie śmieje. - Panie Jezu, Ty się ze mnie śmiejesz, ale ów Sekielski umrze naprawdę 10 października tego roku? - Tak dziecko, 10 października 2020 nastąpi jego zgon. - Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste Królu. Cześć i Uwielbienie Bogu Ojcu. -:) Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski To cóż panie Sekielski, zostało Ci ponad cztery miesiące życia. Dokładnie cztery miesiące i dwadzieścia dni. Korzystaj z życia i ciesz się sukcesem intensywnie bo aż przez prawie pięć miesięcy. Nażyj się na całego kolego. Trzeba będzie umrzeć w smoleńską półrocznicę, w którym to Smoleńsku brało udział państwo Izrael, wielki wróg Polski i Polaków. Jak ktoś tak kocha Polskę genetycznie jak Ty to musi być i data dobra. Widzisz, nie jesteś zlekceważony jak kto podrzędny. Masz dobrą datę. Oszczędzono Ci też trudu bo człowiek na tej ziemi musi się trudzić, a Ty już nie będziesz musiał aby dorzucać paliwa na rocznicę wyboru Jana Pawła II w 100 lecie Jego urodzin. Może zaczniesz, ale nie skończysz. No, wszakże się tym pocieszysz, że nie wszystek umrzesz ( non omnis moriar) bo zostaną po Tobie Twe dzieła. W rzeczy samej to Cię mogę zapewnić, nie wszystek umrzesz. Tylko rzecz polega na tym iż raczej będziesz w miejscu gdzie będziesz chciał umrzeć i to jak najbardziej wszystek, ale nie będziesz mógł. Będziesz umierał nie mogąc umrzeć. I na tym polega problem. Ale póki co ciesz się życiem. Nie wiem czy życzyć Ci abyś się zdrowo odżywiał. Ciesz się swoją urodą, może będą tacy co w niej zagustują, w tym przede wszystkim niewiasty. Urodą, która przywodzi na myśl państwo Izrael, choć jest to jakaś odmiana arabska wręcz. Coś jak Saudowie?, kryptożydzi.
J.P2020.05.22 12:05
Co Ci ten Sekielski zrobił?
anonim2020.05.22 8:21
Trójki słychało 7,4% wszystkich słuchaczy radia. teraz nagle sie okazało, że słuchali jej wszyscy. To jest tak jak po 1989 roku nawet komuchy mówili że czytali paryską "Kulturę". Słuchałem Trójki 42 lata. Przestałem wczoraj. Wrócę jak przestaną dzwonić i płakać "ze łzami w ochach do was dzwonę", "Nie paliłam 10 lat ale zaczęłam", "świat mi się zawalił", "nie mogę spać". Czy wyście już powariowali??? w stanie wojennym usunięto z Trójki tych, co byli jej filarem. Potem już tylko Niedźwiedzie, Owsiaki i "róbta co chceta". Żenada
Gargamel2020.05.22 6:53
Panie prezydencie, a Pan ma pozwolenie od prezesa, że tak sam zabiera głos ?Jestem zmartwiony ponieważ nie chcę, żeby Pan miał karę i znów prezes i pani kaczyńska nie podawali Panu ręki i traktowali Pana jak mgłę.
Michal2020.05.22 2:19
Panie Doopa, weź Pan zrób nam prezent i się nie wypowiadaj.
Moshe Cvel2020.05.21 23:09
Prezydent RP Andrzej Duda słusznie zauważył ,że Kazik dzięki tym trikom zarobił duże pieniądze ale czy zarobił uczciwie? Trójak była i jest siedziba leśnych dziadków czekających na emeryturę albo dorabiający do emerytury. Chcieli chyba ustanowić rekord Guinneness w ściganiu sie z Matysiakami w ilości oddtworzenia gotowców przysyłanych z zagranicy. Czas na młodych ludzi przygotowanych literacko i muzycznie i umiejących pracować z Internetem. Trzaskowski położył Warszawę gdy inni działali a fekalia lały sie i lały a smierdziel warszawski siedział w norze i nic nie zrobił aby uniknąć katastrofy ekologicznej.Polskie miasta rozwijają sie pomimo pandemii a Warszawa leży i kwiczy. Trzaskowski zaś opowiada niestworzone dyrdymały o rzeczach o których nie ma pojęcia ani mozliwości ich realizacji. to taki lekko capiący fekaliami gadacz i bajtlok.
