Prawi, światowe lewactwo rzuciło ogromne siły przeciwko Polsce - zdjęcie
09.08.20, 16:30Zdjęcie ilustracyjne

Prawi, światowe lewactwo rzuciło ogromne siły przeciwko Polsce

57

Proszę o uważne przeczytanie!
Prawi, światowe lewactwo rzuciło ogromne siły, by dokonać obyczajowej i politycznej rewolucji w Polsce z wykorzystaniem ideologii LGBT. To ogromne, dziejowe wyzwanie. Czy uda nam się odeprzeć tę antycywilizację?
Dużo zależy od władz, od mądrej i zdecydowanej polityki rządu i parlamentu.
Ale to nie zwalnia nas od odpowiedzialności, od obowiązku angażowania się w walkę o losy Polski.
Co możemy robić jako szeregowi patrioci?
- Mówić wszem i wobec o prawdziwym obliczu rzekomo dyskryminowanych osób LGBT
- Wspierać, kupować i promować media prawicowe (gazety i portale internetowe)
- Dołączać do prawicowych partii i stowarzyszeń!
- Angażować się w zbiórki podpisów
- Brać udział w marszach i patriotycznych wydarzeniach
- Szerzyć prawdę w sieci
- Modlić się o Bożą opiekę dla Polski

Nie warto być biernym. Nie warto oddawać Polski lewackiej zarazie. Nich każdy znajdzie swoje obszary aktywności.

Podaj dalej.

 

Internet/Stefan Wójcik

Komentarze (57):

