Powariowali?! Dla GW heteroseksualizm to ,,skrajność'' - zdjęcie
21.03.19, 11:30Fot. Pixabay, CC 0 / Szczebrzeszyński via Wikipedia, CC 0

Powariowali?! Dla GW heteroseksualizm to ,,skrajność''

25

Gazeta Wyborcza” postanowiła najwidoczniej jeszcze mocniej zaznaczyć swoją obecność na froncie walki ideologicznej, opowiadając się po stronie środowisk LGBT. W artykule, który możemy przeczytać na wyborcza.pl dowiadujemy się, że rzekomo heteroseksualizm to… skrajność.

Tylko stosunkowo mała część z nas jest stuprocentowo hetero- lub homoseksualna, a ogromna większość mieści się pomiędzy tymi dwiema skrajnościami”

- czytamy we wspomnianym artykule.

Jego autorem jest Jacek Kubiak, profesor biologii. Stwierdza on między innymi, że większość z nas nie zdaje sobie sprawy z faktu, że nie jest „bezwzględnie heteroseksualna”. Dodaje też:

Jesteśmy więc w większości hetero- lub homoseksualni fakultatywnie”.

dam/wyborcza.pl,Fronda.pl

 

 

Komentarze (25):

Czes\\\\305\\\\202aw2019.03.27 12:36
"Tylko stosunkowo mała część...." mózgu funkcjonariuszy GW nadaje się do użytku...
Dariusz Andrzej Kowarczyk2019.03.22 1:32
Jesli ja jestem hetero fakultatywnie, to Ten pan jest chory fundamentalnie. Podaj dalej.
Tęczowe Pedały2019.03.21 22:00
Heteroseksualizm POwinien być publicznie napiętnowany i sądownie karany jako skrajnie anormalna dewiacja seksualna !
polexit2019.03.21 19:01
Np JE Jacek Kuroń był regularnie gwałcony w celi ...no!na prezydenta -co za gazeta!!!i ...inteligencja
ZERR02019.03.21 15:10
Jak widać, zideologizowani Rewolucjonići pełniący obowiązki "naukowców", posuną się do KAŻDEGO kłamstwa dla Rewolucji. Największa przeszkodą na drodze Rewolucji jest to, że ludzie są lojalni wobec swoich bliskich, wobec swoich rodzin, matek, żon i kochanek. Więc marksiści kombinowali latami jak ludziom wybić ze łbów pomysł, że moga mieć jakiś bliskich. No i wymyślili. Gdy się wydrąży ze znaczeń słowa "małżeństwo" "kobieta" "mężczyzna" ludzie nie będa w stanie nawet pomyśleć, że mogliby miec jakiś "bliskich". 20 lat od "homomałżeństw" i będziecie zaorani i gotowi na zapędzenie do Gułagu.
Maria Błaszczyk2019.03.21 16:27
To już niedługo!!! Za trochę ponad tydzień Holandia obchodzi 18-lecie małżeństw jednopłciowych. Już za dwa lata się przekonamy, czy ta "rewolucja" to naprawdę się dzieje, czy jest to wymysł chorych nienawistnych umysłów, które z czystej złośliwości odmawiają innym praw. Może już za dwa lata okaże się, że najbliższy mi człowiek wcale nie jest mi najbliższy, że spędzone przez nas wspólne lata (za 2 tygodnie z kolei będzie ich 17) wcale mi bliski nie jest, że nie kochamy naszych dzieci, nie dbamy o naszych rodziców (tzn. oddzielnie, jego i moich, nie mamy wspólnych), a nasze rodzeństwo (j.w.) nic dla nas nie znaczy. Kochanek nie mamy, czy powinniśmy dla dobra tego eksperymentu i pełni obrazu sobie znaleźć (i każde osobną czy ma być wspólna)? Czy może w tym wszystkim chodzi o to, by każdemu z osobna i wszystkim razem po prostu żyło się jak najlepiej...
ZERR02019.03.21 19:31
20 lat sie zbliża i zachód jest juz gotowy na Gułag. W zasadzie przerobili was na 'metroseksualne pierdoły'. Obśmiałem sie jak norka, gdy zobaczyłem jaką miazgę postęp zrobił z umysłów nowozelandczyków... ci Eloje na wieść o żydowskim zamachu na meczet - sami oddają swoją broń na policję, bo sie jej boją. To już nie są ludzie. Poza tym - nikt nikomu nie odmawia 'praw'. Każdy człowiek, tak samo hetero jak i homo, może, jeśli tylko znajdzie chętną osobę płci przeciwnej, zawrzeć związek małżeński. I pewna liczba gejowych tak postępuje - bo na przykład chcą miec dziecko. Naprawdę nie uważam wszystkich gejów za degeneratów.
Maria Błaszczyk2019.03.21 14:43
Tak, są dwie skrajności, po jednej hetero po drugie homoseksualność. Może pan/i readaktor/ka dam powinna sobie to na wykresie zobaczyć, wtedy sprawa stanie się jasna...
heniek2019.03.21 14:29
debil
