Premier Morawiecki: Uszczelnienie polskiej granicy to nasz interes narodowy - zdjęcie
09.11.21, 09:57Fot. Screenshot You Tube TVP Info

Premier Morawiecki: Uszczelnienie polskiej granicy to nasz interes narodowy

3

Dziś o świcie premier Mateusz Morawiecki wraz z ministrem obrony narodowej Mariuszem Błaszczakiem odwiedził strzegących polskiej granicy żołnierzy i funkcjonariuszy.

„Żołnierze, Policjanci, Straż Graniczna oraz Służby Specjalne czuwają nad bezpieczeństwem Polek i Polaków. Dziękuję!” – powiedział szef rządu.

„Dzisiaj zagrożona jest stabilność i bezpieczeństwo całej UE. Ten hybrydowy atak reżimu Łukaszenki jest wymierzony w nas wszystkich” – oświadczył premier Morawiecki.

Prezes Rady Ministrów zakomunikował też: „Nie damy się zastraszyć i będziemy bronić pokoju w Europie z naszymi partnerami z NATO i UE”.

 

ren/twitter

Komentarze (3):

Macierewicz MIAŁ RACJĘ tworząc WOT!2021.11.9 16:12
Zdarzenia na granicy Polski i bękarta Stalina, Białorusi znalazło swoje miejsce w mediach USA. Niejednokrotnie na tzw. front page. Żaden kraj w UE nie stanął tak zdecydowanie w obronie granic państwowych jak Polska. ŻADEN! . . . . . Okazuje się, że Macierewicz MIAŁ RACJĘ tworząc WOT!
„puste miejsce przy stole wigilijnym“🎄2021.11.9 10:07
Bo byłem głodny, a daliście Mi jeść; byłem spragniony, a daliście Mi pić; byłem przybyszem, a przyjęliście Mnie…….🏠
Miałeś żydzie miejsce przy naszym stole2021.11.9 16:16
i NIE DOCENIŁEŚ ! Wybrałeś Czeka, NKWD i UB. A teraz pokazujesz swoją "gościnność" strzelając do dzieciaków palestyńskich.