Platforma w kryzysie. Zdrojewski o ,,stanie gorączki, która trapi PO'' - zdjęcie
18.08.20, 10:45Screenshot Youtube - Telewizja Echo24

Platforma w kryzysie. Zdrojewski o ,,stanie gorączki, która trapi PO''

2

Traktuję to piątkowe głosowanie w Sejmie jak termometr sprawdzający stan gorączki, która trapi PO. Nie jesteśmy w stanie wyjść z pewnego kryzysu, brakuje wyczucia i empatii wobec oczekiwań społecznych” – ocenia sytuację w Platformie Obywatelskiej senator PO Bogdan Zdrojewski.

W rozmowie z „Super Expressem” przyznał, że Platforma rzeczywiście znajduje się dziś w kryzysie, a głosowanie w sprawie podwyżek jest tego przejawem. Dodał:

Wydaje się, że jako formacja Platforma jest cały czas na granicy tego poważnego zawodu. Trzeba wrócić do wyborów prezydenckich, by zwrócić uwagę, że w bardzo dobrym wyniku Rafała Trzaskowskiego nie można się doszukiwać bezwarunkowego poparcia dla nas połowy społeczeństwa”.

Podkreślił, że zdziwiło go nie tyle, ze istnieje tu jakieś porozumienie z PiS, ale przede wszystkim, że istnieje akceptacja dla takiego projektu. Stwierdził, że nigdy nie ma dobrego czasu na podwyżki, jednak ten jest szczególnie zły.

dam/se.pl,Fronda.pl

Komentarze (2):

Elwira2020.08.18 11:28
Cześć panowie, mam na imie Elwira 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : http://milepanie.pl/elwira05
jula2020.08.18 11:18
Kolejny nikt z PO/KO