Prezes PiS: Siłą Zjednoczonej Prawicy jest jej różnorodność - zdjęcie
10.05.20, 09:26Fot. via: Flickr

Prezes PiS: Siłą Zjednoczonej Prawicy jest jej różnorodność

74

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński stwierdził w wywiadzie dla „Gazety Polskiej”, że siłą Zjednoczonej Prawicy jest jej różnorodność. Jak przyznaje, ta różnorodność czasem wiąże się ze spowolnieniem procesu, ale ostateczne  skutkuje ona korzyścią nie tylko dla samej koalicji, ale przede wszystkim dla Polski.

-„Rządy Zjednoczonej Prawicy realnie zmieniają Polskę na lepsze. Każda z frakcji tworzących naszą formację musi mieć to zawsze w tyle głowy. Mam nadzieję, iż tak właśnie będzie” – powiedział Jarosław Kaczyński w wywiadzie dla „Gazety Polskiej”, zapowiedzianym przez portal niezależna.pl.

Prezes PiS zwrócił uwagę na różnorodność Zjednoczonej Prawicy, która w sposób naturalny rodzi czasem różnice zdań między jej członkami:

-„Mamy swe skrzydło dość radykalne, ale mamy też drugie - umiarkowane, czy wręcz bardzo umiarkowane, którego przedstawicielem jest Jarosław Gowin. Tarcia między nami nie są, jak sądzę, niczym nowym. Dochodziło do nich w przeszłości, choćby podczas uchwalania reformy sądownictwa” – mówi Jarosław Kaczyński.

Jak dodaje, taka formuła obozu władzy może czasem być problematyczna, jednak to właśnie ona jest źródłem sukcesu. Z różnorodności zdań właśnie, zdaniem prezesa PiS, bierze się siła Zjednoczonej Prawicy:

-„Właśnie dzięki różnorodności spojrzeń, różnorodności opinii jesteśmy w stanie odnosić zwycięstwa, a przez to sprawować władzę, kontynuować marsz, podczas którego zmieniamy Polskę”.

Jak dodał, różnice te czasem mogą powodować spowolnienie procesu i generować jakieś dodatkowe koszty, ale dzięki temu ostatecznie bilans jest korzystny „nie tyle dla naszej formacji, co przede wszystkim dla naszego kraju”.

kak/niezależna.pl

Komentarze (74):

Bogo2020.05.11 8:27
I POzamiatane, POpaprańcy. Niech teraz Ta franca nauczy się grać w kółko i krzyżyk, do domu i 2000 emerytury.
anonim2020.05.11 7:06
Jesteście dość słabi. Po objęciu rządów błędy : 1. Prezydent zablokował sprawy wyjaśniające dawne WSI ,, GRUBA KRESKA " i wymianę całego sądownictwa. 2. Teraz też ograli was przy wyborach ( oddaliście Senat ) a o mały włos i Prezydenta. 3. A główny zarzut to po objęciu rządów nie wzieliście wzoru z poprzednich rządów ( PO-PSL ) i nie zaakcentowaliście przejęcie władzy. Wynikiem czego jest ingerencja obcych państw i prywatnych osób z kapitałem walutowym w sprawy Polski.Ja nie będę sugerował waszym służbom jak to się robi. Niech sobie poczytają historię poczynań ochrony przeciw ingerencjom na szkodę Państwa.
zeropedalakaczego2020.05.11 5:53
ty, pedalku, to czemu nie nazwales tego roznorodna prawica, pedale kaczy?
AAAtomek2020.05.10 20:27
PZPR - Polska Zjednoczona Prawica Razem.
