Pramier Morawiecki: Ministrowi Szumowskiemu należy się największy order jaki mogę sobie wyobrazić - zdjęcie
22.05.20, 13:00Fot: Krystian Maj/KPRM, CC BY-NC-ND 2.0

Pramier Morawiecki: Ministrowi Szumowskiemu należy się największy order jaki mogę sobie wyobrazić

34

Panu ministrowi Szumowskiemu należy się największy order, jaki ja sobie mogę wyobrazić” – powiedział premier Mateusz Morawiecki zapytany o to, czy nadal ma zaufanie do szefa resortu zdrowia.

Jak dodał:

[…] właśnie jego działania pozwoliły nam podjąć najbardziej rozsądne decyzje”.

Zwrócił uwagę też na „gigantyczną pracowitość” ministra Szumowskiego, dzięki której rząd mógł podejmować odpowiednie decyzje. Dodał też, że tak dobrze jak Polska z epidemią koronawirusa nie potrafiły sobie poradzić nawet najbogatsze kraje i podziękował szefowi resortu za znakomite działania.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze (34):

T2020.05.23 9:48
Zarówno Morawiecki i Szumowski nie muszą nic mówić abym wyrobił sobie o nich zdanie. Bo siebie mają wyrytych na swych twarzach. To są kanalie! Twarz człowieka nie kłamie - oddaje stan duszy!
Jan Radziszewski 2020.05.22 23:22
zboki Lucyfera pocieszę was kara wkrótce spadnie na Sekielskiego z powodu szkalowania KK i jego wrednych planów zniesławienia św. Jan Pawła II wtorek, 19 maja 2020 19 V 2020 Sekielski umrze dokładnie 10 października 2020 Wtorek, 19 maja Zapisz dziecko - Dobrze dziecko, skoro to Cię nie satysfakcjonuje do końca to Sekielski umrze niż będzie rocznica wyboru Jana Pawła II. - Dziękuję Panie Jezu, chwała Tobie Chryste. - Panie Jezu, nie gniewaj się, a jakby tak była dokładna data?, dokładny dzień? - A jaki byś chciał dzień, dziecko? - 10 października 2020. - Tak, dziecko:) Poważny tym razem uśmiech Pana Jezusa. - Dziękuję Panie Jezu, Chwała Tobie Chryste. Dziękuję. -:) Pan Jezus się ze mnie śmieje. - Panie Jezu, Ty się ze mnie śmiejesz, ale ów Sekielski umrze naprawdę 10 października tego roku? - Tak dziecko, 10 października 2020 nastąpi jego zgon. - Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste Królu. Cześć i Uwielbienie Bogu Ojcu. -:) Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski To cóż panie Sekielski, zostało Ci ponad cztery miesiące życia. Dokładnie cztery miesiące i dwadzieścia dni. Korzystaj z życia i ciesz się sukcesem intensywnie bo aż przez prawie pięć miesięcy. Nażyj się na całego kolego. Trzeba będzie umrzeć w smoleńską półrocznicę, w którym to Smoleńsku brało udział państwo Izrael, wielki wróg Polski i Polaków. Jak ktoś tak kocha Polskę genetycznie jak Ty to musi być i data dobra. Widzisz, nie jesteś zlekceważony jak kto podrzędny. Masz dobrą datę. Oszczędzono Ci też trudu bo człowiek na tej ziemi musi się trudzić, a Ty już nie będziesz musiał aby dorzucać paliwa na rocznicę wyboru Jana Pawła II w 100 lecie Jego urodzin. Może zaczniesz, ale nie skończysz. No, wszakże się tym pocieszysz, że nie wszystek umrzesz ( non omnis moriar) bo zostaną po Tobie Twe dzieła. W rzeczy samej to Cię mogę zapewnić, nie wszystek umrzesz. Tylko rzecz polega na tym iż raczej będziesz w miejscu gdzie będziesz chciał umrzeć i to jak najbardziej wszystek, ale nie będziesz mógł. Będziesz umierał nie mogąc umrzeć. I na tym polega problem. Ale póki co ciesz się życiem. Nie wiem czy życzyć Ci abyś się zdrowo odżywiał. Ciesz się swoją urodą, może będą tacy co w niej zagustują, w tym przede wszystkim niewiasty. Urodą, która przywodzi na myśl państwo Izrael, choć jest to jakaś odmiana arabska wręcz. Coś jak Saudowie?, kryptożydzi.
