Pozew za ataki na Szumowskiego i jego rodzinę - zdjęcie
02.06.20, 14:12Fot. screenshot YouTube

Pozew za ataki na Szumowskiego i jego rodzinę

28

- Wzywam marszałka Zgorzelskiego i posła Rozenka do tego, aby przeprosili za haniebne słowa – oznajmił wiceminister zdrowia Janusz Cieszyński na dzisiejszej konferencji prasowej.

Andrzej Rozenek z Lewicy powiedział ostatnio, że "rodzina Szumowskich zarabia duże pieniądze na tym, że w Polsce jest epidemia". Rozenek dodał także, że Łukasz Szumowski nadzorował NCBiR w okresie, w którym rodzina Szumowskich brała z tej instytucji subwencje. - To rzeczy niedopuszczalne w państwie demokratycznym - stwierdził Rozenek.

Z kolei Piotr Zgorzelski z PSL stwierdził w rozmowie z TVP Info, że słowa, o które może zostać pozwany to być może o "przepompowni kasy do rodziny Szumowskich".

Ministerstwo Zdrowia poinformowało TVP Info, że sporne słowa Zgorzelskiego to "Dziś już nikt nie ma wątpliwości, że na koronawirusie straciło państwo polskie. A kto na tym zarobił? Państwo Szumowscy".

- Wręcz przeciwnie, uważam, że powiedziałem za mało, także czekam na pozew - stwierdził Zgorzelski w odpowiedzi na pytanie o to, czy wycofa się z tych słów.

g/tvp info

Komentarze (28):

