11.10.19, 17:08Zdj. W. Kompala/KPRM, domena publiczna, CC0, Flickr

Premier: Dobry czas dla Polski musi być kontynuowany

Premier Mateusz Morawiecki opublikował 2,5-minutowy spot podsumowujący kampanię wyborczą. Już w najbliższą niedzielę wybierzemy posłów i senatorów na kolejne cztery lata, a wynik zadecyduje, kto będzie rządzić Polską. 

"To kluczowy moment dla Polski i najważniejsza kampania w moim życiu. Nie tylko ze względu na ilość pracy, setki decyzji, setki spotkań i tysiące rozmów. Dlatego zrobiłem wszystko, co w mojej mocy, żeby was przekonać, że ten dobry czas dla Polski musi być kontynuowany"-podkreślił szef polskiego rządu. 

Opublikowany spot składa się z fragmentów spotkań z mieszkańcami różnych miejscowości Polski. W klipie Mateusz Morawiecki pokrótce o tym opowiada o podróżach po kraju i spotkaniach z rodakami, a także przypomina o wadze 13 października.

Premier podkreśla w klipie, że wszędzie, gdzie dotarł, mówił o dokonaniach rządu i nowych pomysłach na realizację wielkiego projektu - budowy polskiego państwa dobrobytu.

"Obiecałem, że będę w czasie kampanii w całej Polsce, setkach miast i wsi. I dotrzymałem słowa. Dzisiaj proszę was o to samo. Wszędzie, gdzie byłem, obiecywaliście mi, że 13 października weźmiecie udział w tej najważniejszej bitwie o polską przyszłość"-apeluje szef polskiego rządu.

W spocie nie zabrakło także danych. Pokazują one nie tylko liczbę odwiedzonych miejscowości (100) i liczbę pokonanych kilometrów (14,5 tys.), ale przedstawiają też takie ciekawostki, jak zrobione z mieszkańcami selfie (3750), uściśnięcia dłoni uczestnikom spotkań (3750), a nawet wypite w podróży kawy (125).