Jan Radziszewski 2020.05.22 23:01
żydzie od koorva kremlowska" chcesz poznać gdzie budiet wasi najwyżsi Iluminaci trafili ? W tej super tajnej naradzie w podziemnym sanktuarium Lucyfera pod Brukselą uczestniczył mason także z Polski /Bronisław Gieremek/ gdyż dla mocy piekielnych naród polski jest wyjątkowo znienawidzony i do końca XX wieku był zaporą do realizacji ich celów. Po omówieniu celów i pouczeń nasz główny ziemski mag oznajmia, że będziemy się przygotowywać do złożenie ofiary na cześć najwyższego wodza światłości /lucyfera/, który aa tę okoliczność specjalnie się zjawi. Ofiarą będą cztery dziewicze dziewczynki. Było nas czterech do złożenia ofiary, gdyż mag wcześniej dokonał tej ofiary, on miał tylko nadzorować. Każdy z nas miał dokonać gwałtu i mordu na przydzielonej dziewczynce. Następnie po odpowiednich rytach mieliśmy je złożyć jeszcze żywe w ogień nas cześć wodza. Mag miał udać się po dziewczynki aby je tu przyprowadzić. Były to dziewczynki z Azji prawdopodobnie z Indii. Z natchnienia Bożego z całych sił zacząłem krzyczeć. „Ja tego nie uczynię. To nie są duchy waszych zmarłych, braci tylko demony, złe duchy, które przybrały ich ludzki wygląd aby was oszukać. Jest to wielkie kłamstwo aby was całkowicie doprowadzić do opętania i pozbawić wszelkiego zdrowego rozumu i wolnej woli”. Gdy tak krzyczałem zaczęli mnie otaczać, aby mnie zabić. Gdy śmierć była bliska zawołałem. „Jezu Chryste Synu Ojca Przedwiecznego – ratuj, Matko Najświętsza Królowa Nieba i Ziemi – ratuj, Św. Michale Archaniele Książę Wojsk Niebieskich – ratuj”. Nagle nastąpił oślepiający błysk, potworny nie do wytrzymania huk. Na ich oczach te piękne rzekomo szczęśliwe duchy braci zmarłych zaczęły przemieniać się w straszliwe potwory, których rozum ludzki nie jest w stanie sobie wyobrazić. Nieznany ogień i zapach nie do wytrzymania. Potworny wygląd demonów tak przeraził masonów, że byli jak kamienne trupy. Kiedy znikły złe duchy nastąpiła nieznana ciemność i w tej ciemności ujawniła się wizja piekła. W tej wizji zobaczyli straszny wieczny los w mękach, prawdziwych zmarłych braci masonów, których wcześniej przedstawiały złe duchy jako szczęśliwych synów światłości przebywających rzekomo w krainie szczęśliwości.Trudno sobie wyobrazić przerażenie masonów. Runął cały ich system pychy i pewność panowania. Jeszcze przed tą wizją obiecywano im i zapewniano ich o milionach lat szczęśliwego życia w przyszłym ziemskim raju. A tu widzą niewyobrażalne cierpienia i męki znanych powszechnie w XX wieku i wcześniejszych wiekach filozofów, naukowców, finansistów, polityków, sędziów, rzekomych uczonych, nawet noblistów, judaszowych zdrajców itp. Wizja zakończyła się na poziomie piekielnego „hoiIyvod”. Z tego właśnie poziomu nieznany ogień ogarnął trzech masonów w tym, także głównego maga. /i spopielił że tylko mała kupka popiołu po nich została i pewnie ciebie podobny los czeka tj potępienie wieczne tzn pobyt w jeziorze ognia i siarki /Ap 20,15 i to nie dalej jak za 3,5 roku
Micha\\\\\\\\305\\\\\\\\202 Jan2020.05.22 19:22
Najlepiej jeden z tych dwóch, których Breżniewowi brakowało do szczęścia: "Matka Bohater" lub "Miasto Bohater".
