Polityk PO usłyszał zarzuty. Znęcał się nad rodziną - zdjęcie
04.08.19, 10:57

Polityk PO usłyszał zarzuty. Znęcał się nad rodziną

9

Jackowi N., politykowi Platformy Obywatelskiej, który został zatrzymany w piątek wieczorem, przedstawiono zarzut psychicznego znęcania się nad rodziną - poinformował Stanisław Bar z Prokuratury Okręgowej w Opolu.

Jak czytamy w informacjach udostępnionych przez prokuraturę, Jacek N. został zatrzymany w piątek wieczorem przez policję wezwaną do awantury domowej. Noc spędził na policyjnej izbie zatrzymań. W sobotę, po przedstawieniu zarzutów został zwolniony bez zastosowania środków zapobiegawczych.

Politykowi przedstawiono zarzut psychicznego znęcania się nad rodziną w ciągu ostatnich dwóch lat. Zgodnie z Kodeksem karnym za taki czyn grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności. Śledztwo z urzędu prowadzi prokuratura.

mor/PAP/Fronda.pl

Komentarze (9):

Janek z Nowoczesnej2019.08.4 13:01
W PO są tylko osoby współpracujące z dawną służbą bezpieczeństwa PRL, więc przykład miał od rodziców , rodzice katowali nic niewinne osoby, tak wyżej wymieniony katował żonę.
aspiring educationalist2019.08.4 12:57
"Dziewczynki fałszywe mają minki, plotkary są i świnki" - to fragment wierszyka z książki dla dzieci wydawnictwa Zysk i S-ka. Jego właścicielem jest Tadeusz Zysk, psycholog społeczny i socjolog, kandydat PiS do Sejmu. - Takie treści utrwalają negatywne i seksistowskie stereotypy - uważa Marta Mazurek, szefowa poznańskiego zespołu ds. polityki równości i różnorodności.
M.2019.08.4 11:28
Na 1 sadyste z PO przypada 10 z PiS, ale o tym nie piszecie. Plus moralnosc M. Kaczyñskiej, Kursiego, Godek, etc. A radykalnym kato-scierwom z frondzi przeszkadza monogamiczny zwiazek 2 kobiet lub 2 facetów, którzy sa sobie wierni. Taka to moralnosc Kalego
Michal2019.08.4 18:38
M.! Łzesz jak pies! Fakty koileś , fakty, źródła! ? A nie brednie wymyślone !!!!!!!! Myslisz, że ktoś w twoje perfidne słowa uwierzy! Mylisz się bardzo! Tęczowym Scierwem ostatniego gatunku jesteś ty i tobie podobni, a nie nas od ścierw wyzywasz! ! Nie wyzywaj, bo kij ma dwa konce! Dostaniesz to samo! I po co ci to ! ??? Normalny człowiek nie jestt ścierwem, chyba, że usilnie tego chce! Jasne!!???
M.2019.08.5 12:49
No ty bardzo chcesz byc scierwem i nim jestes. Nawet nie musisz chciec. Po prostu tak sie urodziles. Ojcostwo juz ustalili? Bo kandydatów na wlasnego ojca masz chyba 60 czy 70...
Oloo2019.08.4 11:21
Teraz dla sprawiedliwości napiszcie o politykach PiS którzy się znęcali nad rodziną. Nie bądźcie hipokrytami i nie piszcie wybiórczo jak pewna Gazeta z Czerskiej,dobrze. Bóg zapłać
KUCHCINSKI TRAVEL2019.08.4 11:04
Piasecki, Zbonkowski, Bonikowski. Opozycja totalna.
aspiring educationalist2019.08.4 10:58
13 sierpnia ma zapaść wyrok w sprawie bydgoskiego radnego PiS, którego żona oskarżyła o stosowanie wobec niej przemocy. Kobieta domaga się skazania Rafała P. na 6 lat więzienia. Tymczasem śledczy prowadzący dochodzenie zawnioskowali o zaledwie 2 lata ograniczenia wolności w formie 30 godzin prac społecznych miesięcznie. Zdaniem Prokuratury Krajowej taki wymiar kary jest „rażąco nielicujący z popełnionym przez mężczyznę przestępstwem”.
MJ2019.08.5 7:24
Tylko tyle lewactwo potrafi odbić piłeczkę i to na aut. Tutaj oskarża żona, najpewniej zwolenniczka peo, więc może domagać się 6 lat więzienia i cytat z prokuratorów, pogrobowców tuska polityki. Nic nie jest napisane na temat np awantur.