Polityk Platformy broni Beaty Szydło. ,,Dajcie jej spokój! Mówię absolutnie poważnie'' - zdjęcie
31.10.19, 11:49(fot. P. Tracz/ KPRM/ flickr/ CC0)

Polityk Platformy broni Beaty Szydło. ,,Dajcie jej spokój! Mówię absolutnie poważnie''

9

W sieci trwa atak na europosłankę PiS Beatę Szydło. Była premier w wyborach do Parlamentu Europejskiego zdobyła jeden z najwyższych wyników w całej Europie. W internecie pojawiają się zdjęcia byłej szefowej rządu z niewybrednymi komentarzami. Do sprawy odniósł się nawet Adam Szejnfeld, senator Koalicji Obywatelskiej.

Beata Szydło zdobyła w wyborach do europarlamentu rekordową liczbę 520 tys. głosów. Polityk wciąż budzi emocje. Internauci publikują zdjęcia z jej "codziennej" pracy w Parlamencie Europejskim.

 

Dajcie spokój. Wreszcie poza swoim miasteczkiem, poza Al. Ujazdowskimi, poza Nowogrodzką, poza Wiejską, poza Warszawą, poza Polską... , może poczuć się anonimowo, może poczuć się swobodnie, prywatnie, choć przez chwilę normalnie. Dajcie jej spokój! Mówię absolutnie poważnie. - napisał Adam Szejnfeld

 

Komentarze (9):

HENRYK2019.10.31 17:23
Pani BEATO jest pani wspaniałym politykiem a przede wszystkim wspaniałym człowiekiem:) proszę nie przejmować się tymi ohydnymi wpisami ,ludzka nienawiść i podłość nie zna granic! wiadomo skąd bierze się terroryzm, wojny, holokaust to właśnie ludzie piszący poniższe obrażające wpisy są doskonałym materiałem na POTWORA
alcapone2019.10.31 12:24
Bo ten tzw. aktyw PO to tak agresywna zdegenerowana dzicz że nawet nie zauważają podłości tego co robią, i też nonsensu. Nie zauważają jak się demaskują, jak kompromitują PO. Bo co? Nie wolno już prywatnie spokojnie przejść ulicami miasta, czy jechać w spokoju pociągiem? Oni się czują jak kapo w obozie koncentracyjnym, dokładnie tak. Przypominam, podstawowym zadaniem kapo było stałe nękanie/terroryzowanie/dręczenie więźniów tak aby nawet nie przyszło im do głowy robić jakiś bunt przeciw komendzie obozu złożonej z esesmanów. Permanentne dręczenie i utrzymywanie milionów zwykłych Polaków w strachu, to jest ich system.
Marcin №2019.10.31 12:22
Dajcie spokój Beacie, ta idiotka ma inne problemy na głowie... i choc pół miliona debili dało głos na tego lachociagą, to nic tego nie zmieni... "to się nam należy" zdechnie jak pies pod płotem, a kurki szampana strzelą pod niebiosa! ;P Tymek , trzymaj się... najpierw robicie show w Tv, a potem macie pretensję, że wszyscy gadają;D Rżnij szesnastki, ja znam takie co dawały będąc młodszymi... i jak? a zyją, i mają sie świetnie... oby młodość się wyszumiała hej! :D
Rommel oraz nieznajomy facet na poziomie 2019.10.31 12:56
Marcinek odrobina kultury ,,rynsztok to twoje miejsce o przepraszam rynsztok tam dla takich jak ty miejsca nie ma
Marcin №2019.10.31 13:01
Prawda Ciebie wyzwoli... tylko mały problem, gardzisz prawdą, tyle z Ciebie "człowieka" .........
Przeciw kretynom2019.10.31 16:23
Czytam, co piszesz i myślę sobie, że twoja rodzina to raczej cię nie lubi, więc pewnie sam zdechniesz jak pies pod płotem, a rodzinka otworzy szampana. Znałem kiedyś takiego chama, traktował innych dokładnie tak samo jak ty, z pogardą. Oczywiście rodzinę też. Jak się zestarzał, dzieci oddały go do domu starców. To będzie twój los, ćwoku.
Polak2019.10.31 21:07
Marcinek ..nie osadzaj kogos wedlug swojej osoby ....
iso2019.10.31 22:43
wstyd facio, wstyd
Anonim 2019.11.1 7:08
Ten wpis najlepiej świadczy o elektoracie PO. Nie dziwii więc, że kolejny raz przegrali. I dzięki takim wpisom przegrają znów.,aż całkowicie znikną ze sceny politycznej.