Gargamel2020.05.22 6:50
Z cyklu nie znam się to się wypowiem. Widać, że nie słuchałeś trójki.
jle_ffm2020.05.21 23:08
Posłuchajcie tego co powiedział M. Nogaś na senacakiej komisji o rozwaleniu Trójki: https://wyborcza.pl/10,82983,25964810,michal-nogas-w-senacie-do-szefow-trojki-przejdziecie-do-historii.html#S.koronawirus-K.C-B.2-L.1.male Wielki żal i smutek człowieka ogarnia...
Tasman2020.05.21 22:39
Czytam: "Mam nadzieję, że zostaną z tego wyciągnie odpowiednie konsekwencje". Zostały wyciągnięte. Kurski wrócił do funkcji prezesa TVPiS, he,he
Fryderyk2020.05.21 21:58
Panie Prezydencie, Poczekajmy na wynik audytu. Dowody wskazują że to było oszustwo. Jako słuchacz listy przebojów, nie chciałbym żeby prezentowane były nieuczciwe wyniki.
Mateuszek2020.05.22 9:34
Nieuczciwe wyniki to tylko próba nieudolnej obrony cenzury.
katolicka kretynizacja polski2020.05.21 21:47
Mamy w Polsce wolność wyrażania poglądów, także w piosence... zapomniał tylko dodać że wolność owszem, pod warunkiem że nie dotyka to nad-prezesa, Pinokia i generalnie pisu.
Budyniem jestem...2020.05.21 20:54
Kurski znów prezesem? Niesmak, ogromny niesmak. Porównanie Dudy do budyniu jest nie do przyjęcia. Co wam zrobił budyń, by go tak poniżać...
#wyPADnaŚmietnikHistoriiŻałosnaKaczaMarionetko2020.05.21 20:47
#wyPAD na śmietnik historii, żałosna marionetko kaczego Breżniewa z Żoliborza. Trzaskowski Prezydentem Nowoczesnej Polski!
Patriota2020.05.21 22:04
Tylko nie to!!! Dlaczego tak źle życzysz Polsce i Polakom? Chcesz żeby nas znów palcami wytykali na dywanach Europy i świata jak to było z kumplem Rafała, Bulem Komorowskim? W PO nie ma już kandydatów na poziomie. Proponuję przestawić się na PiS bo tam jest dużo uczciwych, godnie zachowujących się ludzi.
Gargamel 2020.05.21 20:42
Weź długopis i bujaj się sterowany pozerze. Tylko Trzaskowski dla nowej, nowoczesnej Polski ! domowi znawcy z Frondy z małych wiosek. Wasze szczekanie na tym forum niczego nie zmieni. Dvpa odchodzi do lamusa.
Fryderyk2020.05.21 22:00
Zgaduję: sok z buraka już nadaje? Przyznaj się, takiego chlewu to nikt poza kolesiami Tczajkowskiego nie robi.
Gargamel2020.05.22 8:29
Nie zgadłeś. Swoja drogą, kocham na frondzie to, że jak ktoś nie jest za dudą, to już, albo musi być przeciwko Pis i kościołowi, i według innych czytelników na bank jest podkupiony. A tu klops.
Jan 2020.05.21 22:48
A kto to ciebie tak wysterował że takie pierdoły opowiadasz,ten twój czaskoski jest zdolny do roztrzaskania Polski ,bujaj się .
anonim2020.05.28 23:23
Polskę już roztrzaskał PiS, doopku kulawego.