Premier ostro o Trzaskowskim: To nieudacznik i leń  - zdjęcie
04.07.20, 13:19Fot. Krystian Maj - KPRM, via: Flickr CC 2.0

Premier ostro o Trzaskowskim: To nieudacznik i leń

25

Premier Mateusz Morawiecki wystąpił dziś na konferencji w Olsztynie, gdzie odniósł się do ataków wymierzanych przeciwko prezydentowi Andrzejowi Dudzie. W ostrych słowach skomentował też prezydenturę Rafała Trzaskowskiego w Warszawie, stwierdzając, że awaria w „Czajce” pokazuje, iż jest on „nieudacznikiem”.

Odnosząc się do prowadzonej przez kandydata KO Rafała Trzaskowskiego brudnej kampanii, premier Mateusz Morawiecki stwierdził w Olsztynie, że posłuszne mu media posługują się manipulacją i propagandą:

- „Żeby uderzyć w prezydenta trzeba się posługiwać manipulacją i propagandą, tak jak robią to nasi wrogowie, posłuszne im media. A żeby pokazać zakłamanie Rafała Trzaskowskiego, to trzeba mówić prawdę” – mówił szef rządu, przypominając, że takim samym „przemysłem pogardy” przeciwnicy obozu rządzącego posługiwali się już pięć i dziesięć lat temu.

- „Dla nas ważne jest to, żeby mówić prawdę. Kiedy wiceprzewodniczący PO Rafał Trzaskowski mówił o tym, że nie podwyższy wieku emerytalnego - dwa razy kłamie. Ponieważ pierwszy raz zapominał o tym, że był posłem, a drugi raz powiedział, że nie głosował przeciwko podwyższeniu wieku emerytalnego” – podkreślał premier.

Mateusz Morawiecki nawiązał też do ubiegłorocznej awarii w oczyszczalni ścieków „Czajka” w Warszawie:

- „Widać co to za nieudacznik. Skuteczność Andrzeja Dudy i nieudacznictwo, lenistwo pana Trzaskowskiego” – skomentował tamto wydarzenie.

Przypomniał również, jak w momencie wielkiego kryzysu, kiedy wszyscy walczyli z koronawirusem na początku pandemii, prezydent Warszawy poszedł na zwolnienie lekarskie:

- „To jest to lenistwo, brak wyczucia i wiary w to, że trzeba być ze swoimi ludźmi, trzeba być z narodem” – stwierdził.

kak/PAP

Komentarze (25):