Zenek2020.05.22 19:00
Czy Morawiecki jest naprawdę taki głupi, czy tylko udaje głupiego?
Piotr2020.05.23 13:12
Morawiecki się błaźni! Chyba nie czyta raportów kontrolnych o przetargach i firmach żony Szumowskiego!
Pet2020.05.23 22:35
Morawiecki to pragmatyk. Wcale nie jest głupi, idzie na fali. Dobrze wie ze jego hmmmm...pseudo rządy się skończą, ale kiesa jest ponad miarę pełna, tzn żony kiesa, i żon kumpli. Bankster pozostanie banksterem.
Uf2020.05.22 16:45
Po co order najlepiej pomnik czerwony z rogami
Radziszewski to koorva kremlowska!2020.05.22 16:44
𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐌𝐔𝐍𝐈𝐒𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐏𝐀𝐑𝐓𝐈𝐈 𝐂𝐇𝐈𝐍 𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊 𝐚𝐥𝐚𝐫𝐦𝐮𝐣𝐞: 1) 𝟓𝐆 - 𝐂𝐎𝟐 - 𝐂𝐇𝐄𝐌𝐓𝐑𝐀𝐈𝐋𝐒 𝐰 𝐏𝐎𝐋𝐒𝐂𝐄 ! 2) 𝐁𝐈𝐋𝐋 𝐆𝐀𝐓𝐄𝐒 𝐌𝐎𝐑𝐃𝐔𝐉𝐄 𝐋𝐔𝐃𝐙𝐈 𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐎𝐍𝐊𝐀𝐌𝐈 ! 3) 𝐌𝐀𝐒𝐙 𝐖 𝐃𝐎𝐌𝐔 𝟓𝐆 𝐈 𝐂𝐇*𝐉 𝐂𝐈 𝐍𝐀 𝐂𝐙𝐎𝐋𝐄 𝐖𝐘𝐑𝐎𝐒𝐍𝐈𝐄 ! 4) 𝐖𝐈𝐑𝐔𝐒 𝐊𝐎𝐑𝐎𝐍𝐘 𝐍𝐈𝐄 𝐙𝐀𝐁𝐈𝐉𝐀 𝐓𝐘𝐋𝐊𝐎 𝐖𝐙𝐌𝐀𝐂𝐍𝐈𝐀 𝐎𝐑𝐆𝐀𝐍𝐈𝐙𝐌 ! 5) 𝐌𝐀𝐒𝐙 𝐂𝐇𝐈𝐏𝐀 𝐁𝐈𝐋𝐋𝐀 𝐆𝐀𝐓𝐄𝐒𝐀, 𝐓𝐎 𝐌𝐀𝐒𝐙 𝐂𝐇𝐈𝐏𝐄 𝐈 𝐂𝐇*𝐉𝐀 𝐍𝐀 𝐂𝐙𝐎𝐋𝐄 ! 6) 𝐃. 𝐓𝐑𝐀𝐌𝐏𝐇 𝐓𝐎 𝐉𝐄𝐇𝐎𝐖𝐘 ! Obejrzyj nasz widea a dowiesz się nie tylko "prawdy" ale złapiesz prawdziwego chińskiego wirusa i wraz ze Sputnikiem zniszczymy ci komputer. A wiesz dlaczego? 𝐁𝐎 𝐍𝐈𝐄 𝐌𝐀 𝐑𝐀𝐃𝐘 𝐍𝐀 𝐊𝐑𝐄𝐓𝐘𝐍𝐀 !
Jan Radziszewski 2020.05.22 22:49
Chazarze tj krypto żydzie twoje zdenerwowanie potwierdza fakt że podobnie jak diabeł bardzo boicie wy żydzi się Prawdy tj o tym że za tą zarazą wy parchy żydowskie stoicie i maczacie w tym swoje diabelskie palce a więc i w Chinach też maczaliście podobnie jak w WŁOSZECH / i nie tylko /- gdzie corowirusa rozpylaliście w strugach Chemistrails !!!
