Premier: Nowi ministrowie będą stanowić silny fundament naszej drużyny! - zdjęcie
21.08.20, 07:55Fot. Adam Guz - KPRM, CC BY NC ND 2.0

Premier: Nowi ministrowie będą stanowić silny fundament naszej drużyny!

10

Wczoraj premier Mateusz Morawiecki poinformował o nominacjach na stanowiska szefów resortów zdrowia i spraw zagranicznych. Jak później podkreślił – będą oni stanowić silny fundament rządu.

Na stanowisko szefa resortu zdrowia powołany został wczoraj dr Adam Niedzielski, dotychczasowych szef NFZ. Ministerstwem spraw zagranicznych pokieruje z kolei prof. Zbigniew Rau, który na tym stanowisku zastąpi Jacka Czaputowicza, który do dymisji podał się wczoraj.ada

Premier Mateusz Morawiecki późnym wieczorem napisał wczoraj:

Jestem przekonany, że powołani dziś nowi ministrowie i doświadczeni fachowcy - @a_niedzielski i @RauZbigniew - będą stanowić silny fundament naszej 🇵🇱 drużyny wzmacniającej Polskę.”.

dam/twitter,Fronda.pl

Komentarze (10):

Jan Radziszewski2020.08.21 13:41
d-c Pouczenia Pana Jezusa i Orędzia dla Polski, Kościoła, świata Strzeż się szkodzić temu miastu. Strzeż się! Przeklina Cię Bóg Amen. Przeklina Cię Bóg Amen. Przeklina Cię Bóg Amen. - Amen, moje dziecko Ja, Jezus Chrystus podtrzymuję Twoje słowa i potwierdzam je. Strzeż się chazarski kryptożydzie szkodzić Memu umiłowanemu miastu i Polakom tam żyjącym. Bo umrzesz w cierpieniach a razem z Tobą Twoja rodzina. To powiedziałem Ja, Jezus Chrystus Król Polski, intronizowany przez Boga Ojca 20 lutego 2020 roku. Trzymaj swe złodziejskie ręce z daleka od miasta, które jest duchowym centrum Polski a będzie i duchowym centrum świata. - Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste. Słowa Pana Jezusa otrzymał i klątwę Bożą rzucił Cyprian Polak ( Krzysztof Michałowski) z Woli Bożej obok Rzeszowa zamieszkały także w Krakowie i opiekujący się Krakowem, chroniący go w sposób duchowy, wedle słów Pana Jezusa najbardziej ze wszystkich osób mieszkających w Krakowie, nie zaś ze względu na swoje zasługi bo tych nie ma żadnych, czy moce, ale ze względu na Łaskawość i Wolę Jezusa Chrystusa. +++ https://wiadomosci.onet.pl/krakow/koronawirus-w-polsce-wywiad-z-dyrektorem-szpitala-uniwersyteckiego-w-krakowie-marcin/zzh5wh7
Jan Radziszewski2020.08.21 13:40
żydki ot i Przekleństwo rzucone na dyr Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie z powodu manipulacji danymi - Pouczenia Pana Jezusa i Orędzia dla Polski, Kościoła, świata piątek, 21 sierpnia 2020 21 VIII 2020 Klątwa Boża rzucona na dyrektora Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, Marcina Jędrychowskiego Piątek, 21 sierpnia 11.40 Zapisz - Rzucisz kolejną klątwę, dziecko. - A czy jestem godzien? - Czy jesteś teraz godzien? Nie, nie jesteś:), ale rzucisz, (wesoły uśmiech Pana Jezusa). Tak, dziecko, na dyrektora szpitala w Krakowie. 