Komentarze

AAAtomek2019.10.11 19:46
Głosuj na PZPR! Tylko Polska Zjednoczona Prawica Robotnicza. W skrócie PZPR.
lolek kremowka2019.10.11 19:33
[23:20, 10.10.2019] Damian: Wiersz Wojciecha Młynarskiego: "Nie jestem już żaden smarkacz, Łeb mam pokryty siwizną. Nie zagłosuję na Dudę Bo zbyt cię kocham Ojczyzno! Skąd wiem, że wybór niedobry? Nie wierzę w zmianę oblicza Nie chcę powrotu Ziobry, I teczek Macierewicza. Na Dudę nie oddam głosu! Pamiętam, Jarka premierem, I kpiny z demokracji I koalicję z Lepperem. Nie chcę mieć znów premiera Co straszy Ruskiem i Żydem Co ciągle dzieli Polaków I może zaszczuć jak Blidę. Za kłamstwa i pomówienia, Prawdę, mgłą sztuczną okrytą Za skłócanie rodaków Za IV Rzeczpospolitą. Za "Tusk ma krew na rękach", A memu Bratu Chwała! Za wrzaski nad trumnami I nogę generała! Za propagandę, która nie łączy, ale dzieli. Za żądania pomników z kieszeni obywateli! Za marsze z pochodniami, Jazdę "po trupach do celu", Za negowanie wyborów I PROFANACJĘ WAWELU!!!! Dziś w duszy mej zakamarkach Odkrywam decyzji sedno: Nie chce powrotu PiS-u, Bo nie jest mi wszystko jedno! [23:20, 10.10.2019] Damian: Liczę na cud Nienormalni i normalni, skołowany polski ludu, Rodacy nieobliczalni, żyjący w krainie cudów. Nowa czeka nas atrakcja, którą tak bym zdefiniował, szykuje się demokracja policyjno-wyznaniowa. Na nowego Prezydenta, co podkreślam w tym wierszyku, będzie wpływać Trójca Święta ustami swych urzędników. I nareszcie, piękna sprawa w skali makro, w skali mikro, można będzie z mocy prawa zapuszkować za in vitro. A kto spyta - Co jest grane? Nie pasuje do winietki, się odwiedzi go nad ranem i założy bransoletki. Więc rozsądek zdrowy wyzwól, byś nie musiał się przekonać, jak z pomocą populizmu robi z ciebie się balona. By uniknąć tego losu i by nie mieć gigant kaca, wyjdź więc z domu i zagłosuj, to jest niezbyt ciężka praca. Frekwencję uaktualnij, zmień jej procent i oblicze. Jesteśmy nieobliczalni i ogromnie na to liczę. Warszawa, 15 maja 2015 WOJCIECH MŁYNARSKI
lolek kremowka2019.10.11 19:40
przestań palancie mnie kopiować
Bizon2019.10.11 18:39
Do totalnej opozycji: Dziękujemy wam totalna opozycjo , bo cała Polska zobaczyła, że nie jesteście żadną alternatywą polityczną, tylko przekleństwem dla Polski . Na was się mówi obecnie oszołomy i debile ! Dziękujemy wam, że zapewniliście Polsce stabilne, prawicowe rządy na najbliższe i kolejne lata, a siebie sami wysłaliście na śmietnik historii. Pokazaliście Polakom brak profesjonalizmu, brak kultury, brak wiedzy, arogancję, nienawiść i głupotę. Pokazaliście po prostu swoje prawdziwe oblicze poprzez kłamstwa, złodziejstwo i zdradę ! Źyczymy wam spokoju na kolejne lata, ale już poza życiem publicznym, aby wyroki więzienia były wysokie, grzywny najwyższe z możliwych, bo wam jako „elycie” tak jak ośmiorniczki, kubańskie cygara i koniaki należy się wszystko z najwyższej półki !
Dominika2019.10.11 18:38
Wolę realne państwo PIS, niż teoretyczne państwo PO. Wolę „Bóg – Honor – Ojczyzna, niż „Ch. – doopa – i kamieni kupa”. Wolę PIS-owskie błędy, niż PeOwskie przybłędy.
gumowa kaczka2019.10.11 18:37
W 2015 wybraliśmy sobie centro-prawicową formację polityczną Ufamy PIS i zjednoczonej prawicy, bo ci ludzie chcą nic innego tylko dobra dla nas i dla Polski !!! PIS to partia ludzi uczciwych i zaufanych, nieskorumpowanych o żelaznych konsekwencjach w tych sprawach, ludzi patriotycznych, odważnych i honorowych, pracowitych, uznających prawo do życia od poczęcia i wiarę katolicką. A przywódcy PIS J. Kaczyński i premier Morawiecki to najlepsi stratedzy i politycy w dziejach Rzeczpospolitej. Jeśli w ugrupowaniach zjednoczonej prawicy znajdzie się jakaś czarna owca, jest ona natychmiast usuwana lub wyciągane są surowe konsekwencje. Oczywiście do PiS-u można mieć parę uwag – nie ma władzy idealnej, a PIS nie jest stowarzyszeniem aniołów. Trzeba jednak wziąć pod uwagę warunki w jakich przyszło im rządzić. Przeprowadzanie jakichkolwiek reform, oczekiwanych przez społeczeństwo, jest bardzo trudne, a procedowanie w Sejmie – nie zawsze jest takie, jakiego można by oczekiwać. Te błędy są wynikiem