Prawo azylowe w UE zostanie zawieszone - zdjęcie
01.12.21, 15:19Fot. twitter MON

Prawo azylowe w UE zostanie zawieszone

7

Jak informuje Polsat News, na wniosek Polski, Listwy i Łotwy Komisja Europejska ma ogłosić w dniu dzisiejszym zawieszenie przepisów azylowych UE na pół roku.

Uproszczeniu mają też ulec procedury deportacyjne – wynika z ustaleń korespondentki Polsat News. Takie działania instytucji unijnych mają wynikać z wniosku, jaki został złożony przez Polskę, Litwę i Łotwę, co wiąże się bezpośrednio z kryzysem migracyjnym, z jakim mamy do czynienia na granicy Unii Europejskiej z Białorusią.

Jak dowiadujemy się, zawieszenie obecnych zasad spowoduje „wydłużenie możliwości przetrzymywania migrantów w ośrodkach tymczasowych oraz rozpatrywania ich wniosków o azyl z 3-10 dni do nawet 16 tygodni i uprości deportacje”.

KE ma też wyrazić zgodę na uproszczenie procedur deportacyjnych migrantów.

Przepisy dotyczące konieczności udzielania ubiegającym się o azyl imigrantom schronienia i wyżywienia mają pozostać bez zmian.

Utrzymany ma zostać także zakaz tzw. push-backów, czyli przepychania migrantów przez linię granicy.

mp/polsat news

Komentarze (7):

Zwiędły chuj żydowski Skrzypek na dachu2021.12.1 17:34
Siedzi taki chüj żydowski od rana do rana i napierdala rzygi w klawiaturkę. Gówno ten chüj żydowski wie o USA bo NIBY SKĄD?! Gówno ten chüj żydowski wie o medycynie oprócz tego syfu, którym się faszeruje, aby nie zdechnąć. A ten zwiędły chüj żydowski, "sądzi" że może się "ukryć" pod setką pseudonimów. Ohydne stare żydzisko zabiera tlen ludziom młodym.
Skrzypek na dachu2021.12.1 16:35
Unijna KE to mafia .
Skrzypek na dachu2021.12.1 16:28
Brawo Polska Straz Graniczna , Brawo Wojsko Polskie . Kazdy bandyta bez dokumentow , ktory nielegalnie uzywajac przemoc , przekracza granice , musi byc deportowany natychmiast na Bialorus .
katolik2021.12.1 17:35
SZABES JUŻ WKRÓTCE. ____________________________________________________________________________________________________ A teraz towarzysze jewreje wspólnie zaśpiewajmy hymn naszej ukochanej ojczyzny. ___________________________________________________________________________________________________ 🔴 Гимн Советского Союза!!! 🔴 ___________________________________________________________________________________________________ Союз нерушимый республик свободных Сплотила навеки Великая Русь. Да здравствует созданный волей народов Единый, могучий Советский Союз! Славься, Отечество наше свободное, Дружбы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Сквозь грозы сияло нам солнце свободы, И Ленин великий нам путь озарил: Нас вырастил Сталин – на верность народу, На труд и на подвиги нас вдохновил! Славься, Отечество наше свободное, Счастья народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Мы армию нашу растили в сраженьях. Захватчиков подлых с дороги сметём! Мы в битвах решаем судьбу поколений, Мы к славе Отчизну свою поведём! Славься, Отечество наше свободное, Славы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! _______________________________________________________________________________________________________ Ура! Ура! Ура! Чапаев герой! 🔴 🔴 🔴 🔴 _______________________________________________________________________________________________________ Za Rodinu! Za Stalina! Na boj, na boj, na boj!
katolik2021.12.1 16:16
KOŚCIÓŁ JEST WINIEN WSPÓŁPRACY Z MASONO_ NAZISTAMI MORDUJACYMI LUDZI CHEMIĄ GENETYCZNĄ I NISZCZENIU KOSCIOŁA PRZEZ MASONÓW !!!! ZAPROGRAMOWANE i ZAPLANOWANE KOMPUTEROWO MUTACJE KRAŻĄ PO ŚWIECIE -CO O MODZIE NA ŚMIERĆ MÓWI pseudouczona przepłacona IDIOTKA-----',,Koronawirus Omikron. Jak szybko, w razie czego, mogą powstać nowe szczepionki? Pani profesor, ledwie pojawił się nowy wariant koronawirusa, a Moderna już poinformowała, że może przygotować nową szczepionkę już na początku przyszłego roku. To jest w ogóle możliwe? Prof. Agnieszka Szuster-Ciesielska: - Przede wszystkim z informacji Moderny można wyczytać dwie dobre wiadomości. Pierwsza jest taka, że naukowcy z tej firmy modelowali komputerowo różne prawdopodobne mutacje wirusa i okazało się, że uwzględnili w swoich badaniach kilka takich, które pojawiły się w wariancie Omikron. Obecnie firma pracuje nad dwoma preparatami, które mogłyby być podawana jako dawka przypominająca, tzw. booster, właśnie uwzględniając te nowe zmiany w wariancie Omikron." ZAPROGRAMOWANE KOMPUEROWO MUTACJE KRAZĄ PO ŚWIECIE !!!
katolicka deratyzacja Polski2021.12.1 18:06
Konfederacja z chasydami i z Talmudem morduje katolikow.
Nie ma zakazu push-backów2021.12.1 15:45
To tylko jewro-hołota z KE tak sobie interpretuje prawo międzynarodowe.