Walter2020.07.5 15:08
Informacja dla słuchaczy Radio Maryja. Tadeusz Rydzyk i Mirosław Piotrowski nie udzielili poparcia kandydaturze Andrzeja Dudy. Tadeusz Rydzyk poczuł się oszukany przez Jarosława Kaczyńskiego w kwestii zakazu aborcji. Andrzej Duda jest człowiekiem bez poglądów, który przez pięć lat prezydentury nic nie zrobił w kierunku zakazu aborcji.
pepa2020.07.5 13:32
to prawda len len i jeszcze raz len albo gnojas
Seks kamerki2020.07.5 9:29
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.lexlale.com.pl
olo2020.07.5 8:53
Morawiecki to patriota tylko czemu nie chce ujawnić majątku przepisanego na żonę i jak się go dorobił ? Jak sądzicie dlaczego ?
Walter2020.07.4 22:41
Andrzej Duda w Warszawie i Krakowie przegrał wybory w pierwszej turze z Rafałem Trzaskowskim, dlatego teraz mści się na "warszawce" i "krakówku". Krytykuje elity, a sam z nich pochodzi. Złamał następujące artykuły konstytucji" art. 2, 10, 32, 42, 126, 173, 183, 187, 190, ale ma nadzieję, że jego elektorat jest tak bardzo niekumaty i o tym nie wie. Nawet jego były promotor prof. Jan Zimmermann publicznie wypomniał mu łamanie ustawy zasadniczej, a wykładowcy z Uniwersytetu Jagiellońskiego wstydzą się za niego. Rafał Trzaskowski ma doktorat i zna pięć obcych języków tj. francuski, angielski, hiszpański, włoski i rosyjski. Dlatego zagłosuję na Rafała Trzaskowskiego. Jeśli wygra Andrzej Duda, to praworządność i demokracja będą zagrożone.
Anonim2020.07.4 19:58
Trzaskowski to przede wszystkim manipulant, który rzutuje na Prezydenta Dudę obyczaje i praktyki własnego środowiska. Denerwuje mnie, że szajka, bo trudno tych ludzi nazwać inaczej, poprzez swoje prowokacje narzuca ton tej kampanii.
Zbycho2020.07.4 18:56
Trafna diagnoza potwierdzona przez kamerę tv nagrywającą genialny sposób naprawy wypadającej szyby z wewnętrznych drzwi w znajomym mieszkaniu, kiedy to pan Trzaskowski próbował mocować tę szybę przezroczystą taśmą biurową o szerokości ~2 cm. Kupę tym razem śmiechu miała cała Polska.
Glaudiusman2020.07.4 18:20
Oczywiście, prawidłowa diagnoza delikwenta. Można tylko bardziej dosadnie.
Bystry2020.07.4 18:07
Pan Premier Morawiecki ma racje że tyn Trzasoski to leń i nieudacznik sterowany z Berlina i tvnu.
Seks kamerki2020.07.4 16:41
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.frircikvip.com.pl
MaxFiend2020.07.4 16:36
Powiedział niedouk, który karierę zrobił na plecach tatusia i jego politycznych układów :-D
Może i nieudacznik2020.07.4 16:31
Ale przynajmniej nie staje po stronie pedofili.
AG2020.07.4 15:54
niepotrzebna złośliwość
zbych2020.07.4 14:05
Adams i suwerenności o takiej nienawiści mówi pan premier.klamczuchy to wy jesteście .nikt nie złapał na kłamstwie Dudy
PO to samo zło !2020.07.4 13:58
Warszawiacy mają to , na co zasłużyli .
Adamos2020.07.4 13:58
Matołuszu, chorobliwy kłamco, przestań wreszcie łgać, bo ci ten chudy nochal sterczy już ,jak ptasi dziób. Pinokio załgany.
Zbycho2020.07.4 19:03
Trafna diagnoza potwierdzona przez kamerę tv nagrywającą genialny sposób naprawy wypadającej szyby z wewnętrznych drzwi w znajomym mieszkaniu, kiedy to pan Trzaskowski próbował mocować tę szybę przezroczystą taśmą biurową o szerokości ~2 cm. Kupę tym razem śmiechu miała cała Polska. A chorobliwy to chyba ty jesteś Adamosie. Chory chorobą, jedną z odmian: albo libertynizmem, lewactwem albo po prostu ogromnym brakiem zdolności logicznego wnioskowania.
Suweren2020.07.4 13:53
Znamiennym jest, jak ten bankster z ukrytym majątkiem, który w życiu słowa prawdy nie powiedział pięknie was urabia. Przy okazji wyszło szydło z worka i widać, że to zwykły chamek. Pewnie dlatego tak go lubicie.
Anonim2020.07.4 13:46
Trzaskowski wcale nie myśli, że jak zamknie oczy to jego nie widać, Panie Premierze. On myśli, że jak zamknie oczy i nie będzie oglądał dziadostwa jakie narobił, to i tego dziadostwa nie będzie! Tych kóz to mi najbardziej żal!