Jan Radziszewski 2020.05.22 16:29
Jezus 10.05.2020r Jezus: Dzieci moje umiłowane. Dziękuję za wasze modlitwy i miłość, którą Mi okazujecie. Jesteście Moją radością i ukojeniem Serca Mojego. Czas trudu i zmagania jest waszym udziałem i wiedzcie, że waszym udziałem będzie Moja Chwała. . Tak drogie dzieci, módlcie się za Rząd Polski by wszystkie złe plany zostały zniweczone Tak Premierze Morawiecki wkrótce twe rządy zostaną zakończone, lecz czas działania klątwy jeszcze dotkliwie odczujesz. Zaś Ministrze Szumowski wiedz, że zło któremu służysz zemści się na Tobie bo taki jest wyrok Boży. Każdy kto teraz jest u sercu władzy niech wie i niech pamięta, że jeśli swej przysięgi nie dochowa by służyć Polsce i narodowi Polskiemu dla jego dobra zostanie dotknięty ręką Bożą, ręką Sprawiedliwości. A ci co wiary nie mają i co się zaprzedali niech wiedzą, że jawne staną się ich uczynki i nie unikną kompromitacji. Tak dzieci moje w czasie gdy siły zła wzmogły swe działanie i szatan uderza ze zdwojoną siłą w modlitwie nie ustawajcie, i zło siłą modlitwy zwyciężajcie. Czas już bliski i ważą się losy waszego kraju. Módlcie się o pokój, gdyż będą się szerzyć prowokacje podsycające bunt i złość. Nie pozwólcie się sprowokować, nie ma silniejszej broni niż Różaniec. Czyż ta modlitwa nie zwycięży każde zło? Czas już ostatni i na ten czas dałem wam Różaniec, dałem wam Maryję, dałem wam Jej płaszcz. Każdy mężczyzna powinien wiedzieć jak ma bronić swoją rodzinę i jest to czas dla odważnych mężów co obronią swą rodzinę. Nikt kto ma rozum wroga nie wpuszcza do swego domu, pierwej sam zginie.
Jan Radziszewski 2020.05.22 16:24
Szumowski: Gdyby nie Śląsk, byłoby po pandemii. Przekazanie Śląska Niemcom. Łukasz Szumowski powiedział w niedzielę, że jedynym powodem, dla którego w Polsce przebieg epidemii nie ma jeszcze tendencji spadkowej, są ogniska zakażeń na Śląsku. Dlatego jeszcze dziś rząd przekaże Śląsk Niemcom. https://aszdziennik.pl/129455,szumowski-gdyby-nie-slask-byloby-po-pandemii-oddamy-go-niemcom?fbclid=IwAR1nTxh-aCxmr15APbNLd6mgMRFLyUc-al6O5FOVy6TmDxX3ZaAWv2hWH8Y
taro2020.05.22 14:24
ja bym mu nie tylko najwiekszy order dal, ale i taki najciezszy,jak to w holandii produkuja sery gouda,takie 25kg i zawiesil na sznurku na jego szyji.
jacek2020.05.22 13:40
Ci panowie płyną na jednej krze dlatego muszą się wspierać. Co będzie jak na krze zrobi się ciasno. Któryś, któregoś wyadzi.
My chcemy być jak Szwecja!2020.05.22 13:33
Co by było gdyby Lena Hallengren (to taki szwedzki Szumowski tyle, że z cyckami) była i rządziła zdrowiem Polaków? Szwecja to niewiele ponad 10 milionów, a już teraz mają prawie CZTERY tysiące zmarłych i 32 tyś. zakażonych, przeliczając to na Polske mielibyśmy: PIETNAŚCIE tyś. zmarłych i ponad 120 tyś. zakażonych. Konkluzja: znowu wina Prezesa i PIS-u.
Elektor2020.05.22 13:37
Założę się że siedzisz w budżetówce.