Jan Radziszewski 2020.05.10 18:37
NMP 2.05.2020 Wierne Moje dusze jesteście pod Moją opieką, jesteście pod opieką Królowej Polski, Królowej waszego narodu. Teraz żyjecie w ciągłej niepewności lecz pamiętajcie, że w Bogu jest pewność, że pewność jest w Moim Sercu i Mojego Syna. Rząd Polski nie działa dla dobra Polskiego Narodu i wprowadza ustawy nie tylko niezgodne z prawem. Ale i takie które prowadzą do zniszczenia kraju i Polskiego narodu. Nie wierzcie politykom, nie wierzcie Prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu gdyż stracili swą wiarygodność i zaprzedali się rządowi światowemu. Tak naród Polski nie ma przywódcy co jak król przez Boga wybrany przeprowadzi naród Polski do wolności nowego świata, gdzie będzie Boga królowanie. Tak drogie dzieci, wiele bólu już przeszedł Polski naród. Lecz teraz nadszedł czas oczyszczenia każdej duszy i całego narodu Polskiego. Czyż w cierpieniu nie oczyszcza się dusze, czyż nie w ogniu Ducha Świętego? Dlatego bądźcie gotowi i zbrójcie swą duszę, by mężne wasze serca przeszły zbawienny ogień oczyszczenia. Drogie Moje dzieci, wyście naród wybrany i dobry Bóg da wam Pomazańca Bożego co przeprowadzi Polski naród do zwycięstwa. Źródło: https://niepoprawni.pl/blog/pokrzywa/02052020r-oredzie-anna-od-jezusa
Piotr Nowak2020.05.10 17:37
Co ? Znowu się PIS nie podobie ?! Senat z zabójczym kopertnikiem na czele dokonał totalnej obstrukcji ustawy o wyborach korespondencyjnych, przetrzymując ją w senacie dokładnie 1 miesiąc, a potrzebował tylko jednego głosowania o odrzuceniu ustawy w całości, co stało się 7 maja ! Komisja Wyborcza na to, ogłosiła, że wybory 10 maja nie mogą się odbyć z przyczyn prawnych i organizacyjnych, bo 2-3 dni to stanowczo za mało czasu do ich przygotowania. Jakby tego było mało, to w Zjednoczonej Prawicy szef Porozumienia Gowin zeszpurkował się i zaczął wodzić z totalną opozycją. Polacy nie zdają sobie sprawy co mogłoby się stać, gdyby Kaczyński nie przywołał tego głupka do porządku, a mogło się stać to, że ta wredna opozycja przejęłaby władzę w Polsce ! Miejmy nadzieję, że współpraca koalicyjna z Gowinem dotrwa do końca kadencji 2023 r., bo w następnych wyborach parlamentarnych Kaczyński nie chce słyszeć o koalicji z Gowinem ! Wybory odbędą się później (koniec czerwca – początek lipca) , co jest winą chamskiej opozycji a nie PIS-u, ale przed upływem kadencji prezydenta, naruszając niejako Konstytucję, która mówi, że wybory powinne się odbyć w terminie 75-100 dni przed upływem kadencji prezydenta. Jednakże ci co pisali ten bubel prawny, a podpisał go alkoholik Kwach, nie przewodzieli stanów nadzwyczajnych, uniemożliwiających przeprowadzenie wyborów. Polacy – nic się nie stało ! Ave Polska !
Agnieszka Dz. 2020.05.10 18:29
Jak już wklejasz ten swój szajs, to popraw chociaż błędy. Taki Ciebie Polak, że nawet nie umiesz odmieniać czasowników poprawnie. Masakra, w Moskwie się wychowałeś? *podobie* :D :D
moderator2020.05.10 17:36
Internetowe portale – to miejsca gdzie większość głu-pców „komentuje” notki lub artykuły różnych , na ogół mądrych autorów. Jedną grupą tych komentatorskich zaj-obów to skrajni lewaccy debile lub bezrozumne świry, bluzgający jedem, nienawiścią i wulgaryzmami ! Ci są nieuleczalnymi osobnikami. Zaliczam do nich, m.in. Piotr Nowak, Leszek, katolik, Urszula, Marek, Pisbusters, Marcin.., BOGAnieMA, Katolicka Kretynizacja Polski ... Drugą grupę stanowią osoby, którym głównie TVN wyprał mózgi do tego stopnia, że oni zło mylą z dobrem, prawdę z kłamstwem i fakty z propagandą. Ich myślenie jest ograniczone, a uważają, że to właśnie oni mają rację, ba, są nawet dumni ze swoich komentatorskich wymiocin. Członkowie tej grupy są wprawdzie uleczalni, ale jeśli poddają się terapii psychiatrycznej, to będzie ona trwała długo. Natomiast czytam komentarze tych o prawicowych pogłądach i stwierdzam, że są merytoryczne, logiczne, poparte faktami i prawdą. I do tych właśnie ludzi kieruję apel ! Nie czytajcie „komentarzy” osób z wymienionych powyżej grup, a jeśli już przeczytacie – to ignorujcie te wymioty i nie komentujcie, bo naprawdę nie warto zaśmiecać sobie głowy taką „twórczością” !!!
