Pionki Moskwy idą na ostatni bój...? - zdjęcie
19.07.15, 08:24Braun i Stonoga razem!

Pionki Moskwy idą na ostatni bój...?

50

Grzegorz Braun, były kandydat na prezydenta i Zbigniew Stonoga, który z powodu wyroków startować nie mógł, spotkali się i ujawnili, że pracują nad wspólnym projektem politycznym”.

Są jak ogień i woda? Nie , to zużyte karty moskiewskiej gry na polskiej szachownicy politycznej. Przestrzegaliśmy przed Braunem: nad-katolikiem i nad-patriotą. Epatującym Polaków wrogością do rewolty na Majdanie, antysemickimi, antyeuropejskimi, antyamerykańskimi i silnie proputinowskimi poglądami. Wielu proboszczów udostępniając mu sale parafialne dla głoszenia swoich poglądów,  które w 100 proc. pokrywają się z instrukcją rosyjskiej Federalnej Służby Bezpieczeństwa  dla troli internetowych Moskwy, otworzyło oczy dopiero wtedy, jak w kampanii prezydenckiej poparcia Braunowi udzielił jogin :)

Targowica na szczęście w defensywie. Przyglądajmy się im jak odchodzą w niebyt ostatnie prorosyjskie pionki, moskiewscy fighterzy Putina. Lista  jest długa ... czas pokaże, że jeszcze dłuższa. Większość Moskwa wykreowała jako tzw. Prawicę: Korwin –Mikke, Michalkiewicz, Braun, Ruch Narodowy, Max-Kolonko, Kowalski, Gorzelik i RAŚ, Piskorski i Zmiana, katyńscy motocykliści Putina, czyli Wiktor Węgrzyn i koledzy, ks. Isakowicz-Zaleski, który publicznie zadeklarował poparcie dla polityka chcącego legalizacji prostytucji i marihuany w Polsce, prof. Łagowski, etc. Długa jest również lista ich medialnych sługusów: Gazeta Warszawska, Polska Niepodległa,  Najwyższy czas, Myśl Polska, Fides et Ratio, Kresy.pl, Prawy.pl, Konserwatyzm.pl, jak również Intronizatorzy Chrystusa na Króla Polski, czyli zwykli intronizatorzy Putina.

Kogoś pominęliśmy - publicystów zaangażowanych w innych mediach? To uzupełniajcie! My zaczynamy….

tag/mod

Komentarze (50):

anonim2015.07.19 8:44
Ja uzupełnię listę; tag czyli Grzesik. Gdyby nie to, że uważam psychologię za diabelstwo powiedziałabym że Grzesik ma ostrą paranoję, a tak to tylko słabość umysłowa, a z teologicznego punktu widzenia uleganie kuszeniu z powodu słabości grzechowej. Grzesik popiera więc socjalizm który jest ideologią diabła i zatopi Polskę do reszty, a nie popiera Brauna który rozumie naukę katolicką na jej wysokim poziomie, bo aksjologii teologicznej,filozofii i prawdziwej historii. Mało tego, duchowa znajomość ludzi pokazuje że Braun jest mężnym i uczciwym Polakiem którego nie da się kupić, i nie mam wątpliwości że poradzi sobie ze Stonogą, bo ma wyższe kwalifikacje duchowe i talenty. Powiem jeszcze, że katolik Duda też jest pod złym wpływem socjalisty Kaczyńskiego, gracza i spryciarza..
anonim2015.07.19 8:46
Znowu spod sterty śmieci wypełzła ta śmierdząca oślizgła gnida i płodzi swoje ohydne, kłamliwe paszkwile? Mózg ci już całkiem wyżarło od tych antyrosyjskich obsesji odrażający potworku. Sam jesteś intronizatorem głupoty, łajdactwa i czystego zła w skondensowanej postaci.