Założę się, że jesteś obrzezany2020.05.22 13:44
"Urszulko" tak jest w budżetówce - utrzymuje ich z moich podatków.
taro2020.05.22 14:29
jakbysmy stosowali ich metode i mieli tyle gett islamskich, to rowniez ,by bylo tylu zmarlych, a ze Polacy biedni i zdrowsi sa ,to i mniej umiera.
da da towariszcz durak2020.05.22 14:53
W Szwecji towariszcz durak 100% zmarlych jest bialych Szwedow, Szwedek. Jakby tak ciebie na glowie postawic to nikt by nie zauwazyl roznicy.
taro2020.05.22 15:11
ty pieprzona bolszewicka kanalio,durak to mozesz tradycyjnie swojemu bachorowi w domu mowic, w swoim ojczystym jezyku.
ty towariszcz kolchoznik2020.05.22 15:29
W Polsce ciebie nie ma ty najemna koorvo! NIE WTRACAJ SIE TY KOORVO!
taro2020.05.22 18:41
sam masz pisownie ciecia zauralskiego, w Polsce cie nie ma kanalio.
medal2020.05.22 13:27
Oder mu sie jak najbardziej nalezy za piekne przygotowanie gruntu pod sprzedaz toksycznego koktajla molotowa zwanego szczepionka Gatesa. Narod zestrachany w kagancach na gebach gotow na wszytko. Job well done
Jery2020.05.22 13:27
Szumowski teraz na ministra finansów :)
taro2020.05.22 14:25
myslisz, ze ma zamalo jeszcze,czy ,ze musial pule podzielic na 4.
XYZ2020.05.22 13:21
Banasia też wychwalano,teraz głupio się przyznać.
Damian2020.05.22 13:18
W pełni zgadzam się z panem premierem. Wielki order należy się obydwu braciom, żonie pana ministra oraz znajomemu instruktorowi narciarskiemu. Oni wszyscy tak z dobrego serca zaangażowali się w walkę z koronawirusem. Cóż za heroiczne postawy.
Piotr2020.05.23 13:07
Pomnożenie wartości akcji firmy żony Szumowskiego tysiąckrotne to SUKCES!!! A brata MArcina, po kontroli NIKu, do PUDŁA na 10 lat.
JS2020.05.22 13:14
Dobrze, że nie przyznają korony ! Wirus już ją ma. Wpiszcie do youtube: Bartosz Kalinowski - Koronawirus. To jest styl na miarę Jacka Kaczmarskiego ! Kazik ze swoją piosenką niech się schowa ! Niech się od niego uczy ! Pozdrawiam
Elektor2020.05.22 13:14
Brawo PiS! Brawo Pan Premier i Pan Minister! Poszedłbym jeszcze dalej! Ordery i premie dla każdego członka i sympatyka PiS! Wiadomo, dla hersztów i ważniejszych aparatczyków dużo wyższe a dla zwykłych sympatyków sporo niższe ale jednak. Cytując jedną z ważniejszych postaci wśród pisowskiej wierchuszki która po napchaniu kabzy w Polsce obecnie napycha w Brukseli to się im po prostu należy! Reszcie oczywiście nic, niech robią na koryto dla pisowskich bonzów.
anonim2020.05.22 17:38
Przestań sie tak egzaltować, spójrz realnie na osiągnięcia Szumowskiego i innych!
aspiring educationalist2020.05.22 13:12
Chyżemu rujowi order? Chyba z kartofla.
katolicka kretynizacja polski 2020.05.22 13:09
Taaa... należy mu się największy order w kształcie 'k u t a s a' za robienie ludzi w c h u j a!! Mamy najlepszą metodę walki z wirusem - robimy jak najmniej testow (67 pozycja na swiecie) a zgony zwiazane z COVID 19 wykazujemy jako inne schorzenia dróg oddechowych. Dzieki temu mamy oficjalnie tylko 20 tyś zakazonych oraz 1 tyś zgonów, a nie 100 tyś i 5-10 tys jakbyśmy mieli gdybysmy mieli tyle testów co w innych krajach. Dzieki temu TVPIS moze robic wode z mozgu naszym nierozgarnietym wyborcom ...
anonim2020.05.22 14:07
ROTACJI nastal czas a wiec katolicka kretynizacja polski z szeregu wystap i na lewo marsz. zdrowk zycze