Walter2020.05.10 17:15
Jacek Sasin miał wydrukowanych kart do głosowania o 3 mln więcej niż liczna uprawnionych, to znaczy szykowano gigantyczne fałszerstwo. Wystarczyło podmienić karty do głosowania. Natomiast nie wydrukowano kart do głosowania na drugą turę. Karty do głosowania zostały wydrukowane bez podstawy prawnej. Andrzej Duda złamał następujące artykuły konstytucji: art. 2, 10, 32, 42, 126, 173, 183, 187, 190 i jest posłusznym wykonawcą poleceń Jarosława Kaczyńskiego. Afery PiS: Getback, Skoki, KNF, PCK, Pegasus, CBA, NBP, Bartłomieja Misiewicza, Michała Dworczyka, Jana Szyszki, Stanisława Koguta, Łukasza Piebiaka, Mateusza Morawieckiego, Jacka Sasina..... Austriak G. Birgfellner zeznał w prokuraturze, że Jarosław Kaczyński wyłudził od niego łapówkę w wysokości 50 tys zł dla księdza Rafała Sawicza. Posiada świadków i dokument potwierdzający wypłatę powyższej kwoty w banku. Prokuratura podległa Zbigniewowi Ziobro nie zajęła się sprawą. Jeden poseł z PiS-u powiedział powołując się na Włodzimierza Czarzastego: "jak nie będziemy rządzili, to będziemy siedzieli". Dziwi mnie, że są wyborcy którym podobają się te wszystkie nikczemności rządzących. Polska zasługuje na lepsze rządy.
dybuch2020.05.11 9:09
bla bla bla bla czerepach !tylko na to was stac. poMOWIENIA TEZ SA KARALNE.
Foster2020.05.10 15:49
Ci z PIS - u mają dziwny dar przeinaczania pojęć. Zjednoczona Prawica to dla nich różnorodzność ?. Jak Zjednoczona - to z różnorodnością ma tyle wspólnego co np. Polska "Zjednoczona" Partia Robotnicza i wiele innych partii z przeszlości,
anonim2020.05.10 15:01
A co z Konfederacją, wielu Polaków pragnęłoby rozszerzenia współpracy w tym kierunku, przynajmniej z tą jej częścią, której zależy na Polsce, nie osobistym show?!
Marian2020.05.10 16:54
Konfederacja takiej wspopracy sobie nie życzy.Rada Nadzorcza zabrania.
PiS to farbowane lisy2020.05.10 14:11
Łączy je jedno : przynależność do łóż....Niszczą prawdziwe wielkie autorytety KK https://www.radiomaryja.pl/informacje/polska-informacje/tylko-u-nas-ks-prof-a-maryniarczyk-o-ojcu-prof-m-krapcu-dla-nas-walka-o-jego-dobre-imie-jest-powinnoscia-i-obowiazkiem-splacania-dlugu-za-odziedziczone-dobro/
Urszula2020.05.10 13:19
Debata na temat tego, czy ugrupowanie Jarosława Kaczyńskiego dąży do rozmontowania w Polsce demokracji, zaczęła się jeszcze, zanim Prawo i Sprawiedliwość wygrało wybory parlamentarne w 2015 roku. Wybór do Trybunału Konstytucyjnego nowych osób na miejsca, na które Sejm poprzedniej kadencji już wybrał sędziów, dla części publicystów już pięć lat temu był wystarczającym znakiem, że PiS rozpoczął marsz ku autorytaryzmowi. Inni szukają wciąż tego, co Amerykanie nazywają „smoking gun” – dymiącego jeszcze po wystrzale pistoletu, czyli pełnego potwierdzenia, że Zjednoczona Prawica jest odpowiedzialna za śmierć demokracji w Polsce.