anonim2015.07.19 8:47
Tylko PIS i PO nie pionkami Moskwy! Ten wspaniały przyjazny Niemiec ,Francuz, Amerykanin miód malina.Kocha nas i otacza opieką.Nie inaczej.
anonim2015.07.19 8:49
Portal Prokapitalizm.pl czuje się niedowartościowany przez autora tego wpisu. Dlatego sami się zgłaszamy na listę. Dziękujemy za danie tej możliwości!
anonim2015.07.19 9:03
Myślę, ze na pierwszym miejscu listy powinna znaleźć się Fronda.
anonim2015.07.19 9:12
@TAG/MOD Obrzucanie sie epitetami tak jak pan(pani?) to robicie uniemożliwia debate nt ważnych dla Polaków spraw, Panie tag/mod jest pan gnidą ruską Dziwię się redakcji portalu FRONDA, że zamieszcza takie artykuły.
anonim2015.07.19 9:26
Ta lista prorosyjskich środowisk jest cokolwiek podejrzana. Nie ma tam nikogo z lewicy. A mówiąc przewrotnie, ale tylko trochę, to w zasadzie Rosja nigdy nie zdradziła Polski. Niczego nie obiecywała, zawsze była Polsce obca, często wroga, a swoją wrogość okazywała niekiedy bardzo krwawo. Wiemy, czego można się po Rosji spodziewać, a mimo tego gubi nas brak ostrożności we wzajemnych kontaktach. To państwa zachodnie zawsze były przedmiotem westchnień i nadziei Polaków. Obietnice polityczne płynące stamtąd przyjmowaliśmy zawsze za dobrą monetę i stąd niejednokrotnie tak wielki zawód i poczucie zdrady, gdy nadzieje związane z prozachodnią polityką polskich władz nie zostały spełnione. Problem w tym, że Polska traktuje Rosję zawsze jako wroga, a inne państwa zachodnie robią to tylko od czasu do czasu, w zależności od własnych interesów politycznych. Rosja niekiedy, i to nawet w ostatnim czasie, bywa aliantem krajów zachodnich i potrafi takie sytuacje wykorzystać. Polska nie potrafi przewidzieć zmieniającej się koniunktury politycznej, nie przystosowuje się do zmiennych warunków i stąd tak częste pretensje do wszystkich o zawiedzione nadzieje.
anonim2015.07.19 9:31
Ten artykul to zwykly paszkwil
anonim2015.07.19 9:37
Coś ci się Ałtorze wszystko popieprzyło.
anonim2015.07.19 9:38
Co ta paszkwil? Fronda to internetowy ściek informacji nic więcej. Za te oszczerstwa, manipulacje odpowiecie przed Panem Bogiem. Kolejny "katolicki" portal zaraz za Tygodnikiem Powszechnym
anonim2015.07.19 9:58
Skoro zaczynacie listę współczesnych targowiczan, to ja dodam kandydaturę osoby podpisującej się ksywką tag. Z tydzień temu oglądałem ciekawy wykład Grzegorza Brauna https://www.youtube.com/watch?v=suNRBOZa-0E faceta wolnego, zwłaszcza od polit-poprawności, a co za tym idzie, nie ograniczonego żadnymi zobowiązaniami politycznymi i nie uwiązanego do państwowej kasy. A z idealnego kandydata na stanowisku prezydenta wolnej, normalnej, katolickiej Polski rządzonej przez Polaków i tylko Polaków ten redaktor (który też oficjalnie chce Polski katolickiej) robi sprzedawczyka, ruskiego konfidenta, który żyje pewnie z ruskiego jurgieltu. Szkoda słów i nerwów, zwłaszcza w niedzielę, ale na koniec dodam, iż redaktor tag nie odróżnia chyba Ruchu Palikota od ugrupowań Korwina. W kwestii narkotyków dzieli ich to, iż palikoty chcą, aby państwo przy pomocy dziesiątek tysięcy urzędników i policjantów miało prawo ustalać, co wolny człowiek może/nie może jeść, pić, wciągać itp., natomiast korwiniątka stoją na stanowisku, że państwo w ogóle nie powinno mieć uprawnień do zajmowania się życiem prywatnym obywatela: co je, pije, jak dzieci wychowuje i z kim sypia. W tym drugim przypadku tych dziesiątek tysięcy biurw by nie było potrzeba i być może to jest powodem, dla którego redaktor tag wrogo jest usposobiony do wolnościowych antysystemowców, bo sam w życiu prywatnym jest w jakiś sposób związany z państwowym stołkiem.
