Premier: Niemiecki ,,wymiar sprawiedliwości'' chronił zbrodniarzy. Sąsiedzi, pokłońcie się ofiarom!!! - zdjęcie
15.09.20, 09:25Fot. Adam Guz - KPRM

Premier: Niemiecki ,,wymiar sprawiedliwości'' chronił zbrodniarzy. Sąsiedzi, pokłońcie się ofiarom!!!

12

Po wielu wezwaniach z Polski, niemiecki >>wymiar sprawiedliwości<< zajął się po wojnie zbrodnią na mieszkańcach Torzeńca dokonaną 2 września 1939 roku na rozkaz dowódcy 41. pułku piechoty Wehrmachtu płk Friedricha Gollwitzera, w wyniku której śmierć poniosło 37 Polaków. Mogło się wtedy wydawać, że wygra prawda i sprawiedliwość. Tymczasem niemieckiego dowódcę oskarżono co prawda o >>rażące naruszenie prawa międzynarodowego<<, w wyniku czego śmierć ponieśli polscy mieszkańcy Torzeńca, ale równocześnie barbarzyństwo niemieckie - palenie żywcem polskich kobiet i dzieci, rozstrzelania i bestialskie mordy popełnione z zimną krwią przez żołnierzy Wehrmachtu - de facto usprawiedliwiono. Zbrodniarzy nie spotkała żadna kara. Żadna” – przypomina w swoim wpisie na Facebooku premier Mateusz Morawiecki.

Jak dodaje dalej:

Stwierdzono bowiem, że to była reakcja na atak polskich partyzantów. A więc niemieckiemu dowódcy nie można udowodnić morderstwa. Stwierdzono tym samym, że można w takich okolicznościach mordować kobiety, dzieci, starców. Strzelać do dzieci i je palić”.

Przypomniał, że uznano wówczas, że nie ma potrzeby na dalsze dochodzenia, szczególnie na miejscu przestępstwa, ponieważ nie wniosłoby to nic nowego do sprawy. Jak dodaje premier – niemiecki „wymiar sprawiedliwości” od początku chronił niemieckich zbrodniarzy, a nie ich ofiary.

Na koniec czytamy:

Poniżej zdjęcie żołnierzy niemieckich. Zadowoleni z siebie. Z dobrze wykonanych zadań. A ciała ofiar niedbale porozrzucane pod płotem!

Niemieccy sąsiedzi! Sprawdźcie w pamiętnikach Waszych ojców i dziadków. Sprawdźcie, czy ktoś z nich służył w 41. pułku piechoty Wehrmachtu Gollwitzera. Sprawdźcie. I przyjedźcie do Torzeńca, do Wyszanowa, do tysięcy polskich miejsc, jak te. Pokłońcie się ofiarom, które dla niemieckiego wymiaru sprawiedliwości znaczyły mniej niż bezpieczeństwo i dobre samopoczucie ich katów”.

dam/facebook,Fronda.pl

Komentarze (12):

Sex kamerki2020.09.15 15:57
Mam kamerkę w mojej odbytnicy podłączoną do internetu. Zobaczysz nie tylko moje hemoroidy ale i obrzezanego chüja w mojej düpie. . . . Zajrzyj tu: [email protected] i umów się. ========================= I slowo od naszego sponsora: Nasza spółka państwowa GM ma poprawiony znakomity produkt: "Albert extra VERGIN oil do smarowania odbytnic i do spożycia".
Randka juz dzis2020.09.15 15:14
Szukam miłego i kulturalnego faceta na spotkania Mam na imię Monia 24 wiosny.... wiecej moich fotek i kontakt do mnie tu- www.frircikvip.com.pl Znajdź mnie- Monikj- napisz do mnie i spotkajmy sie!
Randka juz dzisiaj2020.09.15 12:03
Mam kamerkę w mojej odbytnicy podłączoną do internetu. Zobaczysz nie tylko moje hemoroidy ale i obrzezanego chüja w mojej düpie. Zajrzyj tu: [email protected] i umów się. ========================= I slowo od naszego sponsora: "Albert extra VERGIN oil do smarowania odbytnic i do spożycia".
Anonim2020.09.15 11:41
w srode sn rozpatrzy sprawe ubeckich emerytur zapewne pozytywnie dla nich ico zrobicie niemoty wielu nie placilo skladek i zarechocza nam wszystkim w nos.
Jarosław Karłowaty2020.09.15 10:36
Wybory korespondencyjne. Sąd: Decyzja premiera naruszyła prawo Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-prezydenckie-2020/aktualnosci/news-wybory-korespondencyjne-sad-decyzja-premiera-naruszyla-prawo,nId,4732856#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱 i spółka2020.09.15 10:30
Jestem chory na patologiczną nienawiść do Boga, Kościoła i Polski. Piszę to, co mi dyktuje najbardziej nieszczęsna istota - szatan, któremu ja oddałem swą duszę. Sam szatan nie odważy się bluźnić przeciw Bogu i Jego Matce. Dlatego wykorzystuje mnie. Nie czytajcie moich wypocin.
matis892020.09.15 10:23
Morawiecki, a wy PIS postawiliście wyżej życie zwierząt hodowlanych od dzieci zabijanych w aborcji. Więc wy gdzie jesteście ????
andrzej2020.09.15 10:05
Należy przypomnieć, że prezydent Andrzej Duda bardzo chwalił nazistowskich kolaborantów.
JM2020.09.17 14:39
Może podasz jakieś konkretne przykłady. Kiedy to było, może jakiś cytat i datę. Przypomnij ale dokładnie! Kłapać każdy może ale trzeba wiedzieć też, że takie kłapanie może się źle skończyć.
tymczasem w prawdziwym świecie2020.09.15 10:00
Decyzja premiera Mateusza Morawieckiego na podstawie której próbowano przeprowadzić wybory korespondencyjne 10 maja jest nieważna - ocenił Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie. Skargę na decyzję wniósł RPO Adam Bodnar.
gracz2020.09.15 9:58
Panie Premierze,na co Polakom niemieckie pokłony?,znacznie milej widziane są solidne reperacje za zniszczenia wojenne.Może by szanowny pan Premier coś zrobił w tym temacie.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.15 9:47
PiSdzielski "wymiar sprawiedliwości'' chroni zbrodniarzy i pedofilów w sutannach. PiSdowaci i katole! pokłońcie się ofiarom!!