Urszula2020.05.10 13:16
Polska już nie jest państwem demokratycznym, ale wyznawcy karłowatego właściciela kota tego nie przyjmują do wiadomości choć taką opinię wystawiła amerykańska, jak najbardziej, instytucja. "Polska po raz czwarty z rzędu zanotowała drastyczny spadek w corocznym rankingu demokracji w naszym regionie opartym na raporcie „Nations in Transit” (Narody w czasie przemian) tworzonym przez amerykański think tank Freedom House. W tegorocznym wydaniu, obejmującym trendy z roku 2019, Polska po raz pierwszy utraciła status pełnej demokracji i trafiła do grupy państw demokracji niepełnej (częściowo skonsolidowanej), a więc bardziej narażonej na dryf w kierunku autorytaryzmu." Po tegorocznych dokonaniach PiS Polska spadnie jeszcze niżej.
ulica zagranica2020.05.10 13:36
icka daremny trud juz nie bedzie jak bylo
Izydor2020.05.10 13:07
Prezes oraz żoliborski poseł razem z Jarosławem Kaczyńskim I Balbiną konsultują się z kotem. Przed podjęciem jakichkolwiek decyzji każdy głos jest wysłuchany.
MementoMori2020.05.10 12:52
Masoneria rządzi w Polsce i na świecie i wprowadza swoje misteryjne plany , a każde konstruktywne krytyki nazywa any semityzmem, rasizmem, atakiem komunistów i rosyjskiej agentury na rząd (obcy). Maskowanie nadajników 5G na kościołach https://gloria.tv/post/Pt7xvR3E9e4q2fVMwHJ9ZuDKM Jest 4ta nad ranem. 5g ma wyraźnie KLUCZOWY związek... https://www.youtube.com/watch?v=h8bMG-XcaU4 Nasz rząd jest agenturą amerykańskiej masonerii (ryt szkocki ) A tak krótko o masonerii na podstawie księgi apokalipsy i ks Gobbiego BESTIA PODOBNA DO PANTERY: MASONERIA ŚWIECKA Pierwszy cel masonerii: doprowadzić dusze do zatracenia Drugi cel masonerii: doprowadzić ludzkość do adorowania fałszywych bogów Trzeci cel masonerii: bluźnić Bogu SYMBOL DZIESIĘCIU ROGÓW BESTII: SZERZENIE PRAWA NIEZGODNEGO Z PRAWEM BOŻYM SYMBOL SIEDMIU GŁÓW BESTII: ZASTĘPOWANIE CNÓT GRZECHAMI GŁÓWNYMI Pierwsza głowa nosi bluźniercze imię pychy. Wada ta przeciwstawia się cnocie wiary i prowadzi do oddawania czci bożkowi, którym staje się ludzki rozum, wyniosłość, technika i postęp. Druga głowa nosi bluźniercze imię rozwiązłości. Przeciwstawia się cnocie nadziei i prowadzi do adorowania bożka seksualności i nieczystości. Trzecia głowa nosi bluźniercze imię chciwości. Przeciwstawia się cnocie miłości i szerzy wszędzie kult boga pieniądza. Czwarta głowa nosi bluźniercze imię gniewu. Przeciwstawia się cnocie roztropności i prowadzi do oddawania czci bogu niezgody i podziału. Piąta głowa nosi bluźniercze imię lenistwa. Przeciwstawia się cnocie męstwa i szerzy kult bożka strachu, opinii publicznej i wyzysku. Szósta głowa nosi bluźniercze imię zazdrości. Przeciwstawia się cnocie sprawiedliwości i prowadzi do oddawania czci bożkowi przemocy i wojny. Siódma głowa nosi bluźniercze imię braku umiaru w jedzeniu i piciu. Przeciwstawia się cnocie umiarkowania i prowadzi do oddawania czci bożkowi tak wychwalanego hedonizmu, materializmu i przyjemności.» BESTIA PODOBNA DO BARANKA: MASONERIA KOŚCIELNA ... Bestia o dwóch rogach, podobna do baranka, oznacza masonerię, która wniknęła w łono Kościoła. Symbolizuje masonerię kościelną, która rozszerzyła się zwłaszcza wśród członków Hierarchii. To przeniknięcie masonerii do wnętrza Kościoła przepowiedziałam wam już w Fatimie, kiedy ogłosiłam, że szatan wejdzie aż na szczyt Kościoła» (406). www.gobbi.pl/masoneria.html
dybuch2020.05.11 9:06
Pelna zgoda oprocz jednego z tym naszym rzadem to bracie przesadziles i to duuuzoo.