Popieram!!!2020.09.9 18:08
Milczenie w obliczu zła to tchórzostwo!!! Mobilizować się, jednoczyć, niech każdy wkręci jedną osobę, a ta następną. Drzeć łacha z lewactwa i zboczeńców, a to wcale nie trudne, wystarczy poczytać o basurdach tej utopi, i o zboczeńcach zakładających szkołe frankfurcką m.in. Reichu, oraz o hiper zboku Kinseyu, o Spinellim, Marcuse, Adorno czy wreszcie arcychoojach Marksie i Leninie. Lewusa łatwi zagiąć, tzreba poznać definicje faszysty, nazisty i uzmysłowić sobie że nikt z Prawaków nimi nie jest, tak samo że nacjonalizm w polskim wydaniu był gwarantem przetrwania Polski podczas zaborów. Co innego nacjonalizm niemiecki czy ukraiński, które były w zasadzie ksenofobią, tylko czerwoni dla wygody wrzucili je do worka nacjonalizmu i tak oto zrównuje polskiego patriotę kochającego kraj ojczysty, z rezunem z UPA albo niemcem z nsdap
nickt2020.08.12 13:24
Boicie się imigrantów, lesbijek, gejów, biseksów, transwestytów, bo widocznie wasza wiara jest na piasku zbudowana, a bez wroga nie umiecie żyć. Tęczową ideologię nalezy olać sikiem prostym.
Grizzly2020.08.11 7:14
LGBT to czerwona zaraza pomalowana tylko na tęczowo! To odrodzeni bolszewicy, których powstrzyma tylko otwarta walka! Jeśli im ustąpimy to nastanie terror podobny temu hitlerowskiemu i sowieckiemu!
Jan Radziszewski2020.08.10 14:15
wyznania O Zb. Nr 71. Nieboszczykowie ukażą się trzeciego dnia. Zapisz: Dzieci Moje, najpierw na niebie, nocą, ujrzycie złocisty, wielki Krzyż. / Mt 24,30 dzienniczek św. s Faustyna 83 ) Wszyscy i na całym świecie usłyszycie wielki grzmot, powstanie wicher jako trąba morska, wszystko zmiatać będzie, co stanie na jego drodze. Ziemia nagle zacznie drżeć, początkowo z przerwami, a potem bezustannie kolebać się będzie. Gwiazdy będą zmieniały swój kierunek szybko i zupełnie inaczej niż zawsze, widok nieba się zmieni, zginie Duży Wóz, Mały Wóz, wszystko będzie się od siebie oddalać, niebo stanie się inne, nieprzyjemne. Między wami pojawią się tej nocy ci, co już dawno pomarli. Będą też przebiegać ulicami wytoczone z piekieł wozy naładowane demonami i złymi duchami. One to będą czynić wielkie spustoszenie, zgiełk, hałas, jęk, płacz. Domy wasze będą się rozpadały jak domki z kart. W tej strasznej godzinie szatani będą śmiało sobie poczynać, porywać będą dusze tych, co Boga się wyrzekli i szerzyli na świecie niewiarę, tych, co to z serc ludu Bożego krzyż i wiarę wyrywali. A tej nocy ciemnej niech drżą też matki morderczynie, te, co mordowały dzieci poczęte. Groza wielka, a grozy coraz więcej będzie. Morza i oceany wystąpią ze swoich brzegów i będą iść na ląd w postaci wielkiej ściany stojącej. Potem wszystko obejmie pierścień, który błyskawicznie będzie się rozszerzał z minuty na minutę. Będzie stawał się ogniem huraganowym tak, że obejmie całą kulę ziemską. Wszystko zacznie płonąć, woda morska i oceanów wrzeć będzie i płonąć jak nafta. Jeśli te dni ciemności nie będą ludzkości odwrócone, wszystko, co żyje na ziemi w tych dniach ciemności zginie. Łaski Miłosierdzia Bożego dostąpią jedynie ci, co Boga mają w sercu, żyją według świętych Bożych przykazań, wierzą silną wiarą w Trójcę Przenajświętszą, w Niepokalaną Dziewicę Maryję.
Jan Radziszewski2020.08.10 14:13