anonim2015.07.19 10:24
Najśmieszniejsze jest to, że na równie patriotycznym jak Fronda portalu NaTemat jest analogiczny artykuł. Ciekawe te polskie środowiska patriotyczne "duchowy żyd i Izrelczyk" Terlikowski, piewca Polacy to dno Lis itd. Brakuje tylko Żakowskiego, który ostatnio u Elizy Michalik przekonywał, że dobre rzeczy to były tylko pod zaborami, gdy polskie bydło było trzymane za mordę. Może Braun i zwłaszcza ten Stonoga wygadują czasem głupoty ale przy takich adwersarzach to każdy jest patriotą nawet Jaruzelski.
anonim2015.07.19 10:33
dzien dobry Panie Grzesik :)
anonim2015.07.19 10:35
Kochana Frondo: a moze by jakies odniesienie do sprawy abp. Andrzej Szeptyckiego? zamias publikowac glupoty Grzesika
anonim2015.07.19 10:37
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/decyzja-watykanu-nie-uspokoi-kontrowersji-wokol-abp-szeptyckiego/99rv0j
anonim2015.07.19 10:41
A tu o Pana "bohaterach" z majdanu: KONIECZNIE PRZECZYTAJCIE: http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz%2Fdepesza-polskiej-agencji-prasowej-nacjonalisci-z-prawego-sektora-na-granicy-z-polska
anonim2015.07.19 10:41
A tu o Pana "bohaterach" z majdanu: KONIECZNIE PRZECZYTAJCIE: http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz%2Fdepesza-polskiej-agencji-prasowej-nacjonalisci-z-prawego-sektora-na-granicy-z-polska
anonim2015.07.19 10:48
Witam Szanownych Dyskutantów, to moje pierwsze zabranie głosu. Przez długi czas myślałem, że Fronda jest po prostu propisowska i tylko tu i ówdzie chlapnie niewyparzonym językiem. Teraz jednak coraz bardziej dochodzę do przekonania, że działa na zlecenie znacznie większego mocodawcy. Co zresztą jedno drugiego nie wyklucza. Fronda już nie tylko zastępuje białe czarnym, lecz wyraźnie miesza białe z czarnym, a to już typowo diabelska robota... Mając jednak nadzieję na ostatnie odruchy przyzwoitości, proponuję trzymać się tematów wiary i moralności, bo to Wam dość przyzwoicie wychodzi.
anonim2015.07.19 11:01
Braun powinien pozwać oszczercę !!
anonim2015.07.19 11:25
Zaraz, zaraz, co ma autor do Grzegorza Brauna. Czemu to zdjęcie obok p. Stonogi? Skąd się biorą takie porównania? Jakiś tag/mod (kto to do licha jest?) nie napisał ani słowa o jego rzekomych "promoskiewskich" działaniach Brauna. Wysilił się na czyste pomówienia na poziomie niegdysiejszej "Trybuny Ludu". Frondo staczasz się. Atakujesz ludzi bez powodu. To jest niechrześcijańskie i nieludzkie. Wstyd! Hańba!!
anonim2015.07.19 11:30
Autora tych pomówień, kalumni i bezczelnych oszczerstw powinno się po prostu przywiązać do pala na środku rynku, obedrzeć z koszuli i publicznie wychłostać.