Hity kinowe online 2020.05.10 11:28
Oglądaj 365 dni oraz inne hity kinowe w domu! https://filmvod.pl Świetna wyszukiwarka filmów oraz seriali online. Nie przegap dzisiejszego hity oglądaj online Na komputerze czy tablecie! Kosz do serwisu to 19,99 jednorazowo!
AAAtomek2020.05.10 11:19
PiS to stan umysłu. Ci idioci nie potrafią rządzić Polską. Dzisiejsze „wybory” są tego świadectwem.
Glaudiusman2020.05.10 11:16
Jeszcze na razie porozumienie Gowina jest nam potrzebne, ale potem to do widzenia. Nie może być rozmów na boku z taką opozycją, która ciągle kwiczy z braku dostępu do koryta, nakręcana przez swoich zachodnich panów.
Agnieszka Dz. 2020.05.10 10:54
Oczywiscie, jej członków rozni płeć, kolor oczu, włosów, wzrost, waga, wykształcenie. Wspolne musi być jedno: bezkrytyczne uwielbienie Prezesa i bezdyskusyjne popieranie jego decyzji (zachwyt i hymny pochwalne mile widziane)
Marian2020.05.10 12:59
To kim mamy sie zachwycać?"Mlodym Leninem",Kidawą,Czarzastym czy moze Korwinem.Wyboru duzego nie ma.Mozna by mnie posądzać o zly gust, gdybym zachwycal sie tylko Kaczyńskim, ale ja tez zachwycam sie Tobą i co teraz?Chyba o zly gust mnie nie posądzisz.
Agnieszka Dz. 2020.05.10 13:14
To dziwne, bo we mnie żaden pilityk nie wzbudza zachwytu. Nie mam potrzeby darzyc takimi uczuciami obcych. I chyba tym sie różnimy. Jestem wolna od przymusu obrony absurdalnych decyzi i działań jakiegokolwiek polityka, zresztą wszyscy są podobni. Liczy sie wlasny interes i stołki dla krewnych i znajomych królika. A zachwyt mną? No cóż...jak powiedział Norwid "piękno jest po to, aby zachwycało..." ;)
Marian2020.05.10 13:33
Dobrze,od dziś popieram Norwida! Co do polityków to Kaczyński jest inny,jego prywata nie interesuje.On na polityce dorobic sie nie chce,tego nawet największy wróg nie powie.Ciezko pracuje dla dobra Polski czyli nas wszystkich.Ty tego sobie nie życzysz ale jestes w mniejszości i czas z tym sie wreszcie pogodzić.Taki ciagly stres podobno bardzo zle wpływa na urodę i jako kobieta o tym nie zapominaj,wtedy słowa Norwida dlugo jeszcze pozostana aktualne.
Agnieszka Dz. 2020.05.10 13:54
Jasne, absolutnie, krewni, znajomi na stanowiskach w spółkach skarbu państwa to czysty przypadek. I już nie wiem co lepsze, chęć dorobienia się na polityce, czy żądza władzy na miarę najbardziej krwawych dyktatorów. PiS to nie Polska. On pracuje dla swojego dobra, dla zaspokojenia chorych ambicji, dla zaspokojenia potrzeby zemsty. A mnie nic dziś nie stresuje. Jest upał, pachnie wiosną, wakacjami i zapowiedzią ciepłych, a nawet gorących nocy...
Marian2020.05.10 14:43
"Noce takie,są gorące i slowiki spać nie dają"i to chyba w takie okropne noce mozna zobaczyc Kaczynskiego jako krwawego dyktatora.PIS to wlasnie Polska, tylko ta zydowska gazeta dla Polaków moze twierdzić cos innego,ale wróg wszystkiego co polskie.Ja prawdziwych lewaków spotkałem dopiero tu na Frondzie.Ty nie mozesz tego pamiętać wiec Ci powiem, że wy neomarksisci gorzej o wlasnym kraju sie wypowiadacie od tych z komitetów PZPR.Naprawde, nie ma w tym nawet odrobiny przesady.Moze to co powiedziałem sprawi ze sie chwile nad tym zastanowisz.Mam taką nadzieję.