19.09.1997 Spotkanie z Matką Najświętszą w kaplicy Jasnogórskiego Obrazu [rocznica Objawienia w La Salette] W czasie modlitwy za Kościół święty, ojczyznę i cały świat, zobaczyłam nagle poszczególne części globu ziemskiego, rozdzieranego błyskawicami gromów, ognia i wylewu wód. Ogień i woda szalały od południa aż po zachód (Czechy, Niemcy, Paryż..) przerażeni ludzie biegli do kościołów, które nie mogły pomieścić tłumów, Dlatego wokół murów kościoła gromadziły się rzesze ludzi, którzy w strachu wielkim zgodnie wołali do Boga o ratunek. Wielu spowiadało się na głos Bogu samemu, żebrząc o przebaczenie grzechów. Z powodu siły rozszalałych żywiołów, oślepiających błyskawic i zapadających na przemian głębokich ciemności, nie było możliwości udzielania pomocy. Ludzie ginęli w wielkiej liczbie… Jakieś koszmarne twory „ni to ludzie, ni zwierzęta) plując wciąż nienawistnie cuchnącą cieczą, uganiały się za uciekającymi przed nimi. i broniącymi się rozpaczliwie ludźmi, („niektórzy z nich byli bardzo młodzi, prawie dzieci). Te potwory porywały ich i siłą unosiły z ziemi strącając w przepaść kłębiącego się ognia. Ogarnęło minie przerażenie wielkie, bo rozpoznałam otwarte, stalowe, ciężkie i żarzące się bramy piekła (zapamiętałam je z pobytu w piekle). Wypełzały stamtąd koszmarne istoty z nienawistnym wzrokiem, rzucające się na ludzi.
Apateista2020.08.10 8:40
Prawda jest zupełnie inna i nie ma nic wspólnego z powyższą mnifestacją-apelem. Coraz więcej ludzi ma po prostu dość ideologii chrześcijańskiej i jej permanentnych kłamstw.
Jan Radziszewski2020.08.10 14:07
Duraku Ateist tj żydzie Chazarski nie dalej jak za 3 lata i 2 mc-e diabły cezara żydów /J 19,15) tzw anioły czerwonego Smoka z Apokalipsy /Ap 12,3 nn) Będą wydzierać dusze wasze w ogniu oczyszczenia świata /Łk 17,26-30 ) i prowadzić przed oblecze jego carskiej mości po swoją przygotowaną wam wieczną nagrodę za walkę z Panem Bogiem !!
Portofino2020.08.10 6:31
Zrobimy im nowy "Cud nad Wisłą" , jak bolszewikom.
Natalja Siwiec2020.08.10 11:10
czyli kto?
Walka2020.08.9 23:06
Polska Walcząca z faszyzmem LGBT+
puszkin2020.08.9 21:23
wszelkie demonstracje nienormalnych SKRAPIAC SOWICIE SWIECONA WODA kropidlem!
Natalja Siwiec2020.08.10 7:47
To nie działa. Woda rzekomo święcona to mit.
Jan Radziszewski2020.08.10 14:10
do walki z demonami z Piekła rodem stosuję się wodę egzorcyzmowaną !!! z dodatkiem soli także egzorcyzmowanej
Jeśli to pisowski portal2020.08.9 20:51
to w tytule chyba powinno chyba być "LEWI".
IGA2020.08.9 20:11
POLSKĘ NIGDY NIE POKONAJĄ BYŁA JEST I BĘDZIE CHRZEŚCIJAŃSKĄ
Katolik2020.08.9 20:27
Polska jest katolicka, zadna tam chrześcijańska. Nie obrażaj mnie.
BogaNIEMA2020.08.10 5:42
Ha ha, sobie losy pociągnijcie, która wersja waszego bożka łaskawsza ;)
joanna2020.08.10 9:22
Nie jesteś pierwszy, który ma "odwagę", by głosić, że Boga nie ma i nazywać Go "bożkiem". Pan Bóg często do takich "mądrali" przychodzi w ostatniej chwili i daje im szansę, by uwierzyli. Przykłady? Niezliczone. Ale podaję pierwszy z brzegu - gen. Jaruzelski (wiemy, jakim był w życiu "aniołem"), tuż przed śmiercią wyspowiadał się, przyjął komunię św. i dostrzegł Boga, którego przez całe życie, myślą i czynami, ignorował. WIĘCEJ POKORY, Drogi Internauto!
Franek1112020.08.9 19:10
Biedacy, boją się lesbijek ! Do boju, do boju ! Ha, ha, ha. Aha, namawianie do dyskryminowania ludzi homoseksualnych jest niezgodne z konstytucją, a więc niezgodne z polskim prawem, a więc KARANE. Dokonujecie przestępstwa.
Jolanta2020.08.9 20:03
Franek111" Chłopie!? Któż was się boi??? Poprostu nie da się na was patrzeć na waszych paradach i po drugie WARA OD NASZYCH DZIECI! NIE BĘDZIECIE NAM ICH DEMORALIZOWAĆ! ... URODŹCIE SOBIE, PEDZIE, JAK UMIEĆIE...??? POKAŻCIE TĘ RÓWNOŚĆ!?...NO, DO ROBOTY...! ..ZA DARMO CHCECIE MIEĆ RÓWNOŚĆ...??? ....NIE MA LEKKO!
