Premier spotyka się z Lewicą. Terlecki: Jeżeli opozycja chce rozmawiać, trzeba to wykorzystać - zdjęcie
27.04.21, 07:50Screenshot Youtube

Premier spotyka się z Lewicą. Terlecki: Jeżeli opozycja chce rozmawiać, trzeba to wykorzystać

7

Dziś po godzinie 9. premier Mateusz Morawiecki miał się spotkać z klubem Lewicy. Rozmowy dotyczą przede wszystkim Funduszu Odbudowy oraz KPO.

Jeżeli opozycja jest zdolna rozmawiać, to trzeba to wykorzystać” – ocenia szef klubu PiS Ryszard Terlecki.

Dodał też, że skoro Włodzimierz Czarzasty zgodził się na spotkanie w tej sprawie, świadczy to jedynie o tym, że jest rozsądnym politykiem w tym wypadku.

Jeszcze dziś rząd ma się zająć projektem ustawy dot. ratyfikacji decyzji na temat zwiększenia zasobów własnych UE. Jest to konieczne, aby było możliwe uruchomienie wypłat z unijnego Funduszu Odbudowy.

Każde z państw członkowskich do końca kwietnia musi przedstawić Komisji Europejskiej Krajowy Plan Odbudowy, który będzie podstawą do sięgnięcia po środki.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze (7):

Elektor2021.04.27 14:05
No i pasuje. Teraz rządzą komuchy w sosie katolickim, więc zboczki antyklerykalne szczekają tak jak w Bandzie Czworga ustalono. No a potem zmiana wajchy i lewaki przejmują władzę wywalają religię ze szkół wprowadzają naukę o zboczkach a szczekają świętoszki z PiS larum grają do obrony Ojczyzny wzywają i jedziem dalej z tym śledziem mości panowie. A bandyci kabzy napychają i się śmieją z frajerów.
Jarosław2021.04.27 9:57
Spotkanie "premiera" z lewicą bez głównego decydenta! Taką szopkę nam odwalają! A nie można by bez pośredników bezpośrednio z Kaczyńskim?
SAR2021.04.27 9:51
Oczywiście, zawsze trzeba rozmawiać, ale bez słynnych tekstów potomków PZPR: "wicie""rozumicie" Towarzyszu.
Anonim2021.04.27 8:23
Komuch bezbożny i komuch pobożny zawsze się do gadają, bo maja coś co ich łączy: KORYTO.
trzaska2021.04.27 9:27
Nie mierz innych swoją miarą.
Elektor2021.04.27 11:25
Ma rację. Co poza podwyżkami podatków, akcyz, utrudnianiem nam życia i obsadzaniem swoimi aparatczykami niezliczonych paśników skarbu państwa przyniosło nam PiS? No właśnie. PiS to partia komunistyczna, z odcieniem katolickim. Taki polski wynalazek.
Elektor2021.04.27 8:09
PiS z Lewicą to partie bratnie. Program ekonomiczny ten sam,, jak najwyższe podatki, jak najwięcej budżetówki, najlepiej wszystko pod kontrolą państwa, polityka międzynarodowa - Polska trwale jako pachołek w UE i piesek USA, szczekanie na ruskich, jedno co ich różni (bo coś musi żeby stwporzyć wrażenie u elektoratu że się kolosalnie różnią) to stosunek do Kościoła gdzie pisowcy chcą napychać kabzy księżom naszymi pieniędzmi a lewaki przeciwnie, nawet zabrać księżom to co mają a pompować kabzy rozmaitym zboczkom. PiS i Lewica to kluczowi mafiozi w Bandzie Czworga.