Agnieszka Dz. 2020.05.10 15:19
My neomarksiści? Tobie do nich bliżej. Polska to kraj ludzi wolnych, nie niewolników o duszach niewolników. A Prezes potrzebuje bezwolnych wielbicieli. Wolność jest najważniejsza. Szkoda, że tego nie rozumiesz.
Marian2020.05.10 16:17
To nie prezes potrzebuje nas, ale my prezesa.Gromadzimy sie więc wokół niego jako przewodnika.Nikt nas do tego nie zmusza a na pewno nie ON.To prezes, czuje Polskę jaką była przed komuna i my to widzimy.Was młodych o Polsce uczyła GW i jej funkcjonariusze na uczelniach.To oni zrobili z was swoich niewolników wmawiajac wam ze jesteście wolni."Robta co chceta"to nie Owsiak to zydzi.Grzech jest tylko jeden-antysemityzm wszystko inne jest dozwolone.Żeby te "prawdy"przyjac bez zastrzeżeń wmówili wam ze wy nowoczesni neomarksisci,postepaki jestescie czymś lepszym.Codziennie na Frondzie wielu z was to pokazuje.Dlatego napisałem że jesteście bardziej antypolscy,antynarodowi od tych z PZPR.To nowoczesne postepactwo bardziej przypomina PPR.Wy jesteście neostalinowcy.Nie gniewaj się ale tak to widzę.
Agnieszka Dz. 2020.05.10 16:39
Jakbym się w czasie cofnęła do głębokiej komuny. Przewodnik, mistrz, nasz Ojczulek uwielbiony,a my wokół niego...To pojechałeś. Grzechy są różne, obojętność, zawiść, mściwość, chęć mordowania, zamykania, wywożenia inaczej myślących, znieczulenie na krzywdy, fanatyzm, brak tolerancji, akceptacji, brak chęci do pomocy. To wasze grzechy. Jest ich więcej. A Owsiaka raczej nie ruszaj, bo gdyby nie on, to ośrodki takie jak mój, w czasie epidemii, nie miałyby nic.Bo rząd i ministerstwo tylko dużo mówą i obiecują, a za tym idą trzy paczuszki rękawiczek i kanisterek płynu.
Marian2020.05.10 16:51
Piłsudski otaczany byl wiekszym kultem i wtedy nikt nawet nie slyszal o glebokiej komunie.Dla mnie jest to nie do pojęcia że tak mozna dac sie otumanić by otwarcie przejść na pozycje antynarodowe i jeszcze byc z tego dumnym,stawac w obronie wroga swojej Ojczyzny.Obudź sie dziewczyno!
Agnieszka Dz. 2020.05.10 16:54
W obronie kogo niby staję? Wrogiem Polski jest moim zdaniem PiS . Jesteś dumny stojąc w obronie wroga ojczyzny?Obudź się Marian. A Piłsudski, gdyby zmartwychwstał, to by pogonił jak psa Kaczyńskiego i całą tą hołotę komuszą.
Marian2020.05.10 17:03
Juz nie odpowiem.Nie ma miejsca.Tobie tez ktos przypomina o domowych obowiązkach.
Agnieszka Dz. 2020.05.10 17:26
Sorry, ale chyba Ci się coś pomyliło,może napominaj swoją żonę. A w niedzielę ja jestem księzniczką i od domowych obowiązków mam kogoś innego. Bo wiesz, w lewackich związkach mężczyzna też gotuje i sprząta.
Sandra2020.05.10 21:33
Kto? Flądro Michał Jan czy Saki Faki? Trollu przegrany.
stara rura2020.05.10 21:36
Ale SUKO zarobiłaś!