Yep2020.08.9 18:59
Chciałem dołączyć do partii prawicowej, ale nie chcieli mnie przyjąć. Tylko kolesi i kolesi kolesi przyjmują.
helena2020.08.10 8:46
Słusznie. Dywersantów, aż nadto !
Szybka Randka2020.08.9 18:05
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek. Mam na imię Monia lat 24, wzrost 169cm, wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu- www.lexlale.com.pl i wyszukaj mnie po niku: Monik5 napisz do mnie i spotkajmy sie!
patriota2020.08.9 18:02
Powinniśmy brać udział w demonstracjach pokojowych wspierających wartości tradycyjne.
katolik2020.08.9 18:08
ale z odmawianym Rózancem demonstracje, bo tak, to będzie pusty pochód, bez siły ducha
Lewak2020.08.9 17:58
gonić to bolszewickie tałatajstwo. POlszewika goń! goń! goń!
Anonim2020.08.9 17:10
Tyg. "Sieci", nr 32 (3-9 sierpnia), str. 6-7, cykl: "Sygnalista nadaje", fragment: "Kto nie wierzy, niech posłucha relacji Kristiny Pavlović, koordynatorki chorwackiej inicjatywy obywatelskiej Prawda o Stambulskiej, która w rozmowie z portalem wPolityce.pl mówi tak: "Konwencja stanowi teraz legalny punkt zaczepienia dla lewicowych stowarzyszeń w jeszcze bardziej agresywnym narzucaniu i rozpowszechnianiu ich ideologii. Przeprowadzają one projekty skierowane do dzieci i młodzieży o tzw. stereotypach płci, do przedszkoli wprowadza się książeczki o "tęczowych rodzinach". Konsekwencją konwencji jest również to, że od niedawna w Chorwacji możliwe jest przyjmowanie dzieci w rodziny zastępcze przez pary homoseksualne, a to tylko krok od przyjęcia prawa zezwalającego im na adopcję". Nie dajmy się nabrać."
Anonim2020.08.9 17:11
Taaa... Zatem walczymy ze "stereotypami płci". W takim razie Biblia to też "stereotyp"...
Anonim2020.08.9 17:59
ale lewacki bystrzacha no.. no..
Różaniec konieczny dla Polski !2020.08.9 17:01
Odmawiajmy Różaniec , Szatan nie znosi różańca !
Senny2020.08.9 18:38
Ani święconej wody. Zawsze trzeba nosić przy sobie choć parę kropel święconej wody.
Monika2020.08.9 18:55
"Senny" ...A ja mam zawsze przy sobie w torebce Różaniec i małe obrazeczki P.Jezusa, czy Maryi. Ewentualnie jakichś świętych! Mnie Oni strzegą, nie raz się przekonałam!
Woda świecona2020.08.9 20:29
Jak mi trzeba święcunej wody to napuszczam sobie z kranu i już.
JAGODA2020.08.9 18:50
Masz rację z Różańcem!...Dobra myśl! Ale najlepiej, żeby utworzyć coś w tym rodzaju, jak w 2018r. był ..."RÓŻANIEC DO GRANIC...."! ODNIEŚLIŚMY WTEDY WIELKI SUKCES!.... PRZECIEŻ BYŁ ON ORGANIZOWANY NIE TYLKO W POLSCE,, ALE W BARDZO WIELU PAŃSTWACH I NA KONTYNENTACH NA ŚWIECIE ! ..MOŻNA NAD TYM.... POMYŚLEĆ...! ZWŁASZCZA, ŻE MAMY NA ŚWIECIE PANDEMIĘ I ZALEW KRZYKLIWYCH LGBT-owców!?... JEST O CO SIĘ MODLIĆ! .... CO MYŚLISZ ???
MT(*)2020.08.9 16:54
dzisiejsza Gazeta Wyborcza informuje za PAP : Sąd w mieście Murcja w Hiszpanii skazał na cztery miesiące więzienia obywatela Polski, który odmówił wykonania polecenia policjanta, by założyć maskę ochronną - poinformowały w sobotę hiszpańskie media, zaznaczając, że zatrzymany użył siły wobec funkcjonariusza.
Aleks...2020.08.9 19:03
MT"... No właśnie! Widzicie???? Hiszpania sie nie bawi, ...tak jak w Polsce!...Obojętnie kim niebyłby, jeżeli taki nakaz, to powinien przestrzegać! ...A u nas bawią się z tęczowymi i jeszcze tłumaczą się! ...A za łapy ich i do pierdla, to się nauczą! Niech się Policja z nimi nie bawi! Nie ma z kim!......Zdrajcy, podskakują nam za judaszowe, sorosowe pieniądze!...A poszli stąd do swoich pedziów....!
