Pijany prokurator spacerował nago po Świdnicy - zdjęcie
10.09.21, 07:25Fot. Edward Kimmel via Flickr, CC BY-SA 2.0

Pijany prokurator spacerował nago po Świdnicy

0

W czwartek pijany mężczyzna spacerował po ulicach i parkach Świdnicy, wchodził też do sklepu monopolowego. Okazało się, że to jeden z prokuratorów okręgu świdnickiego. Wobec mężczyzny zostanie wszczęte postępowanie dyscyplinarne.

Portal swidnica24.pl poinformował, że w czwartkowe przedpołudnie pijany i nagi mężczyzna spacerował po ulicach Świdnicy, odwiedzając również jeden z osiedlowych sklepów. Wezwany na miejsce patrol policji zatrzymał go i „przekazał rodzinie” – jak powiedziała Magdalena Ząbek ze świdnickiej komendy policji.

Okazało się, że mężczyzną zażywającym naturalnej wentylacji świeżym powietrzem w biblijnym stroju Adama jest 38-letni Maciej W., od 2016 roku prokurator Prokuratury Rejonowej w Świdnicy.

Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Świdnicy, Tomasz Orepuk, poinformował, że wietrzący się nago prokurator, przebywał tego dnia na urlopie oraz, że Prokurator Okręgowy w Świdnicy niezwłocznie skieruje do rzecznika dyscyplinarnego wniosek o ukaranie miłośnika spacerów na świeżym powietrzu w niekoniecznie kompletnej garderobie.

ren/swidnica24.pl