,,Podniesienie morale i mobilizacja’’. Parlamentarzyści PiS na wyjazdowym posiedzeniu  - zdjęcie
15.06.21, 21:15Fot. screenshot - TVP Info

,,Podniesienie morale i mobilizacja’’. Parlamentarzyści PiS na wyjazdowym posiedzeniu

25

Późnym popołudniem rozpoczęło się wyjazdowe posiedzenie klubu PiS. Parlamentarzyści partii rządzącej będą mówić m.in. o planach na najbliższe miesiące, w tym wdrażaniu propozycji zawartych w Polskim Ładzie.

W spotkaniu uczestniczy prezes PiS Jarosław Kaczyński, premier Mateusz Morawiecki oraz europosłowie i parlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości. Jest to pierwsze wyjazdowe spotkanie klubu od sierpnia 2020 roku.

- „Po tak długim czasie potrzebne jest podniesienie morale i mobilizacji w klubie. Podczas spotkania zapewne nastąpi podsumowanie dotychczasowej kadencji naszych rządów oraz przedstawione zostaną plany na kolejne miesiące”

- powiedział Polskiej Agencji Prasowej polityk z otoczenia kierownictwa partii.

Na dzisiejszym spotkaniu omówione zostanie najpewniej również sejmowe głosowanie ws. wyboru Rzecznika Praw Obywatelskich. Sejm wybrał kandydata PiS Lidę Staroń, jednak posłowie Porozumienia Jarosława Gowina zagłosowali za kandydaturą opozycji.

Polska Agencja Prasowa informuje również, że w najbliższą niedzielę prezes PiS zainauguruje cykl spotkań promujących Polski Ład w całym kraju. Pracować nad tym ma około 40 rozpoznawalnych polityków partii rządzącej, którzy w najbliższych tygodniach odwiedzą wszystkie polskie powiaty.

kak/PAP

Komentarze (25):

