Polka pogryzła załogę samolotu, bo kazano jej włożyć maseczkę - zdjęcie
03.10.20, 10:32fot. pixabay.com

Polka pogryzła załogę samolotu, bo kazano jej włożyć maseczkę

19

Do nietypowego zdarzenia doszło w trakcie lotu z Kanady do Holandii. Pasażerka z Polski nie chcąc włożyć maseczki ochronnej wymaganej przez linie lotnicze, którymi podróżowała w ataku sprzeciwu lub może paniki gryzła i szarpała personel pokładowy, a zdarzenie zostało opisane przez holenderki „De Telegraaf”.

41-letnia Polska została obezwładniona, zakuta w kajdanki i tak spędziła dalszą część lotu.

Na tym jednak ta „przygoda” się nie skończyła, ponieważ po zakończeniu loty pasażerka nie chciała opuścić samolotu. Królewska Żandarmeria Wojskowa wyprowadziła kobietę z samolotu i osadziła w areszcie.

Tak to już się czasem zdarza, kiedy ktoś za dużo się nasłucha „autorytetów” z okolic spiskowych teorii. Zagrożenie koronawirusem wydaje się dzisiaj zdecydowanie mniejsze niż na początku epidemii, ale przecież nie załoga samolotu ustala przepisy obowiązujące w danym kraju i lepiej się do tych regulacji po prostu dostosować.

 

mp/de telegraaf

Komentarze (19):

