Piękne życzenia Pary Prezydenckiej z okazji Dnia Babci i Dziadka - zdjęcie
21.01.20, 07:28(fot. KPRM/Jakub Szymczuk)

Piękne życzenia Pary Prezydenckiej z okazji Dnia Babci i Dziadka

5

Prezydent Andrzej Duda wraz z Pierwszą Damą przesłali specjalne życzenia z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. "Dziękujemy za trud i wysiłek włożony w wychowanie wnuków. Za to, że przekazują Państwo wartości, że kształtują postawy i zaszczepiają dobre wzorce. To ważne i odpowiedzialne zadanie, ale i wielkie szczęście móc dzielić się z najbliższymi miłością i troską. Niech radość i duma z wnuków, tych młodszych i tych już dorosłych, nieustannie Państwu towarzyszą, a okazane dobro zawsze spotyka się z wdzięcznością." - życzy Para Prezydencka

 

 

 

Wielce Szanowni Państwo!

Drogie Babcie i Drodzy Dziadkowie!

 

Z okazji Dnia Babci oraz Dnia Dziadka składamy wszystkim Państwu nasze najlepsze i najserdeczniejsze życzenia.

 

Są Państwo dla swoich wnuków wyjątkowymi osobami, nauczycielami życia, cierpliwymi słuchaczami i prawdziwymi przyjaciółmi. Towarzyszą im, poświęcając swój czas i okazując życzliwość, a dzieląc się życiowym doświadczeniem i mądrością, stają się przewodnikami na drodze ku dorosłości.

 

Dziękujemy za trud i wysiłek włożony w wychowanie wnuków. Za to, że przekazują Państwo wartości, że kształtują postawy i zaszczepiają dobre wzorce. To ważne i odpowiedzialne zadanie, ale i wielkie szczęście móc dzielić się z najbliższymi miłością i troską. Niech radość i duma z wnuków, tych młodszych i tych już dorosłych, nieustannie Państwu towarzyszą, a okazane dobro zawsze spotyka się z wdzięcznością.

 

Życzymy wszystkim Babciom i wszystkim Dziadkom zdrowia, pogody ducha oraz wszelkiej pomyślności. Niech to szczególne święto stanie się okazją do tego, by doświadczać rodzinnego ciepła. Niech każdego dnia otacza Państwa serdeczność i dobroć najbliższych, a życiowa satysfakcja i poczucie szczęścia stale Państwu towarzyszą.

 

Z wyrazami szacunku

 

Andrzej Duda

Agata Kornhauser-DudaKomentarze (5):

lady chapel2020.01.21 10:56
Od 1 lutego terapia in vitro będzie bezpłatna – oświadczył szef węgierskiego rządu podczas konferencji prasowej. Dodał, że jest to strategicznie ważne, niemal sprawa wagi państwowej, bo w kraju jest kryzys demograficzny i trzeba z nim walczyć.
Pisowiec2020.01.21 10:08
Przepiękne życzenia!!! To jest Prezydent!!! Wielka kultura, takt, zawsze wie jak się zachować, Prezydent Wielkiego Formatu! Nie trzeba się wstydzić jak za ostatniego prezydenta bigosa. Brawo!!! To jest Mąż Stanu!
acotomadorzeczy2020.01.21 9:54
Zgodnie z ustaleniami francuskich śledczych 74-letni Bernard Preynat w ciągu 30 lat miał dopuszczać się molestowania seksualnego wobec kilkudziesięciu chłopców. Większość z jego ofiar było uczestnikami prowadzonych przez niego obozów lub zajęć katechetycznych. Bernard Preynat w liście skierowanym do ofiar i ich rodziców przyznał, że był "chory" i miał problemy z relacjami z dziećmi, ale mimo tego pozwolono mu dalej z nimi pracować i prowadzić obozy harcerskie.
Agnieszka2020.01.21 9:39
Piękne życzenia, Parze Prezydenckiej bardzo dziękujemy.
Andrzej 2020.01.21 8:05
Szanownemu Panu Prezydentowi oraz jego małżonce, dziękuję w imieniu swoim i żony.