słowiczek poznański2019.03.21 14:11
Auferetur Inferunt Insaniam the bullshitter Adaś, S. Fraud miał obsesję z mamusią, przyznaj się, w twoim wieku jak się nie mylę masz 70 lat, masz swój blog, ale ciągle ci mało, ty masz alergię na PIS i alergię na to że kościół ma "say so" w polityce. Nie udała ci się starość, siedzisz w domciu, czekasz na przelew emeryturki i wierszówki z twojego blogu - nazwałam to mentalnym wózkiem inwalidzkim. Słuchaj Adaś, jak nabiorę 100% pewności, a jestem ciut, ciut od tego - ujawnię ciebie, nie, nie tutaj, tutaj to jest stado baranów, ale w twoim tygodniku. Choć również wiem, że masz etykę bolszewika, tj. kompletny brak wstydu. The Journal of the American Medical Association, najbardziej prestiżowa publikacja medyczna w USA wraz The American Psychiatric Association i z US Justice Dept. zrobili wieloletnie kompleksowe badania nad pedofilią, wyniki tych badań opublikowano 2 lata temu. Rezultaty są wręcz tragiczne dla homoseksualistów - prawie 100% pedofilia pośród "mężczyzn". Co jest jeszcze bardziej tragiczne, że każdy złapany i skazany pedofil-homosekualista nie wykazał najmniejszej skruchy. Inaczej mówiąc, są pozbawieni wszelkiej ludzkiej empatii wobec swych ofiar. Trudno takich klasyfikować jako człowieka - to są subhumans, untermenschen. Jeżeli tego Adaś nie czytałeś, zachęcam. Możesz w sobie odkryć, jako niepełny hetero, że jesteś i pedofilem w proporcjonalnym procencie. Niemal 100% homos to pedofile. Jeżeli tego Adaś nie czytałeś, zachęcam. Możesz w sobie odkryć, jako niepełny hetero, że jesteś i pedofilem w proporcjonalnym procencie. Niemal 100% homos to pedofile. Piszesz o "ostatnich" badaniach Journal of Personality and Social Psychology, chyba nie tak ostatnich bo z 1926 r., przedruk wiedenski.
Polak Ateista Dumny Gej2019.03.21 12:56
Są 100% hetero, czego dowodem komentarze psychoprawactwa na frondzie. Są też 100% geje, czego dowodem np. moja skromna osoba :) Ale są też biseksualiści, którzy wg. mnie są najbardziej interesującą grupą w kontekście tematu LGBT w Polsce. Dlatego, że jest to grupa pomijana, najlepiej się ukrywająca i prawdopodobnie stanowiąca najliczniejszy, a zarazem niepoliczony % społeczności LGBT. Psychoprawica biseksów boi się najbardziej, bo psychoprawica chciałaby utrzymać status-quo liczące każdego biseksa jako heteryka, no bo w końcu, jeśli koleś ma żone i dziecko to przecież na pewno musi być 100% heterykiem. A tu się nagle okazuje, że niekoniecznie, coś o tym wiem, bo na gejowskich portalach randkowych takich biseksów jest od groma i ciut ciut. Nie przepadam za polskimi biseksami, bo przez patologiczne nastawienie psychoprawicy prowadzą podwójne życie i albo oszukują, że nikogo nie mają (a w rzeczywistości są żonaci, dzieciaci, zaręczeni), albo udają przed gejami, że ich traktują równie poważnie co kobiety, a jeśli chodzi o Polskę to niestety tak nie jest. Biseksi w Polsce traktują gejów jako przelotnych kochanków, a jak przychodzi co do czego się ustatkować, poważny związek to tylko z kobietami. Dlatego za biseksami nie przepadamy i staramy się ich unikać.
Piotr Nowak2019.03.21 12:46
a
Auferetur Inferunt Insaniam2019.03.21 12:15
Dogmaty jak ten, że ludzie są w 100% hetero- lub homoseksualni, nie są w stanie przetrwać w obliczu drobiazgowego naukowego śledztwa. „Pokazywaliśmy heteroseksualnym mężczyznom zdjęcie masturbującej się kobiety i ich reakcja była typowa dla facetów hetero – jednak ich źrenice rozszerzyły się lekko również na widok masturbującego się faceta. Właściwie jesteśmy zatem w stanie udowodnić fizjologicznie, że nie wszyscy faceci mieszczą się w kategoriach hetero, homo albo bi". Poszczególne części eksperymentu Savin-Williamsa poświęcone seksualności mężczyzn i kobiet podważają słuszność utartych dróg myślenia.
Polak Ateista Dumny Gej2019.03.21 12:46
Tylko to, że mu się źrenice rozszerzyły jeszcze nie oznacza, że lubi chłopaków. Reakcja na bodźce a preferencja to dwa różne pojęcia :)