Sandra2020.05.10 21:30
Tja ty masz ośrodek raczej w burdelu dziwko.
anonim2020.05.10 16:47
Marian, ty jesteś fanatykiem. Takim klasycznym. Przemyśl sobie to. To tyle tylko chciałem wtrącić. Już nie przeszkadzam. pa pa
stara rura2020.05.10 21:39
Użyj wibrator co dostałeś w prezencie od Faki Saki. A gdzie twój stary ochlaptus Bolek Konstytucja. Jego zerznij cioto połamana.
Sandra2020.05.10 21:26
A Nowak albo taki łagodny Michał Jan a o Saki Faki nie wspomnę.
Icek Papiernik Goldberg2020.05.10 21:24
A pani ładna, po ile? Szekle mogą być mile widziane?
AAAtomek2020.05.10 10:47
Dzisiaj wybory. Upsssssss, buhahahhaha. Nie ma wyborów, PiS nie potrafi rządzić i prowadzą ku dyktaturze.
Elektor2020.05.10 10:32
Raczej ciemnota elektoratu pisowskiego jest siłą owej ehhehehe "Prawicy":) To przede wszystkim ludzie nie rozumiejący podstaw ekonomii. Często zacnego serca i dobrych chęci ale łatwi do oszukania, z czego skwapliwie korzysta PiS. Trwale bezrobotni, alkoholicy, zmęczeni życiem emeryci, patologia społeczna, tego typu wyborcy. Elektorat PiS to taki współczesny proletariat. No cóż, tylko ci od Biedronia są mniej rozgarnięci.
ABBA2020.05.10 10:50
Miło się żyje w matrixie, co nie?
Michał Jan2020.05.10 11:00
Poczytaj te komentarze na temat przedsiębiorców tutejszych pis-maków, to zobaczysz, w jakim matrixie oni żyją. Nie wyrośli z "Ekonomii Politycznej Socjalizmu".
Iza2020.05.10 11:42
Podstawy ekonomii wykładał wam Rostowski Vincent pieniędzy nie ma i nie będzie (bo mafia musi z czegoś żyć) Hehe trzeba mieć wyjątkowo "światły" umysł żeby to zrozumieć, zaakceptować i utrwalać w wyborach. I jakie ambicje wysokie trzeba mieć żeby popierać obcą agenturę, starych ubeków, bolków - zdrajców, no gratuluje
Elektor2020.05.10 12:29
Pieniędzy wystarczyło wam na jeden miesiąc kryzysu. Odkąd przedsiębiorcy przestali płacić podatki i ZUS bo im zakazaliście pracować już kasy już p. Duda apeluje żeby rezygnować z 500+. Jeden miesiąc! Na bieżąco szastacie zabieranymi nam pieniędzmi. Jeden miesiąc i leżycie i kwiczycie, złodzieje śmierdzące. A wiesz dlaczego pieniędzy PiSowie nie zabraknie? Bo będziecie je drukować! Banda czerwonych kanalii.
dybuch2020.05.11 8:59
Twoj guru tyfusek zna sie na ekonomi .Piniendzy nie ma i nie bedzie .
Topek2020.05.10 10:30
Tak kulawy diabeł działający wbrew prawu i konstytucji do tego oszust nie płacący faktur za wykonane usługi aż tupie tymi małymi nóżkami ze złości gdy ktoś się mu przeciwstawi i razem z nim nie chce niszczyć nasz kraj
Rękopis znaleziony w starym silosie2020.05.10 10:39
Konus ów, brata swego pochowawszy (a w sumieniu swojem wiedząc że główną przyczyną śmierci jego był) zemstę poprzysiągł srogą narodowi całemu. Żeby to nie ino on sam cierpiał ale narodowi przykrości przyprawić obmyśliwać zaczął. Tak tedy władzę pazurami oślizłemi uchwyciwszy od razu zaczął podatkami a zakazami licznemi ludność gnębić srodze. Tchórzem śmierdzącem będąc podszytem, sam w cieniu się schowawszy, pomocnikami się wysługiwał. I wieść niosło przez kraj cały, lud szeptał pod wierzbami płaczącemi "konus szpetny jest a mściwy, kraj w długach utopi a w szkodzeniu nie zaprzestanie".
teczowy rysio i stolman2020.05.10 13:33
masz na mysli icek ta zydowska konstytucje w polsce
ladychapel2020.05.10 9:58
Zdrajcy pozostaną zdrajcami - Gowinowcy i Ziobryści
zeropedalakaczego2020.05.11 5:54
polskei swinei zwsze sa na sprzedaz. od wiekow,.