anonim2020.06.2 20:08
Cała prawda, wystarczy poczytać o sprawie i przejrzeć raporty NIku… nie dość, że Szumowski demoluje służbę zdrowia chociażby przez likwidowanie szpitali,a teraz wychodzą na jaw jego brudne interesy...
anonim2020.06.2 22:05
wypie....j stąd idioto
anonim2020.06.2 20:06
Ciekawe, co wtedy oszust i krętacz Szumowski powie na rozprawie... tylko się ośmieszy, tak jak cały zakłamany i nieudolny rząd.
anonim2020.06.2 17:14
i Zgorzelski i Rozenek należą do przestępczych organizacji (odpowiednio ZSL i PZPR) które zmieniały tylko nazwy a które od 1944 r. okradały Polskę i Naród polski na setki miliardy dolarów, o zniewoleniu i wykorzystywaniu Polaków nie wspominając
Atheisten sind dumm - A.Einstein2020.06.2 17:22
Dokładnie tak samo, jak pupilek Frondy Kuźmiuk.
Grzechu 2020.06.2 21:27
Kuźmiuk był w peeselowskim szambie i w porę je opuścił. Już Socrates mówił że mądrzy popełniają błędy, ale tylko głupcy w nich tkwią. Pomimo, iż skomplikowany proces myślenia, u takich tefauenowskich abderytów jak ty, wywołuje pewien dyskomfort, polecam ci wziąć sobie ów cytat do swego pustego łba i przeanalizować
lupi2020.06.2 17:59
PiS = PPR
anonim2020.06.2 21:03
PO = NKWD
Atheisten sind dumm - A.Einstein2020.06.2 17:01
http://kontrrewolucja.net/gip/zona-instruktora-narciarstwa-tez-sprzedala-sprzet-ministerstwu-35-tys-przylbic-poszlo-juz-dzien-do-zarejestrowaniu-firmy-cena-za-sztuke-prawie-50zl
ladychapel2020.06.2 16:59
"na" w tytule zostalo juz dodane :)
skarb2020.06.2 16:24
prokuratura skazala przestepcow w tym wojskowego i co i" niezalezne "sady wypuscily w POLSCE ZACZYNA BYC NAPRAWDE NIEBEZPIECZNIE JAK rzad nie wezmnie sie za karanie przestepcow i skorumpowanych POlicjantow wojskowych POspolstwa ,profesorowie wypowiadaja sie male przestepstwo to nie przestepstwo,klamstwo to nic takiego ,POderwanie autorytelu to nic i.t.d nie rozliczcie PLOwcow urzedujacych w duzych miastach ,tylko glaskajcie i przestepcow i zajadlych,opluwajacych POLSKE ,RZad i zadnych dzialan to bedzie to samo co w Ameryce ,zjednoczona lewacka miedzynarodowka dziala,coz ,ze POzwani szkalujacy MINISTRA SZUMOWSKIEGO BEDA OSADZANI jak sady sa ich,beda sadzic........i nie osadza wstyd,im chodzi o obalenie rzadu,a nie o prawde,sprawiedliwosc ,pracowitosc
grimm2020.06.2 16:18
na razie to wzywa wiceminister. Szumowski siedzi cicho. Nie straszy pozwem. Oj taki proces byłby niebezpieczny dla Szumowskiego. Adwokaci strony pozwanej zapewne dobrze odrobiliby lekcję.
Jan Radziszewski2020.06.2 16:08
anna-od-jezusa.pl.tl/Maj-%231.htm Godzina 9:33 Maryja: Dzieci Moje umiłowane. Wiele modlitw zanosicie do Mnie i Mojego Syna, lecz niewielu pości i czyni wyrzeczenia. Tak dzisiaj w dniu Mojego Święta proszę was byście bardziej się starały, bo szatan działa ze zdwojoną siłą. Wiele dusz wcale się nie modli i żyje jakby Boga nie było, wiele dusz stało się letnimi i wiele smutek przygniata. Dlatego proszę was w tym ostatnim czasie byście nie ustawały, ani w gorliwości modlitwy, ani w postach i ofiarach. Czas jest krótki, gdy Mój Syn przyjdzie jako Sędzia Sprawiedliwy. I wiele dusz wróci do Mojego Syna lecz wciąż trzeba modlitwy, by każdy grzesznik najbardziej zapragnął Boga. Wierne Moje dusze jesteście pod Moją opieką, jesteście pod opieką Królowej Polski, Królowej waszego narodu. Teraz żyjecie w ciągłej niepewności lecz pamiętajcie, że w Bogu jest pewność, że pewność jest w Moim Sercu i Mojego Syna. Rząd Polski nie działa dla dobra Polskiego Narodu i wprowadza ustawy nie tylko niezgodne z prawem. Ale i takie które prowadzą do zniszczenia kraju i Polskiego narodu. Nie wierzcie politykom, nie wierzcie Prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu gdyż stracili swą wiarygodność i zaprzedali się rządowi światowemu. Tak naród Polski nie ma przywódcy co jak król przez Boga wybrany przeprowadzi naród Polski do wolności nowego świata, gdzie będzie Boga królowanie. Tak drogie dzieci, wiele bólu już przeszedł Polski naród. Lecz teraz nadszedł czas oczyszczenia każdej duszy i całego narodu Polskiego.
Jan Radziszewski2020.06.2 16:02