katolicka deratyzacja Polski2020.10.6 15:14
Ta Polka byla z Konfederacji i sluchala idiotka portalu WRealu Roli i kabotyna Szlachtowicza.
eustachy2020.10.7 19:30
spadaj dziadu
dz2020.10.6 7:19
widzicie, a u nas na razie tylko szczekają
Jan Radziszewski2020.10.3 19:24
Bóg Ojciec 25.09.2020 + (..) Polacy, obudźcie się, zacznijcie narodową modlitwę, post i pokutę. Nie bądźcie złośliwi, ani pamiętliwi, podarujcie innym ich winy, ich przewinienia. +++ Przebudźcie się, odsuńcie od władzy żydów chazarskich, bo oni celowo niszczą wasz naród. +++ Jako naród dokonajcie dobrego wyboru. Jako naród otrzymacie szansę, przez okazanie wszystkim stanu swojej duszy. Tu otrzymacie możliwość, by wykonać jako naród Bożą Wolę. Po w miarę szybkim oczyszczeniu się, dokonacie szybkiej Intronizacji Jezusa na Króla Polski, a także będziecie mieli szansę ustanowienia sprawiedliwego prawa, które da początek zmianom na całym świecie.
GS2020.10.3 21:15
Chciałem zwrócić uwagę, ze to Franda (jako jeden z niewielu portali informacyjnych) zgodnie z linią wielu "przenikliwych" blogerów wyśmiewała koronawirusa. Może ta Polka to Wasz twór.
Jan Radziszewski2020.10.3 19:20
Teraz pomówimy o klątwie. Tak jak chciałem i była o tym mowa rzuciłeś wczoraj klątwę na Sanepid. ++ Klątwa dotknie go jako instytucję państwa/ publiczną i osoby, które będą nękać w jakikolwiek sposób sprzedawców w sklepach, kierowników tych sklepów, klientów tych sklepów a także tych, którzy będą nękać w jakikolwiek sposób weselników. Podobnie klątwa dotknie tych policjantów, którzy będą dawać mandaty, spisywać czy to w sklepach czy na weselach, czy też kierować sprawy do Sanepidu. Dotknie też w taki sam sposób bezpośrednich zwierzchników tych policjantów. Natomiast policjanci, którzy będą tylko upominać lecz nie dadzą mandatu, choć i tego robić nie mają prawa, i nie będą spisywać, inaczej mówiąc będą podchodzić do ludzi z wyrozumiałością, klątwa ich nie dotknie jak i ich zwierzchnika. Gdyby jednak zwierzchnik oczekiwał od policjantów dawania mandatów a oni by tego nie robili klątwa dotknie tylko zwierzchnika a policjanci będą od niej wolni, nadto ich zachowanie wobec oczekiwań przełożonych będzie poczytane w Moich oczach jako zasługa i będą mieli ode Mnie, Króla Polski Łaskę. To powiedziałem Ja, Jezus Chrystus. Amen.
Jan Radziszewski2020.10.3 19:15
środa, 22 lipca 2020 22 VII 2020 Klątwa Boża rzucona na ministra Łukasza Szumowskiego Środa, 22 lipca Godzina 6.45 - Rzucam klątwę Bożą na ministra Łukasza Szumowskiego. Za sprawy związane z coronawirusem, które były i są przeciw Polakom, za oszustwa i manipulacje danymi medycznymi, za przekupywanie lekarzy publicznymi pieniędzmi, którzy stwierdzają coronawirusa tam gdzie go nie było i nie ma. A od początku lipca za kłamstwo publiczne iż Polacy nadal chorują i umierają na COWID -19 a nawet, że zwiększa się liczba chorych i zmarłych. A jak zaświadcza Bóg przez swego sługę Grzegorza z Leszna i przez swego sługę Cypriana Polaka ( Krzysztofa Michałowskiego), Pan nasz Jezus Chrystus zgodnie ze swymi wcześniejszymi zapowiedziami, rządząc w Swoim Królestwie po Intronizacji w Niebie 20 lutego 2020 roku, czyli Polsce – Nowym Jeruzalem zwolnił Polaków od chorowania i umierania na coronawirusa COVID -19 od pierwszego lipca. Tak Pan nasz z dniem 20 lutego 2020 roku ograniczył mocno chemtrails nad Polską a zablokował całkowicie chemtrails ze zrzucanym na Polaków coronawirusem, co obserwowali naoczni świadkowie iż w wypadku niektórych smug chemtrails były one wciągane, wsysane z powrotem, wbrew prawom fizyki do zbiorników samolotu, do jego wnętrza. Zatem ministrze Łukaszu Szumowski. Przeklina Cię Bóg! Przeklina Cię Bóg! Przeklina Cię Bóg! Amen! Amen! Amen! - I tak się stanie. Amen. Mówię to Ja, Jezus Chrystus, Pan Zastępów, Król Nowego Jeruzalem, któremu na imię Polska. Łukaszu Szumowski, Twój czas jest krótki. Jakie życie, taka śmierć.
Jan Radziszewski2020.10.3 19:08
Wtorek, 25 sierpnia 2020 Klątwa Boża rzucona na ministra zdrowia Adama Niedzielskiego Wtorek, 25 sierpnia 15.22 +++ Zapisz dziecko - Rzucisz klątwę w godzinie Miłosierdzia. - Tak Panie Jezu. ++ Ja, Krzysztof Michałowski (Cyprian Polak) rzucam klątwę Bożą na nowego ministra zdrowia Adama Niedzielskiego za wrogie Polsce i Prawdzie, którą jest Chrystus, rozporządzenie dające wysokie nagrody pracownikom sanepidu za wykonywanie kontroli podczas epidemii. + Nie ma to innego celu jak sztuczne utrzymywanie epidemii i premiowanie za karanie, czyli prześladowanie Polaków. ++ Co do maseczek (pomijając inne kwestie) to po kilku minutach noszenia tzw. maseczki ilość dwutlenku węgla między nią a nosem i ustami noszącego ją wzrasta trzykrotnie (trzykrotnie przekracza normę). +Robione było też banalnie proste doświadczenie polegające na tym, że pod maseczkę wkładana była końcówka czujnika dwutlenku węgla, takiego jakiego używa się w prywatnych domach aby uchronić się od zatrucia. Po krótkim czasie noszenia maseczki czujnik taki reaguje alarmem.+++ Nadwyrężony system immunologiczny osób noszących maseczkę sprawi, że na jesieni będą [ Polacy] chorować w większej niż dotąd ilości, a to wobec fałszowania wyników i bazowania na powszechnie znanych już błędach testów, (o czym mówił nawet poprzedni minister zdrowia) będzie przypisywane coronawirusowi COVID –19.+Bezczelność wrogów Polski zwiększa się.+++ O ile Szumowski mógł jeszcze uchodzić za Polaka to Ty kryptożydzie z przybranym kiedyś nazwiskiem „niedzielski” za takiego z wyglądu uchodzić nie możesz i nie chcesz. Wobec tych, wrogich wobec Polski i Polaków zamiarów, które pokazałeś kryptożydzie już na samym początku: + Przeklina Cię Bóg, Amen! + Przeklina Cię Bóg, Amen! + Przeklina Cię Bóg, Amen! +- I tak się stanie. + Potwierdzam to Ja, Jezus Chrystus Król Polski, intronizowany przez Boga Ojca 20 lutego 2020 roku.+++ Strzeż się kryptożydzie szkodzić umiłowanemu przeze Mnie narodowi polskiemu. + Od 1 lipca, Moja Moc sprawiła, że nie chorują na COVID- 19 Polacy i nie będą chorować i umierać. Ale chorują obcokrajowcy, przede wszystkim Ukraińcy. Są najliczebniejsi. ++Twój poprzednik odszedł z ministerstwa w mniej niż miesiąc po rzuceniu klątwy przez mego syna, który jest gniewem Ojca w tym narodzie. +++++ Ty zaś spotkasz się z Bogiem na Sądzie w takim samym czasie. + Jeszcze wcześniej zobaczysz Krzyż na Niebie, który jest głupstwem dla świata a zgorszeniem dla Żydów.
ks. Andrzej2020.10.3 17:17
Tacy ludzie wybrali Polakom prezydenta.
ks. Jan2020.10.3 17:38
Puknij się w gara.
katolicka deratyzacja Polski2020.10.3 13:11
Konfederxcjx Idioptow kompromituje Polxkow nx cxlym swiecie.
Anonim2020.10.3 11:31
Zapewne katoliczka, głosowała na PiS na 100%
katolicka deratyzacja Polski2020.10.3 12:34
Konfederxcjx Idiotow morduje Polxkow.
Anonim2020.10.3 18:07
Raczej to ta z szczekających na ludzi, one bez kagańców były to można się spodziewać po nich,że i pogryzły .
Ed2020.10.3 11:01
zapewne zwolenniczka Konfederosji, choć nie wykluczyłbym też POKO-PZPR
frondziarze są zabawni2020.10.3 10:55
»przez holenderki „De Telegraaf”« ;-)
Anonim2020.10.3 10:46
Maski to jedyna szczepionka (przechodzi miniwirus) jaka była i bedzie na koronawirus i jak kogoś żal to pracujących w tym kondomie głowowym.
matis892020.10.3 10:46
Lewacki PIS popiera satanistyczny, masoński i apokaliptyczny projekt państwa bezgotówkowego do Znamienia Bestii. I co powie Fronda, że lepiej się dostosować i przyjąć satanistyczne państwo bezgotówkowe antychrysta i Znamię Bestii, bo PIS mówi że to jest celem i że to dobre ??? A spłeniająca się Apokalipsa Jana to teorie spiskowe ???
Anonim2020.10.3 12:33
Konfederxcjx Rosyjskx morduje Polxkow nx polecenie lesbijki Putinx.