Poseł PiS: Wałęsa skretyniał. Depilacja mu nie służy - zdjęcie
25.09.13, 08:38Lech Walesa (Zdjecia Marcin Janowski)

Poseł PiS: Wałęsa skretyniał. Depilacja mu nie służy

3

Przypomnijmy. Lech Wałęsa powiedział w wywiadzie dla ITAR-TASS, że "Świat jest źle zorganizowany. ONZ, NATO i Rada Europy to idee starej epoki. Powinniśmy rozszerzać struktury ekonomiczne i stworzyć z Polski i Niemiec jedno państwo: Europa". I dodał: " Moja walka doprowadziła do zjednoczenia Niemiec. Granice rozbiliśmy. Na horyzoncie globalizacja. To wszystko wymaga innych programów i struktur".

Wypowiedź byłego Prezydenta spotkała się z ironicznymi komentarzami polskich polityków. Polityk PiS Joachim Brudziński powiedział w programie "Jeden na jeden": " Tego typu wypowiedzi, które w ostatnich dniach Wałęsa serwuje, zresztą i jak na przestrzeni ostatnich lat, w mojej ocenie są kretyńskie. Poziom zidiocenia osiągnął już taki poziom, że dajmy sobie spokój i nie komentujmy [Wałęsy wypowiedzi]. I dodał: "Depilacja mu nie służy".

sm/Wprost/Jeden na jeden

Komentarze (3):

anonim2013.09.25 9:00
pawłowi.nn - jak można przeczytać, też depilacja nie służy
anonim2013.09.25 9:02
Wałęsa nie powiedział niczego nowego. On zawsze reprezentował interesy innych a nie Polaków. Będą prezydentem nie tylko mówił ale realizował politykę sprzeczną z interesami Polaków. Wałęsa jest za głupi, za słaby i za tchórzliwy (może dlatego, że ma za dużo za uszami) aby zacząć Polaków a nie czyjeś interesy.
anonim2013.09.25 9:37
blastocysta znów pomyliło adresatów - na Frondzie wypisuje to co powinno powtarzać swoim z lewizny, szczególnie nienawistnikom i dewiantom z LGBT