Jarek2019.03.22 9:48
A jakby Panu Profesorowi pokazać trupa i gdyby przy tym lekko mu się powiększyły źrenice, to już z automatu oznacza, że jest nekrofilem?
Auferetur Inferunt Insaniam2019.03.21 12:05
Ostatnie badania opublikowane w Journal of Personality and Social Psychology podważają długo utrzymywane przekonanie o istnieniu heteronormatywnej orientacji seksualnej. Biorą one pod uwagę sposób definiowania własnej seksualności przez kobiety oraz ich reakcje fizjologiczne na pokazywane materiały pornograficzne. Wyniki pokazują, że bez względu na to, jak kobiety określały swoją orientację, ich ciała reagowały pozytywnie zarówno na seks par homo, jak i hetero. Oznacza to, że kobieca seksualność jest skomplikowana i nie mieści się w granicach ścisłego homo- czy heteroseksualizmu.
pogubiony2019.03.21 12:57
Jak widziałem kiedyś fotki dwóch pań znaczy jestem lesbijka. Widok dwóch facetów ? Nawet te foty, kiedy tacy sobie dają buzi przytulając się, wywołuje u mnie odruch wymiotny, o innych sytuacjach wolę nie myśleć - istna trauma. To co jestem homofob , lesbijka czy hetero. A może wszystkim razem ?
obserwator2019.03.21 11:59
To co pisze Gazeta Wyborcza należy traktować tak jak na to zasługuje. Nie kupować ,nie czytać i nie komentować.Te brednie to jest przychylne oko dla lewactwa i środowisk LGBT ,założenia tego środowiska to wychowywanie naszych dzieci na przyszłych wykolejeńców i niezrównoważonych seksualnie ludzi.Wystarczy poczytać to co dzieje się na zachodzie i jakie są opinie,zalecenia,prelekcje w tym temacie.Przyzwolenie na kazirodztwo,dowolne kontakty seksualne z wszelkiej maści dewiantami,negocjowanie formy seksu w wieku 12 lat.Pytanie ,jakie są tego przyczyny ?Kim stanie się dziecko,które będzie tak edukowane,gdzie przyzwolenie na wszelkie formy dewiacji ma stać się normą i nie wolno im tego w żaden sposób tłumaczyć inaczej.Przecież to przygotowywanie młodych do prostytucji różnego rodzaju.W POLSCE JESZCZE RODZICE MAJĄ COŚ DO POWIEDZENIA W TEJ SPRAWIE.....ALE KIEDY WŁADZĘ PRZEJMIE LEWACTWO MAMY POZAMIATANE.
zdumiony głupotą jakiegoś profesorka2019.03.21 11:59
To pokazuje jakim intelektualnym lewackim przygłupom daje się profesurę
martacz2019.03.21 16:16
móiwsz o sobie?
spederalizowana europa2019.03.21 11:52
Marksistowska wojna ideologiczna trwa . Marksiści bezwględnie wykorzystują tych biednych ludzi mających problemy z identyfikacją płciową. Widzę tu szansę dla PIS . Należy wyciągnąć rękę do tych środowisk i szybko opracować program LGBT+++ . 1.Opracować programy terapeutyczne na wzór AA lub terapii grupowej . 2.Rozpowszechniać na szeroką skalę możliwość terapii dla osób z problemami identyfikacji płciowej 3.Tworzenie grup samowspierających się osób podejmujących terapię. Kilku Specjalistów lekarzy seksuologów i psychologów opracowałoby taki program , który stałby się odpowiedzią na marksistowske :róbta co chceta , niszczie sobie życie ale na nas głosujta Wyciągnięcie ręki z realnym programem pomocy do tych ludzi to ograomna korzyść, a wytrąciłoby wiele argumentów marksistowskim propagatorom LGBT działającym wbrew interesom samych dotkniętych problemami osób z tej grupy.
obserwator2019.03.21 12:09
.......To bardzo dobra propozycja,obawiam się jednak ,że doprowadzi do kolejnej wojny ideologicznej.Będzie wrzask tych wykolejeńców z LGBT ,że zabraniamy jako państwo wybrać dziecku płeć. To wszystko jest chore,aczkolwiek poważnie i bez przymusu należałoby się zająć ludźmi którzy mają takie problemy i chcieliby skorzystać z takiej pomocy dobrych specjalistów.Myślę ,że takie placówki istnieją już od dawna,może jest ich zbyt mało.
ardo2019.03.21 11:44
W te gówno co tam piszą wierzą tylko lemingi. Rozsądny człowiek wie, że LGBT to sodomici.
martacz2019.03.21 16:15
na szczęscie ty z rozsądkiem nie masz nic wspólnego
anonim2019.03.21 11:44
Jasne! A rozmnażanie się to nienormalność, oczywiście Polaków!