Fuks2021.06.17 10:49
Jakie w wy możecie mieć morale jak połowa ludzi tego rządu powinna lub będzie odpowiadać karnie a 95%jest do wywalenia od zaraz za niekompetencje i lepkie łapy.Jak chcecie wygrać z tymi ludźmi jakiekolwiek wybory.Te same brednie sączone ludziom od lat ,walka z korupcją i budowy milionów a później setek tysięcy tanich mieszkań.Czy wy macie tam w PiS choć odrobinę inteligencji by skonfrontować to co mówicie a robicie..Dalej 500+skądinąd słuszne w ogromnej mierze winna finansować nasza gospodarka którą rujnujecie w pandemii dziś jest tak że na 30 mld.wydawanych dla dzieci wy robicie pożyczki na 130 mld rocznie bo taka jest mniej więcej wasza średnia zaciąganych długów.Pytam się kogo i czym chcecie dalej nabierać
JonB2021.06.16 20:31
Niezle sie juz pali ......
cal.502021.06.16 14:00
Przez 6 lat rządów pis umarło im ok 2,4 mln Polaków a przez 2 lata odejdzie jeszcze ok 800 tyś Czyli ubyło im ok 1mln wyborców tzw żelaznego rydzykowego elektoratu Młodzi nie chcą na nich głosować Ale pisowcy będą oszukiwać po wsiach i małych miasteczkach ile się da Szala chyba się już przechyliła.
katolik2021.06.16 9:41
Optymistyczne prognozy dla ZUS i Koscioła w Polsce-- ludzie sa pod wielką presją szczepien, co jest niezgodne z konstytucją, ok 25 mln Polaków po szczepieniu chemią genetyczną do odstawki 2 m niżej , w czasie.
katolik2021.06.16 9:20
Alert!- mordercy ostrzegają !- jak szczepiłeś się pseudoszczepionką czyli chemią genetyczną, to w kontakcie ze słońcem zachorujesz na raka. Wiec jak będziesz chory, to twoja wina szczepiłeś się, bo sam chciałeś i zachciało ci się zobaczyć jak wygląda słonce. Tajemnica mordu, depopulacji. Kościół w Polsce przez nakaz szczepień, wydany z wielką powagą ale głupoty, do wiernych i Księży, jak do bechorów, stał się nazistowskim ramieniem SSPIS w depopulacji Polaków przez pseudoszczepionki, czyli chemię genetyczną. Będą choroby, śmierć w czasie. SSPIS to nazistowska oraganizacja, prowadzi przestępczą działaność mafijną, działając na szkodę obywateli i państwa przez wejście w układ z masono- nazistami i realizowanie planu depopulacji Polaków, cicha eksterminacja, bezkrwawa, niebolesna, nikt nie płacze, nie rozpacza, poddaje się dobrowolnie śmierci- ale bardzo skuteczn
Pytajniczek2021.06.16 8:46
Na czym będzie polegać ta mobilizacja? Na karaniu osób niezaszczepionych czy od razu na zamykaniu ich w obozach koncentracyjnych i ich mordowaniu? Panie SS-manie Glut?Czy zaczniecie wyszczepiać płody ludzkie?
Anonim2021.06.16 8:55
już to robią, idiotki w ciąży się szczepią i się cieszą, ze przekazują odporność, a nie wiedzą, ze wlasnie przekazały ziarno chorób i śmierci
Filip2021.06.16 7:32
Rząd blokuje rozwój lotniska w Modlinie tylko dlatego, że zbudowano je za rządów PO i PSL. Chce doprowadzić do upadku tego lotniska dla celów propagandowych. Miliony zostały zmarnowane na przygotowania do budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego, który nigdy nie zostanie zbudowany.
Filip2021.06.16 7:27
Czy ktoś policzył ile pieniędzy zmarnował Jarosław Kaczyński? Na zakup respiratorów Polska straciła 46 mln zł, na budowę bloku C elektrowni w Ostrołęce 1,5 mld zł, na TVP rocznie 2 mld zł, na przekop Mierzei Wiślanej 2 mld zł, na ochronę Prezesa PiS-u 1,5 mln rocznie, na fundacje Tadeusza Rydzyka 325 mln zł, na podkomisję Antoniego Macierewicza miliony, na wybory kopertowe 134 mln zł. Jeśli w 2023 roku PiS straci władzę, to należałoby powołać wiele komisji sejmowych i na żywo je transmitować, aby wyborcy PiS-u zobaczyli na kogo głosowali!!! Należałoby również Andrzeja Dudę, Mateusza Morawieckiego, Zbigniewa Ziobrę, Beatę Szydło i Beatę Kempę postawić przed Trybunałem Stanu za łamanie Konstytucji.
katolik2021.06.16 7:37
pieniadze się dodrukuje, reszte za ludobojstwo Polaków dołoży unia, Bill gates, soros, szwab
tak uważam2021.06.16 7:21
Trzymanie przez PiS Gowina w Obozie Zjednoczonej Prawicy powoli traci sens. Gowin kiedyś może pozwolił uzyskać większe poparcie dla Obozu Zjednoczonej Prawicy jak grał niezależnego od opozycji ale teraz już nie. Teraz więcej PiS da porozumienie z Panem Pawłem Kukizem i częścią Konfederacji zwłaszcza tą pro narodową. Teraz trzeba myśleć o kolejnych wyborach. Gowin praktycznie nie ma już prawie żadnego poparcia. Tak z czasem wypalają się wszystkie kameleony polityczne.
witia2021.06.16 6:19