nienawiści i presji czerwonego lewactwa w sejmie i senacie z jednej strony i lewackich urzędników UE z drugiej. Ludzi PIS należy podziwiać i chronić za to, że przy takiej fali nienawiści, kłamstw i presji siłowego lub podstępczego odsunięcia ich od demokratycznie wybranej władzy, robią to co obiecali wyborcom, tzn, z jednej strony reformują kolejne instytucje państwa, a z drugiej strony b. dobrze rządzą gospodarką, bezpieczeństwem i ochroną socjalną Polaków. Pomyślmy jednak sobie o ile szybciej i sprawniej byłaby możliwa naprawa naszego państwa bez destrukcyjnej i targowickiej opozycji, powiązanej z lewackimi strukturami UE i post-peerelowskiej gangreny wyjącej aby było jak było.
Lolek kremowka2019.10.11 18:36
W 2015 wybraliśmy sobie centro-prawicową formację polityczną Ufamy PIS i zjednoczonej prawicy, bo ci ludzie chcą nic innego tylko dobra dla nas i dla Polski !!! PIS to partia ludzi uczciwych i zaufanych, nieskorumpowanych o żelaznych konsekwencjach w tych sprawach, ludzi patriotycznych, odważnych i honorowych, pracowitych, uznających prawo do życia od poczęcia i wiarę katolicką. A przywódcy PIS J. Kaczyński i premier Morawiecki to najlepsi stratedzy i politycy w dziejach Rzeczpospolitej. Niech rządzą dalej !
lolek kremowka2019.10.11 19:32
pie***sz - to nie moje słowa PiSia twoja mać
PePe2019.10.11 18:34
Płaczę nad wami - zwolennicy PO Płaczę nad tymi, którzy zmuszeni byli wielbić prezydenta Komoruskiego, który liczbą gaf, brakiem elementarnej kultury i znajomością ortografii osiągał humorystyczne (tragikomiczne szczyty). Łzy rzewne wylewam strumieniami nad tymi, którzy w premier Kopacz widzieli odnowę moralną, ratunek dla państwa. Jej kłamstwa smoleńskie tak łatwo zastępują jej dzielną, moskiewską postawą. Płaczę nad ich wiedzą i umiejętnościami liczenia, gdy dają sobie wmówić jak dzieci (wyjątkowo głupiutkie), jakie to sukcesy klimatyczne wielka odnowicielka osiągnęła. Smutek i żal wypełnia mi serce, jak widzę zajadłość i wściekłość tych tolerancyjnych niby osobników jak np.Schetyna , których jad i morze nienawiści wylewają na każdego, kto śmie wyrazić zdanie odmienne od ich światłego postrzegania rzeczywistości. Płaczę nad wami, zwolennicy PO, gdy wy nachylając się współczująco nad tymi, "których PiS wali w bambuko", sami jednocześnie wystawiacie nagi i chętny do bicia tyłek. A zgarniając kolejne kopniaki ciągle śpiewacie to samo... Nad jednym nie zapłaczę - jak ktoś nie ma w głowie, to choć twardy tyłek mieć musi.
les2019.10.11 18:33
Jestem dumny z was - zwolennicy PiS. Boście najpiękniejszą częścią narodu polskiego. Najpiękniejszą, bo przechowujecie marzenia. Marzenia o Polsce: wielkiej, solidarnej, sprawiedliwej, prawej, uczciwej. Jesteście więc piękni, bo jesteście depozytariuszami tego co najcenniejsze - wielkiego marzenia, ideału, który jeśli zostanie stracony z oczu, to wszystko się rozpada, bo nie sposób budować życia wyłącznie na podstawie egoizmu i żądzy zysku.
Po2019.10.11 18:32
Dziękujemy wam totalna opozycjo , bo cała Polska zobaczyła, że nie jesteście żadną alternatywą polityczną, tylko przekleństwem dla Polski . Na was się mówi obecnie oszołomy i debile ! Dziękujemy wam, że zapewniliście Polsce stabilne, prawicowe rządy na najbliższe i kolejne lata, a siebie sami wysłaliście na śmietnik historii. Pokazaliście Polakom brak profesjonalizmu, brak kultury, brak wiedzy, arogancję, nienawiść i głupotę. Pokazaliście po prostu swoje prawdziwe oblicze poprzez kłamstwa, złodziejstwo i zdradę ! Źyczymy wam spokoju na kolejne lata, ale już poza życiem publicznym, aby wyroki więzienia były wysokie, grzywny najwyższe z możliwych, bo wam jako „elycie” tak jak ośmiorniczki, kubańskie cygara i koniaki należy się wszystko z najwyższej półki !
Albert2019.10.11 18:31
Kaczyński mówi, że w II kadencji nastąpi likwidacja postkomunizmu w Polsce ! Ci ludzie powinni straszyć w rezerwatach postkomunizmu.
Iza2019.10.11 18:29
..........śmietnik historii już czeka na zdrajców i wrogów z POKO, Lew. i PSL !!!!!
luther2019.10.11 18:27
Musi być kontynuowany !!!!!! 70% poparcia dla PIS !!!!!!!! Brawo PIS !!!!!!!!!!! Brawo Polska i Polacy !!!!!!