anonim2015.07.19 11:45
Panie Grzesik uczciwosc nakazuje podpisac sie imieniem i nazwiskiem. Panskiego stylu nie powstydzilby sie Der Stürmer. Coz, jak mowi Pan Stanislaw "pospiesznie reaktywowane stronnictwo amerykansko zydowskie" nadrabia stracony czas
anonim2015.07.19 12:07
@balt - "Polska nie potrafi przewidzieć zmieniającej się koniunktury politycznej, nie przystosowuje się do zmiennych warunków" dlatego, że Polska nie jest rządzona przez Polaków, tylko przez rozmaitych usłużnych politykierów, których możesz podziwiać w polskojęzycznym parlamencie, a ci podzieleni są w zależności od tego, komu służą. Na przykład - co każdy chyba się domyśla - PiS wysługuje się Ameryce (czytaj: Żydom), PO Niemcom i Ruskim, a PSL i SLD to w ogóle mają stuprocentowa zdolność koalicyjną. Miotanie polityczne Polską wynika z różnych obcych interesów, które w różnych etapach wysuwają się na pierwszeństwo. Grzegorz Braun z pewnością służy tylko Polsce, niektórzy też by w głębi duszy chcieli, ale mają zobowiązania wobec sponsorów.
anonim2015.07.19 13:31
alez belkot! nawet sie autor/ka nie podpisal/a, slusznie sie wstydzi takiego gniota :( FRONDO nie idz ta droga...
anonim2015.07.19 13:54
Jesteś kanalia, bo szczujesz na Bogu ducha winnego Brauna. To że jest anty amerykański i anty europejski, czy też antysyjonistyczny to zalety, bo chce silnej Polski. Jest też wrogiem Putina, ale ty jesteś prostakiem, który tylko rzuca mięsem, więc nie zrozumiesz jego poglądów. A co do intronizacji, to idealnie się przedstawiłeś, bo to świadczy o tym jaki z ciebie katolik. Mógłbyś po SW2 jeździć razem z wysłannikami watykańskimi przymuszać katolickie kraje do zeświecczenia w imię poprawności politycznej tak jak to miało miejsce. Przykre że jest miejsce dla takich osób na frondzie.
anonim2015.07.19 16:01
Jprdl...
anonim2015.07.19 16:58
Tak sobie myślę, że sporo ludzi zbyt utożsamia się z ludźmi, liderami, a mniej zwraca uwagę na ich działania, a potem jest rozczarowanie. Obyście nie byli tak jak zwolennicy po, psl, sld. Używajcie więcej rozumu, podpatrujcie zachowania, wychwytujcie niby nic nie ważne słowa w ustach liderów, bądźcie bardziej krytyczni, a nie kierujcie się emocji, bo zbyt wiele osób kłamie w żywe oczy. Macie przykład pokojowego noblisty. Tyle osób dało się nabrać na jego grę.
anonim2015.07.19 23:24
athos napisał: "Zaraz, zaraz, co ma autor do Grzegorza Brauna. Czemu to zdjęcie obok p. Stonogi? Skąd się biorą takie porównania?" *** Nawet pro moskiewskie kresy.pl zamieściły coś takiego na swoim portalu: „Wspólna akcja polityczna? Całkiem niewykluczone” – powiedział Braun. Były kandydat na prezydenta Polski zdradził, że tematem spotkania była polityka i sytuacja w kraju. „Mówią, że mój język jest zbyt wulgarny, dlatego przyszedłem do pana Grzegorza się czegoś nauczyć, a przy okazji nauczyć czegoś pana Grzegorza” – powiedział Zbigniew Stonoga. „Co z tego wyjdzie? Dowiecie się tego za czas jakiś” – przyznaje tajemniczo biznesmen. http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/stonoga-i-braun-rozpoczynaja-wspolprace#
anonim2015.07.19 23:25
Co do ks. arcybiskupa Andrzeja Szeptyckiego. Błędne decyzje polityczne nie są przeszkodą w wyniesieniu na ołtarze. Przy rozeznawaniu świętości danego kandydata pod uwagę jest brane: heroizm wiary i to, czy kandydat nie głosił nauk teologicznych sprzecznych z nauczaniem Kościoła. Poza tym - pozwolę sobie zauważyć, że podobne zarzuty stawiano i nadal są stawiane papieżowi Piusowi XII. Ze niby: - udzielił swojego poparcia Hitlerowi - błogosławił wojska Wermachtu - zbyt słabo wyrażał sprzeciw wobec hitlerowskich zbrodni. Jestem pewna, że Stolica Apostolska wnikliwie rozpatrzy pozew beatyfikacyjny, biorąc pod uwagę zdanie Advocatus Diaboli.