Ja2020.05.10 9:49
Różnorodność to widać w traktowaniu obywateli! https://www.youtube.com/watch?v=o9LzNtpjhV0
Marian2020.05.10 9:40
Do czerwonych i totalnych ostatnio dołączyła super "patriotyczna" Konfederacja.RN to prawdopodobnie organizacja stworzona przez obce,wrogie służby.To przebierańcy, którzy robią dużo by RN skompromitować.Są po to, by patriotycznie nastawioną młodzież do tego RN zniechęcić.To dlatego jakakolwiek współpraca z PIS-m nie jest możliwa.
ABBA2020.05.10 10:48
Braun powinien siedzieć w kaftanie albo za kratami. Mlodziez zawsze powinna pamiętać, że konfederacja to też kompletnie amoralny korwin, który chwali putina jak może. I o wywiadach dla putinowskiej prasy.
Michał Jan2020.05.10 11:03
Schizofrenia bezobjawowa, bo jak można powątpiewać w geniusz "Nauczyciela". Do psychuszki go, ziemniakami z ogórkami karmić. Żyt' budiet, no paj... t' nie zachocziet.
Michał Jan2020.05.10 10:58
Jak komu dowcipu staje, takie teoryje tworzy. Nie ma obowiązku bezwarunkowego popierania rządu w jego szaleństwach tylko dlatego, że są jacyś totalni, którzy mogą przejąć władzę. Obowiązkiem rządu jest tak działać, żeby takie nieszczęście nas nie spotkało. A już tylko 204 posłów w sondażach ma, przy 37 Konfederacji.
Marian2020.05.10 12:50
Jak dlugo bedzie ten rząd, żadne nieszczęście nam nie grozi.
anonim2020.05.11 7:17
Odpowiednie służby niech się wezmą do roboty. Za tych zdrajców folksdojczów w czerwonych onucach z NeoTargowicy. I postraszyć ich ODPOWIEDNIO.
dybuch2020.05.11 8:57
Calkowita racja .Jestem naprawde zawiedziony tym co robia.Myslalem ze pokaza nowa jakosc a tu taki niewypal ze az zal.Szkoda bo liczylem na cos wiecej.
M.a zwolennik i wyborca PiS2020.05.10 9:34
Bożej Opiece polecajmy Kościół, Rząd i Polskę.
katolicka kretynizacja polski2020.05.10 9:38
Bobżej opiece chcecie polecać rząd który od 5 lat morduje dzieci nienarodzone za pomocą aborcji? wy katole jesteście jednak zdrowo pyerdolnięci!
ktoś tam2020.05.10 10:20
Od kiedy Ty to się troszczysz o nienarodzone dzieci?
AAAtomek2020.05.10 10:49
A od kiedy ty się troszczysz.
anonim2020.05.11 7:12
Nie Bożej tylko odpowiednie służby niech się wezmą do roboty. Za tych zdrajców folksdojczów w czerwonych onucach z NeoTargowicy. I postraszyć ich ODPOWIEDNIO.
katolicka kretynizacja polski2020.05.10 9:34
ta... i dlatego tą różnorodność w swoich kręgach trzeba straszyć przedterminowymi wyborami, zerwaniem koalicji itp. tylko dlatego że ktoś się nie godzi na poronione pomysły żoliborskiego szaleńca!
ktoś tam2020.05.10 10:18
Z Twojego nicka prawdziwe jest jedno słowo: kretynizacja a raczej skretynizacja. I dotyczy Ciebie.
kretyn z kibucu2020.05.10 13:39
zydki judasze tak maja
Icek Papiernik Goldberg2020.05.10 21:22
Nie uogólniaj, bądź mądry, ćwicz IQ. Będziemy partnerami, oo!
ZERRO2020.05.10 9:29
A znakiem różnorodności jest tęcza.
Karkonosz2020.05.10 9:43
ZERRO czyli totalne zero POlszewickie z tęczowym, pustym czerepem.