Anonim2020.07.4 13:44
Trolle chyba równie" zmyślne" i "pracowite", jak Trzaskowski!
Anonim2020.07.4 13:42
Spojrzyjcie na lewackie trolle, zaklinowani, powtarzają się jak zdarta płyta, Pr-owcy, nie nadążają!
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.4 13:28
dlaczego PADofil ułaskawił pedofila, którego sami PiSdzielcy umieścili na liście "najgorszych zwyrodnialców"! pewnie dlatego że sam jest pedofilem! nawet żydowska córeczka wyebała do UK by być jak najdalej od swojego oprawcy!
Zyg2020.07.4 13:25
Polacy, idziemy w dobrym kierunku. Mamy jeszcze 12 dni czasu do II tury wyborów prezydenckich. Wykorzystajmy ten okres w celu powiększenia liczby, zwolenników dla naszego Pana Prezydenta Andrzeja Dudy. Naszym celem jest minimum 50 % + 1 głosów na obecnego Prezydenta Andrzeja Dudę. Co możemy zatem zrobić, żeby wygrać wybory 12.07.2020 ? Każdy kto głosował korespondencyjnie dostanie automatycznie pakiet do głosowania w II turze. Poza tym, możemy pomóc niezdecydowanym gdzie szukać prawdy która jest przecież oczywista i namacalna, tłumaczyć różnice między dobrem a złem, i pokazać im jaka przyszłość ich czeka pod różnymi opcjami politycznymi. W przeciwnym razie, albo zrezygnują z głosowania, albo wybiorą fałszywą opcję ! Możemy również namówić tych, którzy nie planują głosować, zabrać ich ze sobą do punktu wyborczego i pomóc im zagłosować. Jeśli każdy z nas namówi lub zabierze ze sobą przyjajmniej 1 osobę, to zamiast 8 MLN głosujących będzie nas minimum 10 MLN głosujących na A. Dudę !!! Wszystko w naszych rękach dla dobra naszej umiłowanej Ojczyzny i Prezydenta Andrzeja Dudy .
Po2020.07.4 13:24
PO nie jest żadnym zagrożeniem dla Polski. To jest grupa chamskiej hołoty z 30 % sufitem (zwykle 20-25 % poparcia). Zagrożeniem dla Polski są coraz to nowe świry, pojawiające się na scenie politycznej: palikot, petru, lubnauer, kukiz, biedroń, hołownia, bosak ... Te pajace zbierają po kilka procent poparcia przechwytując w sumie ok. 20 % elektoratu, a to oznacza niebezpieczeńatwo podniesienia sufitu do, - a nawet podad 50 % ! Szkoda, że ludzie normalni jak Jakubiak, Kowalski nie decydują się na założenie własnych partii poitycznych. Z pewnością przejęliby wielu niezdecydowanych dla dobra Polski, a nie jej zagrożenia !
Jurek Kopciński2020.07.4 13:24
Polecam cały artykuł. To są efekty 5 lat pracy. To, że zdarzają się pomyłki to zawsze się zdarza. Nie myli się ten co siedzi i nic nie robi (tylko zajada ośmiorniczki). Ale efekty rządów Zjednoczonej Prawicy są absolutnie pozytywne. Gdyby nie koronawirus, prawdopodobnie ten rok byłby historycznym rokiem bez deficytu budżetowego. Po latach inwestycji w końcu są efekty. 500+, 300+, 13 emerytura to nie rozdawnictwo tylko inwestycja w wewnętrzną konsumpcję, która przekłada się na wzrost produkcji i wreszcie wzrost zatrudnienia. I to jest najbardziej odczuwalny efekt rządów PiS. To jest właśnie droga do dobrobytu, o której mówi premier Morawiecki. Każda gospodarka na świecie będzie musiała zmierzyć się ze skutkami tzw. pandemii. Polska gospodarka ponieważ jest rozpędzona może z tego kryzysu wyjść szybciej, a polskie produkty mogą zastąpić wiele innych na całym świecie. Żeby dokonywać rzeczy wielkich trzeba mieć wizję i ambitne plany. Żeby ten kierunek rozwoju był kontynuowany Prezydentem Polski musi być ANDRZEJ DUDA. PS. Zwracam uwagę, że artykuł powołuje się na dane Eurostat, nie dane TVP. A zatem dla wyborców PO czyli Trzaskowskiego chyba instytucja wiarygodna. https://www.fronda.pl/a/brawo-polska-polska-drugim-krajem-w-ue-o-najnizszym-bezrobociuopozycja-armagedon-na-rynku-pracy,146781.html?fbclid=IwAR2UBcBDhl2Vm4cCUdpjtBuNO8opPXx3Biq6Ug_xuKfmpXQpJp271rgovDA