Treść niektórych komentarzy dowodzi jakimi burakami są ci co je piszą. Za przeproszeniem buraków.
JohnyBravo2021.06.16 8:48
Zgadza się .Największymi burakami sa pro-pisowskie i pro-wyszczepowe oszołmy.
gracz2021.06.16 5:48
Jak długo Polacy będą wierzyć w brednie tego obłąkanego półgłówka?.
cal.502021.06.16 4:35
Konrad Fijołek został prezydentem nie, nie Szczecina a Rzeszowa. Kaczyński gorąco kibicuje naszym piłkarzom. Wierzy, że Iga Świątek wbije wiele goli z karnego. Nic zatem dziwnego w tym, że media coraz częściej dyskutują o następcy Prezesa.
NiktNieChceSiedziećObokDziadaBezZwieraczy2021.06.15 23:03
Groteskowy Dziad Kaczyzbaw "wicepremier do spraw własnego bezpieczeństwa w Żoliborskiej Norze", cuchnie trupim rozkładem pomieszanym ze smrodem kociej szczyny i odorem produktów nietrzymania zwieraczy przelewających się z pieluchomajtek do rozdeptanych trumniaków. Coraz trudniej wytrzymać aparatczykom na partyjnych konwentach, zjazdach, naradach i nasiadówkach z tym zaśmiardłym, dementywnym obłąkańcem. Tym bardziej, że Kurwizja prognozuje upalne lato...
Jan2021.06.15 22:39
Nowe hasło mobilizujące elektorat : Każdy nosi buławę Obajtka w plecaku.Staraj się ,jeszcze trochę zostało do rozdania .
matis892021.06.15 22:35
Przypominam, szatanistyczny lewacki PIS prócz aborcyjnych szczepionek Antychrysta oficjalnie wspiera i reklamuje państwo bezgotówkowe Antychrysta do Znamienia Bestii. Wspieranie lewackiego PISu to już wybieranie Antychrysta przeciwko Chrystusowi. Cyfryzacja Antychrysta to narządzie polityków do realizacji Państwa Bezgotówkowego Antychrysta i Znamienia Bestii.
💪⚡️🇩🇪😎🌈🥕💕👍😍👏🖕🏿Bravo Rzeszów2021.06.15 22:27
Trzynastego nawet w grudniu jest wiosna. Trzynastego każda droga jest prosta. Trzynastego nie liczy się strat. Trzynastego od morza do Tatr. Trzynastego kapelusze z głów poważnych zrywa wiatr. Trzynastego wszystko zdarzyć się może. Trzynastego świat w różowym kolorze. Trzynastego nie smucą mnie łzy. Trzynastego piękniejsze mam sny. Trzynastego. A ty właśnie trzynastego jesteś zły. Wiem, że gniewasz się na mnie, bo powodów masz tysiąc, Ale jedno ci powiem. Jedno mogę ci przysiąc. Trzynastego wiosna twoje ma imię. Trzynastego twoje myśli są przy mnie. Trzynastego nie widzę twych wad Trzynastego piekniejszy jest świat Trzynastego. I dlatego właśnie dzisiaj śpiewam tak. Trzynastego wiosna twoje ma imię. Trzynastego twoje myśli są przy mnie. Trzynastego nie widzę twych wad. Trzynastego piekniejszy jest świat. Trzynastego. I dlatego trzynastego śpiewam tak. Trzynastego od morza do Tatr. Trzynastego piekniejszy jest świat. Trzynastego zaśpiewam Ci tak. Trzynastego
tak to ja matis89, CHUJ nie katolik!2021.06.15 22:00
Wybaczcie Polaki, że jestem taka brudna k urwa białoruska! Robie co mi ten ch uj Łukaszenka każe. Piierdoliłem i dalej piierdole jak połamany ch uj o szczepionkach, o papieżu, ale ANI jednym słówkiem nie bąknąłem o szczepionkach Putina i tego bandyty z Chin Xi. ................. Gówno prawda, że jestem "katolikiem"! Jestem zwykłą, starą k urwą!
katolik2021.06.15 21:43
Jest jedna prawda, która jest skrywana przed Polakami-- trwa zamierzone przez SSPIS nazistów uśmiercanie Polaków przez pseudoszczepionki, chemię genetyczną - taki plan mordu ustalił morderca bill gates, soros szwab. Kościół popiera globalizm, świat zywych trupów po chemii genetycznej
tak to ja matis89, CHUJ nie katolik!2021.06.15 21:30
Wybaczcie Polaki, że jestem taka brudna k urwa białoruska! Robie co mi ten ch uj Łukaszenka każe. Piierdoliłem i dalej piierdole jak połamany ch uj o szczepionkach, o papieżu, ale ANI jednym słówkiem nie bąknąłem o szczepionkach Putina i tego bandyty z Chin Xi. ................. Gówno prawda, że jestem "katolikiem"! Jestem zwykłą, starą k urwą!
Anonim2021.06.15 21:57
nie zawracaj glowy i idz na parady lgbt pisowcu, politycznie poprawne jak blm i locdown
katolik2021.06.15 21:21
Kościół w Polsce przez nakaz szczepień, wydany z wielką powagą ale głupoty, do wiernych i Księży, jak do bechorów, stał się nazistowskim ramieniem SSPIS w depopulacji Polaków przez pseudoszczepionki, czyli chemię genetyczną. Będą choroby, śmierć w czasie.
katolik2021.06.15 21:20
Alert!- mordercy ostrzegają !- jak szczepiłeś się pseudoszczepionką czyli chemią genetyczną, to w kontakcie ze słońcem zachorujesz na raka. Wiec jak będziesz chory, to twoja wina szczepiłeś się, bo sam chciałeś i zachciało ci się zobaczyć jak wygląda słonce. Tajemnica mordu, depopulacji