POstępaki w strachu. Duda coraz bliżej zwycięstwa - zdjęcie
03.03.15, 14:24Andrzej Duda (fot. Prawo i Sprawiedliwość, YouTube)

POstępaki w strachu. Duda coraz bliżej zwycięstwa

12

„Fakt.pl” poinformował, że z sondażu przeprowadzonego przez sztab wyborczy obecnego prezydenta wynika jasno: odbędzie się II tura. Obecnie Komorowski może liczyć na 43 proc. głosów, a Andrzej Duda już na 35 proc.

Tymczasem, jak mówi jeden z członków wspomnianego sztabu, „II tura to plebiscyt, a tu mogą być wszyscy przeciw Platformie. Notowania Bronka spadają, a Dudzie rosną i wszystko jest możliwe”.

Inny członek sztabu obecnego prezydenta mówi, że u źródeł potencjalnej klęski mogą leżeć: brak planu na kampanie, zadzieranie nosa przez otoczenie prezydenta. „Jeżeli ktoś Bronkowi tego wszystkiego nie uświadomi, a odważnych jakoś nie widać, to polegniemy” – mówi według „Faktu.pl” sztabowiec.

Czyżby nadchodził kres niepodzielnej władzy liberałów z Platformy Obywatelskiej? Najpierw wybory prezydenckie, później parlamentarne – i wszystko może się zmienić nareszcie na lepsze.

kad

Komentarze (12):

anonim2015.03.3 14:38
Dziadek Bronek już może się powoli pakować, żeby zdążył opuścić nienależne mu miejsce do maja!!!! Na WSI będzie wreszcie wśród swoich!
anonim2015.03.3 14:39
Dziadek Bronek ze WSI : Kto Ty jesteś? - jestem Bronek prosty jak od szpadla trzonek! Jaki znak Twój? - fałsz, obłuda! a w co wierzysz? - w Tuska cuda! Gdzie Ty mieszkasz? - w polskim grodzie! w jakim kraju? - gdzie powodzie! Czy kraj kochasz? - jak pieniądze! a w co wierzysz? że porządzę! Czyli wygrać chcesz wybory? - Tak! choć mam z tym problem spory! Lud me kłamstwa, zdrady czuje i z poparcia rezygnuje!
anonim2015.03.3 14:45
Głosuję na Brauna
anonim2015.03.3 14:54
Wesoły Bronek, wesoła Ewka I znów ta sama co zawsze śpiewka*, Wesoła Małgoś, która nie chciała, Lecz znów rzeczniczką zostać musiała! Wesoły Bartek, "Kamieni kupa", Fuchę ma nową i znów rżnie głupa, Wesoły Radek smędzi i plecie, Jak pleść on umie, to dobrze wiecie! Wesoły Donald zwinął manatki, Spakował kufry, zebrał swe szmatki I do Brukseli cichaczem zwiał, Bo propozycję od Merkel miał! Wesoło tym się z Platformy żyje, Tu się coś zeżre, tam się wypije Lub się urządzi wypad na wiochę, A wszystko gratis i za darmochę! Już wszyscy wiedzą, że q... q... Łba tu na pewno nigdy nie urwie, Że koleżanki, że przyjaciele, By się rządzącym żyło weselej! *Znowu piosenka płynie z głośnika: "Narodzie drogi! Pracuj, nie fikaj I już od dzisiaj zaciskaj pasa, Bo na to czeka Ojczyzna nasza! - / zaha/ niezależna. pl
anonim2015.03.3 14:59
ta wiadomość to miód na moje serce :)
anonim2015.03.3 15:06
Jak to mawiał klasyk. ,,Nie ważne jak kto głosuje, ważne kto liczy głosy!".
anonim2015.03.3 15:40
nie łudźcie się wybory będą sfałszowane, a sądy jak na Śląsku odrzucą skargi
anonim2015.03.3 15:58
Duda wygra jeśli odbędą się uczciwe wybory a jak nie to dalej Bronek będzie tępił ludziom mózgi
anonim2015.03.3 16:47
"POstępaki w strachu" - bądźcie poważni. Kto się boi prezydenta? Prezydent albo nie ma władzy w ogóle (jeżeli nie ma sejmowej większości dla swoich pomysłów) albo siedzi cicho, bo rządzi rząd z tego samego obozu co prezydent. Urząd prezydenta w naszym kraju to jest prestiż, a nie władza!
anonim2015.03.3 17:14
JK dotąd wywalał z PiS każdego, kto osiągał jakąkolwiek niezależną od Prezesa pozycję. Teraz też nie dopuści do tego, żeby Duda taką pozycję osiągnął i w dodatku, jako wybrany na prezydenta, stał się nieusuwalny. Zatem Duda nie zostanie prezydentem, bo gdyby nawet zaczął mieć realną szansę, to sam Kaczyński mu nogę podstawi. A to umie robić.
anonim2015.03.4 8:44
Miałam nadzieję że tan Duda jest choć trochę mądrzejszy od reszty , ale widzę że już dorównuje Brudzińskiemu
anonim2015.03.4 19:59
"Postępaki" też by każdy zrozumiał, ile pan ma lat panie kad żeby się bawić w taką dziecinadę?