anonim2015.07.19 23:28
Niemniej uważam, że autor tej notki mocno przesadził. Sugerowanie, jakoby Grzegorz Braun był moskiewskim pionkiem, jest od czapy. Braun jest zarówno antysemicki, antyeuropejski, antyamerykański, jak i antyrosyjski. Jest tak bardzo anty, że można wątpić aby przekroczył próg wyborczy.
anonim2015.07.20 5:59
Ten artykuł ma zamieszać w głowach? to jakieś insynuacje? jakiś jogin udzielił poparcia Braunowi i to ma być dowód? i dlatego nazywa się Brauna pionkiem Moskwy! Nie do wiary, ten kto napisał ten artykuł chyba jest pionkiem Moskwy!!! Jeśli chodzi o Grzegorza Brauna to jedyny Polak, który nie boi się mówić prawdę, nie obrażając nikogo.
anonim2015.07.20 6:09
Pionkiem i to masonerii to jest prócz wielu przede wszystkim FRONDA ! Pamiętajcie sługusy ciemności, krzywdzicie cały naród chrześcijański, pierzecie im mózgi mieliście pomagać braciom i siostrom ! Albo ślipi jesteście, albo doskonale wiecie co robicie i będzie wam to policzone.
anonim2015.07.20 7:28
Halo a co ze mną?! Wprawdzie rzadko tu pisuję, ale jestem najczystszym i najuczciwszym agentem Putina, biorę tylko 4000/mc i odprowadzam VAT w Polsce, kupując w osiedlowym kiosku i sklepie. No dalej, DOPISZ mnie, słyszysz to? DOPISZ!
anonim2015.07.20 10:18
Ojjjj... http://www.pch24.pl/-intronizatorzy-chrystusa-na-krola-polski--to-intronizatorzy-putina---z-kim-walczy-portal-fronda-,37077,i.html
anonim2015.07.20 11:39
Gazeta Warszawska, Polska Niepodległa, Najwyższy czas, Myśl Polska, Fides et Ratio, Kresy.pl, Prawy.pl, Konserwatyzm.pl, jak również Intronizatorzy Chrystusa na Króla Polski =================================== Proszę dopisać mnie do tej listy.
anonim2015.07.20 12:06
Normalnie to staram się nie czytać tego wariującego Grzesika, ale naprawdę gdzie w tym kraju są psychiatrzy? Ten sam facet zresztą zeszłym roku opisywał jak spacyfikować Marsz Niepodległości gdyby się okazało, że to wojska Putina przejmujące władze w Polsce... Aha czy poza tą wyliczanka pańskie zdolności stylistyczne co do pisania tekstów jakieś jeszcze są czy to wszystko co Pan redaktor opanował, bo naprawdę niektóre wpisy do kłująca w mózg łopatologia i grafomania.
anonim2015.07.20 12:41
Mnie to dziwi że na tym portPrzecież socjal to jest to zabranie jednemu, a danie drugiemu ! Jak za komunizmu. Z pewnością nie to jest obiektywne.alu nie jest krytykowany PiS za swój socjalny program.
