Premier jest tylko jeden... - zdjęcie
16.08.19, 11:44(fot. flickr/PiS)

Premier jest tylko jeden...

6

Jak wynika z najnowszego sondażu przeprowadzonego dla "Super Expressu", Polacy na fotelu premiera widzieliby Mateusza Morawieckiego.

- Gdyby Prawo i Sprawiedliwość wygrało jesienne wybory parlamentarne, którego kandydata na premiera powinno wybrać? - takie pytanie zadano w najnowszym sondażu nstytut Badań Pollster dla „Super Expressu”.

Polacy odpowiedzieli jednoznacznie - szefem polskiego rządu powinien zostać Mateusz Morawiecki. Na obecnego szefa rządu wskazało 46 proc. ankietowanych.

Na drugim miejscu znalazł się Jarosław Kaczyński z wynikiem 23 proc. 11 proc. badanych wskazało na Beatę Szydło. Zbigniew Ziobro uzyskał wynik 7 proc., a Jarosław Gowin 4 proc. „Innego kandydata” wybrało 9 proc. respondentów sondażu.

tb/se.pl

Komentarze (6):

Marcin2019.08.16 20:52
No i bardzo dobrze! Pan Premier wielokrotnie pokazał że dla tego kraju można jeszcze zrobić wiele dobrego! Ja mu gorąco kibicuję!
Anarchosyndykalistyczna Internetowa Partyzantka2019.08.16 17:20
Którą poeci wyśpiewali ojczyzna, co to od Kamczatki po szynach pędzi aż po San, którą jak mleka pełny dzban podają dzieciom czule matki, - to Morawiecki! Którą wykuło stu kowali w pieśni i w czasie i w przestrzeni, w węglu i w miedzi, w srebrze wód, ojczyzna, której żaden knut już swoim świstem nie ocieni - to Morawiecki! Wschód słońca, co się w piecach pali, który zastyga w przęsłach mostów, co się zaciska w groźbie kul, ojczyzna, jak jesienny ul, w pożodze wojny cichy ostrów, - to Morawiecki! I moja lira z nowej stali i dumnie przemieniona muza, obywateli jasny wzrok i głos, i oddech, myśl i krok i wolność, która nas odurza, - to Morawiecki!
Marcin №2019.08.16 12:13
Nie mam pojecia kto te sondaże robi, kto sie wypowiada, no ale czy odpowiadajacy czasami nie są z wariatkowa? Nawet małe dziecko wie, że bantustanem kreci mały Jaruś, ksywa drabinka Nie ma znaczenia nazwa funkcji w państwie, i umieszczony tam "członek"... tą szopka kreci namiestnik samego Boga, Kaczyński... po kiego ten cyrk?! nie mój cyrk i małpy... wychodzę!
Urszula2019.08.16 12:11
Nie tylko będziemy głodni za tego premiera, ale i brudni. Oto rząd ma pomysł aby podnieść tzw. opłatę stałą za pobór wody. Będzie wyznaczony maksymalny limit w oparciu o zużycie m3 wody na godzinę. Opłata będzie naliczana od maksymalnego limitu i jeśli go nie wykorzystasz to i tak płacić będziesz musiał. Jest to czysty wyzysk bo opłata będzie naliczana w oparciu o zużycie, które nigdy nie będzie miało miejsca. Brawo PiS. Pieniądze są potrzebne na kolejne plusy więc trzeba doić społeczeństwo ile wlezie. Myślę, że posypią się wnioski do sądu bo przecież nikt nie ma obowiązku płacić za to czego nie kupi. https://www.msn.com/pl-pl/finanse/gospodarka/szykuje-się-ogromna-podwyżka-cen-wody-wszystko-przez-niewinnie-brzmiącą-nowelizację-prawa-wodnego/ar-AAFJANC?ocid=spartandhp
cwirli, cwirli ...2019.08.16 11:51
Kto z was glosowal cztery lata temu na Morawieckiego?
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.16 11:50
"Premier" idiota podobnie jak "prezydent". Prawdziwym jest oczywiście mały zawistny Kaczorek wszechwładca Polski....