,,Polski Ład''. Dziś PiS zaprezentuje nowy program [ZOBACZ SPOTY] - zdjęcie
15.05.21, 08:50Screenshot Youtube

,,Polski Ład''. Dziś PiS zaprezentuje nowy program [ZOBACZ SPOTY]

4

Już dziś o godzinie 10. rozpocznie się konwencja programowa Prawa i Sprawiedliwości. Zostanie na niej zaprezentowany nowy pogram społeczno-gospodarczy Zjednoczonej Prawicy na czas po pandemii.

Na profilu Prawa i Sprawiedliwości pojawił się nowe spoty. W jednym z nich lektor podkreśla:

Rozwinięte usług publiczne to fundament nowoczesnego państwa, a jego siłą napędową jest efektywny i sprawiedliwy aparat fiskalny. Według międzynarodowych ekspertyz Polska jest jednym z najlepiej zrównoważonych fiskalnie krajów Europy. Od 2015 roku zmniejszyliśmy lukę VAT aż o połowę, co umożliwiło sfinansowanie wielu programów społecznych i inwestycyjnych”.

W materiale dużo miejsca poświęcono kwestii cyfryzacji instytucji państwowych, co pomogło chociażby łagodniej znieść obostrzenia związane z epidemią koronawirusa w Polsce. Wskazano między innymi na profil zaufany, który posiada już 10 mln osób. Umożliwia on załatwianie spraw urzędowych oraz potwierdzanie swojej tożsamości w internecie.

PiS w innym materiale wskazuje na kwestię spójności społecznej:

Przedstawiliśmy ideę zrównoważonego rozwoju, takiego, z którego efektów korzystają wszyscy Polacy”.

dam/wpolityce.pl,Youtube,PAP

Komentarze (4):

ala2021.05.15 13:07
PO już nigdy nie wygra wyborów w Polsce. To partia znienawidzona przez zwykłych ludzi ale forsowana przez antypolski elektorat. W demokratycznych wyborach wygrał PIS, i to z dwukrotną przewagą nad PO. Zdobył drugi raz większość parlamentarną. Sądząc dalej po zachowaniu opozycji, jest duża pewność, że PIS będzie rządziło 3 kadencje, co przyznaje po cichu nawet sama opozycja a nawet Kwaśniewski z lewicy!
Foster2021.05.15 10:59
Aż strach żyć. Zawsze mi ojciec mówił: jak chwalą to nawet nie patrz w tę stronę - bo to badziewie.
JonB2021.05.15 9:12
Sukces za sukcesem.
kontuar2021.05.15 9:12
Wróćmy do tego, co było przed "pandemią" - to w zupełności wystarczy. Nowy Ład, czy NWO nam niepotrzebne.