++ 10.05.2020r. Godzina 16:49 Jezus: Dzieci moje umiłowane. Dziś czasy ostatnie i wiedzcie, że dzień Mego ponownego przyjścia zbliża się a sąd Mój odbędzie się nad każdą duszą. Wiele jest dróg co prowadzi do Boga i każda dusza ma swoją drogę. Lecz na te czasy Bóg dał wam drogę przez Maryję i przez Maryję najpewniej dojdziecie przez Jej wstawiennictwo i dzięki Jej opiece. Dziś wiele dusz utraciło wiarę i na sobie się opiera, dlatego teraz wielu straciło sens życia bo życie ich opierało się na posiadaniu. To, że wybory prezydenckie zostały przesunięte jest zasługą wielu modlitw. Lecz wiedzcie, że w swoim czasie wszystko się wypełni a wynik wyborów jest przesądzony. Tak drogie dzieci, módlcie się za Rząd Polski by wszystkie złe plany zostały zniweczone. Tak Premierze Morawiecki wkrótce twe rządy zostaną zakończone, lecz czas działania klątwy jeszcze dotkliwie odczujesz. Zaś Ministrze Szumowski wiedz, że zło któremu służysz zemści się na Tobie bo taki jest wyrok Boży. Każdy kto teraz jest u sercu władzy niech wie i niech pamięta, że jeśli swej przysięgi nie dochowa by służyć Polsce i narodowi Polskiemu dla jego dobra zostanie dotknięty ręką Bożą, ręką Sprawiedliwości. A ci co wiary nie mają i co się zaprzedali niech wiedzą, że jawne staną się ich uczynki i nie unikną kompromitacji. Tak dzieci moje w czasie gdy siły zła wzmogły swe działanie i szatan uderza ze zdwojoną siłą w modlitwie nie ustawajcie, i zło siłą modlitwy zwyciężajcie. Czas już bliski i ważą się losy waszego kraju. Módlcie się o pokój, gdyż będą się szerzyć prowokacje podsycające bunt i złość. Nie pozwólcie się sprowokować, nie ma silniejszej broni niż Różaniec. (...) Ja sam Jezus Chrystus Król Polski wszystkim Błogosławię na trudny czas, czas trwania i walki. Trwajcie blisko Mnie i trwajcie blisko Mej Matki.
Felek2020.06.2 16:02
Ale gdzie ten atak? Niech Szumowski najpierw udowodni że nie chciał ustawaić kolesi i rodziny za nasze pieniądze. Wtedy może pozywać. Jak na razie to wygląda to bardzo zle dla niego.
Darek2020.06.2 16:02
Pozew za ataki Szumowskiego rozumiem, choć nie wiem kogo on atakował konkretnie, ale czemu pozew za rodzinę? To już posiadanie rodziny jest w pisowskim Polin nielegalne?
Jan Radziszewski2020.06.2 15:40
czwartek, 16 kwietnia 2020 Czwartek Oktawy Wielkiej Nocy 2020 Słowa Pana Jezusa w sprawie noszenia maseczek w kościele [ do premiera Mateusza Morawieckiego] 10.00 Czwartek Oktawy Wielkanocnej Zapisz dziecko - Ostrzegam Cię premierze Morawiecki. Wnętrze kościoła nie jest domeną Twoich działań. Noszenie maseczek (obowiązkowe) we wnętrzu kościoła podczas Mszy i poza nią, przed wystawionym Przenajświętszym Sakramentem, narusza Moją Cześć Boga w Trójcy Jedynego. Nie bronię jednak nosić maseczek w kościele tym, którzy chcą, choć to rozprasza innych gdy są to pojedyncze osoby. Przez moją córkę Annę powiedziałem by nie dotykać ławek w kościele ni innych rzeczy. Nie powinno się także być w kościele w rękawiczkach a już zupełnie nie powinno podczas Mszy, zwłaszcza idąc do Komunii czy przed Przenajświętszym Sakramentem. Nie rób drwin z Mojego Kościoła premierze Mateuszu Morawiecki bo srogo za to zapłacisz. Twój czas i tak jest krótki bo tylko cisi i sprawiedliwi posiądą Ziemię. Niedługo będą Trzy Dni Ciemności i Ty na pewno nie wejdziesz do Odnowionej Ziemi. Masz jednak szansę na zbawienie mimo rzuconej na Ciebie klątwy. Przez to jest jednak mniejsza. Zatem nie dokładaj winy do winy. Amen. Opublikuj moje dziecko - Dziękuję Chryste Królu. Chwała Tobie Chryste Otrzymał Cyprian Polak ( Krzysztof Michałowski)
Zatroskany2020.06.2 15:30
Lewicowcy byli zawsze bezczelni.
ladychapel2020.06.2 15:01
Z tytułu wynika, że Szumowski z rodziną atakował i będzie wobec nich proces - Pozew za ataki Szumowskiego i jego rodzinę - znajdźcie w końcu kogoś, kto ma maturę z polskiego
Sam2020.06.2 15:07
😃
Joanna Lewandowska2020.06.2 14:57
A pani prezydentowa drukowała za darmo przyłbice na drukarkach 3d w pałacu prezydenckim. A mogła tak jak zona kolegi ministra sprzedać każdą ilość za dużą kasę.
Andrzej Malik2020.06.2 14:54
Niewygodne pytania skutkują ostrą reakcją. Czyży w tym kontekście mogło mieć zastosowanie stare polskie powiedzenie: Uderz w stół a nożyce się same odezwą? A nie! sorry! tak napisaliście o Gietychu!
salamandra2020.06.2 14:46
Fabryka osocza. Temat znany od dawna. Szumowski to ruszył i się zaczęło. Warto tego posłuchać o co idzie gra - o grube miliardy nie o jakieś maseczki czy inne sprzęty. To tylko pretekst aby było tak jak było. Jeszcze raz warto to posłuchać i wyciągnąć wnioski: https://www.youtube.com/watch?v=65dDekCAJPQ
Lilien2020.06.2 14:58
Fabryka osocza to dopiero ciekawy temat !!!!!warto wejśc na google i wygoglowac jak gangsterzy wykrecili gruby przekręt na miliardy
anonim2020.06.2 17:08
targowicaPOKO jak zwykle działa na szkodę Polski
witia ka2020.06.2 14:33
Czekałem na ten pozew. To jest sprawdzam. W obie strony. Dowiemy czy Szumowscy są uczciwi lub czy ukarane zostanie partyjne zaślepienie, pomówienia może zawiść.
Lilien2020.06.2 14:22
Te najgorsze sku rczy byki z totalnej robia wszystko zeby utopić Polskę.
f232020.06.2 15:12
Dlatego im prędzej się pozbędziemy tych niekompetentnych ministrów tym lepiej.