Pierwsze pikiety pod Empikiem za nami! - zdjęcie
30.11.14, 20:51Nergal w reklamie Empiku (fot. archiwum)

Pierwsze pikiety pod Empikiem za nami!

3

Dobiegły końca pierwsze zgromadzenia związane z protestem Świątecznych zakupów nie robię w Empiku. Dziś pikiety odbyły się w Warszawie, Krakowie i Poznaniu. Jutro w Krakowie kolejna pikieta, a w następnych dniach zgromadzenia odbędą się również w innych miastach.

W czasie zgromadzeń pokazujemy prawdę o aborcji - prawdę, którą Empik uznaje za zbyt drastyczną by pozwalać o niej mówić na swoim profilu i usuwa komentarze. Jednocześnie nie widzi problemu w wykorzystywaniu wizerunku osoby, mówiącej o swoich dwóch aborcjach "Boże, jak to cudownie, że ja to zrobiłam.", do kampanii reklamowej.

Szczegóły już wkrótce - pozostańcie z nami! 

Adam Kulpiński/Stopaborcji.pl

Komentarze (3):

anonim2014.11.30 21:14
@Częstochowski - pewnie były takie tłumy, że obiektyw ich nie uchwycił :D
anonim2014.12.1 18:00
brawo empik to dziady na dodatek debilne dziady
anonim2014.12.6 10:43
Jak pisałem wcześniej najłatwiej "protestować" w domu przez internet. W niedzielę 21 grudnia centra handlowe, a w tym Empiki pełne będą katolików, którzy z obłędem w oczach szukać będą prezentów dla swoich bliskich. Nie będą zważać na to, że to niedziela, że biskup zabronił, że "prześladują" biednych sprzedawców, którzy przez nich muszą pracować w niedzielę i nie mogą "święcić" dnia świętego i sami też nie będą go święcić jak biskup przykazał. Taki to polski "fanatyczny" katolicyzm. Najbardziej fanatyczny jest w internecie i przy świątecznym stole w czasie tradycyjnych rodzinnych awantur o politykę i religię.