anonim2015.07.20 12:41
Przecież socjal to jest to zabranie jednemu, a danie drugiemu ! Jak za komunizmu. Z pewnością nie to jest obiektywne.
anonim2015.07.20 12:42
Przecież socjal to jest to zabranie jednemu, a danie drugiemu ! Jak za komunizmu. Z pewnością nie to jest obiektywne.
anonim2015.07.20 14:05
zrzygałem się jak to czytałem kto to pisał? pokurwieniec jakiś
anonim2015.07.20 16:52
Jeszcze kilka takich paszkwili w wykonaniu pana Tadeusza Grzesika (tag/mod) a Fronda straci resztę katolickich czytelników, zostaną same trolle z pod gazeta.pl
anonim2015.07.20 18:13
Ziemia do tag/mod. Modlitwa leczy również urojenia.
anonim2015.07.20 18:19
"jak również Intronizatorzy Chrystusa na Króla Polski, czyli zwykli intronizatorzy Putina..."co to ma znaczyć? Z całego serca pragnę mieć takiego króla na tronie lub przynajmniej by rzadzili nami ludzie, którzy sami go uważają za króla, to daje jakieś poczucie bezpieczeństwa...a Wy takie coś piszecie? co tu się dzieje? komu wy słuzycie?
anonim2015.07.20 19:14
Może poproszę o przykład "antysemityzmu" Brauna? Taki zwrot - bez dowodów - zdradza moczarowskie pochodzenie. W końcu wy partyjniacy - macie jedną stolicę w Moskwie. Tak więc dopisuję do listy autora tego paszkwilu. No chyba, że udowodni antysemityzm Brauna...
anonim2015.07.20 20:03
@Obywatel66 - antysemita to ten, kogo się chce zgnoić, ewentualnie ten, kto wypowiada się o Mośkach bez wymaganego imprimatur od pewnej gazety.
anonim2015.07.20 20:25
ludzie kochani pora pożegnać się z tą żałosną stroną
anonim2015.07.21 8:43
Piękny tekst. W końcu Fronda przestaje owijać w bawełnę w sprawie tych niemalże jawnych sowieckich agentów i z ich straszeniem "krwiożerczym Zachodem".
anonim2015.07.21 13:21
Krótka konkluzja - myślałem że Braun to nieszkodliwy idiota, który nie rozumie, że "Królestwo Jezusa nie jest z tego świata". Błąd. To idiota szkodliwy, który swoim - jakim by nie było - poparciem i niewątpliwą osobistą prawością legitymizuje podejrzanego jak diabli Stonogę. Panie Braun, może czas odpocząć od polityki?
anonim2015.07.22 20:45
Od niemal roku w pełni podpisuje sie pod ostatnim koment. Szkoda,że dla chwilowo nie znanych w pełni celów zmarnowano taką markę, jaką kiedyś Fronda była, o skalaniu samego pojęcia hist.nie wspomniawszy...
anonim2015.07.24 13:52
"Korwin –Mikke, Michalkiewicz, Braun, Ruch Narodowy, Max-Kolonko, Kowalski, Gorzelik i RAŚ, Piskorski i Zmiana, katyńscy motocykliści Putina, czyli Wiktor Węgrzyn i koledzy, ks. Isakowicz-Zaleski, który publicznie zadeklarował poparcie dla polityka chcącego legalizacji prostytucji i marihuany w Polsce, prof. Łagowski, etc. Długa jest również lista ich medialnych sługusów: Gazeta Warszawska, Polska Niepodległa, Najwyższy czas, Myśl Polska, Fides et Ratio, Kresy.pl, Prawy.pl, Konserwatyzm.pl, jak również Intronizatorzy Chrystusa na Króla Polski" - no wiec jesli ci ludzie i te media to intronizatorzy Putina, to ja od dzisiaj jestem za Putinem. Dotad byl moim wrogiem ale przekonaliscie mnie do niego ;)