11.43 - W Imię Boże, rzucam klątwę na niejakiego Marcina Jędrychowskiego, dyrektora Szpitala Uniwersyteckiego [w Krakowie], jak donoszą media największą i najnowocześniejszą placówkę w Polsce, która została przemianowana na szpital jednoimienny. Piszę „niejakiego” gdyż jest to nazwisko zmienione, nie jest to nazwisko, czy przezwisko rodowe jak było u chazarskich Żydów na przykład z zaboru rosyjskiego i nie tylko. Kraków jest miastem chronionym. W czasie wojny został ocalony tylko z powodu swego wybraństwa, dzięki modlitwom świętych a szczególnie św. siostry Faustyny i Rozalii Celakówny i ich wcześniejszej posłudze w Krakowie. Kraków jest miastem starożytnym i pierwotnie nazywał się Carodom, czego ślad jest w nazwie Stradom (pierwszy człon zmieniony) i choćby na mapie kartografa rzymskiego ( bodaj z II wieku naszej ery, podaję z pamięci), która od lat 80 - tych wisi skopiowana w muzeum archeologicznym w Gdańsku (gdzie jest i wiele innych miast Polski), a figuruje tam pod łacińską nazwą Carodomum. Kraków jest najważniejszym z dużych miast świata przynajmniej, najważniejszym w Bożych planach. Tutaj powstanie mistyczny pomnik Chrystusa Króla widoczny z każdego miejsca na świecie gdzie wedle wizji Rozalii Celakówny kamienie pod budowę dobrowolnie i chętnie będą nosić także Żydzi. Zatem wara kryptożydzie od tego miasta, od zasiewania w nim sztucznie zarazy i szkodzenia mu. Od 1 lipca nie zaraża się coronawirusem żaden Polak a tylko obcokrajowcy w Polsce, w tym przede wszystkim Ukraińcy, choćby dlatego, że jest ich w Polsce najwięcej, najmniej trzy miliony. W Krakowie jest też znowu wielu obcokrajowców turystów, którzy mogą przyjeżdżać chorzy lub zakażać się na wyjeździe. I są dwie możliwości Mośku, albo w szpitalu w którym jesteś dyrektorem chorują na covid sami obcokrajowcy, albo chorują na covid Polacy, czyli wszystkie diagnozy są oszukane, a Ty Mośku jesteś odpowiedzialny za gnębienie Polaków, szkodzenie im poprzez oszukańcze diagnozy szpitala którym zarządzasz i nawet może już śmierć niektórych z nich.
Drugi Bóg2020.08.21 19:57
Czy jest tutaj moderator? http://www.mowanienawisci.info/
Koroner, 𝒛𝒅𝒊𝒆𝒍𝒂𝒍𝒆𝒎 𝒐𝒔𝒛𝒚𝒃𝒌𝒖, 𝒊𝒛𝒘𝒊𝒆𝒏𝒊𝒕𝒋𝒆2020.08.21 10:13
No jeśli są to zawodnicy pokroju Rafcia Trzaski albo konfederalisty Bosakowa to faktycznie opozycja ma wybory w kieszeni około roku 2035.
Koroner2020.08.21 9:58
No jeśli są to zawodnicy pokroju Rycha Czarneckiego, Beaty "im się pieniądze należą" Sz. albo ewangelisty Łukasza to faktycznie będą pasować bardzo do drużyny!
Elwira2020.08.21 8:56
Cześć panowie, mam na imie Elwira 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : http://milepanie.pl/elwira05
Neptun2020.08.21 8:48
Fundamenty mogą być "różne" w składzie , mogą być także "słoma / trociny" i piasek a zapewnienia Premiera są jedynie słowami jakich wczesniej wiele słyszeliśmy. Co znaczy hasełko 'NASZA DRUŻYNA" wzmacniająca Polskę ? Jak się poznaje szczegółowe informacje z życiorysu chciażby Pana Premiera to należy domniemywać , że DRUŻYNY i ZAWODNIKÓW MOŻNA ZMIENIAĆ a liczy sie tylko CEL / + kasa. A w szczególe to w jakiej DRUŻYNIE gra sam p. Morawiecki ? MIĘDZYNARODOWEJ , GLOBALNEJ rodzinie Oświeconych bankierów ?
Po 11 ...2020.08.21 8:47
Fundament? To ciągle mamy podziemny rząd?
katolik2020.08.21 8:21
P. Premierze Katolicy maja V przykazanie, nie poddadza się przymusowym szczepieniom na grypę i korona , mordercom soerosa i gatesa= Eutanazja, powolna śmierć
jula2020.08.21 8:14
Największa w historii dziura budżetowa. Czy przeczytamy o tym na Frondzie?