stan12020.08.9 16:52
Hordy demonów chomoseksualizmu atakują Polskę przez tych którzy odwrucili się od Boga.Ogłaszmy wszelkim nadziemskim władzim zwierzchnościom i mocom że Jezus Chrystus jest Królem Polski i modlimy do Boga aby ta zaraza homoseksualizmu została usunięta z naszego kraju w imieniu Jezusa Chrystusa.panuj nam Jezusie w naszych sercach,
myslacy2020.08.9 18:20
ty lepiej zapanuj nad ortografia wtorny analfabeto
babcia2020.08.9 18:32
A CO CI P ******E DO ORTOGRAFII, PISZE JAK CHCE NIE MASZ ARGUMENTÓW TO SIE ORTOGRAFII CZEPIASZ WON LGBT
Art2020.08.10 16:08
Jakie argumenty? Jak ktos w jedym zdaniu wali 2 byki ortograficzne, to o czym mozna z nim rozmawiac? Tam, zdaje sie, jest duzy problem z mysleniem. I wylacz ten caps lock. Nikt nie jest slepy.
Iwona2020.08.9 19:06
"myślący"??? Czy aby napewno myślący jesteś!? TO napisz, jaką literą zaczyna się zdanie??? Taki myślący i nie wiesz?....Sam się naucz!
Anonim2020.08.9 16:51
wszyscy normalni ludzie z Frondy wynieśli sie na Portal fronda.pl na FB. Niedługo tu nikogo nie będzie.
Olka2020.08.9 19:11
Wystarczy jak tu nie będzie Lecha Kellera, czyli " kretynizacji, dumnego geja"...itp! To byłby względny spokój!
joanna2020.08.10 9:28
A więc - zegnaj!
man.of.Stagira2020.08.9 16:46
Motłoch jest wszędzie na ulicach miast instrumentem w rękach ludzi którzy niczego w życiu nie dokonali i niczego poza spustoszeniem NIE dokonają. Bojówki to metoda faszyzmu i nazizmu -klonów bolszewizmu. Taka prawda. Zadymy na ulicach to jeszcze nie rewolucja. To bandyterka w politycznych rękawiczkach. To nawet nie jest lewica. To jest lewactwo.
MaxFiend2020.08.9 16:43
"szeregowi patrioci"? - przecież to jest apel do szeregowych nacjonalistów a nie patriotów :-D
Albert2020.08.9 16:41
Syndrom oblężonej twierdzy u katoćwoków widzę wszedł niezwykle mocno, razem z waflem z trupa.
Mirek2020.08.9 16:48
Zboczeńcy atakują Chrystusa więc musimy się bronić . Dlaczego lewactwo nie zaatakuje islamu !!! . Ano dlatego że islamiści poucinali by im łby !! .
Wandea2020.08.9 17:38
biedny jesteś Albercik, oj biedny, obyś zdążył , obyś miał czas zmądrzeć
Klio2020.08.9 20:07
" Wanda".. To ty nie wiesz, że" Albercik", to przecież Lech Keller, "Iza", Urszula" ," kretynizacja", "durny gej"itd. i wiele innych głupich nicków!
Iwona2020.08.9 19:40
Albert"- tj. Lechu K... Racja... jesteś bardzo stary , schorowany, masz hemoroidy i prostatę ..i nie tylko !... Ale jeszcze nie jesteś całkiem trupem /jak piszesz/...hahaha.....! A ty nie jesteś dla nas, ani wafelkiem, ani "ciachem"! Jesteś stary pedź! Fuu! ...Więc się nie napinaj! NIE PODSKAKUJ, SIĄDŹ NA DUPCI I PRZYTAKUJ..."! ....Poniał...?
Albert2020.08.10 7:17
Kolejna katolicka debilka, której rozumu starcza tylko na ogarnięcie ogłoszeń parafialnych.
BogaNIEMA2020.08.9 16:37
Śmierdzi faszyzmem!!!
Zbyszek2020.08.9 16:44
Won lewaku . na onety
A u dewiantów2020.08.9 16:59
co śmierdzi ??
Jadwiga2020.08.9 19:55
Lechu,... NIE POCIESZAJ SIĘ, ŻE NIE MA BOGA! ...ZWAŻYWSZY NA TWOJE WIELKIE SODOMIE GRZECHY, TO WOLAŁBYŚ, ABY BOGA NIE BYŁO!!!..ALE PAN BÓG BYŁ, JEST I BĘDZIE NA WIEKI....! DOSKONALE O TYM WIESZ!... A ty po śmierci przed Bogiem staniesz i co? ..Wtedy też powiesz, że nie ma Boga?? Jesteś biednym i bardzo nieszczęśliwym człowiekiem...! Kiedy to wreszcie zrozumiesz, że sobie sam bardzo szkodzisz???
katolik2020.08.9 16:35
Polacy- zostaje Różaniec