Premier o szpitalach tymczasowych: ,,Świadectwo sprawności państwa’’  - zdjęcie
02.12.20, 19:09Fot. Krystian Maj/KPRM, via: Twitter - Kancelaria Premiera

Premier o szpitalach tymczasowych: ,,Świadectwo sprawności państwa’’

3

Premier Mateusz Morawiecki skomentował na swoim Facebooku projekt powstania szpitala tymczasowego w każdym województwie w Polsce. Dziękując za trud i wysiłek wszystkim odpowiedzialnym podkreśla, że budowa tych szpitali jest „świadectwem sprawności logistycznej państwa”.

W każdym województwie powstanie tymczasowy szpital przeznaczony do leczenia pacjentów z COVID-19. Ogromną pracę w powstanie i funkcjonowanie szpitali wkładają urzędnicy i lekarze. Zaangażowane są również spółki Skarbu Państwa. Podziękował im dziś w mediach społecznościowych premier Mateusz Morawiecki.

- „Szpitale rezerwowe powstają w każdym z województw i stanowią zaplecze dla naszej służby zdrowia. To wielkie wyzwanie, ale i świadectwo sprawności logistycznej państwa. Dziękuję za ten wielki wysiłek wszystkim lekarzom i urzędnikom odpowiedzialnym za budowę tych placówek” – napisał szef rządu.

kak/Facebook

Komentarze (3):

Lida2020.12.4 18:00
Kto bierze pieniądze za puste łóżka w tych szpitalach??????? Za Stadion Narodowy płacimy 21 mln. miesięcznie, ale komu - tego chyba nikt nie wie. Niebawem pojawią się nowi milionerzy, największą ochotę mają ci, którzy mają wielkie parcie na szkło: ministrowie, wirusolodzy, co niektórzy lekarze. Brawo biedacy opłacają milionerów. Boże coś Polskę..............
Powinno być2020.12.2 20:50
Premier o szpitalach tymczasowych: ,,Świadectwo zapaści państwa’’
Anonim2020.12.2 19:24
Kiedyś słyszałem że nowotwory można wyleczyć przy temperaturze ciała 45 stopni. Mniej więcej tak postępuje rząd, od wiosny zachęcający do niewychodzenia z domu, co ma być jedyną receptą za wirusa. Operacja się udała ale zmarło 44 tys ludzi.